Hevige strijd in Cambodja_ WEER VLUCHTELINGEN NAAR INDIA Zweden belooft liberalisatie van handel Wereldpolitiek in Wurttemberg Avon Apollo vanavond om maan PULLMAN W - pjSPAG 19 APRIL 1972 BUITENLAND PAGINA 9 SANTIAGO (Reuter, EFE) «den is bereid de invoerheffin- op een aantal landbouwpro- tfen uit de ontwikkelingslan- af te schaffen, zo heeft de tfdse minister van Handel. [Q-Olof Feldt gisteren toege- j op de Unctad-conferentie in jtiago. Hij noemde met name druiven en tabak. Afgevaar- jen van ontwikkelingslanden ^laudiseerden toen hij zei dat ^en een liberale handelspoli- I voert ten opzichte van de der- vereld, en opmerkte dat hulp ontwikkelingslanden niet op Ig1' 1 'HNOM PENH (Reuter, UPI, AP) Guerrillastrijders iben gisteren een reeks aanvallen ondernomen op sleutel- lities van Cambodjaanse regeringstroepen in het oosten van nbodja. Een Cambodjaans legeronderdeel dat vergeefs had irobeerd de oude tempels van Angkor in het noordwesten te singelen, werd uiteengeslagen. Cambodja heeft juist aan de UNESCO gevraagd om de tem- van Angkor op de lijst van internationaal beschermde cul- irmonumenten te plaatsen). jlgens het militaire opperbevel in Penh verkeert de nationale reg 1 tussen Phnom Penh en on, hoofdstad van Zuid-Vietnam, ,ig gevaar, na de vijftien aan- ■n van de communisten in de van dinsdag in de provincies die [-Vietnam grenzen, rond Kompong Trabek, op 80 meter ten zuidoosten van Phnom werd dinsdag hevig gevochten, rrillastrijders omsingelden hier ringstroepen die de weg in hun hebben. De stad Svey Rieng, het stuk weg dat dichter by de ligt, en nabijgelegen posities, Sen onder vuur genomen, g een andere provinciehoofdstad, Veng, waar pas maandag een ïiunistisch beleg werd doorbro- werd in de loop van dinsdag leer door Noordvietnamese sol- q en strijders van de Vietcong jevallen. Hoeveel slachtoffers de ste strijd heeft gevergd, is niet od. commerciële voorwaarden mag worden gegeven. Hij meende dat de schuldenlast van de derde wereld niet veel zwaarder kan worden "zonder zeer ernstige gevolgen voor handel en betalingen". Zweden staat daarom achter de wens tot herziening van het systeem van terugbetaling van schulden. De Zweedse minis ter spoorde de Unctad-conferentie aan haar activiteiten niet te laten hinderen door geschillen die lan den onderling hebben over natio nalisatie-kwestie, (de Amerikaan se delegatie heeft eerder kritiek geleverd op ontwikkelingslanden die buitenlandse ondernemingen nationaliseren). Minister Feldt uit te zich terughoudend over het voorstel tot koppeling van specia le trekkingsrechten op het Inter nationale Monetaire Fonds aan financiering van ontwikkelings projecten. Hij meende dat de voor- en nadelen daarvan eerst zorgvul dig bestudeerd moeten worden. Andere sprekers waren gisteren de afgevaardigden van Kenia, Pa kistan, Hongarije en Nieuw-Zee- land en België. Kenia drong aan op internationale maatregelen om de grote prijsverschillen op te hef fen tussen de grondstoffen, die de ontwikkelingslanden uitvoeren, en de industrieprodukten, die de ar me landen moeten invoeren. De Keniase afgevaardigde wees ook op de moeilijkheden die de arme landen ondervinden door de con currentie van synthetische en an dere vervangende produkten die in de geïndustrallseerde landen worden geproduceerd. Daarom vToeg hij studie naar nieuwe ge bruiksmogelijkheden voor grond stoffen die niet met synthetische produkten kunnen concureren. Een pleidooi om de activiteiten van grote multinationale concerns te controleren kwam van Philipe de Seynes, vice-secretaris-generaal voor Economische en Sociale Za ken van de Verenigde Naties. On derhandelingen over deze kwestie zouden moeten uitmonden in een internationale conventie tegen trustvorming. Zeker zeven van de ze enorme concerns hebben een grotere omzet dan het nationale produkt van landen als Chili, Egypte. Nieuw-Zeeland en Nige- rië, zo zei hij. Torpederen een Interview met de Franse (sradio heeft mevrouw Ngoejen blnh, minister van Buitenlandse en van het Nationale Bevry- sfront, gezegd dat het commu- sche offensief in Zuid-Vietnam, doel heeft president Nixons Viet- iseringspolitiek te torpederen, ilgens mevrouw Thi-binh hebben luidvietnamese strijdkrachten in offensief 13.650 man aan doden aren. Ze zei dat aan de strijd dt deelgenomen door Amerikaan- ïilitairen en dat ze niet uitsluit Amerikanen een nieuw „mili- avontuur" tegen Noord-Vietnam e zin hebben. evrouw Thi-binh stelde in haar rview vast dat de „twee pilaren", de Amerikaanse Vietnamise- spolitiek rust, „onderdrukking de politie" en het leger „van regime in Saigon", aan het „be- zijn. in materieel hebben de Zuidviet- lezen in het offensief volgens me- iw Thi-binh 150 vliegtuigen en tanks en andere militaire voer en verloren. Dnze troepen hebben vooral suc- in de delta van de rivier de Me- f, zei zy. „Een gebied dat door rington en Saigon is afgeschil.- i als een bij uitstek gepacificeerd ed". evrouw Thi-binh verklaarde dat vd-Viet nam klaar was voor alle taire avonturen die president zou kunnen ondernemen, „en (oud-president) Johnson zelfs aandurfde". Dat laatste sloeg op eventuele invasie in Noord-Viet- Dat Nixon tot avonturen tegen ird-Vietnam in staat is wordt lens haar bewezen door zijn lucht vellen op Hanoi en Haifong. Ondanks ongewoon zware Ameri kaanse luchtaanvallen in Zuid-Viet nam hebben de communisten hun offensief uitgebreid en bij de kust stad Kwang Ngai vier vluchtelingen- dorpen in brand geschoten. Militaire kringen in Saigon deelden voorts mee dat de communisten alle steden en dorpen in de provincie Binh Dinh ten noorden van An Loc hebben bezet. In de vierentwintig uur die om twaalf uur dinsdagmiddag eindigden, werden volgens het Amerikaanse op perbevel enkele van de zwaarste luchtaanvallen uit de Indochinese oorlog uitgevoerd. Bommenwerpers van het type B-52 ondernamen twin tig vluchten boven het zuiden. Er werden daarnaast 524 tactische luchtaanvallen uitgevoerd. Hoge Amerikaanse functionarissen in Saigon verklaarden dat hun niets bekend was over een bombarde mentsstop voor Noord-Vietnam. Ze zeiden dat ze „verrast" zouden zijn als het consigne gegeven zou worden, en spraken de hoop uit dat het niet zou gebeuren. (De Amerikaanse mi nister van Defensie, Meivin Laird, ontkende gisteren in Washington dat een bombardementsstop was afge kondigd) Vergissing Het Amerikaanse geleide-wapen fregat „Worden", dat in de Golf van Tonkin werd getroffen waardoor één opvarende omkwam en negen ge wond raakten, is getroffen door „be vriend" vuur. Een woordvoerder van het Ameri kaanse opperbevel in Saigon zei dat uit het onderzoek is gebleken dat de Worden is geraakt door scherven van Amerikaanse anti-radarraketten. De ze raketten kunnen zyn afgevuurd door jachtbommenwerpers van de Amerikaanse luchtmacht, maar kun nen ook raketten van de Worden zelf zijn geweest die zich door foutief functioneren op de eigen radar heb ben gericht. Gebleken i6 in elk ge val dat twee raketten vlak by het schip zyn ontploft. Omdat zich in de omgeving van de Worden ook Noord vietnamese torpedoboten bevonden, had men aanvankelijk gedacht aan vuur van deze schepen. Wereldraad De Wereldraad van Kerken heeft de Amerikaanse luchtaanvallen op Noord-Vietnam krachtig veroor deeld. Secretaris-generaal Eugene Carson Blake schrijft in een brief aan de secretaris-generaal van de christelijke kerken in de Verenigde Staten, Edwin Espy, dat „de jongste daden van de Amerikaanse regering geen einde maken aan de oorlog, maar het gevaar in zich hebben de wereld nog verder op de weg naar de vernietiging te voeren". HOUSTON (Reuter) Het schijnt onvermijdelijk te zijn, dat een maanvlucht gepaard gaat met allerlei mankementen en storingen. Ook gisteren hebben de drie astro nauten van de Apollo-16, die van- vond in een baan om de maan komt, weer te kampen gehad' met problemen. Eerst trad er een fout in het besturingssysteem op. die echter vrij snel weer werd opgehe ven, maar later waren er moeilijk heden met het antenne-sys teem, waardoor Houston bepaalde noodzakelijke inlichtingen niet kon ontvangen. Ook dit euvel kon wor den verholpen. Gisteren hebben Young en Duke de maanlander opnieuw geïnspec teerd en in orde bevonden. Zij heb ben vast allerlei artikelen in de Orion gestouwd, die zij op de maan nodig zullen hebben, zoals gereed schappen en films, die aanvankelijk in het moederschip Casper werden bewaard. Hoewel er nog steeds schilfers van de buitenbekleding van de Orion ko men, heeft Houston wel vertrouwen Een bijzonder hachelijke si- i een fraaie plaat op. De matador tuatie voor de Spaanse matador liep zware verwondingen op. Andres Vazquez leverde gisteren ADVERTENTIE ZIJ HEEFT PLEZIER IN HET LEVEN Zij ziet mensen en werkt als zij er zin in heeft. Zij presenteert een keur van produkten van uitstekende kwaliteit in haar directe omgeving. Haar klanten zijn uiterst tevreden omdat de produkten tegen interessante prijzen geleverd worden en bovendien volledig gegarandeerd ijn. Belangstelling Vraag meteen vrijblijvend inlichtingen bij Avon, de grootste firma in verzorgings- en schoonheidsprodukten ter wereld. Vijzelstraat 2 -18, Amsterdam C. Tel. 020/648.41 - 648 42 05051 Qon voor gratis inlichtingen Mevr./Mej. ADVERTENTIE voor extra lange of extra stevige matrassen de betere matras Verkrijgbaar by LEIDS MATRASSENHUIS BREESTRAAT 138 - LEIDEN - TELEFOON (01710) - 21588 (Van onze correspondent) FREIBURG In Baden-Würt- temberg, het land tussen Neckar en Bodenmeer, werd gisteren een nieuw parlement (de Landdag) ge kozen. Onder normale omstandig heden zou een overwinning van de kleurloze CDU-premier Hans Fil- binger gegarandeerd kunnen wor den. Hier in het zuiden woont een conservatief volkje met spaar zaamheid als typerende karakter eigenschap. Nu het leven zo duur wordt, hoeft Fllbinger slechts be schuldigend een vinger tegen Bonn op te steken om SPD en FDP in de hoek te drijven. Door Wim Timmers in het doorgaan van de landing.moment verzuchtte hij„In dit vak Mattingly, de commandant van moet Je met octopussen gaan werken, het moederschip, schijnt het bijzon- Twee handen per man is absoluut der druk te hebben. Op een gegeven niet voldoende De omstandigheden zijn echter hoogst abnormaal. Op de Freiburg- se markt, waar standwerkers van de poütieke partijen over het slech te onderwijs, de volle wegen of de kwaliteit van de Badische wijn zou den moeten strijden, prijst bonds kanselier Willy Brandt persoonlijk zijn verdragen met Moskou en War schau aan. In "de harmonie" van Heilbron, wordt het werk van de Bonner regering iets heel moois in de gloedvolle woorden van minister Walter Scheel: "Ostpolitik, dat Duitse woord, is een wereldbegrip geworden. Niemand vertaalt het meer. Pompidou niet, Nixon en Heath evenmin. Het is een merk, voor een goede politiek, Made in Germany. Voor het eerst in meer dan 100 jaar is de hele wereld het met Duitsland eens... De hele we reld od een klein groepje na: de CSU, terwijl de CDU niet precies weet wat ze er mee aan moet". De CDU zou graag de nadruk op andere onderwerpen hebben gelegd maar kan zich hier onmogelijk ont trekken aan de strijd die ze zelf op een ander slachtveld, in Bonn, steedis aanwakkert. Ze stak 5 mil joen mark in de verkiezingscam pagne en zware hulptroepen uit Bonn trekken door de provincie. Oppositie-leider Rainer Barzel legt zijn steeds groeiende bezwaren te gen de verdragen uit aan vriende lijke boeren, staande voor het raad huis van MÜnsingen in de Schwa- bische Alpen: eerlijk, dieper in de provincie kan het niet. Klein beetje Dat de SPD met de slogan "Zeg Ja tegen de vrede" een deelstaat regering hoopt te kunnen wippen, komt omdat de kiezers in Baden- Württemberg de kans hebben een klein beetje aan het rad der we reldgeschiedenis te draaien. Wordt zondag de CDU verslagen, dan re geren hier binnenkort naar 't Bon ner voorbeeld SPD en FDP samen. Daardoor zal de coalitie in Bonn een meerderheid krijgen in de Bondsraad, de kamer vanhetWest- duitse parlement die uit delegaties van de deelstaatregeringen be staat. Eenmaal zover dan zal de bondsraad geen bezwaar aanteke nen tegen de verdragen en zullen de regeringsfracties in de Bonds dag niet voor de zware opgaaf staan een negatief votum van de Bonds raad met absolute meerderheid te doorbreken. Omdat een verschuiving van een paar procenten voldoende kan zijn en omdat ook hier een meerder heid van de bevolking voor ra tificering van de verdragen is be zweert Willy Brandt duizenden luis- teraars in Freiburg op hun hoede te zijn "voor zulke valse profeten die ons aanpraten dat zy de Tweede Wereldoorlog min of meer achter af nog voor ons volk zouden kunnen winnen". Maar Hans Filbinger is er van overtuigd dat ook het zwaarste ge schut dit stoere volk niet uit zijn evenwicht brengt en zondag min stens 49 procent van de bevolking t CDU zal stemmen, niet veel meer dan een procent minder dan bij de Bondsdagverkiezingen van '69. De Sociaal-Democraten mogen in elk geval rekenen met een posi tieverbetering. Ze hebben tot deze verkiezingen met de CDU samenge werkt in een coalitie, die absoluut niet voor herhaling vatbaar is, maar toch een aantal politici de kans heeft gegeven naam te ma ken. Bij de vorige Landdagverkie zingen (in 1968) kwamen zij niet verder dan 29 procent van de stemmen. Bij de Bondsdagverkie zingen waren het er 36,5, nu komen opiniepeilers op ongeveer 42 pro cent. Positi® Uiterst onzeker is echter de posi tie van de liberale FDP. De per centages bij eerder genoemde ver kiezingen waren voor deze party 14,4 in 1968 en 7,5 ln 1969. Die sterke terugval is een duidelijk te ken dat de hier toonaangevende li beralen van de oude stempel het niet begrepen hebben op de nieu we FDP van Walter Scheel en diens coalitie met "de linksen". Onver moeibaar heeft Scheel wekenlang redevoeringen gehouden in Baden- Württemberg. Tot zondag blijft ech ter de onzekerheid of hy daarmee de oude stamkiezers naar de stem bus lokt. Voor Scheel en Brandt beiden, kan een FDP-succes van groot be lang zijn in Bonn. Als de liberalen in het zuiden struikelen, kan dat voor twijfelende FDP-leden in de Bondsdag de doorslag geven voor een overstapje naar de CDU. Dan wordt Barzel kanselier zonder dat, verkiezingen behoefden te worden geforceerd en is de beslissende impuls uit Baden-Württemberg ge komen. Waar zoveel op het spel staat, wordt een verkiezingscampagne onverbiddellijk. Daar waagt de CDU het niet zich duidelijk te dis tantiëren van de NPD, als die weg smeltende party haar kiezers op roept maar liever CDU te stem men. De SPD drijft de CDU on barmhartig in de rechterhoek, de CDU-politici schilderen het rode monster van een socialistische sa menleving. FDP-voorzitter Scheel, beweert er keihard dat de absolu te meerderheid van 249 stemmen in de Bondsdag altijd al zeker is ge weest en voegt daar vrolijk aan toe zelfs te verwachten dat de meer derheid nog 100 procent groter zal zijn. In cijfers betekent dat: een stem ruimte. gealarmeerde regering van de Uase deelstaat West-Bengalen cht thans nadere bijzonderheden 'over berichten, dat een deel van tien miljoen vluchtelingen uit ngladesjdie onlangs zijn gerepa- ferd begonnen is over de twee- tend kilometer lange grens terug keren naar India. toriteiten in Dacca ontkennen te weten van deze terugkeer' vluchtelingen, die een nadelige 'loed zou hebben op de mogelijk- 'ed van sjeik Moedjiboer Rach- 4 om de basisproblemen van ^verlening wetteloosheid en ulselgebrek in zijn onlangs be id land op te lossen. oor toanda Datta-Ray >pyright AD-Observer Calcutta (India) is men bevreesd een nieuwe stroom vluchtelin ge godsdienstige hartstochten faarlijk zou opzwepen, India nog Per in het economische moeras duwen en het delicate even- ftt tussen de twee landen in ge- ar zou brengen. Pas aangekomenen zijn Bihari's en hindoes, de twee voornaamste minderheidsgroepen in het moham medaanse BangladesJ. Veel Bihari- vluchtelingen zijn gegaan naar de staat Assam in het noordoosten van India, terwijl anderen een toe vluchtsoord hebben gezocht in de krottenwijk Tantibagan van Calcut ta, die al de bijnaam van Klein Pakistan heeft gekregen. De Hin does, door vrees en honger verdre ven uit de districten Dinajpoer en Rajshaji en BangladesJ, trekken naar men gelooft de noordelijke Westbengaalse districten Malda en West-Dinajpoer binnen. Aan de bestuurders van deze plaat sen is gevraagd aantallen op te ge ven en aan Calcutta mee te delen wat er nodig is. Posten In een poging om een herhaling te voorkomen van de zenuwslopende immigratie van vorig Jaar heeft In dia 234 controleposten langs de grens tussen West-Bengalen en Bangladesj opgericht en strikte toe latingsbepalingen vastgesteld. Ge middeld worden er elke maand 150 illegale Bihari-immigranten gearres teerd en in handen gesteld van de politie van BangladesJ. Maar de eerste secretaris van West-Bengalen Nirmal Sen Gupta geeft de schuld aan Dacca omdat het de reisgelegenheid te makkelijk heeft gemaakt, en daarmee Indiase pogingen om de grens af te sluiten heeft doorkruist. Sinds de deling van Bengalen tus sen India en Pakistan in 1947 is het steeds gewoonte geweest om grensautoriteiten steekpenningen te geven voor een „wildernispaspoort" hetgeen niet meer betekende dan veilige doortocht langs gevestigde smokkelroutes door niet-bewaakte rijstvelden. Nu er een eind gemaakt is aan paspoorten en visa's is alles wat een inwoner van BangladesJ nodig heeft een certificaat, ondertekend door een van de 462 parlementsle den van het land, waarvan er 450 behoren tot de regerende Awamili- ga. Veel Bihari's zeggen, dat deze documenten gekocht moeten worden tegen exorbitante prijzen; sommige beweren het hele land te hebben moeten afreizen voor een certifi caat. Zelfs employé's van internationale hulporganisaties worden ervan ver dacht per hoofd 1000 rupie's (431 gulden) te rekenen om mensen over de grens te brengen. Deze handel in mensen betreft ech ter niet meer dan 300 tot 400 perso nen. Vijftig families zijn naar ver luidt in Dinajpoer aangekomen, ter wijl Westbengalese autoriteiten toe geven, dat de plaats Malda drie zendingen vluchtelingen heeft ont vangen. Het aantal Bihari's in As sam en Calcutta is onbekend. Een andere kleine groep inwoners van Bangladesj, die het land in vissers boten waren ontvlucht, is onlangs aangekomen in de Birmese haven Akyab. Maar zelfs een beperkte terugkeer naar India wijst op een verminderd vertrouwen in de nieuwe regeerders van Oost-Bengalen (het huidige BangladesJ.) Als sjeik Moedjiboer Rachman geen hof houdt in Dacca en er een eindeloze stroom mensen die met vleiende verzoekschriften komen ontvangt, reist hij meestal in een helicopter van de ene opge wonden bijeenkomst naar de ande re. Intussen heeft zijn regering, die zegt 700 miljoen roepie's (ruim 313 miljoen gulden) te hebben besteed aan herplaatsing in de maatschap pij. alle hulpuitgaven gestaakt en de ontvangstkampen gesloten, die zij aanvankelijk had opgericht voor terugkerende vluchtelingen. Zij die uit India terug gekeerd zijn zitten niet zonder geld en voedsel maar klagen erover, dat beloften niet zijn gehonoreerd en die inhiel- de wilde vlucht van vorig Jaar voor het Pakistaanse leger, zou worden teruggegeven. Hindoes kregen aanvankelijk de be lofte, dat alle wanhoopsverkopen te gen belachelijk lage prijzen ongel dig zouden worden verklaard en dat landbezit en huizen zouden worden teruggegeven. Maar BangladesJ treuzeld met het invoeren van de beloofde wet. Terugkerende Hindoes wordt daarentegen gevraagd om voor de rechtbank te bewijzen dat verkopen aan plaatselijke moslims ongeldig zijn, een welhaast onmoge lijke taak voor een ontheemde in een maatschappij, waarvan de wet telijke en administratieve stelsels vijf en twintig jaar lang sterk ten gunste van de moslims zijn geïnter preteerd. Gewapend banditisme maakt het leven des te moeilijker. De vluchte lingen te Dinajpoer zijn blijkbaar gevlucht voor aanvallen van drie honderd „dacoits", die vermoedelijk waren bewapend met wapens die in de bevrijdingsoorlog woren gebruikt en niet aan de autoriteiten zijn overhandigd. Andere rovende ben den terroriseren dorpen. Zelfs de natuur lijkt samen te spannen tegen de Jeugdige repu bliek. Een pokkenepidemie in Khul- na. Barisal en Faridpoer is welis waar door de Wereldgezondheidor- ganisatie onder controle gebracht, maar Dacca en Mymensingh zijn door vreselijke cyclonen getroffen. Het voornaamste probleem is en blijft echter voedsel, vooral in de noordelijke districten van Bangla desj waar er altijd al een tekort heerst. Vijftien speciale rijsttreinen zijn uit India naar deze streken ge zonden, terwijl de luchtvaartmaat schappij van BangladesJ voedsel voorraden heeft gedropt bij de ri vierhaven van Isjwardi. Abdoer Rab Chowdoeri, de coördi nator van de hulpactiviteiten in Bangladesh, verwacht dat de situa tie tegen eind april zal verbeteren. Hij hoopt dan 265.000 ton voedsel- granen te ontvangen. Maar er bestaat geen garantie dat de voorraden behoorlijk verdeeld zullen worden om de nood te leni gen. De verantwoordelijkheid hier voor ligt bij de Awamlliga. De voorzitter van zo'n comité is on langs gearresteerd wegens misbruik van voorraden. Kunstmatig Veel van de verwarring in Bangla desj is kennelijk kunstmatig, Maila- na Basjani, een leidende linkse te genstander van de Awamiliga, werpt de schuld op de Indiase Marwari- handelsmaatschappij die zo zegt hy, niet slecht de mensen in BangladesJ exploiteert, maar ook die van West-Bengalen. Onlangs viel hij in een redevoering de Marwari aan wegens het smokkelen van Jute uit het land en omdat deze maatschap pij een verboden handel zou hebben gedreven in rijst, vis, groenten en verbruiksgoederen. Pakhuizen in BangladesJ zijn vol met textiel, sigaretten en scheer mesjes die uit India zyn gesmok keld. Babyvoedsel kost twee maal zoveel als normaal en naar Indiase sari's bestaat veel vraag. De herhaalde beloften van sjeik Moedjiboer Rachman van een we reldlijk regime en van socialisme doen het niet erg goed bij de mid denklassen, die een veel hogere le vensstandaard genieten dan die van India. Calcutta Is vol luxe auto's met weekeindgangers uit Khulna, Jessore, Dacca en zelfs uit het ver verwijderde Chittagong. Te oordelen naar wat zij kopen wordt het pla fond van duizend roepie op maand salarissen dat de sjeik afkondigde, even licht genomen als het verbod op alkohol in Bangladesj. Totdat hij deze cynische mentaliteit van gauw rijk worden, die Bangla desJ overheerst onder de duim krijgt kan de sjeik weinig hoop hebben het vertrouwen te winnen van de boeren of om mensen als de roerige vakbonders, die op Goede Vrijdag het International Hotel in Dacca plunderden, discipline by te brengen.

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 9