De toiletmak van Leiden en omgeving nodigen pottékijhers 't Is geruit -t is mode is madras voorbeelden voor pottekijkers ir randstad uitzendbureau jammer dat one -ja een filmcamera heeft gekocli enook: ico... objectieve adviseurs voor technisch wooncomfort LEIDSCH DAGBLAD F0T0-KIN0 WAMSTEK Voor dagen, weken, maanden, leuk werk. Madras jasje. Van Frans linnen. Half gevoerd. In verschillende kleuren kombinaties.Luxe afgebiesd. 95.- Madras blazer. In fijne kleuren. Van 55/45 wol/polyester. 85.- HU-Mannenmode: Leiden - Haarlemmerstraat 137. Den Haag Spuistraat 6, Dierenselaan 114. Rijswijk - In de Bogaard. Madras blouson. Van India katoen. Ook in uni denim. In 4 kleuren. lco, beter bekend als Imenexco, is de leverancier van uw leverancier: groothandel in sanitair. U begrijpt dat u bij deze groothandel, die immers heel Leiden en omgeving bevoorraadt, in één klap alle sanitair-mogelijkheden aantreft. Van wasbakken in honderden modellen tot w.c.-potten in alle soorten en maten. En in elke prijsklasse! lco heeft dan ook de grootste showrooms van Leiden en omgeving. Showrooms die eigenlijk voor de detaillist bestemd zijn, maar die ook u vrijelijk kunt bezichtigen. Om te kijken, om te kopen. Vrijblijvender kan nauwelijks. Deze grootste toiletmakers van Leiden en omgeving nodigen u hartelijk uit om te komen pottekijken. En neem er gerust de tijd voor, want in die gigantische showrooms van lco zult u ogen te kort komen.Kijk zelf. Wastafel op zuil, met mengkraan, planchettebak en spiegel en 2 ring- handdoekhouders TOTAAL f 320,- incl. b.t.w. Dubbele wastafel op zuil, 2 mengkranen, dubbel handdoekrek, toiletkast met kapspiegel en verlichting. TOTAAL f 825,- Incl. b.t.w. Luxe douchecel, modern toilet met aangebouwd reservoir, wastafel met mengkraan, elipsvormige spiegel. TOTAAL f 535,- incl. b.t.w. Fraaie badkamer, ligbad, aparte douchebak, scheidingswand, closet met aangebouwd reservoir, moderne was tafel op zuil, mengkranen. TOTAAL f 1075,- incl. b.t.w. IMENEXCO Hoge Rijndijk 25 LEIDEN tel.01710-41741 ruime parkeergelegenheid Zéér luxe wastafel combinatie, met bijzonder fraaie dubbele bak, met meubelelementen, met toiletkast in luxe uitvoering en i monokranen. TOTAAL f 2410,- incl. b.t.w. Openingstijden van de toonzalen-, maandag t/m vrijdag 9-5 uur, donderdagavond van 7-9 uur, zaterdag van 9.30-1.30 uur. Of na afspraak ook 's avorrds. lco... waar u de ruimte heeft om te kijken. Voor de werving van nieuwe abonné's in Leiden en omgeving zoeken wij contact met een actief persoon, die zijn avonduren productief wil maken- Hoge bijverdienste. Persoonlijk aanmelden bij de heer J. Breedeveld Leidsch Dagblad, Witte Singel 1, Leiden. LEIDEN Breestraat 29, tel. 20368 DELFT Oude Delft 249, tel.21452 - Markt 19-21, tel.2 Nieuwe Rijn 44 Leiden tel. 44841 Tijdelijk een baan? Randstad bellen. Leuk werk - wanneer jij er zin in hebt. Waar je maar wilt, wanneer je maar wilt. Zo gaat dat bij Randstad. Da's bij na werken voor je plezier. Vlug dus maar typistes, telexistes, telefonistes, secretaresses, jul lie allemaal. Bel of kom langs Randstad is immers van jou.

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 20