Witte Singel-plan blijft in discussie Verbetering speelruimte Lusthoflaan in zicht MONTESSORISCHOLEN IN LEIDERDORP agenda Leiden heeft grote-stadsallures' Raad van Oegstgeest behandelt nota's l onderwijs en sport TWEE WEKEN CEL, JAAR NIET RIJDEN Universitair afval Leiden met nood in Den Haag ZIL VER IN LAKENHAL RAAD KOMT MAANDAG BIJEEN VRIJDAG 23 JUNI Leiderdorp Geboren: Walter A., z. v. W. de Ruyter en van E. C. Fasel. Ingrid, d. v. F. Zwart en J. M. van Duuren. Danielle, d. v. R. de Tombe en M. van der Linden. Sasja M. T., d v H. J. Verdler en M. J. A. Caubo. Caroline, d v. F. P. van Atten en N Revet. Pauline M. C. M., d. v. M. C. de Jong en C. M. M. van Steenbergen. Myrthe L., d. v. J. C. Beekhuls en G. Slngellng. Johanna H. J. M., d. v. J. A. den Hollander en H. J. M. Paar- dekooper. Marlelle A., d. v. H. J. van der Neut en S. M. Fredzess. Rinske M. d. v. A. J. De Wils en A. R. Wlers- ma. Remko. z. v. G. Stafleu en L Th. Geleljnse. Ml Y N.. d. v. F. J. S. W Kórner en Ch. L. Chung. Josepha S., d. v. J. P. Roest en H. A. M. Schll- peroort. Marlelle d. v. F. G. Theunis- sen en A. Smits David M.. z. v. M. M Jacobs en J. J. Jurrlus. Sandor, z. v. P Menger en A. de Boer. Petrus J.. z. v. H. C. Brummelkamp en A. P. Dijsselbloem. Ondertrouwd: C. S. van Doesburg en C. J F. Dernee. R. Berend en J. M A Hupkes. H. den Eisen en E A. van Laar. H. van Vliegen en W. E. Hoef nagel. M. Vis en A W. Klsman. J. B. Peters en B. J. M. C. Nlerop. Getrouwd: Th. van Harteveld en G. M. van der Willigen. S. H. M. J. Z. Kamlneh en I. M. J. Keuzenkamp W. van Alphen en A. Zandvliet, G. C. Sies en C. G. Vrijdag. J. C. Blom en J. van Lunteren. Overleden: A. M. Berst 72 Jaar. P. Plezier 81 Jaar. M. van Harskamp 40 Jaar. D. J. Klenjet 90 Jaar. H. Llgt- voet 78 Jaar. Hermanus Kooljman vu Jaar. A. Steljn 79 Jaar. Burgerlijke Stand van Leiden mand opmerkte dat binnenkort het hele plan in de binnenstadscommis sie zal komen zei een van de werk groepleden: „Als maar niet weer ge beurt wat in '68 is gebeurd, toen tij dens de zomervakantie van sommige gemeenteraadsleden het principebe sluit voor het Witte Singelplan is goedgekeurd. Bij het bezoek van minister de Brauw in Januari van dit Jaar vroeg De Brauw aan burgemeester Vis of bij het goedkeuren van het Witte Singelplan. ook gedacht was aan de consequenties voor het verkeer. De burgemeester antwoordde daarop, dat dat niet gebeurd was. Omdat dat intussen veel zwaarder is gaan we gen", aldus één van de werkgroep leden", kan de gemeenteraad zich tegen de voorzieningen als wegen aanleg voor het Witte Singelplan ke ren". LEIDEN „Leiden heeft grote-stadsallures. Ik lees van business-centre en van een parkeernota. Dan denk ik New York. En dan komt er uiteindelijk een patat-kraam en een Praethuis. Leiden denkt dat het een grote stad is, dat komt door de universiteit. Die is de stad boven het hoofd gegroeid. Maar Leiden is een groot dorp". Dat zei gisteren een van de mensen in het Praethuis tijdens een discussie-avond over het Witte Singelplan. Het was eigenlijk meer informa tie geven, door de twee leden van de werkgroep milieubeheer van de Leidse universiteit, dan discussiëren. Informatie over alternatieven voor t universiteitscomplex met zijn 128 m hoge toren. De kritiek van de werkgroep ia (in een nota aan de universiteit gezon den) behelst verschillende punten: verkeersmoeilijkheden in en bij het gebouw, het moeten aanleggen van wegen (Galgewaterbrug) de leefbaar heid in zo'n kolosaal gebouw <aan de hand van ervaringen in Delft en Utrecht blijkt dat niet best te zijn.) Centraal staat de principiële afwij zing van het centraliseren van drie faculteiten en de universiteitsbiblio theek in één gebouw. De werkgroep stelt een „Cité Uni versitaire" tussen Pieterskerk en de Witte Singel voor. In de binnenstad, en vooral de Pieterskerkbuurt zijn al van die plekjes waar zoiets op klei ne schaal is. Oude huizen zouden door de universiteit weer nieuw le ven kunnen worden ingeblazen en het verkeersprobleem, dat bij het Witte Singelcomplex vrij groot is, is vol gens de werkgroep bij een universi teit verspreid over verschillende dicht bij elkaar gelegen gebouwen, ook minder. De werkgroep is bezig dit plan nader uit te werken om zo vol doende tegenspel te kunnen bieden bij komende discussies over het plan. Kritiek Want ook binnen de universiteit is men bezig: „De bouwcommissie van de letterenfaculteit is bezig met een nota over het programma van ei sen voor nieuwbouw. Ze zijn nu plotseling weer actief geworden wegens het loskomen van allerlei kritiek op het plan en moeten daar zelf natuurlijk ook wat tegenin bren gen", aldus de werkgroep. Toen ie- Naar Indonesië LEIDEN Op uitnodiging van de Indonesische minister van Volksge zondheid. zal dr. G Ph. Vogel, me disch directeur van het Academisch Ziekenhuis in Leiden, een kort be zoek brengen aan Indonesië. Hij zal daar besprekingen voeren over on derwerpen uit de ziekenhuisweten schappen. LEIDEN Op tal van scho len worden in deze periode vóór de vakantie feesten gevierd. Van morgen trokken de kleuters van de Paus Johannesschool aan de Donizettilaan in Zuidwest naar clubhuis "De Klinker". Er werd gegeten pannekoekenen ge dronken limonade (Foto Holvast) LEIDEN De werkgroep milieu begeleiding van de Schooladvies dienst hield gisteren in het Gezond heidscentrum aan de Bernardka- de in plan-Noord een discussieavond over de speelgelegenheid bij de Christelijk-nationale school aan de Lusthof laan. Gied ten Berge en Jaap Kamerling openden als organi satoren de bijeenkomst en heetten de verschillende groepen betrokke nen (schoolbestuur, onderwijzers team. buurtbewoners/ouders, de ge meentelijke architecten en wijkcomi- té) welkom. Gied ten Berge gaf hier bij een korte uiteenzetting over de bedoeling van de avond. Hij stelde, dat de groep de aanwezigen de vraag wilde voorleggen hoe haar ak- tiviteiten van dit Jaar zouden moe- GF.BOKKN 1 W. Isaak Sinclair zn. v. J. H. Pen Nieuwenburg; Ar ie Hendrik Anton v A. G. G van den Berg en J. A .«v.. Leeuwen; Fabienne Elisabeth Marga- retha dr. v. J. W. Vuurpijl en E M. van den Ing; Jasja Inez dr. v. K. C. van Ark en M. J. Neuteboom: Eveline Marjon dr. v. J. Post en I, van Oost; Theodorus Johannes Petrus zn. v. J. P den Elzen en C J. Franck; Odette Hendrlka dr. v. J. G. Steenkamp en L Wedema; Robertus Andreas zn, v. P A. Vrijburg en M. A. Kuijper; Rory Ger Jan zn. v. J. J. de Ruijter en M. J Alkemade; .Susanne Jacqueline dr. v. I. Ouwehand en A. van Hove. GEHUWD C J A. M. van Veldhuizen en J. E. Gijsman; J W. Brugmans en J. Ver ver; J T. Boot en J. C. van Loon; H. J. Klein en W. C. de Haas; A. van dén Berg en M. de Vos. OVERLEDEN C. H. I. Cossee (66) man; G L. Geertsma (54) echtgen. van S. van der Kwast; A. Schilperoord (87) man; P J. van Hoeken (73) man; J. Mosterd (78) man; G. Zwanenburg (63) man; W. Schuuring (69) man; J. A. M. Ver- woert (0) zoon. Nico stal uit verveling pot dubbeltjes ARNHEM „Verveling" was het motief van de ex-soldaat (21) uit Leiden. In de kazerne in Huis Ter Heide stal hij in februari een fles met 30 gul den aan dubbeltjes van een kamerge noot. Nico is niet eerdei- met de Justitie in aanraking geweest. Geld had hij ge noeg. Hij wilde uitsluitend door „iets spannends" te doen de verveling ver drijven. De eis voor dit „kleine" mis drijf. dat gisteren voor de Arnhemse krijgsraad diende: twee weken voor waardelijk en f 200 boete. De raad maakte daar in haar uit spraak twee weken voorwaardelijk en f 100 boete van. Dokter Weederlaan in Wassenaar WASSENAAR Morgenochtend om elf uur zal mevr. N. J. Weeder van Es. weduwe van de dokter, de Dokter Weederlaan openen en het straatnaambord onthullen. In de oorlogsjaren, toen hij als huisarts in Wassenaar werkte, heeft hij actief deelgenomen aan het verzet. Hij is in 1959 in Indonesië overleden. ten worden voortgezet en uitmonden in concrete plannen. De groep had dit jaar kinderspelen georganiseerd, op het schoolplein van de Chr. nat. school tijdens de paasvakantie en een enquête in de buurt gehouden over de vraag naar een betere benutting van het schoolplein. Hierna werd de avond in handen gegeven van discus sieleider Poell, directeur van de schooladviesdienst. Hij gaf het woord aan de gemeentearchiteoten, diie dia's vertoonden over scholen in Delft die hun speelplaats maximaal be nutten en hoge muren rondom de speelplaats hadden vervangen door speelobjecten. Naar aanleiding van deze dia's en enkele gesprekspunten ontspon zich vervolgens een leven dige discussie over de mogelijkheden die het schoolplein zou kunnen bie den. Alle groepen betrokkenen gaven hierover hun mening. Verschillende Afscheid op school LEIDEN De leerlingen van de zesde klas van de Du-Rieuschool hebben gisteravond op feestelijke wijze afscheid genomen van hun school. Allen speelden onbevangen hun rol in de kerk, geestige toneel stukjes, die ingestudeerd waren door het hoofd van de school de heer R. H. Muntinga. Van de oudercommissie kregen de zesde klassers een fotoalbum met klassefoto aangeboden. De leerlingen zelf boden geschenken en bloemen aan. Schoolsportdag in W assenaar WASSENAAR De schoolsport- commissie heeft voor de leerlingen van de lagere scholen een sportdag gehouden op de schoolsportvelden aan de Prlnsenweg. Er werden wed strijden gehouden in slagbal en hardloop-estafettes. De winnaars van het slagbaltoer- nooi waren: Jongens Pius X-school, meisjes, Weth. Huibregtseschool. Estafettes, jongens Europaschool, j meisjes Weth. Huibregtseschool. De wisselbokaal (voor hoogste aan- tal totaalpunten) ging aan Jongens; Pius X-school meisjes Weth. Hui- bregtseschool. aanwezigen stelden duidelijk, dat Je de buurtbewoners eerst bij de zaak zou moeten betrekken voordat Je tot gedeeltelijke afbraak van de hoge muur rond het plein zou kunnen overgaan. Er werd ook gesteld, dat bij gedeeltelijke afbraak de oon- trole van de buurt op wat er gebeur de op het plein verbeterd zou wor den. Verder werd gesteld, dat het on- derwijs zelf niet zou mogen lijden on der de openstelling van het school plein. Men kwam tenslotte tot enkele af spraken. De gemeentearchitecten zul len samen met de onderwijzers op vrij korte termijn een plan voor het schoolplein opstellen, waarbij ook de financiering zal worden geregeld. Intussen zal het wijkcomité samen met de werkgroep de omwonenden "warm" gaan maken voor het plan. Ook de op te richten oudercommis sie zal hierbij worden betrokken. In september zullen dan alle betrokke nen eens gaan kijken hoever men dan gekomen is. Zo kon deze avond met bevredigend resultaat worden afgesloten door drs. Poell. LEIDEN Volgens een aannemer uit Leiden verloor hij de macht over het stuur van zijn auto en dat zou dan de oorzaak zijn geweest, dat hij in de Geversstraat te Oegstgeest de st-oep op reed. „Een knap gevaarlij ke gebeurtenis", noemde de Officier van Justitie bij de Haagse politie rechter dit feit, dat naar zijn me ning o.m. verband hield met de om standigheid, dat verdachte onder in vloed van drank verkeerde. De bloedproef had een alcoholpro- milage van 1,8 uitgewezen, hetgeen dus het dubbele van de straks maxi maal toegestane hoeveelheid voor au tobestuurders betekende. Bovendien had verdachte reeds eer der van dit soort moeilijkheden ge had waarin de Officier aanleiding vond drie weken gevangenisstraf en twaalf maanden intrekking van het rijbewijs te eisen, plus f 50 boe te voor de verkeersovertreding. „U hebt het er zelf naar gemaakt", constateerde de rechter, die veroor deelde tot twee weken gevangenis straf en verder overeenkomstig de eis van de Officier. Mej. Ruigrok 25 jaar bij het onderwijs OEGSTGEEST In het Patro naatsgebouw werd gisteren een feestavond gegeven ter huldiging van mej. F. J. G. Ruigrok in verband met het feit dat ze 25 jaar bij het onderwijs was. Meer dan 20 jaar daarvan was ze verbonden aan de Maria-school. Ter gelegenheid van dit feestelijk gebeuren hadden leerlingen oJ.v. het hoofd der school, de heer A. v. d. Heyden een musical ingestudeerd, die op voortreffelijke wijze over het voetlicht kwam. Deze musical ge titeld "Het koffertje van mijnheer van Dalen" door Bennie Vreden speelde in een koninkrijk waar men grotendeels leefde van spuitbussenin- dustrie. Een actiegroep was in ver band met de milieuvervuiling daar tegen in verzet gekomen. Op geesti ge wijze werd o.m. de STER-reclame op de hak genomen. Nadat een feestlied was gezongen en namens alle leerlingen een cas setterecorder was aangeboden dank te het schoolhoofd mej. Ruigrok voor haar grote collegialiteit en schetste haar als een vrouw met een groot karakter, die altijd tot helpen bereid was. Loffelijke woorden werden er daarna gesproken door de inspecteur van het L.O., de heer A. Boogaard, door drs. Tolkens namens het hoofd bestuur, voorts door de heer A. C. Verhoeven namens h et hoofdcon vent in Oegstgeest. Wethouder Tem- minck feliciteerde namens het ge meentebestuur en wees daarbij o.m. op de activiteiten van de Jubilaresse ook buiten de school. LEIDEN De Leidse universiteit zoekt naar oplossingen voor een ver antwoorde afvoer en verwerking van chemisch afval van universitaire la boratoria. Op den duur wil de Leid se universiteit komen tot samenwer king met alle universiteiten en hoge scholen. De problemen rond de afvalstof fen waren gistermiddag onderwerp van gesprek tussen de Leidse uni versiteit en de inspectie van de volks gezondheid in Zuid-Holland. OEGSTGEEST De raad van Oegstgeest behandelt woensdagavond om half acht achtereenvolgens de sportnota en de onderwijsnota. De reactie van de sportraad op de sportnota kan aldus kort worden sa mengevat. De* realisering va*i het prioritei tenprogramma dient te geschieden binnen een termijn van 8 a 10 Jaar. zo mogelijk moeten tegelijk met de aanleg van vier voetbalvelden ten behoeve van A.S.C. reed6 twee vel den won-den aangelegd voor Oegstgeest en U.D.O.: indien dit niet mogelijk is. dan dient de uitbreiding van het voetbalcomplex „De Voscuyl" direct na de aanleg van de vier voetbalvel den voor A.S.C. te geschieden. De sportraad betwijfelt of de sporthal ook in de toekomst aan de plaatselijke behoefte kan voldoen. De prognose over tennis in geor ganiseerd verband bij een inwoner tal van 20.000 is naar het oordeel van de sportraad veel te laag. omdat LEIDEN Gistermiddag heeft een delegatie van het Leids gemeen tebestuur een onderhoud met staats secretaris Van Stuyvenberg van Bin nenlandse Zaken gehad over de fi nanciële problematiek. In Haagse kringen ging ha afloop het gerucht, dat Leiden niet direct heeft ge scoord. De Leidse delegatie zal van middag opening van zaken geven. Het Oegstgeester statenlid De Graaf (PvdA) heeft gistermiddag de moeilijke Leidse situatie nog eens on der de aandacht gebracht van gede puteerde staten. Hij vroeg GS ex tra in de bres te springen voor de belangen en de nood van Leiden. Gedeputeerde Buijsert zegde dit toe. Hij deelde mee, dat gedeputeer de Van der Zande, die de portefeuil le van financiën beheert, bij de be spreking aanwezig was. Voetgangster bij botsing zwaar gewond LEIDEN Een 60-jarige inwoon ster van Leiden kreeg ernstig hoofd letsel, toen zy gistermiddag op de Haagweg weid aangereden door een bestelwagen. De chauffeur van de bestelauto, die komende uit de richting van de stad linksaf het goederenemplace ment oip wilde rijden, merkte de voetgangster niet op. Hij verklaarde tegenover de politie dat zijn aan dacht werd afgeleid door een wagen die het spoorwegemplacement af kwam rijden. De vrouw, die tegen het wegdek werd gesmakt, mopst ijlings door de EHD naar het Aca demisch Ziekenhuis worden overge bracht. LEIDEN De grote belangstel ling (8.000 bezoekers), die de ten toonstelling "Merklappen" in de La kenhal toen een succes maakte, heeft zo bleek in de jaarvergadering van de Vereniging van Belangstel lenden in de Lakenhal het bestuur gestimuleerd ook in het komende sei zoen de belangstelling te richten op bepaalde delen uit de museumcol lectie van de Lakenhal, die ook ir< het particulier bezit een voortduren de en toenemende belangstelling krijgen. De eerste keus is gericht op de zilvercollectie, waarovor de Leidse zilversmeden de naam van Leiden In de 18e eeuw hebben gevestigd. Ter gelegenheid van de georganiseerde tentoonstelling zal de deskundige drs. J. R. Ter Molen op dinsdag 27 juni om 8 uur in de Lakenhal over "het zilver" iedere belangstellende onge twijfeld boeien. LLTC reeds Jarenlang een ledensto# heeft. Ten aanzien van deze reacties merken B. en W. het volgende op; Wij begrijpen, dat het wemselift ls een termijn te noemen waarbij nen de realisering van het priori- teitenschema zou moeten geschieden; de behoefte in de recreatieve sector van het totale gemeentelijke beleid zodat het niet eenvoudig is, mede ge- let op de moeilijkheden met de <*n. traite financiering, een termijn noemen. Bij het vaststellen van de middellange termijnplanning bij de gemeentebegroting voor 1973 komen wij hierop nader terug. Wij beseffen dat ook U.D.O en Oegstgeest meer velden nodig heb, ben en zullen de ontwikkeling nauw] gezet volgen en de belangen van dj drie voetbalverenigingen zo goêj mogelijk afwegen. Wij handhaven ons principe, di plaatselijke verenigingen voorru hebben bij de huur van de sporthi en zijn daarom van mening dat voo bovengenoemde twijfel geen aan kt ding bestaat, mede gezien de voor» nomen bouw van enige gymnastlei lokalen. In de nota schreven wij reedi dat slechts een globaal beeld is g*. geven, waarbij geen rekening is g* houden met de procentuele grcx van het aantal sportbeoefenaren e de ledenstop van sommige verenigla gen. Een belangrijk gegeven is ooi dat de Leidse Studenten Mixed La* Tennis Vereniging in de toekom vertrekt naar de tennisbanen van hl sportcomplex van de universiteit. LEIDERDORP Burgemeester en wethouders stellen de raad voor medewerking te verlenen aan het bestuur vn de stichting voor Mon- tossori-onderwijs in Leiderdorp voor de stichting in het bestemmings plan „Voorhof" van een 6-klassige school voor gewoon lager onder wijs en een 2-klasslge kleuterschool. Dit voorstel staat op de agenda van de raadsvergadering, die op maandagavond om 8 uur wordt gehouden. Voorgesteld wordt verder de algemene politieverordening al dus te wijzigen, dat varen in vij vers en singels, waar watervogels broeden, verboden kan worden. Voorgesteld wordt het rapport van de vereniging van Nederl. gemeenten over voorzieningen voor de 6port en het onderwijs in han den te stellen van de onderwijscom missie met de opdracht overleg te plegen met sportverenigingen en schoolbesturen. B en W vinden het rapport op een aantal punten ten dentieus. De agenda ziet er als volgt uit: Verkoop van grond aan de Al gemene Woningbouwvereniging Leiderdorp. Aanschaffen van persluchtappa raten voor de brandweer. Aanschaffen van een berege- ningsinstallatie voor besproeiing van de sportvelden. Wijziging van de „Wegen- en rioolbelasttngverordening 1961" Verlenen van subsidie aan de afdeling Leiderdorp van de Unie van Vrouwelijke Vrijwilligers. Vaststelling van een gemeen schappelijke regeling inzake woon wagencentra in het rayon Leiden. Wijziging van de Algemene Po litieverordening. Verlenen van eervol ontslag aan mevrouw M. M. J. T. A. van der Wiind'en-Voorhuis, hoofdfleid&ter kleuterschool "Wtamiie de Poeh" en J. Sdegtenhorst hoofd Koningin Ju- lianaschool. Verlenen van medewerking aan de Protestants-Christelijke School vereniging. Verlenen van medewerking aan de Stichting Parochiële Scholen Meerburg te Zoeterwoude. Voorstel inzake het door de Ver-« eniging van Nederlandse Gemeen ten uitgebrachte rapport. Verlenen van een subsidie over 1972 aan het comité van Organisa tie Autotocht voor Bejaarden. Verkoop van grond in het be- stemmimgvjplan Binnenhof aan de heren J. H. Bakels en N. D. Kret te Leiden. verlenen van medewerking aan de Stichting voor Montessori- Onderwijs ten behoeve van de stichting van een kleuter- en een lagere school in het bestemmings plan Voorhof. vrijdag Voorschoten (Molenlaan 3) Exp sitie Hannie Bal Griekse landschi pen) en An Biesiot (schilderijen grafiek) 25 en 79 uur nam. Rijnsburgerslngel 22 Ouderbijw komst LOM-school "De twee sleutel 8 uur nam. Kreatief Sentrum (Breestraat «5 Kitsavond en Chaplinfilms 8 uur m Leiderdorp (Fred. Hendrlkplantw 25) Gespreksavond Bah&'l 8.15 uuri Breestraat 19 Sociëteit Twenti (voor kamerbewoners en alleenstM den) 9—12 uur nam. Het Mierennest (Morsweg 59) K1m Jassen 8 uur nam. Oegstgeest (Geversstraat 65) Soc teit voor kamerbewoners ev ~',,J staanden 8 uur nam. Oegstgeest (Lijtweg 7) Spreekuur bejaarden Soc. Med. Adviesbureau Scarabee Pieterskerkchoon Vince Martin. Amerikaans f< Scarabee (Pieterskerkchoorsteeg Vince Martin, Amerikaans folkzai 8 uur nam. ZONDAG Scarabee (Pieterskerkchoorsteeg Vince Martin, Amerikaans folkzai 8 uur nam. Kreatief Sentrum (Breestraat 712 uur nam. Hogewoerd 176 Jehova's getuii 2.30 uur nam. Vestestraat 39/49 Jehovah's gei gen 10 uur voorm. en 3 uur nam. Parkeerterrein Groenoordhal Au races Speedwayclub Nederland ld uur nam. Zijlsingel 2 Evangellecentrum evang. J. Zijlstra 10 uur voorm. Rijnlandslyceum Gem. voor spronkelijk ohrlstendom, afd. O geest Spr. evang. N. v.d. Brugge uur nam. Leiderdorp W ilhelmloastraat Gespreksavond Baha'l 8.15 uur nam. Breestraat 19 Sociëteit Tweot (voor kamerbewoners en alleenst» den) 912 uur nam. Oegstgeest (Geversstraat 65) cletelt voor kamerbewoners en all» 6taanden 11 uur voorm. 2 uu en 812 uur nam. Voorschoten (Molenlaan 3) tie Hannie Bal en An Biesot 11 i voorm.5 uur nam. Oude Rijn 3 Pinkstergemeente dhr. J. Eikerbout 3 uur nam. Kreatief Sentrum Breestraat Disco-avond 8 uur nam. Bil molen de Valk Posteegelmart tot 5 uur nam. Breestraat 19 Sociëteit Twent (voor kamerbewoners en alleenst# den) 912 uur nam. Het Mierennest (Morsweg 59) Kot bar 122 uur nam. Oegstgeest (Geversstraat 65) Societe voor kamerbewoners en alleenst» den 8 uur nam. Sohaakzolder (Morsweg 114) Ld Jeugdschaaksocietelt 25.30 uur a Voorschoten (Molenlaan 3) Exjx tie Hannie Bal en An Biesiot 11 voorm.5 uur nam. Weekelndedienst huisartsen Lelden Tot zaterdagmorgen uur raadplege men de eigen hui» daarna tot zondagnacht 12 uuri sluitend voor spoedgevallen de terstel. 22222. Warmond Dokter Walenk» Dorpsstraat 45. tel. 2220 (wijkzusw: de Guchtenelre. Dr. Kuyperlaan Voorhout, tel. 12122). Leiderdorp Dokter De Brui] Hoofdstraat 8. tel. 22208 (wilkzui C. W. Prins. Wilddreef 250, tel. 24909 Oegstgeest Dokter E. J. Roel» Frans Halslaan 10 53747 (wljkzUi L. de Bruyne-Fontein. Wilddreef Leiderdorp, tel. 31463 b.g.g. 54500). Voorschoten Dokter J. E. Jtf I Leidseweg 51, tel. 2520 (GezondM centrum. Wijngaardenlaan 2). I Apothekers I De avond-, naoht- en rondt wordt waargenomen door de Ha» I apotheek Haven 18 en apotheek Voorschoten, Leidseweg 66. SOS-dienst SOS-Telefonlsche Hulpdienst (01710)—25202 Voor alle die Ui (M lijkheden verkeren bereikbaar 1 werkdag van acht uur Qjn tot I maandag acht uur v.m. Release Hulpverleningsdienst Release: we Rijn 20a. tel. 24555. Maandag vrijdag 2022 uur; dinsdag t derdag ook 1518 uur. Wets winkelt je Jurldl6Cb adviesbureau voor g*1 rechtshulp Werkdagen (beb. tnaig 913 uur; zaterdag 10—12 uur: derdag ook van 1922 uur. A® Leidse Volkshuis, Apothekersdlj*1

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 2