Graetz geeft geluid Geen gezeur Kernhout v maakt't mooi., en goedkoper Er is een ongewoon beroep, waarmee je overal ter wereld (goed) terecht kom t. Dat van radio-officier, specialist in elektronika en kommunikatie. Hier is altijd wat voor ubij en dat voor zomerzotte prijzen. Vooruit. Kom op. Vul in die bon. En zorg dat je wat te weten komt over de opleidingsmogelijkheden tot radio-officier ter koopvaardij. Alles wat je nodig hebt is voldoende vooropleiding: Mavo 4 wiskunde, een overgangsbewjjs van de 3e naar de 4e klas Havo met voldoende cijfers voor wiskunde, eindexamen Havo wiskunde, of MTS (minimaal 2 'jaar afd. elektro). Studiebeurzen, renteloze voorschotten of financiële tegemoetkoming in de opleidingskosten, het behoort allemaal tot de mogelijkheden. De kursussen beginnen medio augustus. Met enkele jaren ben je specialist. In zulke toekomstvakken als elektronika, kommunikatie en meet- en regeltechniek. Je wou toch geen doorsnee-baan met beperkte doorsnee-mogelijkheden? Dat zag je toch niet zitten? Mooi, daarom krijg je nu deze bon. Om je zin te krijgen. RADIO-HOLLAND SSW Toezendei^^ ^^^yitwoordnuwrn®^ et'cn wat er te weten aan Radw-H0^ graag paam en voorletters: tollate: tel.*. Dat geldt ook voor de stereo tuner/versterkers. Die zijn erop gebouwd altijd moeiteloos hun werk te doen. Zonder gemor, zonder narigheden. Want Graetz maakt ze op een ouderwets degelijke manier. Verfijnd van techniek. Nauwkeurig in de kontrole.Voorbeeldig voorbeeldde Comedia Electronic slim geconstrueerde stereo tuner/versterker. Prijs: slechts f 745.- inclusief de 2 boxen van elk 15 W. Voor die ranke prijs krijgt u 'n toestel vol vernuft. Ontvangst zonder gezeur op 4 golfbereiken. Automatische scherp-afstemming op de FM. Elektronisch afstem-indikatie-instrument. Automatische stereo-indikatie. Enzovoorts. Enzovoorts. 't Gevolg van al die technische inspanning is, dat de Comedia een gaaf en machtig geluid geeft.Dat klinkt u met ple zier in de oren. Niet met gezeur. Graetz. Bekend van radio tévé. Graetz (Nederland) N.V.,Parklaan 94, Haarlem. Tel.023-311650. Zo maar even een schitterend voorbeeld van de 1001 interieurs van Kernhout. Een fraaie combinatie van degelijk, massief eiken met prachtige gobelin- stoffen. Voor een sierlijke prijs, want Kernhout heeft tijdelijk de prijs nóg aantrekkelijker gemaakt. En dan te bedenken, dat Kernhout een gunstige kredietservice heeft. Zodat u uw nieuwe interieur in één keer kunt financieren. Bankstel Castel Andere stoffering is ook leverbaar, kompleet tijdelijk van.2585^ voor 2385.- Bijpassende salontafel tijdelijk van 360T- voor 33QL« Wandmeubei Ascot Met losse bovenkast, TV-vak met schuifdeur, bar, verlichting etc. kompleet tijdelijk van .1545^ voor 1445r

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 30