Raad Leiderdorp stemt voor Montessorischool Aanvullend krediet Lindehoeve agenda Addie de Jong speelt voor klein publiek ALLEEN KVP-ER TOELEN TEGEN LEIDERDORP Vijf raadsleden prefereerden gister avond een andere plaats dan de raadszaal van Leiderdorp. Het was ook een warme dag en de vakanties zullen er wel debet aan zijn geweest. Nieuw in de raadszaal was de ge luidsinstallatie waartoen de raad op 25 oktober 1971 be sloten had en welke nu geplaatst was. 1 7 grote microfoons bevestigd aan luidsprekers met knoppen en rode lichtjes. Totale kosten f 16.800,- Met de knopjes hadden de raads leden nog wat moeitemet de agenda niet. Burgemeester Van der Have Het werden bijna alle hamer stukken. Half tien was de vergade ring afgelopen. Ondanks de rustige agenda en de vlotte afwerking ervan viel er op een gegeven moment toch een groot woord: 'Schoolstrijd'. Van Roijen iWDi begreep het stukje schoolstrijd niet helemaal. Het be trof hier het voorstel aan de raad medewerking te verlenen voor de stichting in het bestemmir.gsplan „Voorhof" van respectievelijk: een 6-klassige school voor gewoon lager onderwijs en een 2-klassige kleuterT school. De medewerking werd ge vraagd voor het bestuur van de Stichting voor Montessorionderwijs, in Leiderdorp. De ellenlange discus sies die dit voorstel, vooral vanuit de KVP-hoek, uitlokten vond bur gemeester Van der Have op (Foto Holvast) geven moment toch te ver gaan. Het In Warmond KOMMUNIKA TIE ENDEPOEL EN JEUGDRAAD SAMEN WARMOND De wijkvereniging „kommunikatie Endepoel" heeft aan de raad gevraagd subsidie te verle nen. In verband met deze aanvraag hebben B. en W. een gesprek gehad met het bestuur. Dit gesprek heeft er toe geleid dat de wijkvereniging contact op heeft genomen met de Jeugdraad. Jeugdraad en wijkvereni ging hebben nu besloten tot een ge zamenlijke aanpak van jeugd- en jongerenaktiviteiten te komen. Ver der werden de volgende concrete af spraken gemaakt. De jeugd- en hobbyclub aktiviteiten van Endepoel worden in de begroting van de jeugdraad opgenomen. In verband hiermee heeft de Jeugdraad voor 1972 een aanvullende subsidie ge vraagd. De wijkvereniging trekt het eerder gedane subsidieverzoek in. Volgens de nu door de jeugdraad ingediende begroting zullen de jeugd- en hobbyactiviteiten van Endepoel f 2760,- gaan kosten terwijl aan con tributies een bedrag van f 520,- is geraamd. Uitgaande van de begroting 1972 en de aanvullende begroting 1972 van de jeugdraad kunnen nu in to taal aan subsidies een bedrag worden toegekend van f 5981,. Het totale ge- Universitaire examens LEIDEN Aan de Leidse uni versiteit zijn geslaagd voor het doc toraal examen Klassieke taal- en let terkunde J. M. Ebskamp (Utrecht)- Voor het doctoraal examen Franse taal- en letterkunde G. J. Siebelink (Ede) .J W. A Jonker (Utrecht). Mej. A. F. M. Wortel Cs-Gr4ven- zande). Voor het doctoraal niet-westerse sociologie mej Beulink (Zaandam). Voor het doctoraal kunde A. Sevenster (Voorburg) H. C. van Maaren (Oegstgeest) F. P. Klok (Leiden) J. W. M. Blom (Oegsbgeest) E. L. Huussen (Leiden) S W, N. Veenatra (Den Haag» A. Gregory (Leiden). Voor het doctoraal examen schei kunde P. C. F. M. Verschure (Lei den) H. J. v. d. Stoep (Leiden) J. F. A. Nas (Leiden) I. W. F (Leiden) I.. W. F. G. van Ingen (Leiden). OEGSTGEEST Wethouder Thorn, voorzitter van het comité Jeugdnatuurwacht Oegstgeest heeft gisteren de winnaars van de puz zel-wandeltocht een prijs gegeven. Van de 150 jeugd natuurwachters hebben er III meegewandeld. De prijswinnaars zijn: van de Kamperfoelie school: E. P. de Bruin T. de Kluyver, I, Sira, van de Wil- librordussohool J. den Dubbelden, van de Hofdijckschool I. D. F. Brin kenhof, W W. M Deinum en A. J. W v.d. Weghe. Van de Oudenhof- school L. L. E. Hasselman, A. v.d. Horst en M E. Schwencke. Van de Mariaschool F. J. A. v. Dijk, H. Stravers en J. J. M. de Vriend. Van de Floraschool J. A. T. Blom, C. M. A. Meyer en J. de Vries, van de Terweeschool N. M. Ravelli, R. C. Schweizer en I. Vletter. Van de Je naplanschool A. M. A. Gieles. raamde tekort van de begroting en aanvullende begroting 1972 bedraagt exclusie gemeentelijke subsidie f 6339,-. Bij toepassing van de gel den subsidiepercentages en bedragen door de jeugdactiviteiten in de Burcht en Endepoel zal het geraam de tekort kunnen worden terugge bracht tot f 358,-. In de begrotin gen van de jeugdraad is aan on voorzien f 1250,-. opgenomen. Indien het tekort van f 358.- in mindering wordt gebracht op de geraamde be dragen voor onvoorziene uitgaven dan resteert er aan onvoorzien voor 1972 een bedrag van f 892,-. Bij een zorg vuldige besteding, aldus B. en W. moet "t mogelijk zijn om btorien de begroting te blijven. Voorgesteld wordt de jeugdraad voor 1972 een subsidie te verlenen met een maxi mum van f 5981,-. S. Menken voorzitter van stichtingen LEIDEN In een bestuursver gadering van de stichting St. Elisa beth Gasthuishof (verpleegtehuis) en de stichting Huize Room bur gh (be jaardencentrum) waarvan de be stuursleden in één personele unie zijn samengebracht, is als voorzit ter van beide stichtingen geïnstalleerd de heer S. Menken, oud-wethou der van openbare werken en volks huisvesting van Leiden. In deze bestuursvergaderng werd de aftredende voorzitter dr. M. A. van Dongen, die van de oprichting van beide stichtingen af, ongeveer 12 jaar geleden, het voorzitterschap vervulde, veel dank gebracht voor al zijn activiteiten. Dr. Van Dongen blijft lid van de beide besturen. een formele zaak, aldus de bur gemeester, die zijn microfoon het beste beheerde, het voldeed aan de van de wet, de raad kon al leen maar ja of neen zeggen. Raads lid Reugebrink <PCG) hij was de enige aanwezige van zijn fraktie, kon niet nalaten te reageren op de term „schoolstrijd" van de heer van Ro ijen. Hij vond de uitdrukking niet ;'n plaats. Het gaat om bijzon der onderwijs; én daar was hij vóór. Trouwens iederéén, behalve raadslid Toelen iKVP» die tegen het voor stel stemde. Reugebrink had het al leen slimmer gevonden van de Stich ting voor Montessorionderwijs wanneer zij de plaatsbepaling in het voorstel hadden weggelaten. Er wordt ruimte gevraagd in het be stemmingsplan Voorhof, en daar zijn al drie scholen gepland. De eenden krijgen het rustig in Lei derdorp. Worden ze op t terrein van de bejaardenflat Britcenstein getrei terd door de jongelui: in de*vijvers en singels waar de watervogels broe den worden ze nu beschermd door de gemeente Leiderdorp die het voor stel de Algemene Politieverordening te wijzigen aannam. De wij ziging houdt In dat het varen in de broedtijd verboden wordt gesteld die wateren. WVC staat er financieel met zo best voor WARMOND De Warmondse Volleybal Club kan terugzien op eei goed seizoen, wat de bereikte resul taten betreft, maar ook het leden-, aantal vertoont nog steeds een stij gende lijn. Tijdens de algemene le dënvergadering die morgen zal wor den gehouden in de sportzaal „Klim op" zijn de voornaamste punten vai de agenda de begroting voor het sei zoen 1972-1973 en de bestuursverkie zing wegens periodiek aftreden var J. P. de Winter (voorzitter), J. D Donker (secretaris) P. van Dam (penningmeester) en H. H. Olden en J. M Hogervorst beiden al gemeen bestuurslid, die zich echter al len herkiesbaar stellen. Financieel ziet het er voor de vereniging niet\ zo rooskleurig uit want de begroting geeft een tekort te zien van f. 1832,-. Dit tekort wordt voor 'n groot deel veroorzaakt door de verschuldigde zaalhuur die niet minder dan f 3000. bedraagt, zodat het voor de vereni ging van het grootste belang is dat vooral het aantal donateurs toe neemt, waarvoor dan ook de nodi- geactiviteiten worden ontwikkeld en gezien de grote sympathie waarin de vereniging zich mag verheugen, zul len deze activiteiten zeker tot suc ces leiden. DINSDAG 27 JUNI 1972 Peter van Lacorhoven, eerste elftalspeler van de Boshuizerkadeclub LFC trouwde gistermiddag op het Haagse stadhuis. Zijn „con tract-voor -het-lev en" kreeg hij van Aty Baak. Op de foto het hruispaar op de trappen van het stadhuis. Matige visvangsten LEIDEN Het viscollege HSV uit Leiden viste zijn tweede wedstrijd in Zaandam met goed' resultaat. Er werd 418.80 gram vis aan de schaal gebracht. De uitslagen zijn: 1. H. Montanus, 2. J. v.d. Linden, 3. H. Laterveer, 4. Laterveer sr., 5. J. Leuering, 6. I. Arnoldus, 7. A. Does burg, 8. P. Wondergem, 9. K. Later veer ne 10. H. Onderwater. De personeelsvereniging van de Adler-fabrieken viste in de Vliet een zeer droevige wedstrijd. Van de 31 deelnemers waren er maar 10 met een matige hoeveelheid vis aan schaal. De uitslag: 1. Weber, 2. Die- ke. 3. v. Vliet, 4. Gommans. 5. Leue- ng, 6. H. Hillebrand, 7 Willemse, 8. Steenbergen, 9. de Ridder, 10 v. Went. De Hengelsportvereniging "Ons Gezin" wierpen vanuit bootjes de hengels uit in Nieuwkoop. De vangst was ook hier matig: de stemming goed. De eerste prijs bij de dames ging naar mevrouw Smit met beker en bloemen. Verder waren de uit slagen bij de dames: 2. Hannaart, 3 v. Rhijn, 4. Boekooi, 5. Kramp. Bij de heren luiden de uitslagen: 1. F. Vijgen, 2. A. Vijvgen, 3. F. Smit, 4. W. v. Went, 5. W. SMit, 6. J. Ham- naart, 7. J. v. Went, 8. A. Vijgen jr, 9 N. v.d. Kaaij en 10. W. v. Went jr. De vis vereniging "Hengelsport" heeft afgelopen weekeinde in de Rijn en de Heymanswetering ge vist. Ook hier weer een slechte vangst. De uitslag luidt: 1. Verstra ten jr, 2. J. Boef, 3. D. Boon, 4. Griekspoor, 5. J. de Groot, 6 B Ma- zurel, 7. P. Verhoef, 8. I. Jansen, 9 Verstraten en 10. Blansjaar. Het viscollege "Klucht en revue" viste haar eerste wedstrijd in de Ringvaart nabij de Leegwater. De vangst was redelijk. In totaal werd er 18025 gram aan de schaal ge bracht. De uitslag luidt: 1. A. Mey ers, 2. J. v. Went. 3. A. Hillebrand, 4. F Honders, 5. H. Schuchard, 6. W. Neuteboom, 7. W. v. Weizen, 8. A. Guldemomd, 9. N. Brink, 10. P. V. Eg- mond. Anjeractie begint vanavond WASSENAAR De actie voor het Anjerfonds in de Openbare Biblio theek aan de Luifelbaan begint van avond. Wethouder mevrouw le Coul- tre- Foest zal het startsein geven door in de bibiotheek een tentoon stelling te openen van lithografiën van de Wassenaar se kunstenaar Paul Citroen. De tentoonstelling kreeg als naam mee „Adam's en Eva's", en zal tot 29 juli duren. Tijdens de oud-Hollandse jaar markt. die van woensdagmiddag tot en met zaterdag zal duren, wordt de Anjeractie in de Langstraat voortge zet. In het kantoor van de Midden- standSbank op de hoek van de Jo- ha-n de Witt straat zullen werken van andere Wassenaarse kunstenaars ten toongesteld worden. Er komt een an tiek- en rommelmarkt. Op het Plein en in de Langstraat zullen kunste naars werkzaam zijn. Uiteraard zul len er ook de gebruikelijke witte an jers worden verkocht. Zaterdag 1 juli is er in het ka der van de Anjeractie een hengel wed strijd, georganiseerd door de Was senaarse Hengelsportvereniging. Er wordt vanaf 7 uur 's morgens gevist in de Paauwvijver achter het raad huis. Buitenlandse onderscheiding WARMOND Ir. L. E. J. Brouwer, wonende in Warmond is benoemd tot officier in de Orde van het Le gioen van Eer van Frankrijk. De heer Brouwer is voormalig voorzitter van het dagelijks bestuur van de Ko ninklijke Shell Groep. GESLAAGD LEIDEN Aan de huishoudschool „De Dobbe" in Zoetermeer zijn geslaagd de volgende Benthuizen: Lijst v; T.: A. de Graaff, A. L. van Ven- rooy en G. Mets. Voor de lijst van geslaagden P. is geslaagd W. Mets (winkel) Voor het diploma vormings-klas V is geslaagd Marcelle Walthuis uit Leiderdorp, aan de school voor LH- NO en MHNO „Koningin Juliana" in Alphen aan den Rijn. VOORSCHOTEN Als onderdeel van de reeks orgel- en beiaardcon certen, die 's zomers in de Voorscho- tense Hervormde Kerk gegeven wor den, bespeelde Addie de Jong gis teravond beide prachtige instrumen ten voor een klein publiek. Het werd niet duidelijk,'of Addie de de musicus pleit. Wat zijn orgelspel betreft was een lichte voorkeur voor het hedendaag se genre waar te nemen, gezien de prachtige registratie, het enthousias me en de evenwichtigheid, waarmee hij zich wierp op composities van Karg:Elert en De Klerk. Voordien speelde hij Preludium en Fuga in Bloembakken weggenomen LEIDEN Op klaarlichte dag zijn gisteren in LeidenZuidwest drie oranjekleurige bloembakken gestolen. De met viooltjes en bego nia's gevulde bakken sierden het voetpad op de hoek van de Berla- gestraat en de De Bazelstraat. Ze waren er geplaatst door de wijkver eniging "Actief". Van deze raadsel achtige verdwijning is aangifte ge daan bij de politie. Winkelliof in commissie LEIDERDORP Vanavond om half acht zal in de kapelzaal van de Scheppingskerk een voortgezette be spreking worden gehouden over de nieuwe verkavelingstekeningen de woningtypen en de woningdifferen tiatie. Morgenavond is er om 8 uur een vergadering in het Gemeente huis van de Commissie Ruimtelijke Ordening en Openbare Werken. De belangrijkste agendapunten zijn: de bespreking van het in het bestem mingsplan Winkelhof te realiseren winkelcentrum aan de hand van een maquette. Het andere belangrijke agendapunt is het voorstel tot het beschikbaar stellen van een werk- krediet, van f 24.000,- tot het nemen van een voorbereidingsbesluit voor het gebied ten westen van „De Bloe- merd". Beiden belangrijke vergaderingen zijn openbaar. POSTDUIVEN LEIDERDORP De postduiven vereniging Leiderdorp hield een con cours van Survilliers. De eerste tien die aankwamen waren van C. Dok- kum (1 en 3), M. Reyerre <2 en 8) J. van Laar (4 en 10), H. Flippo (5, 7 en 9). Het concours van Cha- teauroure: M. de Roode (1), W. de Haas (2), C. Neuteboom (3), R. Slik kerveer (4), M. Reyerse <5 en 10), H. Flippo <6 en 8), L. Robbers (7) en J. van Laar (9). De postduivenvereniging „Het Oos ten" uit Leiden hield een concours vanaf Survilliers. In concours 147 duiven. Aankomst: P. Juffermans (1) C. Vesseur (3 en 9) D. de Boer (5) W. Gijsman (7), H. de Haas (2), W. v. Klink (4) en D. Koet (6, 8 en 10). De wedvlucht vanaf Chatereaux met 121 duiven heeft als uitslag: C. Vesseur (1. 2 en W. v. Klink (4) H. de Haas (5) Mooten (6) L. Reedijk (7) P. Juffermans (8) S. Schoeman (9) F. Bouwman (10). Sigaretten gestolen LEIDEN In het afgelopen weekeinde is Ingebroken in de kan tine van het Slachthuis. Ontvreemd werden een onbekend aantal pakjes sigaretten en een hoeveelheid siga ren. De dader is binnengekomen door het openduwen van een bo venlicht. VOORSCHOTENSE RAAD VRIJDAGAVOND BIJEEN VOORSCHOTEN De Voor- schotense gemeenteraad krijgt vrij dagavond het voorstel van B en W tot het verlenen van een aanvullend krediet van f 24.500 voor het ge bruiksklaar maken van de Lindehoe ve voor het jeugdwerk. In augustus vorig jaar stelde de gemeenteraad al een bedrag van f75.000 beschik baar volgens een begroting opgesteld door de diepst openbare werken. Nadat dit bedrag beschikbaar was is een stichting gevormd, die als huur der en gesprekspartner zou fungeren. Deze stichting kwam tot de conclu sie dat het bedrag totaal on toereikend was en kwam aan een begroting van f 120.000. Naast deze twee begrotingen heeft ook de Stichting „Oud-, Groen en Leefbaar Voorschoten" twee begrotingen ingediend, een begroting voor een volledige restauratie van de boerderij ad f 88.761 en een be groting waarbij de boerderij geschikt gemaakt werd voor sociaal- en jeugd werk, de kosten hiervoor bedroegen f62 130. Vervolgens heeft het aan nemingsbedrijf P. Bekker en Zn. in Katwijk een begroting aangeboden, eveneens voor een totaal bedrag van f 62.130. Een door de Dienst Openbare Wer ken gemaakte vergelijking tussen de begroting van deze dienst en die van de fa. Betóker geeft nauwelijks ver- sohillen aan. Bij beide begrotingen wordt zowel het woon als het stal- gedeelte geschikt gemaakt voor huis vesting van het jeugdwerk. Daar het B en W voorkomt, dat alsnog van gemeentewege in De Lindehoeve een centrale verwarmingsinstallatie moet worden aangebracht en enkele aan vullende voorzieningen worden ge troffen, menen B en W het aanvul lend kerdiet van f24.500 nodig te hebben. Inmiddels heeft de Stichting „Oud-, Groen- en Leefbaar Voor schoten" een brief gezonden naar de raadsleden, waarin de Stichting op enkele onvolkomenheden in het raadsvoorstel wijst. De Stich ting heeft nooit begrotingen inge diend voor de boerderij, maar zich gesteld achter de bindende offertes van het» aaameminigsfoeidirijf P. Bek ker en Zn. te Katwijk. De offerte voor het bruikbaar maken van De Lindehoeve betrof het gehele ge bouw en niet alleen de stal. De of ferte, welke op 14 maart J.l. werd gedaan bedroeg f 54.500 exclusief btw (f62.130 inclusief btw). In de be schrijving van de offerte staat na drukkelijk dat de centrale verwar ming inbegrepen is. Alleen zou ex tra kosten optreden indien ook de zolder verwarmd zou moeten worden, deze kosten bedragen maar f2.500. Tenslotte deelt de Stichting de raadsleden mee, dat officieel bekend is dat de Kerkvoogdij van de Her vormde Gemeente bereid is de kos ten te dragen van de gehele inrich ting van de Lindehoeve met het doel het „open Jeugdwerk" te steunen en zonder daarbij op enigerlei wijze een kerkelijk stempel op dit Jeugd werk te willlen ze tl ten. De Stichting verzoekt de gemeen teraad dringend, op grond van het raadsbesluit van 20 augustus 1971 waarbij f 57.000 gevoteerd werd voor De Lindehoeve, onverwijld opdracht te geven aan de firma Bekker en niet te wachten op de goedkeuring door G.S. van het voorgestelde extra krediet van f 24.500. Agenda De Voorschotense raad behandelt ver der voorstellen van B en W tot aan wijzing van het terrein van de Paardenmarkt; inzake grenswijzi ging Leiden-Voorschoten; tot hel verkopen van bouwterrein aan d( Schoolstr. aan de N.V. Centraal Fi- nancierimgs Instituut in Den Haag; tot het beschikbaar stellen, van een krediet voor het bouwrijp- maken van gronden in het complex Noord-Hofland; tot het beschikbaar stellen van een krediet voor restauratie van de bomen op de Voor straat (2de fase); tot het beschik baar stellen van een krediet ten behoeve van het verbeteren van de openbare verlichting in de Prof. Einisteinilaain; tot het beschikbaar stellen van een aanvullend krediet voor het gebruiksklaar maken van de Liradehoeve; tot benoeming leden en plaatsvervangende leden van de rekeningcommissie en enige onderwijsvoorzieningen. C van Bach en het Rondo van Mo zart. Bach kreeg vrij weinig nuan- cering in registratie en een nogal onbeholpen aandoende temposchom melingen mee, en om dezelfde rede nen kwam het speeldoosachtige ka- rakter van het Mozartwerkje niet goed tot zijn recht. Na de pauze werden originele bel- aardcomposities ten gehore gebracht van Schepers, Rayck. Van de Gheyn, Wagenaar, Clement en Leen 't Hart. Daar ik helaas te weinig van deze materie weet om er een oordeel over te kunnen vellen, ver meld ik slechts dat ik het bijzonder I leuk en fijnzinnig vond klinken. Bij een beiaard zijn geloof ik middel en doel een eenheid: verstrooiing van en door klanken van klokken over een gelukkig nog steeds zeer rustige dorpskern. R. G. HARMS Concert in Hofwijck OEGSTGEEST Oud-leerlingen an Jo Vincent die reeds enkele ja ?n achtereen een kerstconcert voor de bewoners van „Hofwijck" verzorg den. hebben gisteravond in de hal, van dit bejaardencentrum 'n uitvoe ring gegeven die buitengewoon ln de smaak is gevallen en waarvoor der bewoners de heer de Boer, dank overbracht namens allen die bewondering naar dit optreden heb« ben geluisterd. Het gezelschap bestaande uit Liz« Schoo, sopraan. Truus van Dongei alt. Cees Borger, tenor en Hans Zo bariton met aan de vleug« Jan Raas zongen o.m. liederen vai H. Purcell en Schumann. Truus vai Dongen zong Abide with me, Abend gebet en Mr. Smile. Na de pauz zong het kwartet liederen vai Brahms. Met operettemelodieën ui o.a. Im weissen Rössl van Benatzk en uit „Paganini" van Lehar wer deze succesvolle avond besloten. Rljnsburgerweg 163 Spreeku Bureau voor levens, en gezlnsvrag! 7.30-8.30 uur nam. Kreatief Sentrum (Breestraat 12Stadhuis* Werkgroep leefbaarheid/ St lsfngef^ 2°^ v ang e 1 ie^entrum dhr. D. Faiirbairn 8 uur nam. Breestraat 19 Sociëteit Twentwel kamerbewoners en alleenstaanden) (Morsweg 59) .tplein 27* Gespreksavond B ï'i 8.15 i 38 Spreekuur Stichti parttii Driftstraat 49 Spi werk 9.30-10.30 Wijkcentrum uur sociale raadsvrouw 10.30- nfBreestraat 19 Sociëteit voor gehani capten 2-5 uur nam. Steenschuur 6 Leidse ver. van Pa zegelverzamelaars 8 uur nam. Mytylschool Afscheidsreceptie mej. J. M. Hilarus 4 uur nam. De Lakenhal- Ver. van belangst lenden in de Lakenhal. Spr. drs. J. ter Molen over „De familie Fortmi zilversmeden te Leiden in de 18e eet 8 uur nam. WOENSDAG Kreatief Sentrum (Breestraat 66) 12 uur nam. Breestraat 19 Sociëteit Twentwel kamerbewoners en alleenstaanden) Dijkstraat 2a (Morskwartler) spr« uur sociale raadsvrouw 10-11 Stadhuis Spreekuur sociale vrouw 4.30-6 uur nam. Oegstgeest (Geversstraat 65) So« teit voor kamerbewoners Doktersdienst artsen J. A. J. Paulides, van Z. Nljeveltstraat 42 tel. 4561 en M. H Tolingen, Wilhelminaplein 1, 8303. DONDERDAG Titus Brandsmalaa/n 76 De Duit clubhuiswerk handenarbeid Volmolengracht 19 Welfare- Rode Kruis 79 uur nam. Breestraat 19 Soc. voor gehandlc Stadhuis Leiden spreekuur soc. vrouw 6-8 uur nam. VRIJDAG Breestraat 19 Coc. Twentwel kamerbewoners en alleenstaanden Kreatief Sentrum Film Corporal, Befasitnggebouw afscheidsrecef d-rs. A. C. den Duik 46 urn nam. Geversstraat 65 Oegstgeest sticht kamerbewoners Fred. Hendrikplants. 25. Leiderdi gesprekavond Baha'ls, 8.15 Apothekers De avond-, nacht- vordt waargenomen ipotheek Haven 18 Voorschoten, Leldseweg 66. SOS-dienst Release Hulpverleningsdienst Release: N Rijn 20a tel. 24555. Maandag Wetswinlceltje Leidse Volkshuis, Apothekersdjjk

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 2