De pijp valt weer recht manager sa Slanker dan alle andere 34,- 30,- F*""""" mmmm w MULTI COPV Mild en verfijnd van smaak. Gepast-slanke prijs 25voor |,6 Hu-Mannenmode: leiden - Haarlemmerstraat 137. Den Haag De pijp maakt 't u zeer gemakkelijk deze winter. Die is weer helemaal lekker ouderwets recht. Met omslag. Zonder omslag mag ook. Met een elegante knipoog naar de vijftiger jaren. En als u niet kunt kiezen, neemt u ze gewoon allebei. De prijzen bij Hij laten dat gemakkelijk toe. 3 De rechte visgraat Visgraat tweed gemaakt van polyester/wol. Nieuwe zak. Voorbeen gevoerd. Met omslag. In grijs, bruin en blauw. ■SputeUnat 6, Dieranselaan 114. Rijswijk - In de Bogaard. 4 De rechte Donegal Mooie kwaliteit Donegal tweed polyester/scheerwol. Voorbeen gevoerd. In grijs, groen en bruin. 5 De rechte Gabardine 70/30 Polyester. Nieuwe zak. In 6 kleuren w.o. zwart, marine en bruin. 1 De rechte Gabardine Van gabardine, 46/55 polyester/ scheerwol. Voorbeen gevoerd. Met omslag. In 6 kleuren, w.o. beige, bruin en grijs. 2 De rechte Whipcord Van diolen/whipcord. Nieuwe zak. Voorbeen gevoerd. Met omslag. In 5 actuele kleuren w.o. zwart, bruin en beige. Drukken kan ook ultramodern gebeuren. Dat hebben we al met sukses bewezen in onze vestiging te Amsterdam. Dat gaan we nu ook bewijzen in de nieuwe Multicopy vestiging te Leiden. Met een klaar terwijl- u-wacht drukkerij: een instant printshop, waar iedereen terecht kan voor pijlsnel zakelijk- en familiedrukwerk. Daarvoor hebben wij een nodig. Een jonge ondernemer die, met behulp van nieuwe opvattingen en ultramoderne machines, een kleine staf offset drukkers en receptionisten tot een hecht team weet te vormen. Bent u rond de 30 en heeft u ondernemingslust, offsetervaring, organisatietalent, gevoel voor service en een praktische kommerciële instelling, schrijf dan naar: Multicopy-instant print - Roidn 44 Amsterdam - teL 020-246208. MMÉNMÉN .UIVIMMUm Vergelijk Arizona met een gewone filtersigaret. U ziet het, Arizona is écht nieuw. Slank, sportief-elegant. Proef een Arizona. Mild en verfijnd van smaak. 25 maal goucj. kwaliteit in een zilveren pakje.

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 20