V(Bte Oom agent klikt graag naar uw banden. Wij ook. Maar bij ons is het gratis. momeió Wroems Wenk van de Week: BANDEN SERVICE Op 30 maart 1912 begon Siebel een bescheiden juwelierswinkel in het hart vah Rotterdam. Nu, 60 jaar later, is Siebel uitgegroeid tot Nederlands grootste juwelier. Met vijf zaken-van deze tijd - in de grote steden. Drie generaties vakmanschap - en niet in de laatste plaats de inzet van vele gediplomeerde medewerkers-hebben tot deze ontwikkeling bijgedragen. Siebel heeft zich steeds georienteerd bij de beste ateliers van Europa. Zodat het voor u mogelijk is om te kiezen uit kollekties van internationaal niveau. En dat alles in een vriendelijke, gastvrije omgeving waar een ontspannen keuze vanzelfsprekend is en een scherpe prijs bij voorbaat vast staat. In deze 60 jaar hebben miljoenen Nederlanders Siebel hun vertrouwen gegeven. Nu viert Siebel feest. En om u in die feestvreugde te laten' delen ontvangt iedere kliënt de komende maanden een feestelijke attentie. Al veel langer dan 60 jaar 's een blijvend gouden sieraad dankbaar om te geven en fijn om te ontvangen. Siebel heeft de grootste kollekties in ringen, armbanden, colliers, broches en wat al niet. En zal ze u met genoegen tonen. Zonder enige verplichting. Komt u gerust eens langs. Uw koffie of frisdrank staat klaar. Briljant-edelste van alle edelstenen. Experts van Siebel selekteren en kopen recht streeks op de diamantbeurs. Dat geeft de zekerheid van goede kwaliteit en scherpe prijzen Bekwame briljantzetters zetten de stenen in goud, zodat de onvergankelijke briljanten volledig tot hun recht komen. Een sieraad met briljant is minder kostbaar dan u wellicht denkt. Siebel selekteerde bewust dehorlogemer- ken. Dat geeft u de zekerheid van het beste in iedere prijsklasse. Omega,Tissot,Pontiac en Union. Ze zijn er in reeksen. In goud, in zilver, in roestvrij staal. Voor dames zijn er ongekende voorbeelden van mooie gouden armbandhorloges met of zonder briljanten. En kom ook eens kijken naar wat Siebel in vrijetijds horloges te bieden heeft. De kollektie verlovingsringen van Siebel is onovertroffen. Al 60 jaar lang. Cumulus, Constant n HDZ,het beste in iedere prijsklasse. Op de speciale verlovingsringen afdeling vindt u naast gladde en bewerkte ringen de nieuwste modellen met briljant. Verlovingsringen kopen bij Siebel is een feestje op zich, al jarenlang. Uw ringen worden uw leven lang gegarandeerd. Niet alleen groot m goud, briljant, horloges en verlovingsringen maar ook in al dat andere: zilver, cassettes, pleet, klokken, te veel om op te noemen. En 60 jaar zekerheid: of u nu f40,-of f4.000,-wilt uitgeven. U kunt altijd rekenen op dezelfde gastvrij heid, dezelfde betrouwbare deskundige adviezen. En op het feit dat alles z'n prijs ten volle waard is. Daar kunt u bij Siebel zeker van zijn. JUWEUERS Amsterdam Kalverstraat 121-123, Rotterdam Stadhuisplein 24-28, Coolsingel 50, Den Haag Lange Poten 9-11, Haarlem Grote Houtstraat 63. GESPRONGEN OF SCHRALE LIPPEN Pijnlijk en ergerlijk: je voelt ze de hele dag. Gelukkig helpt Blistex-de nieuwe amerikaan- se lippencrème-direkt Blistex maakt je lippen zó weer gaaf en zacht: je kunt weer gewoon BEKENDMAKING Aan een ieder die van plan is een nieuwe keuken aan te schaffen of zijn oude keuken te verfraaien. Waar u ook een keuken koopt, wU willen deze gaarne voor u plaatsen, maar beter kunt u uit onze grote collectie keu kens een keuze maken. Onze showroom is Keukeninstallaticbedrüf HAARLEMMERSTR. 55 t.o REX Ons kantoor is: MINNEBROERSGR. 9 Privé kunt u mij bereiken voor een persoonlek advies: Condorhorst 77 TELEFOONNUMMERS 21942 21943 21510 Ons bedrijf is geheel ge specialiseerd op het ver fraaien van uw keuken Vakmensen staan tot Uw beschikking. U krijgt pre cies offerte van het leve ren, alsook van het plaat sen van uw keuken. Zodat u geen enkel ander toele veringsbedrijf er bij hosft te halen. JAC. ARNOLDUS EN ZOON HAARLEMMFRSTR. 55 LEIDEN t.o. REX. Stucadoors, granietwerkers en tegelzetters. Vraag vrijblijvend prijsopgave. Wij stucadoren uw plafond; en muren. We betegelen uw badkamer enz. Rij even langs voor'n gratis bandencontrole. Dat kost niets, verplicht tot niets. Ook ons advies is gratis. Vaak zeggen we: doorrijden. Maar soms is het: uitlijnen, repareren of balanceren. Zijn uw banden onveilig, dan hebben wij nieuwe. De betere merken in alle maten. We monteren de band, die het best past bij uw rijstijl, auto en budget. Vlot en vakkundig. Toch betaalt u niet meer dan bij zomaar 'n adres. Alleen: bij ons bent u zéker /c? dat alles goed zit. Want wij zijn Vaco bandenspeciaiist. yj Banden laten balanceren, dat is belangrijk! Het voorkomt een trillende auto met alle gevolgen. Want als een auto trilt, (zelfs al is het maar weinig) is dat niet alleen onaangenaam voor u en uw passagiers. Hel betekent ook slijtage, mechanische waarde vermindering en... j] onveiligheid! Kom snel naar uw banden specialist. Die balanceert perfect: statisch IIj én dynamisch. Zoeterwoudseweg 7 Leiden Tel. 01710 - 4 35 90 Bij ons de betere bandenmerken als Micbelin, Goodyear, Dunlop.Tyresoles en natuurlijk Vredestein uw-macht-over-het-stuur. En ook Deta accu's.'n Kleine afwijking van ons bandenspeciaiisme, maar 'n verantwoorde.

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 26