VROOM DREESMANN 69.- 59, 49, 99.95 2995 24.95 MATEN ZO WEINIG TE KRIJGEN WAS? ic Diolen/cotton japon. Mouwloos. Geheel gevoerd. De strikgarnering aan de hals en de flatteuze voorplooien geven het geheel een joyeus idee. In vier kleurenkombinaties. 42 t/m 46 Diolen/cotton japon. Geheel gevoerd. Dit modieuze zomermodel heeft twee voorplooien, een afstaande sjaal-col en korte mouwtjes. In 4 kleurenkombinaties. 44-50 Diolen/cotton japon. j Mouwloos. Geneel gevoerd. Bedrukt in fris randdessin. We hebben drie kleurenkombinaties voor u. 42-48. .M.B. Let u vooral op de roklengte van deze modellen. Valt prachtig, nrecies op de knie. Diolen/cotton regenmantel. Waterafstotend. Sjiek model met vlotte belijning. Kraag en schuine klep- zakken geaksentueerd met fraaie sierstiksels. In beige, bleu en roze. 40-48. tilazervest. Gebreid uit 100% acryl. Sportief model met dubbele rij vergulde knopen. Ideaal om in te winkelen of als extra vest bij wat koelere avonden. In marine, wit en rood. Polyester/katoenen rok. Kleedt slank af door de verhouding tussen het gladde bovenstukje met brede omslagrand en de drie iets uitlopende stolpplooien. In wit, beige, bleu, marine en rood. 40 t/m 48. En dat alle vlotte en aardige ontwerpen alleen maar op slanke figuurtjes worden aangepast. En als er dan toch wat ruimer gedacht werd, de roklengte weer niet voldoende aangepast was. Vroom Dreesmann wil aan die verhalen graag een grondig einde maken. En u bewijzen dat er wel degelijk een grote-matenmode bestaat. Zowel voor de jongere als de wat oudere vrouw. Voor ruimschoots betaalbare prijzen. Onze voorbeelden hangen voor u klaar. Een uitgebreide kollektie vlotte, flatteuze modellen. U kiest maar.

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 32