'knee.. Zo'n kind wil ook meedoen. Kan toch voor 12.75? Doe mee met de kombinatiemode. HEMA dit is een vrijkaart je om te kijken universitair medisch centrum - ieiden ©Acryl traivoor meisjes in 6 fijne Meuren. Met een rolcol en manchetten in kittige kontiast-strepen Mt 116-152.12.75 14.75. De goeie helanca broek erbij. Met wijduit pijpen vanuit de V-naad op de knie. Kleuren passen bij de trui. Mt. 116-146.16.75/ 18-75. ©Trai-over-trui effekt: uit de V-hals komt een forse col, alsof er nog een trui onder zit. Stoere kleuren, fijne kontrasten zoals rood en blauw. Mt. 116-164. 14.75/16.75. Stevige helanca broek erbij. Cavalry twill. Met de uitlopende pijp en de hippe ritsen. Mt. 116-164. 18.75 '22.75 En tegen de kou: corduroy ritsen jak met bontvoering. Licht- of donker bruin. Mt. 116-164. 49.75 54.75. ©Lief coltruitje, acryl in allerlei kleurtjes. Mt 98-110. 8.75 Leuke ruiten-broek in diverse kleurkombinaties. Polyester/wol. Mt. 98-110. J3.75 En dan nog zo'n krul teddy ritsjak met gewattineerde nylon voering. Rood, blauw, geel. Mt. 104-164. 44.75/ 54.75. ©Jongenstrui met diverse jacquard dessins. Zes kleuren. 8.75 Helanca kleuterbroek erbij. Elastiek in de taille. Effen, ruiten of strepen in allerlei kleuren. Mt. 98-110. 9.75 Keukens kiezen is een zaak van bekijken. Daarvoor moet je keus hebben, zien wat er te koop is. Daarvoor moet je geinformeerd zijn door deskundigen en zelf kunnen oordelen. Dat kan allèèn in een rijk voorziene showroom. Daar is keus en advies. Kom dus kijken. U kunt vrij naar binnen. Aluminium ladders en trappen [n iedere lengte leverbaar. H. JANSE Haarlemmerstraat 129 Gemeente Leiderdorp Burgemeester en wethouders van Leiderdorp maken bekend dat zij voornemens zijn om op verzoek van Automobiel bedrijf Rijnland N.V., Van der Valk Boumanweg nr. 71 te Leiderdorp, met toepas sing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning en artikel 50, lid 8, van de Woningwet vergunning te verlenen voor de bouw van een luifel boven het benzine- vulstation op het perceel ge legen aan de Van der Valk Boumanweg, kadastraal be kend gemeente Leiderdorp, sectie A, nr. 5151 (ged.). Het bouwplan ligt gedurende 14 dagen na de datum van verschijning van dit blad ter gemeentesecrestarie van Lei derdorp voor een ieder ter inzage. Een ieder wordt ln de gele genheid gesteld binnen deze termijn schriftelijk bezwaren bij voornoemd college in te dienen. Leiderdorp, 28 sept. 1972 Burgemeester en wethouders van Leiderdorp, de burgemeester, M. A. VAN DER HAVE de secretaris, C. HOBO. liszthof 18, alphen 91720—91873 parestraat 19, katwijk 01718-71215 ïi-randstad uitzendbureau TRAP BEKLEDEN 1 At uw trap vakkundig stof- i ren met nylon, vilt ol tapy- ■x, geheet oompleet tocL te.rla.len legloon en b.t.w. voor 1160.—. 1. 070—603167 b.g-g. 603520 Het Universitair Medisch Centrum Leiden, samenwerkingsverband van Rijksuniversiteit, Academisch Ziekenhuis en Faculteit der Geneeskunde, centrum van geavanceerde patiëntenzorg, onderwijs en onderzoek, vraagt voor de hierna volgende afdelingen: a) Dienst Informatieverwerking: werkvoor bereider vac. nr. 72.129-AZ t.b.v. het bedrijfsbureau. Taak: o.a. het conform de voorschriften gereedmaken van de toevoer van programma's en gegevens voor de computer en het verwerken en verzenden van de resultaten van de computer; het assisteren bij het opstellen en uitvoeren van produktieplanning; het contro leren van de dagelijkse verslaglegging en periodiek terugkerende opdrachten en het verzorgen van de periodieke verslaglegging; het onderhouden van contacten met leveranciers, gebruikers en programmeurs. Verlangd; tenminste diploma HBS-B en bij voorkeur ervaring. analist(e) vac. nr. 72.131-AZ Taak; het in teamverband verrichten van klinisch chemische verrichtingen. Bij deze werkzaamheden wordt geen gebruikgemaakt van auto matische apparatuur. Verlangd: diploma analist, klinisch chemische of chemische richting. Salaris max. 1474 bruto per maand. Gunstige compensatieregeling voor onregelmatige diensten. c) Afdeling Apotheex: apothekers assistente vac. nr. 72.107-AZ Taak: afwisselende werkzaam heden op verschillende onder afdelingen van de Apotheek (receptuurafdeling, produktie- afdeling en laboratorium). Verlangd: diploma apothekers assistente, goede algemene ontwikkeling en belangstelling voor het werk in een zieken huisapotheek. Salaris max. 1319 bruto per maand. Gunstige compensatieregeling voor onregelmatige diensten. bediende vac. nr. 72.136-AZ Taak: het verrichten van diverse werkzaamheden in teamverband ten behoeve van de produktie- afdeling. Salaris max. 1010 bruto per maand. (adjunct) laborante vac. nr. 72.130-AZ Taak: het in teamverband verrichten van bloedonderzoek in verband met onderzoekingen. Hiervoor zijn een grote mate van verantwoordelijkheid en nauwkeurigheid vereist. De noodzakelijke opleiding wordt in het laboratorium gegeven. Verlangd: diploma Mulo/Mavo-4 en min. leeftijd 18 jaar. Salaris max. f 1201 bruto per maand. Gunstige compensatieregeling voor onregelmatige diensten. piv. hoofd huisdrukkerij vac. nr. 72.059-AZ Taak: het verrichten van werkzaamheden op het gebied van reproductiefotografie, offset en stencilwerk; toezicht op de dagelijkse werkzaamheden. Verlangd: opleiding in de grafische vakken; leeftijd plm. 40 jaar. Salaris max. 1201 bruto per maand. f) Polikliniek Longziekten: administratief assistente vac. nr. 72.132-AZ Taak: verrichten van medisch typewerk (van dlctafoon en van concept); ontvangst van patiënten; vervangen van secretaresse van het hoofd van de afdeling. Verlangd: diploma Mulo/Mavo-4; typevaardigheid en administra tieve ervaring. Salaris max. 1124 bruto per maand. administratief assistente vac. nr. 72.133-AX Taak: het verrichten ven typewerkzaamheden, o.m. ven vertrouwelijke aard; het zowel persoonlijk als telefonisch te woord staan van sollicitanten, personeelsleden en bezoekers; uitvoeren van enige administratieve taken. Verlangd: diploma Mulo/Mevg 4t goede typevaardigheid ao administratieve ervaring. Leeftijd van 18-25 jaar. Salaris max. 11*4 bnH» h) Technische Dienst: storings monteur vac. nr. 72.134-AZ Taak: controle en onderhoud aan werktuigbouwkundige installaties in continudienst. Verlangd: diploma LTS-metaal; min. leeftijd 24 jaar en bij voorkeur ervaring in onderhouds dienst. Salaris max. f 1085 bruto per maand, na één jaar max. te verhogen tot 1124 bruto per maand. Daarnaast een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. I) Laboratorium voor Klinische Fysiologie en Arbeidsfysiologie van de afdelingen Longziekten en Cardiologie: analiste (parttime) vac. nr. 72.135-AZ Geen avond-, nacht- of weekend diensten. Verlangd: diploma analist, klinisch chemische of chemische richting. Salaris max. pim. 650 bruto per maand. Promotiemogelijkheid ken aanwezig zijn. Aanstelling vindt plaats bij het Academisch Ziekenhuis of de Rijksuniversiteit Leiden. Salariëring tot de vermelde maxima is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Premie AOW/AWW voor rekening van het Rijk. Vakantietoeslag 7% per jaar. Goede studiekosten regeling. Direct opneming in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Hoofd Afd. Personeelszaken UMC, Academisch Ziekenhuis, Rijnsburgerweg 10, Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer, vooraf gegaan door de kenletters: ld

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 24