„Hobaho" sticht „Boeket" V ogellief hebber manoeuvreerde nogal vreemd Roland Matthes snel op de vlinderslag ZEISS IKON STOPT MET CAMERA'S Wij zijn dol op dieren Kerken in actie voor Bangladesj en Soedan Gevaarlijk gereden door vermoeidheid Koninginnedf in Leiden r ZATERDAG 8 APRIL li Vier producenten in siergewassen werken samen met het Holland's Bloembollenhuis in Lisse LISSE De N.V. Holland's Bloembollenhuls "HOBAHO" ln lisse heeft 'n nieuwe telg. Zij gaf deze de toepasselijke naam van "Boeket". Deze nieuwe organisatie gaat de verkoop en voorlichting verzorgen voor vier belangrijke producenten in de siergewassen- branche, die besloten hebben tot Intensieve samenwerking. Het zijn De Jong Lelies uit Andijk, W. Mo lenaar en Zonen uit Sassenheim, het Franse bedrijf De Rivièra Plant Company en het Italiaanse Selecta Italia. Deze vier bedrijven leggen zich na melijk respectievelijk toe op de Jaarrond-lelie, -his, -chrysant en -anjer. Zij gaan zich in het ver volg geheel op deze kwekerijpro- dukten concentreren. Het zijn zeer bekende bedrijven, die hoog-gespe- ciallseerd uitgangsmateriaal leve ren aan bloemkwekers en die daar in stuk voor stuk tot de grootsten van Europa gerekend mogen wor den. Doel van de samenwerking is een verdere specialisatie in het pro- dukt-onderzoek, uitbreiding van de teeltbegeleiding en commerciële voorlichting ten dienste van de Nederlandse De b.v. „Boeket" is een honderd pro cent dochter van het Holland's Bloembollenhuis „Hobaho". Zij zal de artikelen van de vier samen werkende bedrijven, die werkelijk Door Cees Combee een boeket vormen, aan de Neder landse bloemisterij gaan aanbie den. Nadrukkelijk werd gesteld, dat men zich niet op de buiten landse markt zal begeven. Op het gebied van de Nederlandse bloemisterij tekenen zich twee ver schijnselen af: een beangstigende stijging van de bedrijfskosten en een doorzettende verschuiving van de vraag naar het gerede produkt, het Jaar rond. Alleen een plan matige aanpak van de jaarrond- produktie door de kwekers met ge programmeerd uitgangsmateriaal van de beste kwaliteit, kan de snel voortschrijdende ontwikkeling bij houden en het hoogste rendement opleveren. „Boeket" is opgezet als een zelfstan dig opererende verkooporganisatie, die zijn kennis van de markt ont leent aan de meer dan vijftigjarige ervaring van zijn oprichter „Ho baho". Het is ook „Hobaho", die de nieuwe autonome organisatie bemant met zijn marktspecialisten en voorziet van zijn gestroomlijn de organisatie. Wel bewegen beide vennootschappen zich op totaal verschillend terrein. Tevens neemt „Boeket" de deskun digheid op het gebied van het pro dukt, behandeling en plantsche- ma's over van de samenwerkende producenten. Door deze bijzondere combinatie van specialismen kan .Boeket" zowel de grondstof-pro ducent als de bloemproducent van advies dienen over het commer cieel beleid met het oog op de marktsituatie. Men kan daardoor laboratorium-ervaring en markt- beweglng coördineren. De vier uitstekend draaiende produ centen in de siergewassenbranche hebben zich verzekerd van alle voordelen, die samenwerking maar kan opleveren, zonder hun dier bare zelfstandigheid prijs te ge ven. „Boeket" neemt alleen ver koop en verkoopontwikkeling voor zijn rekening. Deze bundeling be spaart de producent meer dan al leen zijn verkoopkosten. De inves teringen, die elk van de vier be drijven zich zou moeten getroos ten voor een up-to-date verkoop administratie zijn overbodig ge worden. In „Boeket" beschikt men al direct over een gecomputeriseer de administratie voor alle vier de samenwerkende producenten tege lijk. Tevens gaat „Boeket" nieuwe taken op zich nemen, waar de afzonder lijke producent nauwelijks aan toe komt; intensieve marktverkenning en verkoopbevordering, een bezig heid die net zo specialistisch is als de sierteelt en evenveel kennis en ervaring vereist. De mogelijkheid wordt niet uitgesloten'geacht, dat er nog andere gespecialiseerde kwekersbedrijven tot de organi satie toetreden, maar beslist niet uit de sectoren tulpen, narcissen, hyacinten en gladiolen. Deze samenwerking, zo werd giste ren door „Hobaho"-directeur J. Zwetsloot bij de presentatie van „Boeket" in Lisses „Keukenhof" nadrukkelijk gesteld, heeft ook duidelijke voordelen voor de bloem kweker. Een lager kostenpeil van de producent drukt de prijs en be schermt daardoor zijn concurren tiepositie. Nu zal deze kweker de planmatige aanpak kunnen ver wezenlijken. die nodig is voor een optimaal rendement van zijn be drijf. MOSKOU (ANP) In Moskou is gisteren een begin gemaakt met de landenwedstrijd tussen de zwemploe gen van Rusland en Oost-Duitsland. Na de eerste dag is de stand 60-60. De wedstrijden worden in een 50- meterbad verzwommen. Bijzondere prestaties werden er niet geleverd. Alleen Roland Matthes kwam op de 100 meter vlinderslag tot een ver richting van enige allure met 56,3 sec. Verrassend was de nederlaag van wereldrecordhouder Pankin op de 100 meter schoolslag, die door Mik- hailov met 1.07.4 werd gewonnen. Pankin werd met 1.07.7 derde. HEREN: 100 meter vrije slags 1. Vladimir Boere (Rus) 53,7; 2. Leonid Ilitsjef (Rus) 53,8. 100 meter vlinderslag: 1. Roland Matthes (Odl) 56,3; 2. Vladimir Nes- Jilov (Rus) 57,8. 400 meter vrije slag: 1. Udo Poser (Odl) 4 08,7; 2. Alexander Samsonow (Rus) 4.10,5. 100 meter schoolslag: 1. Jevgeni Mikhailov (Rus) 1.07,4; 2. Viktor Stoelikov (Rus) 1.07,3. 4 x 100 meter vrije slag estafette: 1. Rusland (Boere, Koelikov, Maza- nov, Ilitsjef) 3.34,-; 2. Oost-Duits- land (Bruch, Flockner, Unger, Mat thes) 3.39,3. DAMES 100 meter vrije slag: 1. Gabriele Wetzko (Odl) 1.01,2; 2. Silvia Eich- ner (Odl) 1.01.,3; 3. Elke Sehmisch (Odl) 1.01,5; 4. Nadesjda Matyoek- hina (Rus) 1.02,2. 200 meter wisselslag: 1. Kornelia Ender (Odl) 2.28,4; 2. Nina Petrova (Rus) 2.30,7. 200 meter schoolslag: 1. Galina Stepanova (Rus) 2.43,3; 2. Hanne- Marktberichten ROELOARENDSVEEN, 7 april. Bloemenveiling. Am. Anjers 1636, Ro zen Garnette, Carol, Annabel 1016, Zorlna, Sonora, Nordia, Belinda 1522, Super Star 3642, Carina 2730, Pro minent 2527, Carla 5457, Sonia 40 42, Baccara 4856, Gerbera's 3139, Alstroemerla 5085 p. st., Freesla's 70 1.40, Idem dubbele 1.703.60, Ane monen 5085, Trosanjers 1.901.95, Chrysanten-jaarrond 2.703.60, Irissen 1.201.95, Lathyrus 1.902.20, Narcis sen glas 401.60, Idem van bulten 2138, Tulpen Lustige Wltwe, Sonja, Golden Eddy, Sabena, Jewel of Spring, Apeldoorn 5095, Mirjoran, Promi nence, Paris, Charles, v. d. Eerden, Paul Richter, Olaf 45—70, Aladdln 1.50 2.20, Copland, Bellona 80-1.00, China Pink, Golden Harvest, Bonanza 90 1.40, West Point, White Triumphater, Elmus 1.551.80 per bos. RIJNSBURG, 7 april Groentevei ling. BI 730—820, Al 700840, was- peen 350620, radijs 19—20, selderij 40 lope Anke (Odl) 2.45,5; 3. Lyoedmilla Poroebaiko (Rus) 2.45,9. 800 meter vrije slag: 1. Gudrun Wegner (Odl) 9.21,6; 2. Andrea Eive (Odl) 9 40,7. 4 x 100 meter vrije slag estafette: 1. Oost-Duitsland (Wetzko, Eichner, Sehmisch, Ender) 4.01,9; 2. Rusland (Matyoekhina, Timosjenko, Petroese- va, Zolotnitskaja) 4.08,4. Nieuwe uitgaven Lente in gedichten en kleurenfo to's. Serie Miniaturen deel 6 Uitg Zomer en Keunings, Wageningen. Naakte lunch, door W. S. Bur roughs. Uitg.: Meulenhoff, Amster dam. Honderd jaar eenzaamheid door G. Garcia Merquez (Meulenhoff). Tijd van leven, door A. E. van Vogt. Science fiction (Meulenhoff De ruimteriffen, door F. Pohl en J. Williamson. Science fiction (Meulen hoff). 900 grootmoeders, door R. A. Laffer- ty. Science fiction (Meulenhoff). Alles over natuurfotografie. Met 45 kleuren- en 11 zwart/wit foto's, door H. Bechtel. Uitg.: Foton, Wage ningen f 18,50. Hoenders en dwerghoenders, Ras sen, fokken, verzorging. Geïllus treerd met 4 bladzijden kleuren- en 12 bladzijden zwart/wit foto's etn ve le tekeningen, doof A. C. Banning Vogelpoel. Uitg.: L. J, Veen, Wage ningen f 29,90. Tuinieren zonder gif, al dan niet vol gens de biologlsch-dynamische me thode, door Alwin Seifert. Uitg.: Hol- landia, Baarn. f 12,90. Morgenochtend zal ds. G. van Bloemendaal speciale aandacht besteden aan het feit, dat 150 jaar geleden in Nieuwkoop de Remon strantse gemeente werd gesticht- Op de foto van Wim Dijkman het liturgisch centrum van het ander halve eeuw oude kerkgebouwtje, STUTTGART (AP) Zeiss Ikon heeft bekendgemaakt da/t in verband met ernstige verliezen de productie van camera's en ander fotografisch materiaal zal worden stopgezet. Een woordvoerder van de maat schappij zei dat in de komende 12 tot 15 maanden de produktie in de fabriek te Stuttgart langzamerhand zal worden stopgezet. Zeiss Ikon heeft verleden jaar reeds zijn Voigtlaender fabriek in Brunswijk, waar minder dure ca mera's werden geproduceerd, geslo ten. De maatschappij deelde ipee in het vorige fiscale jaar, dat op 30 september 1971 afliep, een verlies van 19,9 miljoen mark te hebben ge leden. (Van een orrner verslaggevers) ALPHEN De Boskoopse hout- draaier die gisteren voor het hekje van de Alphense kantonrechter mr. Kirohhedner plaatsnam, zei dat hij een „echte natuur- en vogelliefheb ber" was. Zowel de officier van jus titie als de kantonrechter had daar enige moeite mee. Zij vonden dat hij voor een man die zei de vogels lief te hebben nogal vreemd had gemanoeuvreerd. Nederlanders zijn dol op dieren. Wij geven per jaar maar liefst zes tig miljoen gulden aan honde- en kattehapjes uit. En fabrikanten hebben er zelfs anderhalf miljoen gulden voor over om ons door re clame tot het kopen van dieren- voedsel te verleiden. Bloembollencultuur Activiteiten zullen veel geld vragen NOORDWIJK De leden van de afdeling Noordwijk van de Ko ninklijke Algemene Vereniging voor Bloembollencultuur kunnen aan de gang. Sedert de voorjaarsver gadering weten zij alles over de me chanisatie in de bloembollenteelt, een ontwikkeling die meer en meer terrein dient te winnen teneinde de rentabiliteit van het bedrijf te handhaven. Voorzitter G. Faase van de afde ling releveerde de nabije toekomst als één met grote activiteiten, die diep in de buidel zullen tasten. De Noordwijkse wagen in het jaarlijkse bloemencorso gaat fors meer dan begroot kosten en de deelname aan de Floriade kan ook niet met het be grote bedrag toe. Ten aanzien van de corsowagen riep Faase op tot al-, gemene mobiliteit bij het steken als het zover is. De prijzen van de bol- bloemen op de exportmarkt waren verontrustend laag, zo merkte hij op, hetgeen de handel niet ten goe de komt. De voorzitter besloot zijn inleiding met de hoop, dat de oogst goed en de verkoop lonend zou zijn. Secretaris-penningmeester A. J. Lindhout moest gewag maken van een teruglopend ledental, hoewel een verheugend punt was dat het aan tal jongeren toenam. De afdeling Noordwijk telt nu 152 leden. UTRECHT (ANP) De Stich ting oecumenische hulp aan kerken en vluchtelingen heeft extra aan dacht gevraagd voor de noodzaak, Bangladesj en Zuid-Soedan massale hulp te bieden. Nu het regenseizoen nadert dreigt het versturen van hulpgoederen naar Bangladesj in gevaar te komen om dat de luchtvloot van de BERRS, de hulporganisatie van de Wereldraad van m, tijdens de natte moes son grond moet blijven. In rmgskringen in Dacca heerst _.ns de stichting een zeke re verbittering over het gemak waarmee de wereld is overgegaan tot de orde van de dag en de nood /m de 75 miljoen mensen naast zich neer heeft gelegd. Van de toegezegde mas sale aanpak is nog niets terecht ge komen. Het zijn particuliere organi saties als de Wereldraad van Kerken die de hulpverleniging op gang hou den. De BERRS gaat voor 3,5 miljoen gulden rivierboten, ponten en bui tenboordmotoren kopen om trans port onder alle weersomstandighe den mogelijk te maken. Het voedsel, met de aankoop waarvan ook enkele miljoenen guldens zijn gemoeid, komt vooral uit Thailand en ande re landen in de buurt om de eigen voedselproduktie weer op gang te helpen stelt de BERRS drie mil joen kilo zaaizaad beschikbaar. Ver der wordt een begin gemaak/t met huizenbouw, uitbreiding van de wa tervoorziening etc. Aan de interna tionale medische teams van de BERRS in Bangladesj zal binnenkort een team uit Nederland worden toe gevoegd. In Zuid-Soedan heeft de Wereld raad van Kerken een bemiddelende rol vervuld bij het tot stand komen van de vrede. Regering en bevolking verwachten nu ook verdere steun. Het gaat hier om meer dan een half miljoen mensen die zestien jaar lang geleid. Hun dorpen zijn verbrand, een vluchtelingen bestaan hebben hun huizen verwoest en waterputten zijn vergiftigd. Boete van f. 400 ALPHEN „Ik was werkelijk over- nacht tevoren weinig had gesla vermoeid". Met die woorden probeer-1 en dat zijtn vermoeidheid vermoedelijk de een Rijmsburgse bloemenhandelaar daaraan te wijten gisteren voor de Alphense kanton rechter, mr. Kirchheiner, een serie overtredingen te verklaren die hij op de Alphense Prins Rernhardlaan had Hij was die dag in alle vroegte naar het oosten van het land gereden om daar zijn bloemen af te leveren en op de terugreis was hij, in Alphen, ach ter het stuur half in slaap gesukkeld. De gevolgen bleven niet uit. Hij had zwalkend over de weg gereden, was een stoep opgegaan, had geen acht geslagen op waarschuwingen van mensen bij de stoplichten en was ten slotte tegen een schutting tot stil stand gekomen. De bloemenhandelaar voegde er nog aan toe dat de dag zelf niet zo zwaar was geweest, maar dat hij de De officier van justitie noemde de zaak „schrikbarend". „U heeft een veel te groot risico genomen. Wie zich slaperig en vermoeid voelt, moet zijn auto aan de kant zetten of in een hotel gaan slapen. Ik til hier zeer zwaar aan". De officier eiste 200 gul den boete subs. 20 dagen een een voorwaardelijke intrekking van het rijbewijs voor de tijd van vier maan den met een proeftijd van twee Jaar. Die eis vond de bloemenhandelaar niet te zwaar. „Het zal me nooit meer gebeuren". De kantonrechter zei er weinig voor te voelen tot voorwaardelijke ontzegging van de rijbevoegdheid over te gaan. „Mijn ervaring is dat dat tot onzeker gedrag öp de weg leidt". Wel legde hij een grotere geldboete op: 400 gulden subs. 20 dagen. De Amsterdamse dlerenvriendin mevrouw Schaap is één van de dui zenden vrouwen die per maand ruim tweehonderdvijftig gulden aan de verrukkelijke maaltijden die ze haar drie poezen voorzet besteedt. Toen op een ongeluksdag haar Pipo verdween schakelde ze een bekende helderziende in en voor zijn advies betaalde zij grif een paar honderd gulden. Echte dierenliefhebbers kij ken niet op een dubbeltje en uit zorgzaamheid geven zij him dierba re honden en poezen bijna altijd te veel en te vet eten. Dat onze 800.000 katten en ruim 1 miljoen honden die wij in Nederland rijk zijn vrij zelden het slachtoffer, van een hartinfarct worden komt aldus een Amsterdamse dierenarts omdat onze huisdieren over het algemeen zo weinig beweging krijgen. Er is verrassend veel variatie in het kant-en-klare dierenvoedsel. Bij winkeliers is keus uit wel twintig verschillende merken. En de Felix- Bonzo-directeur Jansen is er echt wel een beetje trots op dat Italia nen uit de minder welgestelde buurten van Rome geregeld zijn blikken honde- en kattevoer voor eigen consumptie kopen. De inhoud van die blikken bestaat uit kopvlees van runderen. Omdat de blikjesmarkt in Neder land verzadigd is hebben de fabri kanten zich nu helemaal op het vervaardigen van hondesnoepjes en calorie-arme poeze-chocolaatjes ge worpen. Maar denkt u nu niet dat onze honden door al die gezelligheid in hun mand blijven. In tegendeel ze gaan steeds meer op reis. Een functionaris van het KLM-dieren- hotel weet er over mee te praten want met vrijwel ieder vliegtuig reist wel een hond mee. Het is ove rigens niet aan te bevelen om met uw hond op reis te gaan want u heeft er verschrikkelijk veel papie ren voor nodig. En ook al heeft u op al uw papperassen een stempel tje gekregen dan nog is de kans groot dat de Spaanse douane u met uw trouwe viervoeter onverbid delijk terugstuurt. Dat het houden van honden overi gens een heel serieuze zaak kan zijn merkt u als u op bezoek gaat bij baronesse van Nagell van Haerslote van Haerlote van Haerst uit Bilthoven. Ze is voorzitster van de Nederlandse Teckelclub waarvan ruim 1600 teckelbezitters lid zijn. En omdat zo'n functie nu eenmaal verplichtingen schept heeft ze aan haar bungalow voor 10.000- een teckelkenne] laten bouwen. Het is een comfortabele huisvesting voor haar negen teckels die 's avonds los mogen om met haar haar naar de tv- te kijken. Baro nesse van Nagell bestelt iedere week zo'n twintig kilo slachtafval, maar haar teckels krijgen iedere dag ook n#g een appel toe. Schrijver Harry Mulisch en componist Peter Schat behoren tot de ruim 5000 teckeleige naren in ons land. Baronesse Cunegonda Jaooba Taets van Amerongen, echtgenote van het Tweede Kamerlid schout bij nacht Koudijs durft zich niet aan een schatting van haar nogal kostbare hobby, het fokken van Boston ter riers te wagen. Deze vooral in Ame rika zeer geliefde honden zijn nogal moeilijk te verzorgen omdat de teefjes bijna altijd met de keizer snede moeten worden verlost. Een zelfbarende Boston-terrier behoort tot de uitzonderingen maar me vrouw Koudijs probeert daar met fokken wel iets aan te doen. Het verkrijgen van een Boston-terrier uit haar kennel is overigens niet eenvoudig. Geïnteresseerde kopers die bereid zijn om voor een pup vierhonderd gulden neer te tellen krijgen na een eerste kennismaking mevrouw Koudijs op bezoek om dat ze precies wil weten waar haar hondjes terecht zullen komen en daarna pas wordt er tot de koop besloten. Nederlands meest populaire hond is de dwergpoedel. En aan deze hond verdient de huisdierenindustrie ook het meest. In allerlei hondewinkels zijn de meest bizarre accessoires te koop, zoals honderiempjes, met half edelstenen, goudlame regenjasjes, laarsjes, zwemvesten en periode - broekjes. En wat zouden wij in Ne derland moeten beginnen zonder onze hondekappers. Verwaarloosde poedels worden er eerst helemaal kaal geschoren. Als het haar dan weer is aangegroeid wordt er pas een model in gemaakt. Een model volgens de allerlaatste poedelmode uit Parijs. Het knippen wassen en drogen v an honden neemt vaak meer dan vier uur in beslag. En vandaar dat een behandeling van f 35,- niet eens zo duur is. De Boskoper was in november vorig jaar met een kennis naai polder getrokken met in zijn een putter, een frater, een kneu nog een officieel beschermde vi in kooitjes. Verder lag er in de een vangnet, „maar dat was van mij, maar van die kennis", laatste was ook geverbalise maar had inmiddels een schikt getroffen. „Die gekooide vogels moesten nat lijk dienst doen als lokvogels' formeerde de kantonrechter. „Ja, maar niet om andere vogel vangen", aldus de Boskoper, ging mij alleen om de vogels te horen en waar te kunnen n Dat doe ik erg graag. Maar mijn gehoor slechter is gewon moet ik er wat dichter op zi om ze te kunnen horen. Daar had ik die vogels in kooitjes genomen, daar komen ze dan af". De kantonrechter vond het merkwaardig verhaal „U weet dat dat zo niet mag, die vogels officieel beschermd. Bovendien wist dat de man naast u een v; net had en er dus op uit was de vogels te vangen". De Boskoper: „Dat moet die weten, dat gaat mij niet aan", die redenering kon in de ogen de kantonrechter geen ge: den. „Wie met een inbreker op gaat kan later ook naet z heb niets met die kraak te ma i want ik heb alleen maar de zijn tas vastgehouden". De Boskoper vond dat de schijn hem was in deze zaak. „Ik doe heel veel positieve dingen voo vogels". De officier zat de hoog. „Ik ben ook een vogellief ber, maar ik zal het toch nie1 mijn hoofd halen op stap te met officieel beschermde vogel kooitjes. Zeker u, als voorzatter een vogelvereniging, moet don< goed weten wat u wel en niet doen op vogelgebied. De vo in ons land heeft toch al nig ruimte. We moeten er heel nlg op zijn". Er liep nog een zaak tegen de koper. Twee dagen na de kn met de gekooide vogels werd hem thuis controle gehouden zijn vogelbezit. In de volière men aan: heggemussen, gou< ken, fraters en een roodborstje, dat zijn beschermde vogels. De koper pakte nu bewogen uit: „I hier natuurlijk tegen de bier te praten, maar ik wil toch even zeggen dat er 'hier voo vogelliefhebber absoluut gee; grip is. Die vogels bezit ik al ik heb ze in België gekocht. E roodborst heb ik met eigen ha uit de bek van de kat gered, mag het ineens niet meer. D e zoveel vogels sterven door de vulling dat mag, dat er op 1 een stel korhoenders zo v neergeschoten dat mag ook, die paar in de volière dal niet". De kantonrechter zei „met verbak te hebben geluisterd naar he laas van de Boskoper in beidrc ken, vooral ook omdat hij vojl\ ter van een vogelvereniging „Juist iemand als u moet ui van een hoge norm". Hij v<« deelde hem voor b>)t eerste f% 40 gulden boete sl/js. vier dagi voor het tweede feit tot 30 g subs, drie dagen. In beide gev met verbeurdverklaring van <i beslaggenomen vogels. LEIDEN Koninginnedag H blijft een kinderfeest en kin i wonen voornamelijk in de wijfc K niet in de binnenstad. Daaron len de festiviteiten op maan(>r mei veel kinderoptochten muziek zich voornamelijk i k len in de wijken. Verder staani& programmaeen dixieland-ct b op een schuit in de Stille R|e een bazaar en discobar in clia De Klinker aan de Berlagestra I de hele dag open zullen zijn. Ij De mager bezochte openbare 1L vergadering van de Verenigini nlnginnedag waar gisteravoni programma bekend werd gen heeft de aftredende bestuur herbenoemd. Het programma I door voorzitter De Gast toegi „Dit jaar geen reveille. Daaroi gint het programma met een a met politiemuziek op het sta< plein. De laatste keer dit jaai dat de uitvoerders op hun vrij I spelen". 1 Tussen de traditionele numiB ;g bijvoorbeeld Carillonmuziek wijkstoren staan veel nieui i tiviteiten, allemaal verzorgd m wijkcomité's. j, In de binnenstad gebeurt B s- veel, vooral 's avonds niet. „D weinig belangstelling voor, vorige jaren wel gebleken", alc voorzitter. Voor het volgend jaar ovei de vereniging 's avonds een ft Zeskamp tussen de wijken te 0 jjj seren. Dat zou dan een groot liefeest kunnen worden. 6 De vereniging, die steeds n leden telt en lijdt aan ernstig w grijzing, zal het programma a r woonlijk in een Oranje boekje al gratis aanbieden. Het vo N programma zal volgende weekt1 worden gemaakt.

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 12