CENTRALE VERWARMING SHOW Samson shag is kerf-vers'daarom smaakt-ie zo zacht Dit is een herfst om helemaal uzelf te zijn! 99.95 Kerf-vers. Precies goed van Dat makkelijk rollen. vochtigheid. Vandaar die Vandaar dat je Samson zachte smaak.Die pittige geur. niet alléén maar rookt omdat Die soepele lange draad, 't zo voordelig is... 1,50 Een leeuw van eén shag 1?° -If p Leiden, Haarlemmerstraat 163a (donderdagavond-koopavond) Amersfoort, Breda, Dordrecht, Eindhoven, Den Haag, Haarlem, Ldden, Rotterdam, Tilburg, Utrecht. Nog nooit was de mode zo veelzijdig. Alles kan, alles mag. Als het maar bij past. En dat is geen probleem met onze kollekties. ii mantel icvelingsjas brede revers en schuin opgestikte zakken. Stolpplooi op de rug. In zuiver wollen velours. Klenren: rood, groen, marine, bruin ei. 7 Maten: 36 t/m 46 Een slank afkledendc japon die het ook in de grote maten bijzonder goed doet. Geheel Diolen dus niet stomen maar even zelf was sen. Verkrijgbaar in twee dessins. Kleuren: bruin-beige/ marme-écru/zwart-écru. Maten: 40 t/m 50. 39.95 In deze herfst en winter is tweed het weer helemaal. 'Bij ons dit sportieve model in zuiver wollen kwaliteit voor een heel kleine prijs. Kleuren: aubergine-groen-beig© marine-bruin-beige/mosgrocn- b ruin-beige. Maten: 38 t/m 50. 109.95 Ook 's winters wonen bij een zomerse temperatuur! Hoe? Kijk en luister donderdag a.s. op de LEIDEN Overtuig uzelf van het comfort van centrale verwarming, van de kosten die best meevallen, de snelle montage, zonder breekwerk, en de unieke Cévé-service! Kom a.s. donderdag (van 10-21 uur) naar onze show en neem uw vragen mee! JNI Kunt u ni0t komen? Geen nood; stuur dan deze bon aan cévé, Postbus 366, Leiden, en u ontvangt van ons alle informatie inzake Cévé-centrale verwarming. plaats. Gerrit van der Veenstraat 59-61 Leiden Zuid (achter het Vijf Meiplein) Telefoon 01710-23516 Landelijk erkend gas- en c.v.-fnstallatlebedrijf Kerf-vers. Want Samson shag roken we met z'n allen, 't Blijft nooit te lang in de winkel

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 14