k ben wel met de kritiek Mo HOHO HOHO EYENOORDS VOORZITTER COUWENBERG: PSTELLING jMESELFTAL ST. LEON HARD Koerstips Wiltfang en Pessoa delen prijzengeld Marktberichten iG 22 APRIL 1972 fERDAM Daags nadat Ajax zich naar de Europacup- ji het Feyenoord-stadion heeft gespeeld, ontmoet ik louwenberg (56) in zijn kantoor aan de Rotterdamse Hij is directeur van S.B.S., een omvangrijk, lande- jerend transportconcern van behoorlijke importantie, ook voorzitter van Feyenoord. Zou je kunnen stellen, Bbaas" is van twéé bedrijven? Couwenberg, gezet, grijs, „Zo is het niet helemaal. Feyenoord is inderdaad ook irijf en er gaat veel geld in om. Maar de structuur is Je zou Brox veel meer als directeur kunnen zien. ird heeft een betaalde staf. Ook Happel maakt daar n uit. Die twee voeren eigenlijk samen de directie. En uursleden kun je op die manier beschouwen als com- ap.| Loodzware kritiek rust ln deze dagen een van de loodzware kritiek iteenrijke club van „Zuid" I houders van de bestuursle- zij voornamelijk worden Ordelijk gesteld voor een aankoopbeleid" dat dan l im erger falen: mpxoen géén vaderlandse ter géén Europees cup- ran meer allure dan de de UEFA-beker. Het aan- 0_ grappen op Feyen- lal ui de monden van de 188 een soort galgenhumor supporters bereikte in de weken een hoogtepunt zo de reeks ingezonden stuk- manager en voorzitter ge il ieven en telefoontjes. „Ik :wa- t Guus Couwenberg, „wel d om daarmee te leven. Ik zelfs sterker stellen: op een manier ben ik zelfs wel die kritiek. Die getuigt na- kel4n een grote betrokkenheid d id) hoe grof men de handel hal iel soms veroordeelt. De reageren geëmotioneerd, loverhalen doen de ronde, worden aangewezen n alles uit rijst dan toch engagement. Als nog zo ra willen meepraten over eiilematiek die zij hebben dan bewijst toch weer dat er IS". idien is 't", zegt Couwen- jtdtoegonnen werk om die kri- jke itzenuwen. Elk verhaal na ai» it je vertelt lokt weer e^n tegenwerping een ander Wijllek uit. Ook dat is een er- dt it het is niet van van- gisteren. Vroeger had Je se [li wel eens de neiging om •en bepaalde verhalen te ra maar steeds meer tot de ontdekking dat zo dg mensen precies wisten emi&arom iets was gebeurd. Of ïdi a. Om een voorbeeld te als ik precies vertel wat Muller ons zou kosten ik ssdojfers op een rijtje en stel i dat het onverantwoordelijk rai tot zo'n koop over te zegt iemand: wat kan verdommen ik wil goed in die Kuip zien die ze er volPt. Nou dan kun je niet meer praten". ;ed agenaar Tegenpool /aüfJn gewoonte in (Couwen- bepaald nifct erg gesteld op je zou hem de tegenpool Praag kunnen noemen) moords voorzitter niettemin aa» i eens details verstrekken, dat veel mensen inder- Brandpunt-uitzending Kerkum érg hautain vonden dat zo'n Müller zijn geld liet waar kon maken, jtoferg „wel met Gerd Müller ij geen behoorlijke basis graten. Er werd gerept van Efersom van twee miljoen, zich is al verschrikkelijk Kj d zou er wellicht nog wat 8* knabbelen zijn geweest tij- onderhandelingen met Maar dan: Müller vroeg genaamd „tekengeld" van ierdduizend gulden belas per jaarenalsje dat rekent dan kost dat de club loen. En daarnèèst wilde hij salaris van honderdduizend per Jaar hebben. Wie kan verwijten dat we dat te tden? Op die manier kost ons anderhalf miljoen Maar daarmee ben Je er 1 Want Je moet, als iemand betalen natuurlijk ook de contracten gaan herzien. De het elftal voelt zich i een grijpstuiver voetballen i het ze eens kwalijk. Is het i allemaal waard? Bij iedere bal die zo'n man niet in maar naast de goal schopt ga je zitten denken: daar gaat weer een paar duizend gulden. En niet alleen wij op de tribune denken dat. Couwenberg zegt ook: „welk verhaal je ook vertelt 't is altijd mis.De reactie bevat bijna altijd tegenwer pingen die getuigen van een gebrek aan kennis van zaken. Dat heeft me ook zo vreselijk voorzichtig met de pers gemaakt. Dat verhaal van die flats die Feyenoord alsmaar zou kopen. Ja Feyenoord hééft huizen- bezit. Maar het is toch al wel zeven jaar geleden dat we huizen koch ten. En die waren voornamelijk be stemd voor onze spelers. Wie nu praat over een Feyenoord dat hui- koopt die kletst. Maar wat nog veel sterker is: we hoeven die hui zen niet eens te vérkopen om er eventueel spelers van te betalen. Er gaat geld genoeg om bij ons. Er is geld om spelers te kopen. Wij pot ten niet en dat hebben we ook nooit gedaan de hele geschiedenis van het betaalde voetbal al niet. Toen -we Moulijn kochten ging het om 25.000 gulden uniek voor die dagen. Eddy Pieters Graafland kostte anderhalve ton: een record voor die tijd. Rinus Israel benader de het halve miljoen weer een record. Teveel geld? In de recente geschiedenis onder handelden we over transfers die het müjoen zouden hebben over schreden. Dat die niet doorgingen kwam niet omdat er teveel geld mee gemoeid was. Nee het ligt al- lal zo vaak zo heel anders. Er is dat verhaal van Koppel. Waarom kwam die niet naar Feyenoord die had toch een voorlopig contract getekend? maar mevrouw Koppel wilde niet naar Rotterdam en dat kwam dan weer omdat ze gehoord had dat ze daar niet geaccepteerd zou worden. Goed die transfer gaat niet door. Het hoeft natuur lijk niet. Je hebt een contract en die man moet zich daaraan houden. Als je naar de rechter loopt dan krijg Je gelijk. Dan moet die speler schadevergoeding betalen of tóch komen. Een hele toestand, veel ver wijten over een weer, vervelende pu- blioiteit en wat heb je er dan nóg aan? Dat is toch geen manier van zakendoen voor een club als Feyen oord?" Lacune Ook dat klinkt overtuigend maar toch moet er (alweer) ergens een lacune in zo'n betoog schuilen want Feyenoord IS op dit moment toch niet de topploeg die ze in de ogen van het legioen zou moeten zijn? Couwenberg ontkent dat niet. „Na tuurlijk" zegt hij, „lopen er in de voorhoede vooral spelers rond die niet van de klasse zijn die we bij Feyenoord wel móeten eisen. Ik zeg ook niet dat het aankoopbeleid op dat punt wél goed is geweest. Maar het is afgedwongen door de om standigheden. Er was op de mo menten dat we iemand nodig had den eenvoudig niets te koop. En dat is er eigenlijk nog niet. Ook de eisen van Jan Mulder waren voor ons te noog. Kijk naar het geval Moulijn. We hadden nog een paar jaar op Coen gerekend een paar jaar terug. Wie voorziet nou dat zo iemand tegen een trein rijdt en kort daarna wéér nu op het veld een ongelukje krijgt?" Waarna de nog altijd zeer weloverwogen formiüerende voorzitter het gaatje in diie redenering ook zélf al be speurt: natuurlijk moest je de op volging van Moulijn op een bepaal de manier al regelen. Men zegt dat het niet is gebeurd ik werp tegen dat vier jaar geleden Henk Wery Juist voor dat doel is aangekocht. Maar andere spelers bleven onder de maat, voldeden niet konden zich niet goed aanpassen. En dus moest je Wery op rechts gebruiken. En nog altijd op Coen blijven rekenen. Niet voor niets zed men: als Coen draait draait het hele elftal. En dat was ook zo. Maar goed je zit er mee dat hij weg valt. Dat is voor ons net zo erg als het voor Ajax is ails Cruyff en Keizer of één van die twee er niet meer is". Maar bij Ajax heeft men zich toch wat actiever op de transfermarkt bewogen? Hpbben die niet een scherper oog voor talent? Neem een Krol, de broers Mühren, een Arie Haan allemaal aanwinsten. Wat zet Feyenoord daar tegenover? Couwenberg: „Je kunt nooit zeggen dat wij uitsluitend miskopen hebben gehad. We kochten een Schneider we kochten een HasU. Van die laat ste zeiden ze: wat moet je nou met zo'n speler die al bij een ploeg als Schalke is mislukt? Nou je hebt het gezien". En dan blijkt dat voorzitter Couwenberg onder géén beding het aankoopbeleid van de bij Feyenoord werkende commissie (be stuursleden Kardus, Kerkum, Blan- kemeijer) wil desavoueren: „wij hebben als bestuur het volste ver trouwen in het werk van die com missie die bovendien wordt bijge staan door vakmensen als Happel en Brox. Maar ik vraag nogmaals: waar zijn die topspelers te koop die in Feyenoord moeten passen? In het binnenland? We zien ze niet. In het buitenland? Probeer dan maar eens de uitgaven te verantwoorden je komt steeds weer die astrono mische in de voetbalmaatschappij niet te verantwoorden bedragen te gen. Ook in een bedrijf als het onze kun je niet met geld gaan smijten zonder er een behoorlijke verant woording voor te kunnen afleggen." Legi ;ioen Maar dat begrip verantwoording" geldt toch juist óók ten opzichte van het legioen. Die trouwe massa die zich telkens weer naar het sta dion spoedt daar de guldens inle vert en van zijn „eigen" Feyenoord prestaties, successen verwacht? Be seft het bestuur die verantwoorde lijkheid? Voelt Couwenberg vaak ogenschijnlijk wat „opstandelijk" re denerend dat ook zo? De voorzitter: „natuurlijk wel. Het is toch heerlijk dat legioen? Ik voel dat iedere keer weer als ik naar het stadion ga op zo'n zon dagmiddag. En als je dan die men sen ziet. je kimt het ergens niet uitstaan dat je met die ploeg niet bovenaan staat. En heus we gaan er niet aan voorbij". Mijn vraag: er zijn fervente sup porters die redeneren: er is toch ei genlijk weinig aan de hand? Er is een terugslag maar mag ie komen na die successen? En we staan toch tweede? En we hebben toch meer punten dan vorig jaar?. Geldt die redenering niet ook in het Feyen- oord-bestuur? Couwenberg: „Maar ten dele. Op grond van de cijfers en de prakujk is ze namelijk waar. Maar ze moet in het juiste licht worden geplaatst. Ik neig ik er ook toe om te zeggen: die terugslag is logisch na die suc cessen. En gemakkelijk stel je: wat is er nou nog helemaal aan de hand? We staan tweede daaronder staan nog zestien ploegen en die krijgen die kritiek die wij nu heb ben toevallig helemaal niet. Dat zijn argumenten maar aan de an dere kant geldt wel degelijk: Feyenoord is verplicht mee te spe len, niet terug te vallen. Dat besef fen we ook. En wat in ons vermo gen ligt dat wllen we er aan doen. We hebben er over gepiekerd of de doorstroming vanuit de jeugd wel goed genoeg is. Hoe behandelen we ons talent? Wel het apparaat dat dat moet verzorgen wordt beter uitgebreider. De aanwerving van Verlangen is een eerste stap, er vol gen er meer. Er komt ook een pro fessionele scout. We weten veel van allerlei voetballers. Ik krijg vaak te lefoontjes: ken je die of die? Onver anderlijk blijkt de aankoopcommis sie dan al lang ovfer allerlei gege vens over zo'n man of jongen te beschikken. Je tast wel eens mis. dat gebeurt bij iedere club. En wat die jeugd verder betreft: zoeken naar jonge trainers met nieuwe ideeën. En ik blijf het een schande vinden dat de jeugdcompetitie ver dwenen is. Laatst met Feyenoord— Ajax hebben wij de KNVB geschre ven: zend die wedstrijd toch uit! Strijk je voetbalpubliek niet tegen de haren in! En ons aandeel in de televisierechten storten we om een nieuwe jeugdcompetitie op poten te zetten. Ja ook die dingen zitten ons hoog". Wat mis Toch is wat er mis bij Feyenoord niet helemaal op de nek van het bestuur en de aankoopcommissie te schuiven. Al te vaak ook hoor Je verhalen over gedragingen van spe lers die bepaald niet „professioneel" te noemen zijn. Couwenberg beaamt dat maar nadat hij eerst de ver antwoordelijkheden van het bestuur op een rijtje heeft gezet belandt hij bij wat spelers zouden moeten weten en doen: „en dan zeg ik: het is jammer dat de top van een voetballer tussen twintig en dertig ligt. Alls dat nou maar eens tussen dertig en veertig was. Als spelers hun emotionele vak en een wat rij pere gedachtengang eens hand in hand konden laten gaan. Dat is bij dat soort dingen als de opvang van een voetballer die van buiten het accepteren van vormverlies van een collega de verplichting tegenover dat enorme publiek van het groot ste belang. Maar onhaalbaar. ADVERTENTIE ADVERTENTIE N Voor de op maandag het terrein van LFC aan de rkade in Leiden te spelen tëtbalwedstrijd tussen de af leiden en de afdeling Den zijn uitgenodigd: Buntsma ip fugge), Verkade (Woubrugge), I 0 (Woubrugge), Zwetsloot V tod Sport), Steensma (Rand- iQ Port), v. d. Panne (Alphia), tl lollander (Randstad Sport), teelen (KRV), v. d. Mark 0 v. d. Kins (WSB) en De 'Randstad Sport). Wisselspeel- t d. Klaa/uw (Unitad Leiden; Ttrst (Randstad Sport) en Mile (Alphia). ZUID-TIROL. ITALIË. DUITS-TALIG GEBIED. Aan voet Jaufenpas, op 1000 m. hoogte, ligt ons knus, modern hotel, rustig en alleenstaand beschut t. noordenwind, waardoor tot in oktober nog zacht klimaat en t. half 8 nog dag licht. Van daaruit een groots panorama over 't brede, groene Passeierdal, met daarin de plaats St. Leonhard 400 m. onder ons, het geheel a. d. horizon omgeven door hoog gebergte met besneeuwde toppen. Prachtige bergtochten langs dalen met beken met forellen. Niet ver van Dolomieten, Merano en Bolzano.. Onze 25 kamers (12 m. eigen balkon en 4 m. douche en w.c.) hebben alle c.v. en lits- Jumeaux. Voorts bar, afz. T.V.-kamer, gemeensch. veranda langs mooiste zijde, groot voorterras, open badbassin, eigen bosrand, overd. parkeerplaats. 2 badkamers en douche kamer ter besch. v. onze gasten. Prima keuken. Dagelijks diner en souper, doch desgew. goed voorziene broodmaaltijd voor lunch. Halte Postauto Merano-Innsbruck voor de deur. Treinreizigers worden door ons van station Merano of Sterzing afgehaald. (1 Lire ruim cent) p.p. dag bij min. 3 dagen, èlles inbegr. v. 15/6 tot PRIJZEN: 1/9: VOLPENSION L. 3000; HALFPENSION L. 2600; KAMER met royaal ontb. L. 1800. Voor- en naseizoen alle prijzen L. 200 minder. Kamers met balkon L. 200 meer. Kinderen tot 8 jaar (kinderbed of divanbed op ouderkamer) 25% reductie. Vraag kleurenfoto van hotel. Holl. ref. telefoon 0425070185. HOTEL „SCHLOSSBERG". 39015 - St Leonhard, in Passeier, Italië. Telefoon (0473) 85151. Eig. Fam. Verdorfer. DEZE WEEK IN Peter was de enige niet Mijn liefde ontvlamde toen zij mij vuur gaf Jaloerse Margareta Ik weet hoe hij is en hoe zijn secretaresse er uitziet HelpWalter is impotent Oudertwist om kind Liesje (14) is bandeloos Van wie zou zij dat toch heb ben? Sex! Een heilzame bron voor li chaam en ziel Sexdolle dingen in hoeken en gaten Couwenberg met rivaal Van Praag. DUINDIGT, ZONDAG! DRAVERIJEN: Bento Kitty-prijs: 1. Kah inga, Kolja T 3. Jilles Hanover Outa.1 Kees en Jet Westlandia Brün Beer-prfjs: 1. Kor jak, 2. Jack Fortuna 3. Ivan Van Barke Oirtaj Diona Marijke Butch Hollandia-prijs: L Eland 2. Geatonka 3. Gunnar Dear Outs.1 Christiaan de Wet Prijs der Veelbelovenden: 1. Jojo Buitenzorg 2. Jury 8. Joke Outs.1 Jonker Volann Boy van Quick-prijs: L Intreplde 2. Jaspis du Bois 3. Jacobus O Outaj Ingrid Roodnoot Bromelia-prijs: 1. Goeam 2. Ivan- ne Mac 3. Ivan Axkit Outs.: ïduna 3 Brilliant Heny-prijs: L Irressisti- ble 2. Iwin Buitenzorg 8. Jody Con Dios Outs.: Ineke R RENNEN: Money Plain-prijs: 1. Snooty Fos 2. Merrygo 3. Artols Outs.: Bobelle en Acceleranda W. J. Joch ems Memorial t 1. Heah- ter Hill 2. Comarla 3. Forest Sta* Outs.: Attractive en Schermer Money Plain-prijs (2): 1. Terlen- ka 2. Quick Nanny 3. Bebe-Boo Outs.: Lady Casie en Our Darling. IJSHOCKEY West-Duftsland verzekerde zich gisteren van het recht om ook bij het volgende toer nooi om het wereldkampioenschap ijshockey in de A-groep te mogen uitkomen door een zege met 4—1 over Zwitserland. De periode-scores waren: 2—0, 1—0, 1L Zwitserland, dat eerder in een sensationele wed strijd van Finland won, zal nu het volgend jaar in het B-toernooi in Graz uitkomen. SCHAKEN De Mexicaanse televisiemaatschappij Telesistema is bereid 175.000 dollar (ongev. 560.000 gulden) te betalen wanneer de schaakkamp om de wereldtitel tus sen kampioen Boris Spasski en uit dager Robert Fischer in Mexico Stad zou kunnen worden gehouden. Emi- lio Azcarraga, directeur van de grootste Mexicaanse televisiemaat schappij, heeft zijn voorstel met de financiële toezegging telegrafisch overgebracht aan het secretariaat van de Internationale schaakfedo- ratie in Den Haag. Indoor concours hippique DEN HAAG Gespannen wachtte het dit keer wat talrijker opgekomen publiek (er waren gisteravond ongeveer 1500 toe schouwers in de Houtrusthallen) af of het puissancespringcon cours van het indoor concours hippique in Den Haag nog een vierde verlengstukje zou krijgen. De immer bedrijvige militai ren hadden de verhoging van de immense grijze muur reeds voltooid toen het vredelievende besluit van Nelson Pessoa en Gert Wiltfang bekend werd gemaakt. Een blad dat gezellig leest verschijnt om de veertien dagen en is overal verkrijgbaar a FL 1,25 De Braziliaan en de Westduitser wilden niet meer eisen van him paarden „Sans Coeur" en Dorian Gray" en kozen na ook de derde barrage zonder fouten doorgekomen te zijn voor deling van het hen toekomende prijzengeld van in to taal 5250 gulden. Zij hadden de hoogte van twee meter en tien cen timeter op magnifieke wyze bedwon gen, hetgeen drie andere combina ties niet was gelukt. Ted Edgar en Hartwig Steenken lieten niet veel heel van de muur en de Jonge Paul Schockemöhle voegde daar ook een weigering aan toe. Uitslag: 1. ex aequo: Nelson Pessoa (Bra zilië) met „Sans Coeur" en Gert Wiltfang (WD1) met „Dorian Gray", beiden foutloos in de derde barrage; 3. ex aequo: Ted Edgar (Engeland) met „Everest Snaffles" en Hartwig Steenken (WD1) met „Der Lord", beiden 4 straf punten in de derde bar rage; 5. Paul Schockemöhle (WD1) met „Dolus HI", 7 strafpunten in de derde barrage; 6. ex aequo: Hartig Steenken (WD1)) met „Kosmos", John Greenwood (Eng) met „Cal- lan" en Anton Ebben (Nederl) met „Ceylon", allen 4 strafpunten in de tweede barrage. Nationaal springconcours Tabel a. (Lengte oorspronkelijk parkoers 610 m, max. rytijd 104 sec., 12 hinder nissen, 14 sprongen, max. hoogte 1.30 m, in de barrage: lengte par koers 350 m, max. rijt(Jd 40 sec., 7 hindernissen, 8 sprongen, max. hoogte 1.40 m). Uitslag na barrage: 1. Henk Nooren (Gouda) met Jon ker Arno 0 ft 44,5 sec., 2. Rob Eras (Tilburg) met Carnaby Street 0-44,9; 3. Erik Schoemaker (Lage Vuurse) met Arjo 0-46,9; 4. Hans van San ten (Amsterdam) met Hack On 0- 47,8; 5. Jan Dolf in (Vries) met Polar Furst 4-43,0. Internationaal sprinconcours „Ame- ricaine". (Beschikbare t(jd in oorspronke lijke parkoers 90 sec., in de barrage 60 sec.) 1. Ted Adgar (Eng) „Everest DG" 20 punten 81,4 sec. (in barrage); 2. Edgar Cupper (Bel) „Le Champion" 17-49,3 (in barrage); 3. Rene van Paesschen (Bel) „Duncannon" 14-47,1 (in barrage); 4. Nelson Pessoa (Braz) „Naglr" 31-900 (zonder bar rage); 5. Gert Wiltfang (WDld) I „Askan" 30-95,1 1. Jan Dolfing (Vries) Polar Furst 5.5 sec.; 2. Janny Morsink (Almelo) Battle Burn 49.0; 3. Henk Nooren (Gouda) Jonker Arno 51.3; 4. Hans Brugman (Ambt Delden) Goldy 52.7; 5. Rita Meulendijks (Stiphout), Saberena 54.3. WIELRENNEN De Rus Va- ri Likhasjev heeft gisteren ed tiende etappe van de Ronde van Marokko, een rit over 147 kilometer van Essaouri naar Safi gewonnen. Hy reed de afstand in 4 uur 9 mi nuten en 04 seconden. Likhasjev was de snelste in de eindsprint van het volledige peloton. WIELRENNEN De Frans man Regis Ovion heeft gisteren de eerste etappe van het circuit van de Sarthe, een rit over 15 kilometer gewonnen. Hij liet een tijd afdruk ken van 22 minuten en 40 seconden. De best geplaatste Nederlander was Neeskens, die elfde werd in 24.51.0. Nationaal jachtspringconcours over 625 meter, de toegestane t(jd was 106 seconden. In het parkoers waren tien hindernissen, elf spron gen (max. 1,30 m) opgesteld. Elke springfout betekende negen straf- seconden. i LEIDEN, Veemarkt. 21 april Stie ren 25, 5.30-6.10 kg schoon gewicht vlug; melkkoeien 90, 1550-2060 p. stuk. kalm; vette koelen 147 5.80-6.10-6.70 kg schoon gewicht, vlug; vare koelen 250, 1025-1450-1950-2300 p. stuk. kalm; pinken 15. 1000-1400 per stuk. vlug; graskalveren 19. 750-1050 p. stuk vlug: vette kalveren 20, 470-500 kg levend gewicht, goed; weideschapen 70; vette schapen 60. 80-160 per stuk. goede fokschapen met 1 lam 225-250 p. stuk; fokschapen met 2 lamm. 275-340 per stuk; vette lammeren 540, 135-166-215 per stuk. vlug; varkens (zeugen) 63. redelijk; drachtige zeugen 475-550-600 per stuk; schrammen 20. 115-135 per stuk, redelijk; biggen 60, 82,50-92.50- 97,50 per stuk; gelten 20-100 per stuk, vlug. Totaal 1883. ROELOF ARENDSVEEN, 21 april. Anjers 2639, Rozen Garoette. Motrea Carol 1721. Zorlna, Faberge, Spanish Sun, Sonora, Tawny Gold 2432. Su per Star 3845, Carla 6465, Sonla 3750, Prominent 3338. Belinda 31— 47, Esther Of ar lm 3344, Carina 27— 29, Alstroemerla 65. Gerbera's 3240 p. st. Freesla's 702.35, Margrieten 85— 1.70, Ixla 80, Anemonen 601.00, Iris sen 1.351.80, Chrysanten-Jaarrond 1.852.90, Colvlllels Floriade 4.70, Dho- ranlcum 4765. Lathyrus 1.602.05. Duizendschoon 1.05—1.70, Narcissen 23 62. Tulpen Roblnea, Prominence. Pa ris, Kees Nells, Eddy, Bellona. Olaf. v, d. Eerden. Charles, Pink Trophy. Won derland 651.05, Lustige Wltwe. Apel doorn. Blenda, Bonanza. Christmas Gold 86—1.45. China Pink 1.75—1.85» Golden Eddy. Mlrjoran, Copland 1.00— 1.25. Dubbele tulpen 601.05. Tulpen (gesneden éénblad) 4776 per bos. KATWIJK AAN DEN RIJN. 21 april. Groenteveiling. Waspeen AI 310680, An 260—650, BI 850—1100. Cl 500 670. en 240—610, selderij 26. prei II 20 rabarber 2453. peterselie 1624. uien 30—210, witlof I 113—122. n 85. bloemkool I 12 per bak 108. 15 per bak 106, spinazie 7678, andijvie 92 109. radys 36. Aanvoer waspeen 327.000 Kg.

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 13