ijax in issabon regast Bengtsson in finale kleine grote man voor Zweden Quick B. wipt fel Lugdunum TER LEEDE HOOPT OP AMBITIE VAN DUINDAM - lies kan Verlangen: 2e man bij Feyenoord ZILVEREN MOLEN LFC Anke Rijnders pakt even" nieuw record Tototips i i m i ■i 1 1 1 B B 1 B 1 I IB 1 B fl BI B 1 •AG 19 APRIL 1972 1SABON Waar Feijenoord op norse suppoosten enten strandde, werd Ajax galant doorgelaten. Gis- ig trainden de Amsterdammers een vol uur in het Estade da Luz, waar de grasmat zacht meegaf. 4IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIH ord mocht zich, even voor de zelfs niet inlopen. Ajax in scherp contrast met de immers, met alle eg-.Tds be- Markies Borger Coutinho, van Benfica: „Wij moes iets terug doen. Ajax heeft Amsterdam erg verlegen ge- Onder de vele geschenken Nederlandse school géén koffie. Wel een groot met opgespoten kopie van het aarmee Vasco da Gama op lng uitging. in het stadion toegestane nam ook Suurbier normaal kuitbeenblessure was nog Ibaar. maar hinderde hem |ks meer in zijn bezigheden veld. Ook Neeskens, die met een keelaandoening zal havond in de ipstelling voorkomen. Nees- jkt overigens, met Haan, te lolst door Hertha BSC, dat ee miljoen het elftal mag Haan weg! bestuur besteedt, wijs ge- geen aandacht aan de over oontacten van buiten ig jaar, voor de EC-finale 'anathinaikos. werd de voor- jg verstoord, omdat er om !d werd gehandeld. [meester Henk Tirrynan in rme maar winderige Lissa- Jiet vier zijn wij al flink ge- Dat zijn Suurbier, Krol, en Neeskens. Daarnaast »k de contracten van Haan 1 af. Maar met hen moeten in bespreking gaan. Na laten wij niemand vertrek-- Haar met name Haan, nog door Anderlechtcoach Kess- zijn salaris hoog opgetrok- minnelijke sfeer, waarin de ïetingen tussen Benfica, en ch afspelen, wordt niet alleen reept door de, bijna vanzelf- toestemming die Ajax m op het veld in het Esta- jUz te trainen, Ajax kreeg óók nodiging met zijn A-Junioren mes geven iacir geen i imbreed 3-3 WJK Voor het eerst in het bestaan van het damesvoetbal !en ontmoetten de zaterdag- odagselectie elkaar gister- op het KRV-terrein. De con- !e tussen beide damesploegen op een 3—3 remise, nadat rust met een gelijke stand: s ingegaan. undagselectie, waarin een flin- ot Randstad Ladies, nam al ug de leiding toen Marion de op de links buitenplaats een gevaarlijkste vrouwen, aan aarzelend ingrijpende zater- dediging wist te ontkomen: 1— oen kwartier, waarin duide- 's dat het bij de zaterdagda- in de gecombineerde Katwijk- IV)Alphense (Alphia) kracht tomen, Anneke v. d. Pannen van der Mark waren samen fl van Beelen steeds in de 'ctief, scoorde Nel van Beelen Ibnaker. (1D. fist draaiden de zaterdagda- uidelijk beter. De in oranje voor een groot deel KRV- ormatie nam de leiding na een goede actie van Nies van der W Nel van Beelen. Bijzonder voor de moedige zaterdag- r Buntsma was dat een klein 'letje bijna "per ongeluk" «r heen werd gewipt door den Hollander, waardoor de *eer in evenwicht was ge- 2—2. Toch kon de zondagse- niet meer dat overwicht krij- zij in de eerste helft had ge scoorde Marion de Groot nog voortreffelijk werkende 'van der Pannen en Inge Zui- ^men bijgestaan door Nel van en Nies v. d. Mark steeds '°ed terug. De zondagdoelvrou- *y van der Klaauw, moest een fewaagde reddingen verrich- ondanks haar goede kee- kon zij niet voorkomen, 'es van der Mark, weer samen 'vbgenote Nel van Beelen met eihard schot de score weer op 'hoogte bracht (33). BENFICA: Henrique, Artur, Humberto Messias. Arïolfo, Toni, Graca, Euse- bio. Nene, Jorge, Jordao. AJAX: Stuy, Suurbier, Blankenburg, Huls- hoff, Krol, Haan, Neeskens, Miih- ren, Swart, Cruijff, Keizer deel te nemen aan een groot inter nationaal toernooi dat eind april in Portugal wordt gehouden. De deel nemende ploegen zijn: Benfica. Cag- liari, Glasgow Rangers. Rode Ster Belgrado, Vitoria Setubal, Academi ca Coimbra, Porto en Ajax. Ook in contact niet Sparta en Ter Leede Den Haag Theo Verlangen (30), oud-speler van ADO en de laatste jaren van Holland Sport, wordt met ingang van 1 juni hulptrainer van Feyenoord als opvolger van René van Eek, die naar Helmond Sport is Gisteren kwam Verlangen met ma nager Guus Brox van Feyenoord een contract van twee jaar overeen in het KNVB-centrum in Zeist, waar Verlangen een cursus volgt voor het B-trainersdiploma. Hij zal speciaal worden belast met de trai ning van de topjeugd en van de amateurs onder supervisie van Ernst Happel, die Verlangen als speler bij ADO nog enkele jaren als trainer heeft meegemaakt. Theo Verlangen, in het bezit van het D en C-diploma, hoopt volgen de maand het B-diploma 'te verkrij gen. Hij is al een jaar trainer ge weest van de Delftse vierdeklasser Full Speed. Verlangen toonde zich uiteraard zeer ingenomen met de benoeming. „Dit is een enorme kans voor me, die ik met beide handen zal aangrijpen. Ik zie dit natuurlijk als een prachtige leerschool en de heer Brox heeft verzekerd, dat ik toch met het betaalde voetbal te maken zal krijgen. Het is een full time-job, ik zal wel van Den Haag naar Rotterdam gaan verhuizen". De ex-Holland Sporter denkt deze „sprong" onder meer te danken te hebben aan de voorspraak van trai ner Siem Plooyer, bij wie hij de cursus in Zeist volgt. Verlangen: „Ik was al geruime tijd in gesprek met Haarlem om assistent-trainer te worden naast Joop Brandt, maar dat sprong vorige week af. Voorts was ik in gesprek met Sparta en met Ter Leede in Sassenheim. Zater dagochtend had ik het eerste ge sprek met de heer Brox en nu is al voor elkaar". Ajax heejt in Portugal ge noeg reden om te lachen: tijdens een wandeling op het strand, na bij Cabo da Roca, het meest loes- telijke punt van Europa„dolden" Arle Haan (l.) en Ruud Krol met trainer Kovacs. Rechts Wim 1 Suurbier en Johan Neeskens. LEIDEN Quick Boys heeft zich als derde, na Zwart Wit '28 en UVS, geplaatst voor de halve finales van LFC's Zilveren Molen- toernooi. Dat gebeurde via een boeiende wedstrijd tegen Lugdu num, dat al voor de rust op een 20 achterstand werd gezet door doelpunten van Koos Klinken berg. Hans van der Starp scoorde na de hervatting tegen: 21. Quick Boys-Lugdunum was een reclame voor het toernooi en was veruit de aantrekkelijkste wedstrijd tot nog toe. Aantrekkelijk, omdat er knap en vooral omdat er snel ge speeld werd. Die snelheid was vooral afkomstig van Quick Boys, dat in Jan van der Plas en Koos Klinken berg zijn beste spelers had. Nu kre gen de beide Katwijkers wel volop ruimte van de wat traag ingrijpen de Lugdunum-achterhoede. Het eerste kwartier speelde zich af op de helft van de Leidenaars en het of fensief van Quick Boys werd slechts onderbroken door twee doorbraken van Henk Montagne, die echter moe derziel alleen stond. Door Jan van der Nat Na dat eerste kwartier, waar in Wim van der Plas eenmaal zeer dicht bij een doelpunt was, kregen de Kikkers wat meer vat op het spel. De knappe volley van Jan Pijnacker was het bewijs dat Lugdunum zich niet zonder verweer naar de slacht bank wenste te laten slepen. Quick Boys bleef echter drukken, al waren de counters van Lugdunum (meestal via Hans van der Starp en Henk Montagne) zeer gevaar lijk. Tweemaal kroop Lugdunum door het oog van de naald. Eerst toen Wim van der Plas vlak voor het doe) van Lou Honsbeek over lepelde en even later moest een inzet van Koos Klinkenberg, die eerst paal en lat VOETBAL Voor de Engelse League werden gisteravond de vol gende wedstrijden gespeeld; Coven try CitySheffield United 32, Ipswich TownManchester City 2—1. Southampton—Chelsea 2—2. Op 200 m vrije slag: 2.07,2 99 HANNOVER Op de terugweg van het succes heeft Anke Rijnders „even" een Europees record meege pakt. Uithijgend tegen de bassinrand van de grandioze zwemarena, die de Duitsers ten koste van 35 miljoen mark in Hannover hebben opge trokken, probeerde ze de tijd op het elektronische scorebord aan het an dere einde van het 50-meterbassin te lezen: 2.07.22. Een volle seconde on der de tijd waarmee Gabrieile Wetz- ko anderhalf jaar geleden in Barce lona tot Europese kampioene werd gekroond. Een tijd die tot Anke's e\r plosie nog steeds stand hield als Eu ropees record. Anke Rijnders recordhonger was met één niet gestild, 's Avonds laat bracht zij met assistentie van Anne- marie Groen (rugslag in 1.08.0), Alie te Riet (schoolslag 1.16.8) en Enith Brighita (vrije slag 59,4) het Euro pees reoord op de 4x100 meter wis selslag in Nederlandse handen. Met Anke's bijdrage op die vlinderslag van 1.05.8 kwam de eindtijd uit op 4.30.04. Dankzij de internatio naal geldende afrondingsregeling wordt dat 4.30.0 en dat is dan pre cies 0,1 seconde onder 't van de Eu ropese kampioenschappen in Barce lona daterende record van Oost- Duitsland. Deze prestatie op de wis selslag bracht t totaal aantal Euro pese records van de eerste dag van de zeslandenwedstrijd op drie. De 17-Jarige Nina Petrowas uit Moskou zwom een nieuw record op de 200 meter wisselslag: 2.26.9. Henny Pen- termann eindigde met de nieuwe Ne derlandse recordtijd van 2.29.5 als derde. De Nederlandse oogst aan records bedroeg drie verbeteringen en twee evenaringen. Voor een daarvoor zorg de Enith Brighita op de 100 meter vrije slag. Met grote voorsprong win nend bewees zij de 59.6, die zij tijdens de kerstdagen en passant bij een uitstapje op de Canarische Ei landen maakte ook bij grote wedstrij den te kunnen realiseren. Doelpunten De druk werd In de 28ste minuut te groot. Jan v. d. Plas, op de rand van buitenspel, passte de bal naar actieve Koos Klinkenberg, die weinig moeite had Honsbeek te passeren. Ze ven minuten later was het weer Koos Klinkenberg die scoorde. Jan van der Plas gaf een gave voor zet die door Klinkenberg in eens achter Honsbeek werd geknald: 2—0. Koersen Hilversum VERRASSING VAN IKE BUITENZORG HILVERSUM Een grote ver rassing bracht gisteren de stryd om de Voorjaarsprijs der 5-jarigen, waarin de torenhoge favoriet Ilina haar talrijke aanhangers met een vierde plaats zeer teleurstelde. De door Peter Koppejan knap gestuurde Ike Buitenzorg won van kop af tegen een cote van f38.20 in 1.23.6 km-tijd. Inez werd tweede vóór Icare Quick. UITSLAGEN Vosne Romaneeprijs1. Kastalides J (G. van Eykelenborg) (1.31.5), 2. Jas- sana, 3. Komtesse D. Toto: w. 4.70, pl. 1.60, 3.20, 1.80, kopp. 16.10. trio 354.—. Vougeot-prljs: 1. Jax D (T. Kooy- man) (2.52.1), 2. Impala Gregor, '3. Joffer. Toto: w. 10.30, pl. 2.10, 1.50, 1.90, kopp. 16.20. Gevrey-prljs1. Ivan (W. Strooper) (1.24.3), 2. Hollo Z, 3. Joop Hollandia. Toto: w. 4.10, pl. 1.30, 2.90, 1.90, kopp. 6.60, trio 512.90. Chambolleprljs: 1. Helios CH (C. de Leeuw) (1.23.4). 2. Hendrik BS. 3. Flo- In de tweede helft heeft Lugdu num ruimschoots de kans gehad de achterstand te nivelleren. De dit sei zoen zo peahvolle Lugdnumploeg had echter ook gisteravond Vrou we Fortuna niet op de hand. In de 57ste minuut scoorde Hans van der Starp tegen. De Lugdunumspelma- i rentiné. Toto"w.' 3T<VpU iaoTiUo, 2A0 ker (met rugnummer 14) knalde 'n kopp. 6.90. 3.20, 3.90,'kopp. 7.1 Voorjaarsprijs: 1. Koppejan) Quick. Toto vrije trap met de buitenkant van de linkervoet ineens achter Quick Boys doelman Floor Schaap (na de rust vervanger voor Jaap van Duy- venbode)21. Ondanks verwoede pogingen slaagde Lugdunum er niet in nog een ver lenging te forceren. Lugdunum: Honsbeek: Oppelaar, Henk de Cler, van Egmond, Rijne- j Leeuw veld; Collé, Redel, Van der Starpj Fit! Hanbver. Montagne, van Es en Pijnakker. Quick Boys: van Duyvenbo- I Zeeman) r<T.24.8)~ 2. ïvan Moreyprljs: 1. Glittering Jewel (M. v. d. Togt) (1.24.2), 2. Hlspano, 3. Hoop hea. Toto: wlnn. 6.50, pl. 2.20, 10, trio 696.50. Ike Buitenzorg (P. (1.23.6). 2. Inez, 3. Icare Toto w. 38.20, pl. 2.90, 2.30, 3.10 kopp. 35.70. Nultsprljs: 1. Jacob Areta (J. Geluk) (1.27.6), 2. Jacobus O. 3. Judge Olivier. ---- - - -veo^jïl. 1.70, 1.80, 3.50, kopp. |TotoL 9.70. trio 165.70. Aloxeprljs: 1. Comet Volann (S. van (1.22.7). 2. Happy First, 3. lover. Toto: w. 5.10, pl. 1.70, 2.—. 1.90, kopp. 13.20. Gevreyprijs (2e afd.)1. Ina Z (J. leman) (1.24.8), 2. Ivan van Barke, 3. Schaap); Remmelzwaal, den I Idle Way. Toto: w. 11.10, pl. 3.40, 2.60. ot.. 2.20, kopp. 42.30, trio 120.80. Hollander, Haasnoot, Arie Verdoes, vougeotprijs (2e afd): 1. Ino Vlcto- Bert Verdoes. Barnhoorn. Verheul: ria (T. Kooyman) (1.26.7), 2. Jane Mac Roemenië met 5—3 te verslaan. Onze Wim van der Plas, Jan van der Plas I «'^kefpp 990°W' 55°' Pl" 2_1"8°' (nationale heren veroverden daar- ROTTERDAM De Zweedse heren veroverden voor de vijfde achtereenvolgende maal de Euro pese tafeltennistitel door in de finale het Joegoslavische team met 51 te verslaan. De eerste plaats bij de dames was voor Hon garije, dat West-Duitsland met 30 voor bleef. De Nederlandse heren veroverden een verdienste lijke elfde plaats. De veertiende plaats voor het nationale dames team is teleurstellend te noemen. De finalewedstrijd tussen de heren- ploegen van Zweden en Joego-Slavië, een reprise van de EK'70 bracht niet de verwachte spanning. Daar voor waren de Zweden Bengtsson, I Persson en Johansson te superieur. De opstelling in Moskou 1970 was I toen Alser, nu coach van het West- duitse team. Bentsson en Johans son. De Joegoslavische coach Dusan Osmanangic had om taktische, maar daarom onduidelijke redenen, de briljante Istvan Korpa uit de ploeg gelaten. Joego-Slavië verscheen voor de eindstrijd achter de tafel met Dragutln Surbek, Anton Stl- pancic en Milovoje Karakasevic. In de openingspartij tussen Persson en Surbek nam Joego-Slavië een voorsprong van 1-0 door de twee games-overwinning van Surbek (14-21, 16-21). Een gehaaste Persson wilde steeds te snel scoren en dat voorkwam Surbek vooral door zijn geliefdkoosd speltype, drie of vier meter achter de tafel, bijna vanaf de vloer met lange toplnslagen de ball ente retourneren. Wereldkam pioen Bengtsson bracht de stand in een zeer snel gespeelde partij tegen penhoudergreepspeler Karakasevic In evenwicht (21-5, 21-8). Keil Jo hansson had drie games nodig om in een fel gevecht Stipancic op de knieën te krygen (21-18, 19-21, 12- 12). waarmee Zweden met 2-1 leid de om vla de 21-16 en 21-18 zege van Bengtsson op Surbek op 3-1 te komen. De „zwakste" speler van Zweden gaf zijn ploeg een riant uitzicht op prolongatie van de Europese titel door in een sterk gespeelde partij Stipancic te kloppen, tweemeel 21- 19. Johansson, de meest flegmatieke Zweed, scoorde het winnende punt, via een drie games-wedstrijd tegen Karakasevic. die tot het uiterste van zijn kunnen ging (15-21, 21-15, 21-19). De Zweedse heren kwamen ongeslagen uit deze Europese titel strijd. De Hongaarse damescoach Berszic was zeer verrast met het behaalde kampioenschap gezien de moeilijke wedstrijden in de voorronden tegen Zweden en Roemenië. De titel by ae dames ging naar Hongarije, dat het Westduitse team voorbleef. Betarix Kishazi. nummer twee op de Europese ranglijst, en Judit Ma- gos voerder Hongarije regelrecht naar de Europese titel en dat was in 1966 in Londen voor het laatst gebeurd. West-Duitsland met de verdedigsters Diana Schöler en Ag nes Simon werden met game-uitsla- gen van 21-4. 21-7 weggespeeld. Het Nederlandse herenteam heeft een goede prestatie geleverd door Klinkenberg. Totallsatoromzet: f327.270. 1 door de elfde plaats, hetgeen een vooruitgang is ten opzichte van de EK'70 in Moskou, toen Nederland op de twaalfde plaats finishte. Ca- rel Deken versloeg Teodor Gheorghe en Dorin Giurgiuca. Frans Schoofs kwam tot winst tegen Giurgiuca en Serban DobosL die op zijn beurt in drie games Carel Deken en Bert van der Helm klopte. Van der Helm, die niet in zijn beste vorm stak won slechts een partij. In twee games versloeg hy Gheorghe (21-11, 21-17). De Nederlandse dames zijn tijdens de landenwedstrijden van de EK wat tegengevallen. In de strijd om de dertiende en veertiende plaats werd met 3-1 verloren van Grieken land. Alleen in het dubbelspel ble ken Son ja Hetzel en Veronique van der Laan sterker dan Louka Scri- vanou en Maria Louka. In de enkel spelen verloor Veronique van verdi- digster Scrivanou met 21-14, 21-15. Sonja Heltzer was niet opgewassen tegen het geweld van Louka (21-21, 21-18, 21-12). Tegen Scrivanou werd het 21-17, 17-21, 21-19 ln het voor deel van de Griekse. Een teleurstel lend resultaat, ondanks het feit dat ook de Nederlandse meisjes een plaatsje klommen op de Europese ranglijst. Om de derde en vierde plaats bij de heren kwamen "t Tspechische team formidabel voor de dag. De Tsje chen hielden door een 5-0 overwin ning Hongarije van de derde plaats. De damesploegen van Rusland en Tsjecho-Slowakye ,op de Europese kampioenschappen in Moskou nog in de eindstrijd om de eerste en tweede plaats, speelden nu om de derde en vierde plaats. De Russi sche dames wonnen met 3-2. Don derdag wordt een begin gemaakt met het individuele kampioenschap, waarvan zaterdag de finales plaats vinden. Vitesse-Volendam Den Bosch-Telstar Ajax-Fc Utrecht Twente-Feyenoord Den Haag-MW Sparta-GA Eagles Excelsior-DWS Groningen-NEC NAC-PSV Fort SC-Graafschap HVC-Wageningen Eindhoven-Heracles Helm. Sp.-Veendam (Van een onzer verslaggevers) SASSENHEIM -*■ Ter Leede heeft in de trainersvacature, ontstaan door het vertrek van Tjerk Hoogeveen, voorzien. Cees Duindam (31), nog hulptrainer van eredivisieclub DWS, zal met ingang van 1 juni de technische zaken van de Sassenheimse za terdageersteklasser gaan behar tigen. Ter Leede heeft vaart gezet achter de benoeming van zyn nieuwe oefenmees ter. Enkele weken geleden nog maar vroeg men per advertentie een nieuwe trainer. Van de negen kandida ten werd een drietal geselecteerd en eind vorige week vond het gesprek tussen het Ter Leede- bestuur, de spelersraad en Cees Duindam plaats. Maandagavond volgde de overeenkomst, waar van deze week tenslotte de de tailpunten geregeld zullen wor den. Ter Leede denkt in Duindam de „jonge, ambitieuze oefen- meester" te hebben gevonden, die het van begin af aan zocht. Een trainer, die ook met meer overwicht op de spelers zal moe ten werken dan de op dit punt wat te .goedige" Hoogeveen deed. Of, zoals bestuurslid/elf tal begeleider Aad Bloemendaal zegt: „We willen ook met ons misschien beperkte materiaal wij zyn per slot van rekening nu ook geen vereniging die over vele geiykwaardige spelers beschikt en de nodige vervangers van de eerste elftalspelers klaar hebben Pim van der Meent assistent kwijt staan redelyk in de eerste klasse mee draaien. We geloven, dat we die ambitie ook by de heer Duindam hebben bemerkt, Hy wil graag via het zaterdag voetbal aan de weg timmeren. Hy is ambitieus genoeg, ook voor zichzelf en ziet mogeiykheden bij Ter Leede". Bij DWS Cees Duindam gaat by Ter Leede twee avonden in de week de A-selectie en de jeugd (één van de voorwaarden van het be stuur) trainen. Hy kwam twee jaar geleden met het B-diploma op zak van het CIOS in Over- veen en heeft sindsdien een jaar onder Joop Brand en nu dus Pim van der Meent by DWS ge werkt. Haarlemmer Cees Duin dam (ééns zelf nog semi-prof by Haarlem)„Er zyn eigenlyk drie redenen dat ik DWS voor Ter Leede verruil. Er is de wan kele positie van DWS. De onze kerheid over het voortbestaan Ik weet niet of myn contract verlengd zou worden. Dat was vorig jaar al zo en is nu weer het geval. Er is verder het feit. dat ik graag wat meer tyd voor mezelf wil hebben. Volgend Jaar wil ik de akte J proberen te be halen en zo de opleiding aan de academie voor lichameiyke op voeding te kunnen volgen. By DWS is dat niet mogeiyk. Daar ben ik naast myn werk iedere dag nog eens in de weer voor, ook zaterdags (met het B- elftal) en 's zondags (voor het spioneren van de tegenstanders van het eerste team). Er is ten slotte ook nog de mogeiykheid om via Ter Leede wat aan de weg te timmeren". Spelersraad De benoeming van Duindam by Ter Leede is niet buiten de spelers om gegaan. Voordat het bestuur de Haarlemmer aantrok heeft de spelersraad, bestaande uit aanvoerder Jan Ligtenberg, Nico van der Fange en Wim van Ginhoven, met de aanstaande oefenmeester kennis kunnen maken. Duindam zegt zelf over dat gesprek: „Er zyn allerlei praktische zaken in dat gesprek besproken. Over verplichte trai ningen en zo. Zegt Aad Bloemendaal daar over: „Hy heeft toegezegd ge woon de beste spelers te zullen opstellen, ook indien zy mis schien niet kunnen trainen. Vreugdenhil is daar zo'n voor beeld van Zolang zo'n speler be ter is dan de mogeiyke vervan ger dan biyft hy in het elf tal, maar het zal hem wel moeite kosten de niet-gevolgde training te compenseren. By Vreugdenhil ligt dan nu wel niet direct zo moeiiyk, maar anderen kunnen het zwaarder krygen". Cees Duindam begint waar- schyniyk half juli met de voorbereidingen op het nieuwe seizoen. „Ik wil zo vroeg moge- lUk beginnen. Ik hoop de ploeg voor die tyd ook nog eens aan het werk te hebben gezien, maar erg veel tyd rest my daarvoor op het ogenblik nog niet". Het contract tussen Ter Leede en Cees Duindam heeft overi gens een looptyd van één Jaar. Een in Sassenheim „normale" periode.

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 15