Oegstgeest op het basis onderwijs f 400.000 toe Jef Last: strijder tegen het fascisme agenda FABRIKANT SPEELT MET VUURWAPEN GEEN ZELFSTANDIGE OPENBARE MAVO INBREKERS BETRAPT Kangeroes minder fouten dan Aehilles... SLIPPROEF KOST f 25.- Meisje gewond bij botsing Advies Sportcommissie Tennisbanen met bij 'Meerburg PAQSHA DINSDAG 15 FEBRUAR] OEGSTGEEST De aansluiting bussen kleuterschool en basisschool vraagt zolang de integratie tussen deze twee nog niet tot stand is ge komen speciale aandacht, dat zeggen de samenstellers van de Oegstgeester onderwijsnota die 20 april in de raad behandeld zal worden. De speelleer- klas, eerst als de oplossing van de aansluitingsmoeilijkheden naar voren gebracht, blijkt niet ideaal te zijn, De schooladviesdienst Leiden heeft deze zaak in studie genomen. Het staat wel vast, volgens het rapport dat binnenkort de kleuter scholen een onderdeel zullen vormen van de scholen voor basisonderwijs Voor de bestaande scholen is een combinatie van gebouwen niet mo gelijk en de financiële toestand zal niet toelaten dat binnen afzienbare tijd de bestaande scholen buiten ge bruik kunnen worden gesteld om ge combineerde scholen in gebruik te nemen. De samenstellers vragen zich af of toch niet de mogelijkheid be staat bot een nauwe samenwerking tussen basis- en kleuterschool. Die samenwerking zou er zo kunnen uit zien: van de toevoeging van een mavo afdeling. Wel bestaat van deze zijde de bereidheid samen te werken met een eventuele openbare mavo-school. Omdat het Rijnlands Lyceum met de uitbreiding tot een capaciteit van 1200 leerlingen aan het eind van de mogelijkheden is gekomen heeft men een verzoek ingediend om een nieuwe voorziening te mogen stichten, Deze komt ten noorden van Oegstgeest, waarschijnlijk in Sassenheim. Burgerlijke Stand van Leiden GEBOREN' Angeline Magdalena Maria, dr. van M. J. Mulder en M. M. H. Klein; Jan Willem, zn. van R. van Rijn en M. A. van Egmond; Alida Engellna, dr. van S. Goverts en J. M. van Esterik; Je roen, zn. van J. Reltsma en M. Schuu ring; Monique, dr. van P. J. van Garven en A. C. Bruinstroop; Helena Petronella, dr. van J. G. Scholte en E, P. van Laar; Marcel Nioolaas Dorina, zn. van M. A. Zuiderduin en A. S. Zandvliet; Remco Alida Johannes, zn. van T. A. M. Mooijekind en A. W. M. van der Meer; Liesbeth Maria Cornelia dr. van G. H. Steenman en C. A. A. van den Heuvel; Barbara Zita. dr, van C. L. Kapteijn en E J. de Graaf; Peter, zn. van P. Kuiper en J. J. Nieboer; Ju dith Rafaël, dr. van G. J. G. M. Cos- ter en A. S, M. Zandvliet; Robert, zn. van M. Moraal en M. Noort; Marie- Julie Nicoline, dr. van J. G. M. Wit- lox en E. J. M. van Lijden; Dennis, zn. van J. W. Aartse en G. P. van der Meij; Boudewyn Johannes, zn. van G. H. C. van Gerven en A. S. M. van Dijk Ronald, zn. van T. de Roode en M. C. Duinkerken. yvvYTTwvYWYVfYwvrrTy \MIN1- nieuws t uit t MAXI-Leid GETROUWD 3. H. de Jager en H. S. Wickel; W. J. J. Bonnet en M. G. de Zwart; J. C. P. Weber en J. M. W. Keij. Terweeschool, Floraschool, Ouden- hofschool met De Sprinkhaan, de 4e o.l.s. met Do Bokkesprong, Montes sorischool met Montessorikleuter- school, Willibrordsohool, Mariaschool met Bernadetteschool, Jenaplan school met Mierennest, Hofdijck- school en Kamperfoelielaan met De Hazeweide/G. Deutzkleuterschool. Bij het begin van het schooljaar 72/73 beschikken de Oegstgeester kleuterscholen over 20 lokalen. Dit betekent dat 600 tot 700 kleuters kun nen worden opgevangen. Men ver wacht dat deze lokalencapaciteit voor de komende vier jaar voldoende zal zijn. Het tekort voor het kleuteronder wijs bedraagt totaal f 88.500,-. Voor dit tekort zal voorlopig de gemeente moeten opdraaien. D« basisscholen zitten met een herziening van het leerplan. Men wil af van het starre klassikale sy steem. De Montessorischool en de Jenaplanschool zyn al met deze ver nieuwing begonnen. De kosten die deze onderwijsvernieuwing met zich mee gaat brengen zijn nog niet te ramen. Het bestaande tekort van f 400.000 zal dus waarschijnlijk nog wel stygen. Haaswijk De Montessorischool krijgt een steeds grotere toeloop van leerlingen, vooral omdat dit de enige school van dit type in de Leidse regio is. Het schoolbestuur beraadt zich nu over de stichting van een nieuwe school en de uitbreiding van de oude. De RK Mariaschool wordt met ingang van 1973 een zes-klassige school. Of die teruggang nog verder zal voort gaan hangt af van twee factoren: Laat het schoolbestuur de RK Jenaplanschool nog verder uitgroeien of beperkt men het aantal klassen tot zeven. Hoeveel RK-inwoners krijgt het bestemmingsplan Frederiksoord in Rijwsbuvg. (De RK kinderen uit RUnsburg zijn op een basisschool in Oegstgeest aangewezen omdat deze gemeente geen eigen RK basisschool heeft) De Hofdijckschool zal binnen enige jaren zijn teruggebracht tot een ze- venklassige school. De school aan de Kamperfoelielaan groeit nog. Men verwacht dat dit een negen-klassige school zal worden. Uit de nota blijkt dat de scho^nsituatie aan de zuid- zijde van het, Oegstgeesterkanaal zich aan het consolideren is. Het is vol gens de samenstellers noodzakelijk de situatie van jaar tot jaar opnieuw te bekijken. In Haaswijk zullen 250 tot 300 leer lingen voor de basisschool komen te wonen. Dit komt neer op 8 tot 10 klassen. Of er naast de 4de openbare lDgere school, die hier gevestigd zal worden nog voldoende levensvatbaar heid voor een tweede basisschool aanwezig is moet nog worden bezien. Buitengewoon lager onderwijs Voor het buitengewoon lagere on derwijs is Oegstgeest bijna geheel aangewezen op Leiden. De afstand is echter niet zo groot dat B. en W. initatieven zullen nemen tot stich ting van een of meer blo-scholen. Het voortbestaan van de Prof. Dr. Leo Kannerschool zal afhangen van de uitbreiding van opvangcapaciteit van Curium, (de pedologische kliniek in Oegstgeest). Pmnnen hiertoe zijn in studie. Een op-zichzelf-staande openbare mavo-school zal Oegstgeest niet krijgen deze zal opgenomen moeten worden in een samenwer kingsverband met een of meer an dere scholen voor voortgezet onder wijs. Het bestuur van 't Rijnlands Lyceum in Oegstgeest heeft afgezien Het noodgebouw aan de Lan ge Voort waarin de 4de openbare lagere school en de Kamperfoe- lièschool tijdelijk een onderdak hebben gevonden. Josephus Carel Franciscus Last, die vanochtend in Laren is overle den, werd 2 mei 1898 in Den Haag geboren. Na de lagere school be zocht hij verschillende hbs-en daar na ging hij aan de Leidse universi teit studeren voor tolk Chinees. In 1917 werd hij lid van de SDAP en onder invloed van de revolutionaire gebeurtenissen van 19181919 be sloot hij, met zijn ouderlijk huis te breken en zijn studie op te geven. Hij werkte geruime tijd als mijn werker, matroos en fabrieksarbeider. De opstand van 1927 in het voor malige Nederlands-Indië en de daarop volgende Digoelkampen de den hem breken met de SDAP. Hij deed zijn onderwijzersexamen en in dezelfde tijd verschenen zijn eerste gedichten en romans. Na een bezoek aan Rusland in 1930 werd hij lid van de Communistische Partij en in 1932 werkte hij negen maanden in Moskou als referenl voor Nederlandse literatuur. Van grote invloed op zijn verdere ontwikkeling was zijn kennismaking met André Gide, met wie hij o.a. een reis naar Rusland maakte. Hoe wel diep teleurgesteld door zijn er varingen in de Sowjet-Unie, meldde hij zich als vrijwilliger bij de Spaan se milioias in de strijd tegen Franco In 1938 brak hij definitief met de Communistische Partij. In de Jaren 1940—1945 was hij een van de leiders van de verzetsgroep: "De Vonk" en redacteur van het gelijknamige illegale blad. Na de bevrijding was hij. tot het eind van dit weekblad toe. redacteur van "De Vlam", die was voortgekomen uit "De Vonk". In 1950 vertrok hij op uitnodiging van Hatta naar Indone sië, waar hij tot 1954 leraar was aan een HBS op Bali en adviseur van de regering voor kunst en cultuur op dat eiland. In 1949 had hij in Lei den zijn kandidaats-examen sinologie gedaan. Na zijn terugkeer uit Indo nesië nam hij zijn studie weer op, nu aan de universiteit van Ham burg, waar hij in juni 1957 promo veerde op een proefschrift over Luh- sun. In 1957 maakte hij, als gedele geerde van de Nederlandse PEN- club, een reis naar Japan en Zuid- Korea. Hij publiceerde vele dicht- Speeltuin aan Rozenlaan kost f200.000 OEGSTGEEST De nieuwe speel tuin aan de Rozenlaan is bijna klaar Het is een fraai geheel geworden, waar de jeugd zich uitstekend zal vermaken maar het heeft wel f 200.000,- gekost. Met de officiële in gebruikstelling wil men nog tot het voorjaar wachten. De mededeling dat bij het viaduct aan de Rijnzicht- weg verkeerslichten komen dit was tijdens een persconferentie naar voren gebracht bleek wat voorba rig te zijn. Er zal wellicht nog een jaar overheen gaan voor alles in kannen en kruiken is. Dinsdag Leiderdorp (Dorpskerk) K en O- concert bij kaarslicht "Klarinetten- kwartet van België." 8,15 uur nam. Stadsgehoorzaal Kringvergadering KVP. Spr. dhr. De Zeeuw 8 uur nam Zijlsingel 2 Evangeliecentrum Spr dhr. J. Zijlstra 8 uur nam Het Mierenneest Bejaardensociëteit Breestraat 19 Sociëteit Twentwel (voor kamerbewoners en alleenstaan den; 912 uur nam. Boommarkt 12 Sociëteit voor gehan dicapten 25 uur nam. Jeugdhuis (Breestraat 19) Spr uur Chr. Emigratiecentrale 78 Diamantplein 27 Gespreksavond Ba- ha'i 8.15 uur nam. Steenschuur 5 Spreekuur Stich ting huisvesting werkende jongeren 8 —8.30 uur nam. novellen, een tragedie en vele ver talingen. Enkele van zijn werken, werden in tezamen 10 verschillende talen vertaald. Zijn laatste werk dateert van 1967: Rinus van der Lubbe: doodstraf voor een Provo. In 1966 werd hem door de Duitse Freiher von Steinstichtlng in Ham burg de Joost van den Vondel prijs bundels, meer dan dertig romans en toegekend voor zijn oeuvre als ge- DEN HAAG Een 50-Jarige fa- bezit van jachtgeweren, waarvan brikant uit Oegstgeest speelde met hij er meerdere in zijn bezit zou vuur toen hij voor een bankgebouw hebben. Dat verdachte in een auto ln Leidschendam achteloos met het alarmpistool dat hij in de auto be waarde zat te spelen. Een voorbijganger vond dit zo in de buurt van een bank, een verdach te situatie. Hij stelde voor alle ze kerheid de politie op de hoogte. Hij noteerde het autonummer en zo kwam de politie bij de fabrikant te recht. Diens verweer bij de politierech ter was nogal merkwaardig. Omdat ln zyn fabriek te Wassenaar vaak was ingebroken, had hij een vergun ning gekregen om het alarmpistool bij zich te hebben binnen die ge meente: ook familieleden van hem ln Wassenaar hadden om die reden een vergunning. Verdachte gaf hoog op over zijn vergunning voor het rijdt waarop hij een C.D.-vignet heeft zitten, zonder dat hij iets met het corps diplomatiek te maken heeft, vond de rechter ook al vreemd. „Zeker iets dat moet dienen als statussymbool," opperde hij, maar verdachte deed er erg luchtigjes over, het vignet zou er al op hebben geze ten, toen hij de auto kocht. De officier van justitie wilde aan nemen, dat verdachte ter goeder trouw was dat hij het alarmpistool mocht vervoeren, maar het blijft een ernstig feit met als uitgangs punt: gevangenisstraf. Zover wilde de Officier het nu niet laten komen en volstaan met een geldboete van f 250 en verbeurdverklaring van het vuurwapen. De rechter veroordeelde conform de eis. JEF LAST heel en voor zijn bevorderingen van de culturele verstandhouding in Oost en West. LEIDEN Twee Leidse jongens, resp. 22 en 24 jaar oud, zijn in de afgelopen nacht wegens poging tot inbraak in een radiozaak op het VijTf Meiplein aangehouden. De politie kon de jongens in de kraag pakken na een telefoontje dat er bij de radio zaak een ruit was ingegooid. Het duo maakte gebruik van een auto. waar van het nummerbord was afgedekt. CONDOOMS GESTOLEN LEIDEN In Leiden zijn in het afgelopen weekeinde weer tad von diefstallen gepleegd. Zo verdween er uit het gebouw van de studentenvereniging St. Augusti- nus aan het Rapenburg behalve een condoomapparaat met zeventig pak jes voorbehoedsmiddelen een twee tal versterkers. Bij een inbraak in een bouwkeet aan de Blauwe Vogelweg werden een boormachine en ander gereedschap met een gezamenlijke waarde van f 5G0.~ ontvreemd. In een garage aan de Papengracht is een automaat met een onbekend aantal kwartjes leeggeroofd. Ongenode gasten hebben ook een bezoek aan het jeugdcentrum 'Troef' aan de Hogewoerd gebracht, waar f 15,- uit een geldkistje werd wegge nomen. Woensdag Stadsgehoorzaal Pauze-orgelconcert Wim Hagen 12.45 uur nam. Oegstgeest (Geversstraat 65) Socië teit voor kamerbewoners en alleen staanden 8 uur nam. Breestraat 19 Sociëteit Twentwel, (voor kamerbewoners en alleenstaan den) 9—12 uur nam. Stadhuis Spreekuur sociale raads- Oegstgeest (Kennedylaan 11) Infor matie-avond Baha'i 8 uur nam. Rijksherbarium (Schelpenkade 6) Le denvergadering Kon. Ned. Mij voor Tuinbouw en Plantkunde 8 uur nam. Café Anlba (Herenstraat) Jaarver gadering Ver. van oud-leerlingen Am bachtschool 8 uur nam. •idag Molen De Valk Mobielkantoor: ANWB 10 uur voorm,4 uur nam. Boommarkt 12 Cocieteit voor gehan dicapten 7.30—10 uur nam. Volmolengracht 19 Welfare-winkel het Roode Kruis 79 uur nam, Tltus Brandsmalaan 76 "De Duikboot" Clubhuiswerk handenarbeid 810 uur -j^R-sociëteit Hogewoerd 108, debat tussen minister Boersma en de PvdA- Kamerlid van Lier, 8.30 uur nam. Stadhuis Gewestraad 8 uur nam. Den Burcht Receptie Werkmans- Wilskracht 7.30 uur nam. Kantine Clos en Leembrugge. Ned. Ver. van Huisvrouwen Jaarvergade ring 2 uur nam. Snouck Hurgronjehuis (Rapenburg 61) K. en O. Spr. dr. M. S. H. Schlemper over „Veranderde leefpatronen, rela ties en omga/ngsvormen" 8 uur nam. SOS-UIENST SOS-Telefonlsche Hulpdienst nr (01710)25202 Vooi alle die ln moei lijkheden verkeren bereikbaar elke werkdag van acht uur n.m tot acht uur vjn doorlopend ln het weekeinde d.w.z, van vrijdag acht uur n.m tot maandag acht uur v.m. Release Release ln Leiden Noord: Van Ho- gendorpstraat 36. dinsdag en donder dag 79 uur nam. WETS WINKELTJE Juridisch adviesbureau voor gratis rechtshulp: werkdagen (beh. maandag) 9-13 uur; zaterdag 10-12 uur; donder dag 19-22 uur. Adres: Leidse Volkshuls. Apotheker6diJk 33 APOTHEEKDIENST De avond-, nacht- en zondags dienst wordt waargenomen door Apo theek Zuid-West, Brahmslaan 20, Van Br eest Smallenburg, Loevestein 6. Leiderdorp en Apotheek Oegst geest, Wilhelminapark 8. LEIDEN De wedstrijd Kange- roes-Achilles was gisteravond in de Vijf Meihal niet van grote (hoofd ei kwaliteit. Aan beide zijden van het net werden veelvuldig fou ten gemaakt. De Leidse formatie produceerde tenslotte vooral in de 3e en 4e set de minste missers en won daardoor verdiend met 3-1. Toch zag het er aanvankelijk goed voor Kangeroes (aantredend met basisteam: Taconis, Pera, Van Zwie- ten, Oudeman, Bloot en Hoeve uit. In de eerste set werd een 1510. winst geboekt, maar die vlotte zege had desondanks nog veel groter kun nen uitvallen. In de tweede set kwam ook de byna „traditionele" terugval: een totaal ongeïnspireerd Kangeroes zag Aehilles via 1215 weer gelijk komen Die set-nederlaag schudde Kan geroes tijdig wakker. Met enkele ac ties, die het handjevol toeschou wers nog enigszins kon boeien, stel den de Leidenaars via 155 en 159 de zege veilig. De reserves van Kangeroes verlo ren van VCY met 2-3 na een gril lig scoreverkoop: 15-17, 15-12, 15-12, 8-15, 7-15. Argos 1 won met 3-2 van VONO. De reserves van Argos moes ten met dezelfde cijfers afhaken te gen ZVC. DEN HAAG De Haagse recht bank veroordeelde een 23-jarige kantoorbediende uit Leiderdorp tot f 25 boete en drie maanden intrek king van het rijbewijs, omdat hij de veiligheid van het verkeer in gevaar had gebracht. Verdachte, die eens een anti-slipcursus heeft gevolgd, reed op een zondag in zijn sportauto over de Poelgeestlaan. Volgens zijn zeggen wilde hij nieuwe banden een slipproef geven waartoe hij op de hoek van de straat een zodanige stuurbeweging maakte, dat de auto inderdaad in een slip raakte. Ver dachte corrigeerde die en reed snel terug. Iemand die daar een stukje liep te wandelen, meldde dit bij de politie. LEIDEN Op de Haagweg nabij de oprit van de Rijnzichtbrug kwam gisteravond een 24-jarig fietsend meisje in botsing met een personen auto. Ze kreeg een hersenschudding en klaagde over pijn in haar rechter arm. De EHD bracht haar over naar het Academisch Ziekenhuis. Het college van bestuur vai sociëteit Minerva samengaad sen het aloude Corps en de vej ging voor vrouwelijk studenten -I er dit jaar als volgt uit: pre J. A. B. Halbertsma; ab-actjj Nije; quaestor R. W. J. Ford; asi 1 H. J. de Ruijter; assessor 2 1 riëtte van Rhijn. De firma Weesel aan de Hogewoerd viert i daag haar 90-jarig bestaan. Bef dien is de heer Van Weesel sr. daag precies 47 jaar aan de zaak bonden. Het secretariaat va: P.P.R., afdeling Leiden, wordt i 1 februari waargenomen door Neve, Oude Singel 58, tel. 40261 Grote vreugde in het gezin Wei aan de Verdamstraat. Zoon F Wempe slaagde aan de Vrije Uni siteit in Amsterdam voor zijn se artsexamen. Wij moesten vaim gen het ijs weer van de ruiten onze auto krabben. De visvereni( „Onder Ons" toog echter vrolijk pad om in de Ringvaart in Aalsn naar het dobbertje te gaan tu Men ving matig. Uitslag: le J. Hulst: 2e A.v.d. Hulst; 3e P.Ma: 4e J. Azier; 5e C.Planjer; 6e J.v Wijk; 7e F.Marijt. De heer EJ van der Luit is geslaagd voor i kandidaats economie aan de NJ ln Rotterdam. Bij de Koninkl Nederlandse Grofsmederij heeft recteur W. A. Tenvocht een fun elders aanvaard. Zijn plaats wc overgenomen door ir. K. Bouij Denkt U aan onze gevedt vrienden? De winter is nog 1 voorbij Het tweede numi van „Meer 'n wijk" is uit. Veel ini piatie o.a. over het M.O.T. (Men wijk Opbouw Team) dat er es nieuwe werkgroepen bij heeft. Eri nu de volgende werkgroepen; oprj ting wijkvereniging, scholen, gro voorziening, sport en spel, L.J peuters en kleuters, kantakten bei ners, redactie „Meer 'n wijk", ma schappellijke dienstver lening en zondheidszorg. Verder inlichtin] over de wijkvereniging, over de Al rnene Kerkelijke Merenwykraad, over een kinderkantine op maand dinsdag, donderdag en vrijdag,, nog wat kleine weetjes, Zoj wordt er een in fraai rood uitgevo pamflet op ons bureau gelegd, ons eigen personeelsfeest aankond Carnaval in Rio is het devies, wordt o.a. één van de acht gespe er is een grote verloting etc. etc, We gaan ons weer goed vermaken In „Ut Stoepie" kan iedereen van jaar en ouder vrijdag a.s. weer ectit. Wie zijn kennissen eens erg anders wil ontmoeten, hetzij aam bar, hetzij op de dansvloer, I komen. Al neemt U al Uw bui vrienden, bekenden, verre verwan en dies meer zij mee, koffie kr U in elk geval. De Koninklijke] derlandse E.H.B.O. afdeling Oej geest slaagden de nodige kandidg voor het E.H.B.O.-examen. Exairii dokter H. de Ruyter Wildt, cursusdocente mej. De Cc geassisteerd door voorzitter A, Di sen en de dames G. en T. Maat' der Weijden. De geslaagde kandl ten waren: bij de dames N. Delft-van Wieringen, J. M. van mond, M. A. Hakkenberg-Bams M. C. J. van der Luit, J. A. M. M tanus, M. L. Nauta, T. A. J. Phi van der Voort-van der Maat, T. Weeke, M. M. R. van Winden, Clarisse en M. van Petegem. heren; C. van Dijk, N. H&rtman, Hoek, A. Schoonhagen. Dat i het weer. Wij wensen alle viss veel sterkte Aantal inwoim Oegstgeest loopt terug OEGSTGEEST De bevolkil) aanwas in Oegstgeest is in 1971 gehouden. Hoewel ar 72 nieuwe 1 ningen klaar kwamen liep het tal inwoners met 50 achteruit. ZOETERWOUDE In de eerste vergadering van de raadscommissie voor onderwijs gisteravond werd de heer A. C. J. Duindam tot voorzit ter gekozen. De commissie, die eens in de drie maanden op maandag bijeen zal ko men. heeft zich tot taak gesteld B. en W. van advies te dienen, zo no dig, vooral waar het financiële kwes ties op onderwijsgebied betreft, ook m de commissie voor financiën. Na een langdurig afwegen van verschillende argumenten zal de raadscommissie aan het college een bedrag van f 185,- per leerling ad viseren, in afwijking van de 165 gul den. die de raad had bepaald. Tegelijkertijd werd in een boven vertrek van het gemeentehuis even eens voor de eerste maal een ver gadering van de raadscommissie voor sport, en recreatie» waarvan de heer P. van Hofwegen tot voorzit ter is gekozen, belegd. Tot de meest acute plannen, die ter discussie werden gesteld, behoorde de bouw van een zwemgelegenheid, gesitueerd in het sportcomplex „Haasbroek". Het zwembad, dat door de N.V. Pro jectontwikkeling S. R. A. wordt vo bereid, zal een oppervlakte krijl van 1025 vierkante meter, waar behoren een diep en halfdiep een kleuter- en instructiebad. de plannen verlopen, zoals de ri commissie wenst, zal er in de zoi van 1973 gezwommen kunnen den. In hetzelfde sportcomplex wi! commissie ruimte ter beschikt stellen voor uitbreiding door sportvelden, die in dezelfde richt komen te liggen als de reeds staande. Momenteel onderhandelt en W. over grondaankoop. Ook Meerburgcomplex zal een uitbi ding ondergaan, als de plannen de raadscommissie worden uit! voerd, met een derde veld. Het s ven bestaat om de kleedgelegenl daar een meer centrale plaats te ven. Gedacht wordt aan de pi81 bij de B.B.-bunker. Tenslotte viseert de raadscommissie voor sl en recreatie aan B. en W. om plan vier tennisbanen te late: leggen op „Meerburg" te laten vM en ze aan te leggen bij de Orafl laan.

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 2