Welke elektriciën komt over onze coaters waken? fasson P 3 apofhekersassisfenfes(n) 1 meisje universitair medisch centrum-leiden Onze coaters, dat zijn Ingenieuze, computergestuurde bellj'mfnga* machines waarop we allerhande zelfklevende foliën vervaardigen. De elektronika is dus bij ons werk onmisbaar. Daarom staat een klein team specialisten dag en nacht klaar om storingen te verhelpen. Terwijl goed onderhoud een hoop narigheid kan voorkomen. En ook dat gebeurt. In ons onderhoudsteam past nog een vakbekwame elektriciën, met VEV-sterkstroom en, als 't even kan, met ervaring in de meet- en regeltechniek. Hij krijgt - ter aanvulling - een opleiding in ons bedrijf en bij onze leveranciers om met de apparatuur vertrouwd te raken. Wat bieden we 'n elektriciën die over onze coaters waakt? Gevarieerd en verantwoordelijk werk in een moderne, brandschone werkomgeving en een fijne ploeg om mee te werken. We geven 'n goed salaris en, omdat er in wisseldienst wordt gewerkt een ploegentoeslag van 30-50%. Plus 18 a 20 dagen vakantie, 6,8% vakantietoeslag en reiskostenvergoeding. Ons bedrijf staat in Hazerswoude-Rijndijk en is bijvoorbeeld vanuit Leiden of Alphen aan den Rijn, makkelijk te bereiken. Het zou fijn zijn als u op 15 augustus zou kunnen beginnen. Sollicitaties - mondeling of schriftelijk - aan Fasson (Nederland) nv# Lammenschansweg 140, Leiden, (hoofdkantoor), tel. 01710-4 49 41, de heer W. Leentvaar. Een van de belangrijke producenten van 2elfklevend materiaal ter wereld. Toepassingen vrijwel in alle sektoren van het bedrijfsleven, vooral in de grafische industrie. 22 Verkoopvesti gingen, waarvan 19 in Europa. 3 Fa brieken onder supervisip van het hoofdkantoor in Leiden. Dames grijp de winst! De grootste en goedkoopste bont zaak van Nederland geeft al léén de maand augustus 20% zomerpriizenkorting. Duizen den korte en lange BONT MANTELS en bonthoeden. Nu kopen en in de winter beta len. Gratis bewaren. 3 Jaar waarborggarantie. Desgew zeer soepele kredietservice. DE BONTKONING. Hoog straat 97, Rotterdam-C, groot parkeerterrein voor de zaak, tel. 010—117.117 VrUdags- vonds tot 9 uur geopend By koop wordt reisgeld voor bus, trein of eigen auto terug be taald. uitzendbureau lubo nv nieuwe ryn 35. leiden 01710—40341 PERSOONLIJKE LENINGEN van t 1000 tot f 10.000 in 12 tot 48 mnd Snelle afwerking, geen kosten Alleen voor ge huwden er zy die In loon dienst werkzaam zyn Wette- lyke tarieven. Op uw verzoek zenden wy in blanco enve loppe aanvraagformulier en tarievenlyst toe Stelt u zich in verbinding met Financie ringskantoor E. J Möller, St. Catharinastraat 1, Eindhoven Tel. 040—66633 of 25472 na 19.00 uur 04105—3039. (Door de gem Eindhoven toegelaten financieringskantoor) GEMEENTE LEIDERDORP Bestemmingsplan „Zijlkwartier" wijziging voorschriften De burgemeester der gemeen te Leiderdorp brengt ter vol doening aan het bepaalde in artikel 23 van de Wet op de Ruimtelyke Ordening ter openbare kennis, dat met In gang van 18 augustus 1972 gedurende één maand ter ge meentesecretarie, afdeling Algemene Zaken, voor een ieder ter inzage ligt het ont werpbesluit tot wijziging van de voorschriften, deel uitma kende van het by raadsbe sluit van 29 september 1969, nr. 347, vastgestelde bestem mingsplan „zyikwartier". Het bestemmingsplan „zyi kwartier" wordt omgrensd door de Oude Ryn, de Drost- straafc, een iyn in het ver lengde van die straat naar de Van der Marckstraat, de Van der Marckstraat/Zyioordkade en de Zyi tot het punt van samenkomst met de Oude Ryn. Gedurennde bovengenoemde termyn kan een ieder schrif- teUJk by de gemeenteraad bezwaren indienen tegen het ontwerpbesluit. Leiderdorp, 17 aug. 1972. De burgemeester van Leiderdorp, M. A. VAN DER HAVE. Gevraagd, tweede helft oktober, voor nieuw te vestigen apotheek in Alphen aan den Rijn- Ridderveld voor het schoonhouden van de apo theek en het verrichten van diverse huishoudelijke werkzaamheden. Inlichtingen: Drs. A. van Oort, Robert Koch- laan 21, Vleuten. Tel. 03407-2021. Het Universitair Medisch Centrum Lelden, samenwerkingsverband van Rijksuniversiteit, Academisch Ziekenhuis en Faculteit der Geneeskunde, centrum van geavanceerde patiëntenzorg, onderwijs en onderzoek, vraagt voor de hierna volgende afdelingen: a) Afdeling Organisatie en Efficiency: arbeidsanalist vac. nr. 72.103-AZ Taak: het assisteren bij organisatieonderzoeken, het verrichten van tijdstudies en het rapporteren van bevindingen. Verlangd: diploma middelbare school, gevolgd door een opleiding op het gebied van de arbeidsanalyse, en bij voorkeur arbeidsanalytische ervaring m.b.t. administratieve werkzaamheden. Salaris volgens Rijks regeling nader overeen te komen. assistente hoofd voedingsdienst vac. nr. 72.106-AZ Taak: o.a. leiding geven aan personeelsleden van restaurant en keuken, inkoop van levensmiddelen en samenstellen van dienstroosters. Verlangd: middelbare school opleiding en diploma Hogere Hotelschool (Maastricht of Den Haag). Leeftijd: plm. 30 jaar. Salaris max. 1637 bruto per maand. Promotiemogelijkheid is aanwezig. c) Afdeling Gynaecologie: 1e verpleeg kundige vac. nr. 72.102-AZ De afdeling omvat 44 bedden en een recovery-room van 6 bedden. Hoofd van de afdeling is prof. dr. A. Sikkel. Verlangd: diploma Zieken- verpleging-A. In!.: mej. C. M. Paul, coörd. hoofdverpl., tel. 01710-47222 ts. 2860. Salaris max. 1474 bruto per maand. twee verpleeg kundigen voor de dagelijkse leiding vac. nr. 72.101-AZ t.b.v. de binnenkort te openen Verkoeverkamer in het operatie- kamercomplex Heelkunde. De afdeling omvat 5 bedden en moderne bewakings apparatuur. Géén weekend- en avond diensten. Verlangd: diploma Zieken- verpleging-A; opleiding Intensieve Care strekt tot aanbeveling. Met het oog op hartbewaking is enig technisch inzicht gewenst. Goede contactuele eigenschappen worden op prijs gesteld. Int.: dhr. H. Hielkema, coörd. hoofdverpl., tel. 01710-47222 ts. 2337. Salaris max. 1319 bruto per maand. e) Pathologisch Laboratorium: laboratorium medewerker (m/v) vac. nr. 72.104-AZ Taak: verrichten van histo- technische werkzaamheden, zoals het vervaardigen van microscopische preparaten van weefsels en organen. Verlangd: een analistenopleiding op HBO-niveau (med., chem. of biol.). Zij die over een goede ervaring als laborant(e) bescchikken en in het bezit zijn van een diploma MBO of LBO kunnen eveneens solliciteren. Salaris max. 1319 bruto per maand. f) Afdeling Apotheek: 1. apothekers assistente vac. nr. 72.107-AZ Taak: afwisselende werkzaam heden op verschillende onder afdelingen van de Apotheek (receptuurafdeling, produktie- afdeling en laboratorium). Verlangd: diploma apothekers assistente, goede algemene ontwikkeling en belangstelling voor het werk in een ziekenhuis apotheek. Salaris max. 1319 bruto per maand. Gunstige compensatieregeling voor onregelmatige diensten. 2. bediende vac. nr. 72.108-AZ Taak: transporteren van goederen t.b.v. de Apotheek. Leeftijd: tot 45 jaar. Salaris max. 1010 bruto per maand, met een uitloopmogelijk heid op grond van dienst tijd. g) Technische Dienst: schilder vac. nr. 72.105-AZ Taak: het verrichten van onderhoudswerkzaamheden op de afdelingen. Verlangd: bij voorkeur diploma LTS (schilderen). Leeftijd: min. 23 jaar. Salaris max. 1085 bruto per maand, na één jaar max. te verhogen tot 1124 bruto per maand. Aanstelling vindt plaats bij de Rijksuniversiteit ot het Academisch Ziekenhuis Leiden. Salariëring tot vermelde maxima is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Premie AOW/AWW voor rekening van het Rijk. Vakantietoeslag 7% per jaar. Goede studiekosten regeling. Direct opneming in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds Schriftelijke sollicitaties te richten aan Hoofd Afd. Personeelszaken UMC, Academisch Ziekenhuis, Rijnsburgerweg 10, Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer, voorafgegaan door de kenletters: ld

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 16