Ét Kreymborg jongensboek: voor bengels, rakkers, blokkers, doetjes en knokkers* Kreymborg Kom en Win ook met Appel Ei bij Albert Heijn flOOO.- zijn gewonnen door: De heer B. de Jong, Den Helder Mevr. J. G. Kanis-Merison, Deventer Mej.J. Roovers, Zaandam Mevr. P. Verstelle, Hilversum De heer H.L v.Zeggeren, Amsterdam Mevr. W. Piéper-Bagnay, Groningen De heer G. C. van Raan, Harlingen Mevr. C. Embregts, Tilburg Mevr. F. Sturm-Koning, Utrecht De heer R. Rijken, Rozenburg f500.- zijn gewonnen door: Dit zijn de hoofdprijswinnaars in het grote spel Appel Ei bij Albert Heijn. Elke week f 50.000,- aan geldprijzen De 10 prijzen van De 20 prijzen van De heer A. A. J. de Wert, Eindhoven Mevr. M. A. Hoogendam-Thomas, Vlaardingen De heer L M. Begemann, Heemstede De heer Ch. Th. Kwant, Nijmegen De heer G. J. A. v. Amersfoort, Laren N.H. De heer R. R. Vollmuller, Den Haag De heer S. L Hamburg, Amsterdam Mevr. A. C.' Hoogveld-Vekemans, 's-Hertogenbosch Mej. S. G. Couzijn, Arnhem De heer W. J. Lammers, Zevenbergen Mevr. C. J. M. de Swaan, Landsmeer Mevr. T. Herrema, Drachten De heer H. D. Albeda, Amsterdam De heer J. Schoustra, 's-Gravenhage De heer N. J. Teljer, Bilthoven De heer J. v. Dijke, Vlissingen Mevr. C. Gelauf-Tuit, Den Haag De heer A.C.J.Böggemann,Amsterdam Mej. I. v. Berkel, Breda Mevr. H. N. de Vries, Amsterdam Aan alle hoofdprijswinnaars is reeds bericht gezonden. Evenals aan de honderden winnaars van de prijzen van /250,-, 100,- en 10,-1 »9 en dat is heerlijk, als je wekenlang zo lusteloos en nerveus bent geweest. Wel gezond, maar toch steeds prikkelbaar en tobberig. Zelfs mijn beste vrien din kreeg er genoeg van. „Zeur toch niet zo. - zei ze - Neem liever Sanatogen. met de eiwitten en vitaminen die een mens nodig heeft". Wat 'n geluk dat ik haar raad heb opgevolgd Ik voel me fantastisch en iedereen zegt dat ik er veel jonger uitzie. Sanatogen is er ook maken en te houden. Ga dus vandaag nog naar een apotheek of drogist en koop een kuurverpak- king Sanatogen. Het is fijn om weer overal plezier in te hebben. natuurlijke eiwitten en vitaminen voor nieuwe levenskracht. -ir randstad uitzendbureau Battle-dress pak oftewel vechtpak. Ritsen alom. Versterkte knieën en ellebogen. Jersey, in aubergine of groen. Maat 116 61.50 (kl.st.p.m.) Bengel-met'buien om aan de kamerdeur te laten bungelen. Zoonlief kan 'm laten kiezen uit 4 stemmingen. Met grappige tekstjes en beweeglijk ogenspel. In 4 kleuren; 65 cm groot, 'n Cadeau van Kreymborg bij aankoop vanaf f 25.-% Alleen inde jongens- hoek. Manhaftig safaripak van tinneroy. In vier moderne kleuren. Maat 140 75.- (kl.st.p.m.) Haarlemmerstraat, Leiden.Donderdagavond koopavond.

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 10