Contrastrijk concert in Voorschoten Coupe en afwerking van grote klasse w Prof. Granpré in Wassenaar Molière begraven Eén carnavalvieidei Anne en Tom Haenen zongen in Oegstgeest Klarinettenkwartet concerteerde met zeer veel distinctie WOENSDAG 16 FEBRUARI Pour Elle toonde voorjaarscollectie VOCAAL ENSEMBLE MET BRAHMS EN GOUNOD Woensdag VOORSCHOTEN Niet goedkoop, niet extravagant maar wel prachtig van coupe en afwerking was de zomercollec tie die Pour Elle gisteren in het ..eigen huis" aan de Voorstraat 59 toonde. Jonge hippe tieners zullen bij Pour Elle waarschijn lijk alleen in de Miss Levi col lectie iets van hun gading vin den. We zagen leuke safaripak- ken en grappige broeken met wijd uit lopende pijpen, aan de zijkanten afgewerkt met munt-knoopjes. Een echt trek- kertje voor jonge meisjes wa ren de t-shirtjes van Miss Levi met 'n pentekening of gravure over de buste. Om een voor beeldje van de prijs te geven een totaal Miss Levi safaripak komtzonder t-shirt op f 94.50. Naast deze Jonge collectie brengt Pour Elle Italiaanse Franse en Engelse confectie, al lemaal van het hogere plan. Voor de klantenkring met een doorgaans wat sportievere in slag heeft het Voorschotense modehuis fraaie broepakken in huis. De blazerstijl komt ook hier duidelijk naar voren. Bij zonder mooi vonden wij een donkerblauw pak, met wit- stiksels in de rug. voorpand en zakken. Ook hier viel de fraaie coupe en afwerking op. Wie in een elegante grasgroe ne combinatie van Pierre Car- din uni rok en bolero, geruit bovenlijf wil rond stappen moet daar wel f 498,- voor neer tellen maar zoiets is in Voor schoten te koop. Voor de Japon nen was veel linnen en Jersey van goede kwaliteit verwerkt. De prijs ligt maar heel zelden beneden de f 100,- maar de mo dellen zijn dan ook zo dat Je niet na een jaar moet zeggen, 1ie kan ik niet meer aan, dat is ilt de mode. In verhouding niet duur van-af f 209) waren de Jersey- nantels met natuurlijk cein tuurs door lusjes gehaald, grote opgestikte zakken en revèr kra gen. Wie belangstelling voor de Oegstgeest (Geversstraat 65) Socië teit voor kamerbewoners en alleen staanden 8 uur nam. Breestraat 19 Sociëteit Twentwel. (voor kamerbewoners en alleenstaan den) 912 uur nam. Oegstgeest (Kennedylaan 11) Infor matie-avond Baha'l 8 uur nam. Rijksherbarium (Schelpenkade 6) Le denvergadering Kon. Ned. MIJ voor Tuinbouw en Plantkunde 8 uur nam. Café Aniba (Herenstraat) Jaarver gadering Ver. van oud-leerlingen Am bachtschool 8 uur nam. Stadsgehoorzaal Resldentie-orkeet 8 Molen De Valk Mobielkantoor ANWB 10 uur voorm.4 uur nam. Boommarkt 12 Cocleteit voor gehan- I dicapten 7.3010 uur nam. I Volmolengracht 19 Welfare-winkel het Roode Kruis 7—9 uur nam. Titus Brandsmalaan 76 "De Duikboot" I Clubhuiswerk handenarbeid 810 uur SSR-soclëtelt Hogewoerd 108. debat tussen minister Boersma en de PvdA- Kamerlid van Lier, 8.30 uur nam. Stadhuis Gewestraad 8 uur nam. Den Burcht Receptie Werkmans- Wilskracht 7.30 uur nam. Kantine Clos en Leembrugge. Ned. fer. van Hulsvrouwen Jaarvergade ring 2 SOS-DIENST sos-Telefoniscüe Hulpdienst nr (01710)25202 Vooi alle die In moet. lijkheden verkeren bereikbaar elke werkdag van acht uur n m tot acht maandag acht uur v.m Release VOORSCHOTEN Brahms' Deutsches Requiem behoort tot de indrukwekkende toonmonumen- ten, die de verleden eeuw ons na liet. Een mis naar eigen snit van een onkerkelijke geheime Luther aan, die misschien een Requiem is voor een levende Brahms zelf. Tien jaren droeg de compo nist het ontwerp in zich om. tot de dood van zijn moeder het uit hem bevrijdde. Eén maal komt het woord moeder in de bijeenge zochte roerende bijbelteksten voor. Maar de stelling, dat dit Requiem is geschapen tot de na gedachtenis van de moeder zon der meer, heeft ons nooit kunnen overtuigen. Dit was de bijkom- schotense uitverkochte Moeder Gods- kerk. waar het plaatselijke Vocale Ensemble van Louis van Wijngaar den samen werkte met het Gewes telijk Orkest. Prachtig hebben deze twee eensdenkend elkaar doordron gen, verblijdend gaaf in de kleur en de zinsbouw. Meer hoefde niet en meer hoeven we er niet van te zeg gen. De sopraan Ank Reinders was optimaal in de reinheid van haar zanglijnen, die de tekstziel uit droegen. Ruud v. d. Meer deed zich weer kennen als een sonore, vol- glanzende bas. mannelijk, klankrijp, met dieppeilende dictie. Met Gounod's Messe Solennelle is wel een maximaal contrast ver- t MINI-nieuws i uit t MAXI-Leidei Jk stige omstandigheid. We zien I toond in harmonisch opzicht wat daarvoor een te hechte innerlijke oppervlakkig maar de melodieën samenhang m#t het andere koor- blakeren van zonnigheid, vloeien ge- werk: Altrapsodie, Schicksalslied. makkelijk, spreken aan en bloeien. Vier ernste Gesange alles puur Het Credo, afgezien van het Cruci- zelf uitdrukking Brahms was een voorbeschikte Van Ho- vrijsezel, maar deze stugge overge- I dag 79 uur W ETS WIN KELT J E Juridisch adviesbureau voor gratis I rechtshulp: werkdagen (beh maandag) 9-13 uur; zaterdag 10-12 uur; donder- I dag 19-22 uur. Adres: Leldse Volkshuls. I Apothekersdilk 33 APOTHEEKDIENST eveneens hun soliërend aandeel. Naast hen voegde zich de jonge Leidenaar Bart Distelvelt, conser-, vatoriumleerling. Zijn moeiteloos stromende mooie tenor is van een voelige verdroomde in de stem- schoonheid van de soliërende alten en sopranen, aan wie zijn loopbaan als musicus hem onophoudelijk bond, hij weerstond het niet, zonder onbevlekte lichtheid, van een tech ontheiliging, diepinnige vriend- nische worsteling leek geen spoor schap op te vatten voor de vrou- merkbaar. De draagkracht is heel wen van de beroemde vrienden ivoor- redelijk en zal zeker geleidelijk toe beeld: Schumann), die het leven nemen; dit te forceren zou de stem hem op gezette tijden toevoerde. Datschaden. Het koor was in deze Mis De avond-, nacht- en zondags- steeds in weerloze zuiverheid. Wat- is een en al bekoring, dienst wordt waargenomen door Apo- wezenlijker voor een kunstenaar i theek Zuid-West, Brahmsiaan 20.dan wat hij doorleden heeft en Van Breest Smallenburg, Loevestein Leiderdorp en Apotheek Oegst- j geest. Wilhelminapark 8. Een jurkje in de popu laire prijsklasse rond de f 70, Pour Elle collectie heeft kan vandaag en morgen (2.00 en 8.00 uur) terecht. van Franse oorsprong. Het accent bij dit jurkje ligt op de rugpartij, die bestaat uit wat gekruiste bandjes. Henriëtte van der Hoeven QUITO (AP, Reuter) President Juan Maria Velasco Ibarra van Ecua dor is gisteravond door militairen af- gezet. De staatsgreep werd geleid door generaal Guillermo Rodriguez Lara, de opperbevelhebber van het leger. Hij genoot daarbij de steun van andere vooraanstaande militai ren. Dit is de vierde maal, dat de nu 79-jarige Ibarra als president wordt afgezet. Ibarra is met een toestel van de Ecuadoriaanse luchtmacht naar Panama vertrokken. Volgens goedingelichte kringen in de hoofdstad Quito zou Ibarra zijn afgezet omdat hij had geweigerd als president aan te blijven. De militaire vreesd zijn WASSENAAR (ANP) De op 87-jarige leeftijd overleden oud-hoogleraar, stedebouwkundige en architect ir. M. J. Gran pré Molière uit Wassenaar is gisteren in zijn woonplaats be graven. daarin wortelde Brahms' geloofsin stelling en de tragedie van het eeu wig uitzichtloze. Dit Requiem is dat van ean gewonde, te direct sub jectief predikt het ethische waar den. heel anders dan Latijnse litur gieën. Daarin zoeken we de afkeer van zovele componisten en schrijvers tegen Brahms en zijn Requiem. We kunnen Wagner, Wolf Shaw noe men, onze in dit opzicht al te room se Hendrik Andriessen, Fauré, De bussy, Ravel, die nauwelijks van hem weten wilden, Tsjakofski, die meende dat Brahms geen begrip had van muzikale schoonheid, Nietzsche, sport Vi die gewaagde van melancholie 1 De Openbare Bibliotheek was teren onderdeel van de kennij kingbezoekjes, die burgemei Van der Haar in Voorschoten] legt. De bibliothecaresse frouw Calis gaf de burgeme een overzicht van het bibliott wezen in de gemeente. Na ging van het pand aan de Scl straat werd ook nog een bezoek bracht aan de jeugdbibliotheek de Veurseweg. Vandaag pr< veerde a-an de Universiteit van sterdam J. P. Krijnen uit Leide doctor in de wis- en natuur^ schappen. in de wis- en natuurwetenschai Promotor is prof. dr. H. J. Mai lavry, hoogleraar in de paleon gie. Aan de Utrechtse unii staan. Sopraan en bas hadden hier I teit promoveerde vandaag de °"onoflnc h. Schuttevaer uit Voorschotel doctor in de rechtgeleerdheid. leden van de afdeling Oegstgees de EHBO hebben examen afg< Voor dit examen slaagden de da N. van Delft- van Wieringen, van Egmond, M. A. Hakkenb Barnard. M. C. J. van der Lu A. M. P. F. Montanus, M. L. T. A. J. Phaff, J. B van der V van der Maat. M. T. Weeke, M. van Winden, en de heren M. risse, C. van Dijk, N. Hartma; Hoek, A. Schoonhagen. Vana om kwart over acht vergadert Gezondheidscentrum de wijk Noord-Hofland. Op de agenda o.a. onderwerpen als het park en de kleuterscholen. UITBREIDPS RHIJNHOF LEIDEN De kerkvoogdij va Herv. Gemeente wil nen met de uitbreiding van de graafplaats „Rhijnhof" aan de van de rijksweg met een geö van 4000 m2, dat plaats biedt 1392 begravingen. Deze uitbreidi KEES VERHOEF. Traditie voortgezet Burgemeester ere-voorzitter Paardensport VOORSCHOTEN Burgemeester Van der Haar is tijdens de jaarver gadering van het Comité Paarden- •schoten geïnstalleerd tot - t van erevoorzitter. Hiermee is de traditie I toereikend vnor necen laar n* oi het onvermogen-Melancholie: daar gehandhaafd dat de burgemeestei 8 J valt hét woord Se-lig sind die da van Voorschoten in het bestuur op- j leid. tragen, Ihr habt nun Traurig- genomen is van de in 1924 opge- -o, keit. Maar stolt in kunstenaars- riohte vereniging, die naast de be- Burgemeester en wethouderl leiders zouden be-1 hand persoonlijk leed niet tot al- vordering van de liefde voor het verkiezingsover- gemeen leed? Dit is het, dat het pa- paard, de kortebaandraverij in Voor- len de raad hiertoe een voorstel Voorts vragen ze f 29.000 bes winning van de leider van de Volks- I thos van de vertolkingswijze bepalen j schoten organiseert. j baar stellen voor het maken partij. Assad Bucaram. I moet en dat ook deed in de Voor- Onder voorzitterschap van de heer e6n schetsplan en kosten van gr G. Schrama had de jaarvergadering onderzoek Marinus Jan Gronpré werd in Oudenbosch geboren. In 1907 stu deerde hij cum laude af aan de TH in Delft aan de afdeling bouwkun de. die maar zelden deze onderschei ding toekent. Hij werkte bij het bouwbureau van de Staatsspoorwegen, bij ge meentewerken in Rotterdam en het bureau bouwkundig terrein en kreeg op dracht voor het ontwerpen van het eerste Nederlandse tuindorp „Vree wijk" in Rotterdam. Ook ontwierp hij andere uitbreidingsplannen: voor Leiden, de linker Maasoever, IJssel- monde, Kralingse Bossen en de W ier ingermeerpolders. In 1924 werd hij hoogleraar de Rijksbouwmeester Delft. In nauwe samenwerking met in 1916 bewoog hij zich op stede- In Voorschoten Gaslantaarn brandt weer VOORSCHOTEN Voorschoten heeft de eerste na-oorlogse gaslan taarn weer ontstoken. Op de Voor straat voor het huis van dokter Kos te nse staat de lantaarn met zes kousjes. Er is wel enig verschil met de ou de tijd. Deze gaslantaarn werkt au tomatisch. Door middel van een klok ontsteekt de waakvlam de gaskous- Jes en dezelfde klok sluit de gastoe- voer overdag weer af en dan blijft alleen de waakvlam branden. Deze gaslantaarn is een proef. In dien de lantaarn voldoet, dan wil de gemeente Voorschoten de gehele Voorstraat, waar de vooroorlogse Uchtpalen nog staan, van gaslicht voorzien. studenten bouwde hij een esthetica van de architectuur op, waaruit een school de Delftse school van geestverwanten groeide. Hij had ook daadwerkelijke belangstelling voor de kerkelijke architectuur. Hij bouwde o.a. de semenariekapel in Haren, de Leidse jongelui gestoord bij "LSD-trip" Vijf jonge mensen uit de Leidse commune zijn vannacht om half vijf op het strand in Wassenaar door de politie gestoord in een LSD-trip. Zij waren gekomen met een in Amsterdam gestolen auto. Bij hun aanhouding wist er één te ontsnappen. Op de rotonde Wassenaarse Slag trof de politie twee jongemannen in menstelling zoals hier een Citroën aan en even later twee bes- en één basklarinet St. Odakapel in St. Oedenrode en kerken in Groesbeek, Breda en Am sterdam, en voorts raadhuizen in Naaldwijk, Zwijndrecht, Uithoorn en Renkum. Van de hand van prof. Granpré Molière verschenen tal van artikelen in tijdschriften. Zijn technische ar chitectonische werk zag hij als een facet van een veelomvattend cultu- 1 OEGSTGEEST Voor de Vrien- nen leek hier nogal geremd door de reel en religieus leven. j den van 't Lied gaven Anne en Tom I technische moeilijkheden aan het Bij zijn zilveren jubileum als Haenen gisteravond een recital ten j slot van Auf dem Flusse: wat hij hoogleraar was hij benpemd tot rid- j huize van Thea Ekker- van der j ervan maakte is in elk geval niet uit der in de Orde van de Nederlandse Plas. Vier liederen uit Schuberts i de pen van Schubert gevloeid. De an- een vlot verloop. De aftredende be stuursleden. secretaris B. den Elzen en algemeen bestuurslid J. van Vliet werden herkozen. Leeuw. Hij was ook commandeur in j Winterreise vormden de opening 1 de orde van St. Gregorius de Grote. het programma. De bas Tom Hae- LEIDERDORP K. en O Leider dorp laat goed van zich horen en deed nu in de Herv. Kapel een „Kla rinettenkwartet van België" optre den met medewerking van een har piste. Door de grote toonomvang is de klarinet een dankbaar instru ment voor gebruik in de kamermu ziek. Dit wordt nog zo weinig beseft. Klarinettenkwartetten zijn schaars te vinden, hoewel zij door een sa- es-. twee evenveel De ombouw van electrisch naar 1 jongens en een meisje op het strand kunnen uitdrukken als de vier regis- fas is vrij voordelig omdat alle gas- j Geen van hen had autopapieren bij ters van de menselijke stem in a leidingen in de Voorstraat ver- zich. Bovendien bleek, dat zij flink capella zang en als een strjjkkwar- nieuwd worden in verband met de onder de invloed waren van LSD. tet. Dat er nauwelijks originele li- zeer oude Lindebomen. De Schotse visserijindustrie heeft met een totaal van 426.073 ton met een opbrengst van ruim 35 miljoen pond een belangrijke bijdrage gele verd aan de vis-aanvoer in Groot Brittannie. Deze bedroeg in 1971 in totaal ongeveer 90 miljoen pond. De aanvoeren bedroegen in 1970 412.279 ton voor 27 miljoen pond. een stij ging derhalve in 1971 van 8 miljoen De politie begeleidde het vijftal in teratuur voor bestaat uit verleden de Citroen naar het bureau. Vlak stijlperiodes is geen handicap het voor het politiebureau zag de be- ontbreekt niet aan levende compo- stuurder kans in de duisternis te nisten, die bereid zijn om een team ontkomen. De anderen werden aan- ajs Belgische er van te voorzien gehouden. Zij bevestigden LSD te hebben geslikt. Het zijn een 20-jarig meisje, een 21-jarige Jongeman, een 18-jarige J jongen, die pen dolkmes en een 1 hasjpijp bij zich had en een 18-ja rige jongen, die nog twee tabletten LSD op zak had en bovendien pond. De harlngaanvoeren lagen wordt gezocht door de Leidse politie die het viertal met nieuwe muziek ook hoger dan in 1970: 130.762 ton, als weggelopen minderjarige. begiftigden. Zo een kwartet van Wil- <in 1970 bijna 125.000 ton) met een Er is proces-verbaal tegen hen op- lem Pelemans in een vrije tonali- opbrengst van 4.43 miljoen pond, I gemaakt. De auto is overgedragen teit en een lineaire schrijfwijze met het Jaar daarvoor 4.01 miljoen pond. aan de Amsterdamse politie. i frisse, gezonde zeggingskracht. Zo uit eigen geestesvoorraad. Het spel i van deze musici nodigt daartoe uit, j is immers geheel afgerond geache- mentaal bezitten zij een rasgevoel voor inleving en presenta- ie, goede smaak en distinctie. Uiteraard waren het landgenoten, een „Klassiek Divertimento" dere liederen klonken tamelijk onge nuanceerd, maar de pianobegeleiding van Hans Broekman was dan ook allerminst inspirerend. Le Bestiaire van Poulenc werd een psychologische diepgang opge legd. die aan deze cyclus volko men vreemd is. Het wezenlijke van dit werk is juist die typisch Fran se, tot niets verplichtende banale humor, die Je niet kunt begrijpen maar moet aanvoelen. Moessorg- ski's Liederen en dansen van de dood (waarbij De Veldheer niet op het appél verscheen) kwamen daar entegen niet altijd boven een zekere mate van oppervlakkigheid uiit. Een vaak zeer fraaie stem, waar Haenen de I te weinig mee doet. Brusselse muziekleraar Guy Duyck, Anne Haenen had aanvankelijk luchtige transparante muzieken. die j wat last van haar keel, doch dit ver- niets meer dan verstrooiing bedoe- beterde zingenderwijs daaraan len. Wat een „Fuga van de Kat" van I herkent men een goede zanger of Alessandro Scarlatti ook heeft be- zangeres! Cage's Solo for Voice I en doeld, maar de humoristische fines- vijf liederen van Ives konden mede ses daarvan zal men in het Rome hierdoor niet overtuigen: bovendien van rond 1700 beter hebben onder- zijn ze misschien erg leuk of zelf te kend dan wij nu. Een in antieke stijl zingen, maar je moet ze niet te vaak geschreven „Divertissement 1600", horen. goed Boergondisch klinkend met o.a. Hans Broekman raakte plotse- een Pavane en drie verschillende ty- j seling op dreef in de begeleiding pes van de Branie (rondedans) van Falla's Siete canciones populai- van de nog levende Hongaar Paul res, waaruit Anne Haenen twee stuk- Arma, die een fijne neus heeft voor Ren had gekozen. Deze werkjes karakteriseren, doen nog meer dan maakten een zeer Spaanse indruk, verstrooien en wel verblijden. i vooral van de kant van Broekman Wij zouden die vier klarinettisten Hetzelfde kan gezegd worden van best eens terug willen zien. Hun na- j Moessorgski's Joods lied en Gopak. men zijn Marcel Hanssens, Albert maar dan met betrekking tot het Roland, Jacques d'Hondt, Georges Russisch-authentieke. Dekerspel. Claire van Walleghem heet de harpiste, die dan fors tokkelend dan ruisend de harp toveren deed in twee bagatellen van de Frans-Spaan se Salzedo, die in 1961 overleed en in een Concertstudie plus een aan de danseres Lolita gewijd werkstuk van de Parijzenaar Marcel Tournier, die in 1951 heenging. Erkentelijk applaus. KEES VERHOEF. I Hoogtepunt waren voor mij de lie deren uit de toneelmuziek bij Sha kespeare's The Tempest van Willem Pijper. Zowel Broekman als Anne Haenen hadden een zeer subtiele opvatting en wisten die gezamenlijk tot een gave vertolking te maken. Alleen Stefano's Song had beter door Tom Haenen gezongen kunnen wor den. want dit is typisch een man- nenlied. Burgerlijke Stand van Leiden geboren De kerkvoogdij heeft de gemi gevraagd rente en aflossing W ran deren van een geldlening f 225.000, die kan worden aangt bij de Nutsspaarbank in Den Ha Dit voorstel komt morgen in de gadering van de commissie openbare werken. In deze bes kring zullen voorts mededeü worden gedaan over het pla van het nieuwe hekwerk rondon sportveld Burggravenlaan, de o van oude metalen langs de Zijl de firma Gijzenij en het van een groenafsch&nning lanj Adrianus Johannes, zn. v. A. J. van Veen en M. M. de Jong: Rutger. zn v. G. Voorvelt en G. H. Immink. Jessica Daphne Slmone Sophie. dT. v. L. J. J. t tv.1 Roozen en E. M. van Rhijn: Nienke. uitbreiding van het Leidsch Da dr. v. D. ten Hooven en L. E. Volbeda. Andries Hendrik, zn. v. A. Moerkerken en M. J. H. M van der Kraan; Dannv, zn. v M A C. Ketelaar en L. S. van Deventer: Angelique, dr. v. K. Gordijn en G. Liibbers; Geetrulda Jeanne, dr. v. A. P. R van Veen en H. M» C. M. Beuk; Melanie, dr. v. W. L van den Eljkel en C. D. de Mooij. GEHUWD L. Noest en M. Plug; D. Mudde en A. P. Dorrepaal; M. van der Wolf en M. Keim. OVERLEDEN H. F. N. Dreesens (7) man; A. L. G. Hoogervorat (73) dochter; S. Nasveld (8) man; P Gljsman (51) man; J. van Santen (69) man; T, H. van Kampen (84) man, A, M. C. Koper (55) echt- gen. van H. J. Sloos; M. J. W. Kalse (0) zoon; P. van der Graaf (75) man; P. van dera Hoek (44) vrouw; J. G. Lange (56) man; J. Korpershoek (72) man; J. G. Kroesemeijer (71) man; A. de Boer (23) echtgen van H. van der Luit; M. J. Markusse (66) echtgen. van C. de Boer; P. H. van der Berg (77, vrouw. aan de Witte Singel. Plan Haasivi niet openbaa in behandelii OEGSTGEEST Het plan wijk zal 1 maart (19.30 uur) niet openbaar worden behao Het college van B. en W. is mening dat de raad de mogelijl moet hebben van de deskundige t ambtenaren een meer ongedwö en daardoor betere voorlichtin krijgen dan mogelijk is in een bare discussie. Mevrouw Van (PvdA) had in de begrotingsvi dering gevraagd om deze bijeenk1 openbaar te maiken. R. G. HARMS- zorgen. Soos Noord-Hofland in de zorgf 1 VOORSCHOTEN In Voorschoten heeft het carnaval nooit' 1 voet gekregen. Zelfs de buitenkerkelijken hebben nog zoveel C 1 nistisch bloed in de aderen dat Voorschoten alleen bescheiden om Koninginnedag en Paardenmarkt vermakelijkheden heeft, d vergelijken zijn met een kermis, en daar blijft het dan ook bij. De jongerensociëteit Noord-Hofland meende dat de carna vreugde langs de Voorschotense grenzen zoals in Wassenaar wel eens over de grens zou kunnen komen en nodigde jong en uit om in het scholencomplex in Noord-Hofland carnaval te kt vieren. Het zou een carnaval worden aangepast aan de Voorsc.' i naar en het zou bestaan uit gezelschapspellen zoals kaarten «D flinke portie carnavalsmuziek. De zes leden van de jeugdsociëteit Noord-Hofland waren er voor de aanvang. Ze versierden de zaal. sloegen drank en koek maakten een grote pot koffie gereed. Om precies acht uur kwa: een wijkbewoner. Hij kreeg alvast een kopje koffie en kon daara hele pot krijgen, want er kwam niemand. Carnaval is een bijzonder feest, het is wel gebonden aan geme< grenzen en ook in 1972 bleef het buiten Voorschoten. De VoorS f tenaar heeft er geen pijn aan, alleen de jeugdsociëteit zit

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 2