fabrieks -verrassing van Singer 19750 r 5IKKEN5 hunkemöller fexi's Welke goede sekretaresse maakt bij ons de stap naar direktie- sekretaresse? Dit is een manier om uw zelfvertrouwen te versterken. Dit is een manier om uw zelfvertrouwen te versterken. FlOOr ...en ook op zaterdag deze boekenkast met handige schrijf klep 790 9.90 I LI F20.- SECRETARESSE RECEPTIONISTE PONT-BREESTRAAT Foetsie met tuimeldeksel Geheel van plastic en ideaal groot: 40II- voor diverse be stemmingen: afval- box (uw vuilniszak past erin), wasbox, enz. Keuze uit oran je/wit of gold/wit. 12.50 2 Universeel diamagazijnen In kassette Handig opbergsys teem voor uw dia's. Kassette kan gesta peld worden, bodem ervan is ideaal als diasorteerder. Voor 2x50 dia's: 6.25 voor 2x36 dia S4.25 Gymschoenen Sterk linnen gym schoen met rubber stootrand. Modern model in div. kleuren, Maten 37/46:4.45 34/36: 3.95 31 /33: 3.55 29/30:3.15 Gaine met rits Van originele Bally elastiek. Satijn-voor pand met baleinen. Achterpand met te- genrek. Uitstekende kwaliteit: Vendoligna, Maten 75/90: 27/28: 2.60 Foto album Zeer groot van formaat: 29 x 35 cm. Inhoud van 40 bladen zuurvrij fotokarton, stofvrij gehouden doorspinneweb- papier. Kunstleren band. 10.90 Voetbalschoenen Zuiver lederen Vendex-sport kwali teit. „Eredivisie" pasvorm. Soepel ge- polsterde enkelband en aangevulcani- seerde noppenzooi. Maten 40/46: 26.95 36/39: 23.95 Metalen huishoudtrap Heeft chroom beu gel, houten treden, antislip, en de verdere konstruktie is van zware, gelakte buis. Vijf treden inkl. plateau. 28.50 Heren badstof ankiets Gebreid van acryl met mousse nylon. Daardoor mooi aan sluitende pasvorm. Schoenm.39t/m46. Vele tinten, o.m. raf, olive, beige, bleu, marine. 2 paar 3.50 Praktisch is ook de extra lade onder het open boekenvak. De kast is uit gevoerd in naturel hout, de klep en de lade in bijde-tijds geel of bruin lak De formaten: 165 cm hoog, 90 cm breed en 30 cm diep. Ideaal voor niet al te grote kamers! Nu twee dagen lang slechts VROOM DREESMANN In alle vestigingen verkrijgbaar V reilt een beha, die wat steunt en vormt. Om u met zelfvertrouwen overal en in elk gezelschap te kunnen bewegen. Omdat u weet, dat uw figuur goed tot z'n recht komt. Dan is dit een beha voor u. Een beha van de foundation specialisten Hunkemöller Lexis, dat spreekt vanzelf. Een mooie beha, kort van model, steunend, korrigerend, vormend, separerend. En dat alles voor Moet de beha, die u met zelfvertrouwen door het leven laat gaan, niet alleen uw buste steunen, maar ook uw maag? Dan hebben wij (de foundation specialisten, die het figuur van de Nederlandse Vrouw zo goed kennen!) goed nieuws voor u: een ferme, steunende beha met een korrigerende maagband. Maar: van luchtig, levend katoen. Ademend. Niet benauwd. Nou, wat lét u? De prijs niet! Onze specialiteit is: De Nederlandse Vrouw. Als je per jaar bijna één miljoen Europese huisvrouwen gelukkig maakt met^"^ een nieuwe Singer, is er echt wel reden om een beetje feest te vieren. De Singer fabrieken in Duitsland, Engeland en Italië verrassen u met 3 x een aantrekkelijk zomervoordeel. Machines met de uitgekiende Singer eigenschappen. Kijkt u zelf maar even mee. Type 257 Een ideale machine, die veel meer mogelijkheden biedt dan z'n prijs doet vermoeden. Behalve voor- en achteruit naaien kunt u met deze machine ook zigzaggen, stoppen, knoopsgaten maken en knopen aanzetten. Als praktisch nieuwtje noemen we het platliggend doorzichtige spoeltje, waardoor u altijd kunt zien hoeveel garen u nog heeft. Type 437 Een zeer probleemloze lichtgewicht machine met vrije arm uitvoering. Zo'n vrije arm is ideaal bij het naaien van broekspijpen, manchetten en rondlopende stoffen. Natuurlijk kunt u op deze machine ook zigzaggen. Als vernuftig extraatje zit er een ingebouwde blindsteek automaat in. Type 700/720 Een volautomatische lichtgewicht machine waar u alle kanten mee op kunt. Nieuw aan deze machine is, dat u er de flexisteek mee kunt maken, een uitkomst bij de moderne rekbare stoffen Maar borduren, knoopsgaten maken en knopen aanzetten gaat al even gemakkelijk. Dooréén simpele handbeweging bouwt u het model 720 van een vlakke machine tot een vrije arm model - Breestraat 21, tel 30568. Alphen a/d Rijn: Hooftstraat 19, Vinkelcentrum Leidsenhage. Berkenhove 18. tel. 2 U heeft geen postzegel nodig. STUDEER NOG ÉÉN JAAR EXTRA Volg DE BEKENDE DAGOPLEIDING VAN PONT VOOR De goede sekretaresse kan snel en vaardig Nederlands stenograferen en perfekt uitwerken. Voor de moderne talen schrikt zij niet terug. En wellicht heeft zij een speciale - bv. Schoevers - opleiding en enkele jaren ervaring. En wij nodigen haar uit bi| ons werkelijk direktie-sekretaresse te worden Haar verworven kennis en ervaring worden ten volle benut bij het efficiënt afwikkelen van de werkzaamheden voor 1 of 2 direkteuren. Daar deze vaak weg zijn, geniet zij grote zelfstandigheid. Vertrouwelijke zaken zijn bij haar veilig Vergaderingen notuleert zij helder. korrespondentie wikkelt zij vakkundig af Zij weet taktvol op te treden en is in staat eigen initiatieven te nemen Kortom: zij is direktie-sekretaresse in de volle zin van het woord. Acht u zich vaardig deze stap te doen' Schrijft u dan even of liever nog bel ons op Sikkens Lakfabrieken nv Rijksstraatweg 31 Sassenheim 01711 -69 44 afdeling Personeelszaken °f De praktijkexamens worden in de loop van de cursus afgf legd. Aanvang cursus begin september. Prospectus op aanvraag. Inlichtingen en inschrijving dagelijks UITSLUITEND BREESTRAAT 89a - LEIDEN TELEFOON 01710—23757. I U stapt voor de deur uit bus: 15, 31, 40. 41, 42, 46 en 60. IEDERE HUISVROUW „winkelt" dagelijks in haar dagblad. Profiteer hiervan. Plaats uw nieuws naast het nieuws. I Adverteer in het dagblad.

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 8