/koctai/een doorhaler die een /I SKODA CAIALLEtl FILTH broere reiz< HOOFD LINNENKAMER Zuijdlwijc'li WOJERS De filter van goeden huize Anders dan andert filters 25/175 De Skoda is een doorhaler. Want hij rijdt en blijft rijden, zonder gezeur. En als u denkt „zo'n doorhaler lust best een slokje" dan hebt u het mis. Hij is bijna geheelonthouder (benzine verbruik 1:14). En dat beetje benzine is dan voor een pittige motor in een auto tjokvol technische snufjes en extra's zoals: kooikonstruktie, schijfremmen, veiligheidsstuur, kindersloten, slaap-! stoelen etc. Skoda, de komplete auto voor de prijs van een halve. Dus hup naar de dealer om te kijken of er nog sprookjes bestaan. Prijs af Voorschoten v.a. 4^^ 1972 serie: 100,100L, 110L, 110TS, 110LS en Coupé. AUTOBEDRIJF JONGELEEN - Leiden - Telefoon 01710—21560 SHELL Q.S.B. - A. Borst - Noordwijk-Binnen - Telefoon 017192820 Garage A. J. KRANENBURG - Oegsgteest - Telefoon 0171052962 zomer 1972 Vakantiereizigers '72, uw reisbureau is Broere Reizen voor kompleet verzorgde vakantiereizen per vliegtuig, trein, luxe touringcar of rijnboot. Vraag de zomervakantiegids '72 met bijna 100 pagina's reizen. Uw reis is er beslist bij, óók speciale reizen zoals vrije vogel reizen fijne jongerenreizen per vliegtuig naar Spanje, Joego-Slavië, Italië, reeds vanaf' 320.- gratis pukkenvakantie voor appartements- reizen geldt: per echtpaar 1 kind tot 6 jaar gratis mee op vakantie. Voor niet-appartementsreizen zijn er eveneens aan trekkelijke voorwaarden. abraham reizen de tweede jeugd vanaf 50 jaar is niet vergeten: rust, gezelligheid in een prachtige natuur in onze eigen hotels met nederlands eten, abraham- reizen reeds vanaf 115.- tours door europa exclusieve, onvergetelijke rondreizen door de mooiste streken van m\ Europa per comforta bly bele touringcar vanaf 295.- reizen per eigen auto met eigen auto op vakantie? Dat kan. Vooruit besproken appartementen en hotels. Gemakkelijkér kan niet. Per persoon per dag al vanaf 4.50 tours naar de u.s.a., zuid-afrika en israëi vakanties die niet /m iedereen meemaakt. /B Vanaf 895.- reis-passagebureau Vismarkt 1, tel. 49041, Leiden Medio april a.s. hopen wij in Leiden Zuid-West ons nieuwe verpleeghuis en reaktiveringscentrum Zuydtwijck te openen. Het biedt plaats aan 156 patiënten, terwijl het daghospitaal een opnamecapaciteit van 30 personen krijgt. Bij de inrichting is in het bijzonder aan dacht geschonken aan een moderne, werksfeerbevorderende akkommodatie. Voor dit nieuwe projekt zoeken wij voor treding, liefst per 1 april a.s., een Volledige dagtaak, geheel zelfstandige funktie. Wij bieden een uitstekend salaris, opname in waarde- en wel- vaartsvast pensioenfonds indien u ouder dan 25 jaar bent). 6/2% vakantietoèslag, reiskostenvergoeding enz. U sollicitatie kunt u richten aan de administrateur, de heer H- F. Jagerman, p a. Schubertlaan 217 te Leiden, telefoon (01710) 3 22 00. verpleeghuis en reaktiveringscentrum Aaltje Noorderwierlaan 50 te Leiden wwm Huize "Schaep en Burgh" te 's-Grave1 ut' Ed. Laurens Continental

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 24