oetst image op Feyenoord in hoge versnelling tegen BorussiaMonchengladbach UDO verrast: 2-2 (na 0-2) bij Roodenburg (PMERKELIJKE COMEBACK OP 'NATIONALE': ZEGE OP EVERT SCHNEIDER IER LEIDERS EERSTE IVISIE BRUNDAGE DREIGT AFRIKANEN Ger Reitsma kan een hele grote worden Koersen Duindigt QKPERPAG 17 AUGUSTUS 1972 SPORT jCHEVENINGEN Het centre-court van de METS beleef- gisteren een reprise van jaren her, de partij Evert Schnei- r—Jan Hajer, twee 30-jarigen. Jan Hajer, de laatste jaren inisleraar, besloot dit jaar weer eens wat aan zijn image te an doen en begon enkele weken geleden opnieuw fel te spur- i achter het racket. Hij vierde gisteren in de „nationale" een irieuze come-back tegen Evert Schneider, die nog steeds niet weggeweest en na het treffen, dat in het middelpunt van de taigstelling stond, wel wat beteuterd zat te kijken. In drie s werd hij door "drammer Jan" van de baan gezet met 64 3, 3. an Hajer had al enkele dagen een verbeten mondje op de 8 rondgeneusd om de sfeer te proeven en zich mentaal op Iaden Hij had - tegen zijn ge- nte - niet veel uitgelaten over kans. Ik kan alleen zeggen, ik fel ben", waarschuwde de -kampioen. Schneider heeft het eten. Evert, die al enkele Jaren dloopt zo van "het zal mijn tijd uitdienen", maar toch telken- trek naar de Jaarlijkse ti- trijd niet kan weerstaan. Gro- )EN HAAG Na de tweede npetitiedag hebben vier clubs de eerste divisie de volle winst ïaald: Volendam, Viitesse, Hee- iveen en For tuna SC. Nog zon- winstpunten zijn De Graa f- lap, Heracles en De Volewijc- Helmond Sport, dat tegen Volewijckers in de ouverture fors va leer trok, kwam nu in indam tegen de gelijknamige slechte tot een gelijkspel: de wedstrijd Heracles—Volen- kwamen in de tweede helft is Jonk en Steunenberg met el- in botsing. De Volendamspeler liggen en werd naar het plaat- jk ziekenhuis vervoerd. Na onder- bleek dat hij een hersenschud- en een kaakfractuur had opge ien. FC Tilburg SVV 2—2 (1—2). 6. d. Korput 0—1. 38. v. d. Korput 1 43. Haverman 12. 85. Hak- us 22. Toeschouwers: 3000. beidsrechterVan Gemert. ,De Volewijckers Fortuna SC (1—1). 8. Fiene 1—0. 43. Sto 1—1. 78. Blotenberg 1—2. Toe- 1500. Scheidsrechter: Roda JC Cambuur 32 (00). Zuidema 0—1. 60. Van Leeuwen •1, 70 Blatter (strafschop) 21. 80. n Leeuwen 3—1. 85. Bosman 3—2. eschouwers4000. Scheidsrechter lehouwenaars. PEC Zwolle FC Dordrecht -1 (1—0). 30. Stoffels 1—0. 80. (strafschop) 11. Toe- 3000. Scheidsrechter: Fortuna (VI.) VVV 2—0 (0—0). Reijgersberg 1—0. 87. Reijgersberg Toeschouwers: 3500. Scheids- Vos. Veendam Helmond Sport 22 -2). 17. Wieringa 10. 21. Van ilis 1—1. 26. v. d. Kerkhof 1—2. 29. Mal 22. Toeschouwers: 3000. beidsrechter: Van Dijken. Heerenveen Eindhoven 10 -0). 80. Prinsen 10. Toeschou- rs; 7000. Scheidsrechter: Keizer. Heracles Volendam 02 (01). Sul 0—1. 35. Sul 0—2. Toeschou- ra: 5000. Scheidsrechter: Weerink. Vitesse HVC 3—2 (1—2). 17. 10. 26. Middelkoop 11. 44. 1—2. 52. Vleeming 2—2. 79. fcming 32. Toeschouwers: 4500. leidsrechterBeek. De Graaf schaf Wageningen 2 (12). 4. Hiddink (strafschop) •0. 21. Roelofs 11. 32. Hazelhekke '2. Toeschouwers: 8500. Scheids- ftter: Hoppenbrouwer. lendam SC Sport ia JC V rtuna VI. Kihoven endam 1 Dordrecht fC Cambuur Zwolle Tilburg VVV Graafschap 2 2 0 0 4 2 2 0 0 4 2 2 0 0 4 2 2 0 0 4 2 110 3 110 3 3—2 110 3 4—3 110 3 3—2 10 12 2—1 10 12 2—2 0 2 0 2 3—3 0 111 2—2 0 111 3—4 0 111 3—4 0 111 3—4 0 111 3—4 2 0 111 0 2—4 Door Piet Kienhuis tendeels op zijn routine en rijpe in zicht laveerde hij nog steeds een flink eind door het toernooi, maar hij trof het nu wel erg slecht, dat een tot de tanden gewapende Hajer zijn eerste tegenstander werd Schneider moest het na aflooD wel toegeven: "Ik heb me mentaal niet goed voorbereid. Het lukte allemaal niet meer toen Jan overal op liep". Stroef begin Weliswaar had het er na een stroef begin naar uitgezien dat Schneider, steunend op zijn slimme opstellen en plaatsen, de strijd weer ging di rigeren (2-0, 2-4), maar zijn serve ren was verre van feilloos en ook verder kwamen er toch te veel on nauwkeurigheden van zijn racket. Hajer schuwde de wisselende strijd van lang en kort, van snel en lang zaam niet en ook trok hij brutaal ten aanval. Hij pepte zichzelf met vele bestraffende en theatrale be woordingen op en ontwrichtte steeds meer het spel en het zelfver trouwen van lange Evert. Bij 1-3 achter in de tweede set raakte hij ook in dispuut met de arbiter over een lijnbal, die hem in plaats van op game op deuce terugbracht. Op dat moment maakte Schneider een (te) royale geste door tweemaal met opzet fout te serveren, waar door het 2-3 werd. Een prachtig sportief gebaar, maar waarschijnlijk kostte het Evert zijn hele parij. Opverend ranselde Hajer zich on stuimig naar 6-3, hetgeen derhalve een optimale setachterstand bete kende voor Schneider. Het was toen al te voorzien, dat een Hajer op volle toeren moeilijk meer van de zege zou zijn af te houden. Schnei der geloofde bovendien niet serieus meer in herstel, hetgeen onder meer bleek uit het feit, dat hij diverse ballen, die royaal zouden zijn uitge gaan, toch nog verder speelde en vergokte. Hajer behoefde tenslotte Spectaculair De vier geplaatste heren schaarden zich allen bij de laatste acht. Jan Hordijk, wiens spel eindelijk belooft te kunnen doorstoten naar de titel, knokte een spectaculair duel uit met de 29-jatrige advocaat Just Barth. Het was ronduit een mis greep van de wedstrijdleiding, dat deze partij op een bijbaantje werd opgevoerd. De felle, snelle Barth dwong Hordijk alles te geven in een ware speed-race. Just Barth heeft zich door zijn studie en zijn werk nooit ten volle aan tennis kunnen wijden, maar deze speler van Shot uit Zeist toonde nog eens dat hij met een rijk arsenaal aan slagen bedeeld is. De uitslag deed er hier bij minder toe: 7-5 (na setpunt voor Barth), 6-1 6-2. De Tsjech Marian Laudin (tennisle- raar), die dit jaar voor het eerst aan de Nederlandse kampioenschap pen mag meedoen, gaf Fried Schmitz een gevoelig lesje. Driemaal 7-1, in hoofdzaak vergaard met to meloze vaart. Laudin stuit nu op Hajer. Titelverdediger Fred Hemmes had een "makkie" aan de veel ou dere Hans Haks (8-6 6-4 7-5), die echter in de eerste set nog tot set- point was gekomen. Niek Fleury ranselde zich in een slordige partij langs Peter Soeters, die het spel schijnbaar alleen maar om het spel speelt (3-6 6-4 6-0 6-4). Rolf Thung had verrassend weinig te stellen met Richard Kasten (6-2 6-4 6-1). bij wie de oude mentaliteit van al les of niets weer eens de kop op stak. Indruk Bij de dames heeft tot nu toe de meeste indruk gemaakt het spel van de 20-jarige Nellemieke Brou wer uit Heemskerk. Het struise blondje sneuvelde weliswaar met 2-6 6-4 6-1 tegen titelverdedigster Ma rijke Schaar, maar dankzij haar onbevangen vaartspel was zij met 2-6 4-4 niet ver van volledig succes af. Van dit. meisje horen we nog wel meer. Lidy Bielefeld was blijkbaar hele maal in de Wimbledon-ban van Betty Stöve, want tweemaal 6-0 hoeft nu beslist ook niet. Of werd zij te veel gebiologeerd door het op schrift op het rokje van Betty: "That's a long way, baby"? lets dergelijks moet trouwens ook ge beurd zyn met Ada Bakker (even als Els Veentjer de dag tevoren) tegen de jonge Elly Appel In ieder geval, "kleine Aadje" was geheel van streek: 6-1, 6-2, trouwens een virus, dat tijdens de nationale meer rondspookt. Uitslagen Herenenkelspel, achtste finales: Hordijk Barth 7-5, 6-1, 6-2; Van Min Veentjer 6-0, 6-3, 6-2; Lau din Schmitz 6-1, 6-1, 6-1, Hajer Schneider 6-4, 6-3, 6-3; Hemmes Haks 8-6, 6-4, 7-5; Thung Kas ten 6-2, 6-4, 6-1Fleury Soeters 3-6, 6-4, 6-0, 6-4; Sanders Scholtz 6-4, 6-3. 6-4. Damesenkelspel, kwartfinales: Betty Stöve Lidy Bielefeld 6-0, 6-0; Judith Salome Nora Laute- slager 3-6, 6-3, 6-1; Marijke Schaar Nellemieke Brouwer 2-6, 6-4, 6-1; Elly Appel Ada Bakker 6-1, 6-2; Herendubbelspel, kwartfinales: Fleury/Hordijk Sanders/Schmitz 6-1, 3-6, 6-2, 6-4; Kasten/Laudin Blaas/Welschen 6-3, 7-5, 6-4; Van Min/Thung Franker/Knol 6-3, 6- 2, 6-4; Hemmes/Soeters Wolff/ Van Gelder 6-1 6-3, 6-2. MUNCHEN Bij monde van zijn 85-jarige voorzitter Avery Brundage heeft het Internationaal Olympisch Comité gisteren gedreigd de natio nale Olympische comité's, welke po litiek en sport niet gescheiden hou den, te royeren. Brundage verklaarde het volgende: "Het is ons ter ore ge komen dat sommige Afrikaanse lan den overwegen hun ploegen niet te laten deelnemen aan de Olympische Spelen in München. De regeringen van de betrokken landen zouden er goed aan doen zich te herinneren dat de kwestie Rhodesië vorig jaar is af gehandeld op ons congres. Alle na tionale Olympische comité's hebben zich toen uitgesproken voor deelne ming van Rhodesië mits het met een multi-raciale ploeg naar München zou komen. Welnu aan die voorwaar de heeft Rhodesië voldaan. Rhodesië doet daarom mee en heeft daarop des te meer recht, omdat het uitkomt als Djibrülachima, algemeen commissa- ontrusten door Brundage's dreigende taal. Gisteren verklaarde hij in Nai robi dat indien Rhodesië zou deel nemen ook de afvaardiging van zijn land, die al in München is, zal wor den teruggeroepen. Van het team van Kenia maken onder meer drie Olympische atletiek - kampioenen van 1968 in Mexico deel uit, t.w. Kipchoge Keino, Amos Bi- vvott en Naftali Temu. Keino won de 1500 meter en be hoorde ook nu tot de favorieten voor het goud. Biwott triomfeerde op de 3000 meter* steeple chase en Temu op de 10.000 meter. De Afrikaanse staat Niger, welke een klein team (vijf boksers) heeft ingeschreven voor de Olympische Spelen, zal er alles aan doen om te voorkomen dat Rhodesië mag deel nemen. "Maar wij zullen de Spelen alleen boycotten als voldoende andere landen dit doen", verklaarde de heer Britse kolonie. De nationale Olympi sche comité's, welke hun teams terug roepen geven daarmee blijk niet lan ger zelfstandig te zijn. Daarom zal 't noodzakelijk zijn hen te royeren". ■is voor sportzaken woensdag in de hoofdstad Niamey. Met Niger is het aantal landen, dat de Spelen dreigt te boycotten (of al tot boycot heeft besloten) nu op acht gekomen: Niger, Tanzania. Sierra Leone, Ghana, Liberia, Soedan, Ethiopië en Kenia. LEIDEN Meest opmerkelijke re sultaat van de serie oefenwedstrij den die de Leidse amateurclubs gis teravond speelden, was de 2-2 die vierdeklasserUDO uit Oegstgeest bereikte bij Roodenburg. Een Roo denburg-team met vier invallers wel iswaar. maar dat maakte de presta tie van UDO er niet minder om. Tweedeklasser Lugdunum zorgde ook voor een verrassing: 3-2 winst op de Amsterdamse eersteklasser DCG. Eersteklasser UVS tenslotte boekte een 'normaal' resultaat: 1-3 bij Rijnsburgse Boys. UDO stal gisteravond de show op Noord. De vierdeklasser uit Oegst geest schotelde Roodenburg zo'n leuk spelletje voor en speelde bovendien met zo'n grote inzet, dat de blauw zwarte eersteklasser er pas ver in de tweede helft in slaagde iets van zijn gezicht te redden. Een Roodenburg overigens dat zonder De Groot, Sam den Os. De Klerk en doelman Keere- weer aantrad, daardoor 'onthoofd' en zonder de grote dirigent onder de lat defensief ook niet bepaald water dicht was. UDO speelde zonder zijn beste man Jos Witteman, maar dat verhinderde de ploeg uit Oegstgeest niet om via vlot aanvalsspel binnen een kwartier een 0-2 voorsprong te nemen. Voor die treffers tekenden Kees Star en de bijzonder gevaarlijke Gerard Oude Veldhuis. UDO bleef in de eerste helft èn het beste van het spel èn de betere kansen houden, maar moest na rust. toen het veel met de bal lopende Roodenburg het tempo ging verhogen, toch wel wat terrein prijsgeven. In de 20ste minuut slaagde Hannaart er eindelijk in UDO-doelman Henk Heemskerk van dichtbij te verslaan en één minuut later UDO was even aangeslagen bracht Van Koperen met een mooie schuiver van afstand de par tijen op gelijke voet: 2-2. Roodenburg kreeg zelfs nog de kans om op de volledige winst beslag te leggen, maar uit een penalty knalde aanvoerder Cor Penneniburg het leer hoog over het Oegstgeester doel Rijnsb. BoysUVS Rijnsburgse Boys kon op eigen veld UVS alleen in de eerste helft vol waardig partij bieden. De stand bij de rust vah dit vriendschappelijke duel was dan ook 1-1. In de tweede helft drukte UVS door naar een 1-3 zege, een zege die bepaald veel groter had kunnen uitvallen wanneer de Leidenaars niet zo nonchalant waren omgesprongen met de vele scorings kansen. Rijnsburgse Boys had een hoopvolle start want Henk de Mooy werkte al na ca. 10 minuten een voorzet van Jac. den Heyer prima af: 1-0. UVS. tastend en zoekend naar de juiste combinatie, kwam pas een kwartier voor rust langszij toen Gerard Désar een vlotte aanval "ver zilverde". UVS domineerde in de tweede helft volledie. Met balvaarcïige maar iets te zelfzuchtige Gilles Hendrikse. makkelijk schietende Adri Lagendijk en handige Wil Neuteboom in op vallende rollen werden kansen ge creëerd die zeker meer dan twee doelpunten (door Hendrikse en Frits v. d. Heyden) hadden moeten ople veren. De thuisclub moest zich be perken tot uitvallen waar nog een goede scoringsmogelijkheid voor Jac den Heyer uit tevoorschijn kwam De geelzwaite aanvallers hadden het overigens bijzonder moeilijk tegen de blauwwitte defensie. Vooral "ausput- zer Koos Hannaart was een vrijwel onneembare hindernis. Aan Rijns burgse zajde blonk de rustig, bekeken spelende middenvelder Gerriit van Egmond uit. Lu gdunumDCG Lugdunum kon na de partij tegen DCG in twee opzichten tevreden zijn. Niet alleen vanwege de 3-2 winst, maar ook om de manier waarop die zege tot stand was gekomen. Daaruit moet het team van Joop de Busser ongetwijfeld moed voor de komende competitie hebben geput. Vooral na rust "klikte' het soms bijzonder aar dig bij Lugdunum en had DCG de handen vol aan het Leidse aanvals spel. "Handenvol' had DCG eigenlijk alleen al aan Lugdunums nieuwe spits Jaap Schildhuizen (dit jaar overgekomen van Oranje Groen) die niet alleen als aanvaller waardevol was, maar daarnaast als stoorzender veel en nuttig werk verrichtte. Dat bleek o.a. in de 85ste minuut toen hij een bal onderschepte, een één twee met invaller (voor Jan Pijnak ker) Gijs Collé aanging en doeltref- fen duithaaide naar 3-1. Schildhui zen had kort vóór rust ook al van zijn aanwezigheid blijk gegeven toen hij een afgeslagen voorzet van ijve rige Henk de Cler toch nog achter DCG-doelman De Bruin deponeerde. Dat was 1-0 voor Lugdunum, dat zich daarmee definitief ontworstelde aan de druk die DCG lang had uit geoefend. Lugdunum ging ook na rust goed door en dat resulteerde in nog twee treffers: van aanvoerder Leo Redel (verwoestend hard schot in de 60ste min.) en na de tegen treffer van Ton Bosma het al eerder gememoreerde tweede doel punt van Schildhuizen. Dat DCG één minuut voor tijd via een uitval van Fred Mulder nog op 3-2 kwam, waa niet belangrijk meer. ROTTERDAM Feyenoords sur place-voetbal, afgelopen zondag tegen NEC. was toch het gevolg van Spaanse naweeën. Happels na dat matte duel aangekondigde alternatieve brigade leverde daarvan het waterdichte bewijs tegen Borussia Mön- chengladbach. Iets minder dan een halve wedstrijd namelijk om helemaal precies te zijn het eerste halfuur en de laatste tien minuten gierde Feyenoord gisteravond ten aanschouwe van een 32.000 man tellend legioen in de allerhoogste versnelling rond. Een periode waarin een idee kon worden verkregen hoe Happel zijn elf wenst te zien acteren: Met vaart, veel beweging en vooral aanvallend. 2 0 0 2 0 Volewijckers 2 0 0 2 0 Positieve punten na de verdiende 3-1 triomf (al was Feyenoords tweede een schoolvoorbeeld van bui tenspel) Wim Jansen, Dick Schnei der. Joop van Daele en... Ger Reits ma. Negatief, het eerste half uur in de tweede helft, toen aan lanter fanten werd gedaan en het zwakke optreden van linkervleugelverdediger Theo van Duivenbode. Nochtans lijkt Ernst Happel ér on danks de vaak wervelende show een probleem bij te hebben gekregen. En dat heeft niet zo zeer met de gisteravond als gevolg van een tij dens de training opgelopen knie blessure absente Wim van Hanegem die niet faalde of Reitsma die ge- 0—3 I te maken, maar meer met de vraag I zien zijn postuur in de lucht be- 2—7 wie straks eerate doelman wordt. I voordeeld is. Toegegeven, Eddy Treytel mocht zich vorig seizoen met een gerust hart een van de weinige regelmatige Feyenoorders noemen. Anders ge zegd, hij faalde zelden. Maar de wijze waarop Ger Reitsma gister avond onder de lat rond sprong, bevestigde de reeds bestaande in druk dat hij een hele grote kè,n wordert. Happels dilemma derhalve vlak voor het spectakelstuk dat FC Utrecht- Feyenoord belooft te worden (Bert Jacobs maakte gisteravond ijverig aantekeningen)Treytel, de man Ernst Happel. de sfinx, liet daarvan overigens weinig merken, sterker hij maakte de mdruk dat hij beide keepers wenst te prikkelen. FeyenoordBorussia Mönchenglad- bach, een goede wedstrijd. Een duel waarin Feyenoord de ruimte kreeg en dankbaar uitbuitte. Na drie mi nuten spelen al, toen een veertig meter-pass van Wim Jansen - vaak subliem - Theo de Jong aan de bal bracht. De Jong, die Happels kritiek via één striemende voetbeweging (die goed bleek voor een schoon- heidsdoelpunt) van zich afspeelde. Feyenoord, het in een moordend tempo voortijlend Feyenoord, wenste in tegenstelling tot voorgaande wedstrijden daarna niet terug te schakelen maar blééf klassevoetbal étaleren. Aanvullend via de fre quent aanvalsdienst verrichtende Wim Jansen, via voorstopper Dick Schneider (die jaarna ast Jupp Heinckes vakkundig temde) via vrije verdediger Joop van Daele. Ook Jörgen Kristensen. zondag tegen NEC niet van zijn lijn te branden, dartelde daarbij speels over het hele veld al viel hij later terug. bijschrijven, werd Feyenoord via een buitenspeldoelpunt beloond voor al dat moois. Franz Hasil - later na een geblesseerde schouder door Schoenmaker vervangen - was de aangever en Dick Schneider - weer eens naar het front gesprint - klaarde het karwei. Dat het vooral in het tweede be drijf een stuk minder werd was het gevolg van de mutatie Hasil - Schoenmaker en de wissels Jan- sen-Feteris en Wery - ilast oude blessure) Rijsbergen. Een noncha lance van Van Duivenbode werd in die periode prompt door Rupp, Net- zer en Heinckes aangegrepen Reits ma in twee bedrijven te kloppen. De door dezelfde Reitsma gestopt' strafschop van Netzer (fout Van Duivenbode en Van Daele die Jen sen niet reglementair tot de orde riep) bracht de ommekeer. Nog even bracht Feyenoord het op om tempovoetbal te spelen. De steen harde kopstoot van Ladinsky, na een trekbal van Theo De Jong wa er de doeltreffende beloning voor. Feyenoord: Reitsma: Wery/Rijsber gen, Van Daele, Schneider, Van Duivenbode; Hasil/Schoenmaker, De Jong, Jansen/Fe ter is; Ressel, La dinsky, Kristensen. Ger Reitsma Den Haag Het wordt steeds meer de gewoonte om in de draverijen voor de betere klasse bij kleine vel den na een fel begin het tempo zo te drukken dat de eerste ronde in een „wandeltempo" wordt afgelegd. Dat ook leerlingpikeurs deze kunst verstaan dit tot ongenoegen van de kijkers bleek in de Xelma Kitty-prijs, waarin de snel gestartte Ivonne Mac direct door leerling Bot werd „stil" gelegd. Ondanks het erbarmelijk lage tem po kon Ferrie Ladrak bij Goodwill er de juiste draf niet onder houden en werd wegens een lange galop uitgeschakeld. Dank zij deze tactiek kon Ivonne Mac in de eindstrijd net zo'n flitsend sprintje loslaten als Francina, die dan ook gemakke lijk op de tweede plaats kon wor den gehouden. Uit de bus kwam een povere km-tijd van 1 min. 23.8 sec., slechts 0.1 seconde sneller dan de veel mindere klasse op de klok ken bracht in de Umbra-prijs. Maar hierin werd aanvankelijk on der leiding van Jerolido dan ook fel en vinnig gevochten. Het werd tenslotte Ideal Dear, die met Slem Hartman de favoriet Importeur O op de tweede plaats drukte. De ren voor twee-Jarigen werd ver rassend gewonnen door Solange van de Haagse stal Geran. Het was vfin leerling jockey Johnny Smith uit Scheveningen zijn twaalfde over winning in zijn nog prille carrlere. tDe uitslagen van: Zipporaprijs 2000 m (met autostart): 1. Knight Pio neer (B. Leeuwenkamp) 2.52.1» 1.26.1, 2. Kartrien Axkit, 3. Jolly Feet. Winn 3,60 pi 2,50 2,00 4,70 kopp 5,30 trio 258,20. Ovationprijs 2500 m (met autostart)1. Kees Verkerk (E. Schwarz) 3.39.3. 1.27.7, 2. I'm Happy, 3. Isabel G. Winn 1,50 pi 1,20 1,90 kopp 3,00. Umbra- prijs 2000 m (met autostart): 1. Ideal Dear (S. Hartman) 2.47.8. 1.23.9, 2. Importeur O, 3. Johannes Trix. Whin 2,90 pi 1,70 1,30 kopp 2.70 trio 52.50. Yvonneprfts ca. 1350 m (ren): 1. Solange (J. Smith) 1.25.4, 2. Heihof Salut, 3. Master Tanner. Winn 3,90 (stal) pi 5,40 enrp wnqp kopp 29,90. Beaprijs 2140 m: 1. Kapitein Scotch (L. Schoon hoven Jr.) 3.00.9, 1.25.3 ,2. Jeanntne D„ 3. Intrepid Girl. Winn 1,40 pi 1.40 1,30 1,30 kopp 4.40 trio 13,30. Xelma Kittyprijs 2140 m: 1. Yvonne Mac (J. Bot) 2.58.2, 1.23.3. 2. Fran cina, 3. Goldfinger. Winn 2,80 pi 2,00 1,60 okpp 5,30. Linottesprijs 2000 n (met autostart): 1. Juan Carlos (L .Boonen) 2.54.1, 1.27.1, 2. Jaap Eden, 3. Jeannette Hanover. Winn 5,90 pi 2,40 4,00 2,10 kopp 13,20 trio 1159, epm. Esmeraudprijt 1600 m(met autostart): 1. Fred Sig nal (A. Brouwer) 2.09.9, 1.21.3, 2» Godfried van S.. 3. Gonda Scotch. Winn 15,70 pi 4,10 3,00 kopp 94,30. Adelfieprijs ca 1350 m (ren)1. Ar- tois (E. van Dijk) 1.22.3, 2. Jock. 3. Royal Hunter (Gb). Winn 3.70 pi 2.90 2,40 kopp 4,60 trio 114,40. Dcl- taprijs 2140 m (met autostart): 1. Jaspis du bois <R. v. d. Lubbe) 2.59.3. 1.23.8, 2. Ivanovna Heather, 3. Ido van Alkestis. Winn 3,30 pi 2.00 7,80 kopp 8,70. Totalisatoromzet 263.108,00.

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 17