Hoe u f44,75 bespaart op zo'n unieke roestvrijstalen pan van BK verkoopster BK Droste nu in een bijdehand doosje Mr Moet u op uw knieën liggen or* een lening te krijgen? Hoe u f44,75 bespaart op zo'n unieke roestvrijstalen pan van BK Bij aankoop van een set van vijf roestvrij stalen BK pannen krijgt u nog'n zesde pan (diam. 20 cm, inh. 3 I) tijdelijk voor slechts f 10,-. De set van vijf mag u geheel zelf samen stellen. Kleine pannen, fluitketels, grote pannen of steelpannen. En bij BK kunt u nu kiezen uit drie modellen in roestvrijstaal. Afhankelijk van het model dat u kiest bedraagt uw voordeel f39,75 of f44,75. Dit is de kans Voor iedereen die eigenlijk allang roestvrijstalen pannen wil hebben. Pak dat forse voordeel! Deze aanbieding geldt alleen in maart en april. BEKROONDE KWALITEIT Nee, nee en nog eens nee. Want geld lenen bij de Finata Bank is niet alleen een nuttige maar ook een doodnormale zaak. Dat hebben tot nu toe al meer dan 225.000 tevreden klanten ervaren. De Finata Bank werd dan ook de grootste maatschappij op het gebied van privéleningen in Nederland. Met meer dan 35 kantoren, waar u van harte welkom bent. En waar we op korte termijn een persoonlijke lening voor u kunnen verzorgen. Aan welk bedrag denkt u? U kunt in principe elk bedrag lenen van 1.000 tot 10.000 gulden en we vragen geen onderpand. U gebruikt het geld, zoals het goeddunkt. Aflossen kunt u in 6 tot 24 maandtermijnen. (Langere looptijden ook mogelijk.) En mocht u tijdens de lening komen te overlijden, dan wordt het resterende bedrag zonder meer kwijtgescholden. Elke Finata-lening heeft dus een ingebouwde verzekering. Een veilig ideeEen ander veilig idee is, dat u van tevoren precies kunt uitrekenen wat .een lening u gaat kosten. Als u bijvoorbeeld f3.000,- leent en u lost af in 24 maanden, dan betaalt u maandelijks f148,89. Of totaal: f3.573,36. Aan rente en bijkomende kosten' betaalt u dus f573,36. Dat is precies f23,89 per maand. (En die rente mag u nog aftrekken voor de belasting ook!) Rekent u maar na. En loopt u maar eens binnen bij de Finata Bank. Of schrijft u 'ns. Belt u 'ns. Om inlichtingen te krijgen. En om eventueel wat geld te lenen. U bent immers van harte welkom! De Finata Bank is blij als u komi Finata Bank, als er geld voer moet zijn. U bent hartelijk welkom (ook op vrijdagavond van 6.30 tot 8.00 uur). Leiden, Steenstraat 33, (01710) 34347-Haarlem, Dreef 18, (023) 311950 "s-Gravenhage, Prins Hendrikplein 18, (0Z0) 651804, Zeestraat 71, (070) 180720. TIMMER-, METSEL-, STUC., TEGELWERK onder garantie. Vrijblijvend prijsopgaaf. TEL. 01710—49018 Haarlemmerstr. 160-165 Leiden Bij aankoop van een set van vijf roestvrij- S&SSSSRSWK?"*"" GR Alt De set van vijf mag u geheel zelf samen stellen. Kleine pannen, fluitketels, grote pannen of steelpannen. En bij BK kunt u nu kiezer» uit drie modellen in roestvrijstaal. Afhankelijk van het model dat u kiest bedraagt uw voordeel f 39,75 of f44,75. Dit is de kans voor iedereen die eigenlijk allang roestvrijstalen pannen wil hebben. Pak dat forse voordeel! Deze aanbieding geldt alleen in maart en Vroom Dreesmann zoekt voor haar vestiging Leiden. Wij hebben o.a. plaats op de volgende afdelingen Grammofoonplaten Boeken Kantoorboekhandel Parfumerie Huishoudelijke art. Damesmode Enige verkoopervaring strekt tot aanbeveling. Zij, die in een warenhuis willen werken, ontvangen wij graag voor een gesprek om te bekijken of er misschien een plaats is in de branche die overeenkomt met ambitie en voorkeur. In plaats van een opsomming te geven van aantrekkelijke arbeids voorwaarden en karrièrekansen, is het misschien beter dat u eens bij onze afdeling Personeelzaken aanwipt of een afspraak maakt om wat meer inlichtingen te krijgen. Adres: Vroom Dreesmann Leiden, Breestraat 72 te Leiden. Telefoon: 01710-41241 (dagelijks van 9-5 uur). VROOM DREESMANN Rrrrrts het rode dekseltje er af en gul presenteert zich een vol ons Droste - melk of puur - pastilles, doubletten en nu ook korens Kost hetzelfde als een ons 'los', maar is wèl wat gemakkelijker. Dat pak je zo mee bij de boodschappen. Dat zet je gul bij-de-handheerlijke fDroste kwaliteit. Morgen een paar doosjes in voorraad nemenl

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 10