De toiletmakers van heiden en omgeving nodigen pottekifkers uit. voorbeelden voor pottehijhers ->r randstad uitzendbureau Ik rookte als een schoorsteen,maarhet deed me niks. Ik werd er alleen maar duf van. Nu steek ik welbewust een Café Crème op.Voofdekick. Café Crème ico... objectieve adviseurs voor technisch wooncomfort Voor dagen, weken, maanden, leuk werk Snelle sigaartjes in sigaret-formaat. Lichte, eerlijke tabak. Zonder franje. En zonder bandje in een puntgaaf blikje. Snel prijsje: 20 stuks 2,40 Ico, beter bekend als Imenexco, is de leverancier van uw'leverancier: groothandel in sanitair. U begrijpt dat u bij deze groothandel, die immers heel Leiden en omgeving bevoorraadt, in één klap alle sanitair-mogelijkheden aantreft Van wasbakken in honderden modellen tot w.c.-potten in alle soorten en maten. En in elke prijsklasse! Ico heeft dan ook de grootste showrooms van Leiden en omgeving. Showrooms die eigenlijk voor de detaillist bestemd zijn, maar die ook u vrijelijk kunt bezichtigen. Om te kijken. Om te kopen. Vrijblijvender kan nauwelijks. Deze grootste toiletmakers van Leiden en omgeving nodigen u hartelijk uit om te komen pottekijken. En neem er gerust de tijd voor, want in die gigantische showrooms van Ico zult u ogen te kort komen.Kijk zelf. Wastafel op zuil, met mengkraan, planchettebak en spiegel en 2 ring- handdoekhouders TOTAAL f 320,- Incl. b.tw. Fraaie badkamer, ligbad, aparte douchebak, scheidingswand, closet met aangebouwd reservoir, moderne was tafel op zuil, mengkranen. TOTAAL f1075,- fncl. b.tw. Dubbele wastafel op zuil, 2 mengkranen, dubbel handdoekrek, toiletkast met kapspiegel en verlichting. TOTAAL f 825,- Incl. b.t.w. Luxe douchecel, modem toilet met aangebouwd reservoir, wastafel met mengkraan, ellpsvormige spiegel. TOTAAL f 535,- IncL b.tw. pTMiTtliifte liFFliiUimlnülnn] IMENEXCO Hoge Rijndijk 25 LEIDEN tel.01710-41741 ruime parkeergelegenheid Zéér luxe wastafel combinatie, met bijzonder fraaie dubbele bak, met meubelelementen, met toiletkast in luxe uitvoering en elegante monokranen. TOTAAL f2410,- Incl. b.tw. Openingstijden van de toonzalen: maandag t/m vrijdag 9-5 uur, donderdagavond van 7-9.uur, zaterdag van 9.30-1.30 uur. Of na afspraak ook 's avonds. Ico... waar u de ruimte heeft om te kijken. Tijdelijk een baan? Randstad nawerken voor je plezier. Vlug bellen. Leuk werk - wanneer jij dus maar typistes, telexistes, er zin in hebt. Waar je maar telefonistes, secretaresses, jul- wilt, wanneer je maar wilt. Zo lie allemaal. Bel of kom langs, gaat dat bij Randstad. Da's bij- Randstad is immers van jou. Leiden tel. 44841 Nieuwe Rijn 44

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 18