V andaag onderhandelingen Ledenraad keurt VPRO-beleid af Bedrijf geen politiek van struisvogels ...e/7 gist~l Willeke en Jeroen (Twee op de wip) hadden veel succes NEL KARS GEEFT M VAN JETJE" Werknemers wijzen haven-cao af r^vandaaa.. TV morgen] MAANDAG 31 JANUARI 1972 PAGINA t ROTTERDAM (ANP) Het overleg over de nieuwe haven cao wordt vanmiddag hervat. Mr. L. J. Pieters, voorzitter van de scheepvaartvereniging zuid, kon gisteravond nog niet zeg gen of de werkgevers op bepaalde punten zullen toegeven. Daarover moet hij eerst overleg plegen met zijn achterban. Van werknemerszijde Is men met name ontevreden over de kwestie van de werkoyclussen, ploegensterkten en het aantal vakantiedagen. De heer Pieters zei niet verrast te zijn over de uitspraak van de leden vergaderingen van de drie haven- vervoersbonden. Hij had deze wel ver- waoht. De situatie beschouwt hij als moeilijk. Van een op handen zijnde breuk tussen de scheepvaartvereni gingen noord en Zuid, zoals NJ.V.- bestuurder W. Hulsker gisteren sug gereerde, is volgens de heer Pieters geen sprake. Dat de onderhandelingen moesten worden voortgezet werd duidelijk door de ontevredenheid van de leden van de havenvervoersbonden NBV en KBV over de resultaten, die de bondsbestuurders hebben bereikt in het cao-overleg met de werkgevers. De 2000 havenarbeiders uit zowel Amsterdam als Rotterdam, verza melden zich gistermorgen in het Haagse congresgebouw. Leden van de Christelijke vervoersbond CBU had den zaterdag al gezegd dat er weer onderhandeld moest worden. Door de knieën NBV-bestuurder W. Hulsker acht de kans, dat de scheepvaartvereni- gingen zullen zwichten voor "de druk, ondanks him stanpunt ("dit is het. Verder gaan we niet") wel degelijk aanwezig. "De werkgevers zijn regel- matig door de knieën gegaan", aldus de heer Hulsker. Mocht het toch an ders uitpakken, dan komt het zeker tot acties. KBV-bestuurder Berghout liet hier ook geen twijfel over be staan: „Als de werkgevers halsstar rig blijven, dan zullen onherroepelijk acties volgen". De voornaamste resultaten, die de bondsbestuurders in het overleg over de nieuwe eenjarige haven-cao hebben bereikt, zijn: een reëele loon stijging van twee procent per 1 ja nuari 1972, een prijsindexeringscom. pensatie van zes procent, een extra vakantiedag en een nabetaling van tien loon/uren over november en de cember van het vorig jaar. Bovendien is bedongen, dat voor 1 juli 1972 wordt onderhandeld over een inkom stenverhoging los van de prysinëexe- ring. Niet de haven in De 15 leden, die de betrekkelijk rustige zaal zondagmorgen toespra ken, gaven stuk voor stuk te kennen op de bereikte arbeidsvoorwaarden niet de haven in te gaan. Als wrij vingspunten werden met name de kwesties van werkcyclussen en ploe- gensterkte genoemd. Wat de werkcy clussen betreft, wil men de garantie dat aan het inkomen niet wordt ge tornd. Deze kwestie speelt vooral in de Amsterdamse haven. Daar is de cyclus vorig jaar teruggebracht van een "klos"-zaterdag op drie naar een "klos"-zaterdag op vier vrije-zater- dagen, wat voor de werknemers neer kwam op twaalf gulden per week minder. De ploegensterkte wenst men duidelijk vastgesteld in de nieuwe Ongenoegen was er ook over het aantal vakantiedagen en de vakan tietoeslag. Van matiging in de loon eisen wilde men niet horen. OEGSTGEEST/LEIDEN Willeke Albert! en Jeroen Krabbé zaten voor één keertje samen "op d'e wip" od het toneel van het Rijnlands ly- De geschiedenis die dit tweetal een avond lang gestalte geeft is lief, hard, ontroerend, sentimenteel, ko- misschien droevig tegelijk. Het is een "uit het leven" gegre pen verhaal over een jonge jurist, Marcel, die zijn van zijn rijke schoon papa afhankelijke, financiëel be schermde leven in Parijs ontvlucht en in Amsterdam Edith ontmoet, 'i meisje, dat aan de éne kant gewel dig haar best doet een onafhankelij ke, financieel zelfstandige vrouw te zijn, maar dat het aan de andere kant heerlijk vindlt ongecompliceerd- lief te zijn voor een man en in gees telijke onafhankelijkheid lekker te gen hem aan te leunen, zónder daar trouwens haar eigen persoonlijkheid mee te verliezen. Tussen deze twee ontstaat een merkwaardige band, een haat-liefde verhouding, die tenslotte kapot gaat als blijkt, dat de binding met het verleden té sterk is om er zich ooit van te kunnen losmoken. We weten het, de recensies over Willeke en Jeroes in deze produk- tie zijn over het algemeen niet al te best geweest, al is dit misschien meer te wijten aan Willeke's toneel- vader Willy van Hemert (de regis seur) dan aan de acteurs zelf. Wan neer Edith bijvoorbeeld de ernstige- mededeling doet, dat zij "wéér een maagbloeding heeft", en de helft van het publiek schiet dan ongefild in de lach, dan moet er toch iets aan de presentatie van het stuk schorten. Hoe dan ook, voor een "makkelijk" schouwburg-avondje is "Twee op de wip" van William Gibson alleszins te genieten. Aan Jeroen en Willeke zal het zéker niet liggen. Ze trokken za terdagavond in de Oegstgeester schoolaula d'an erg veel publiek. T.P. Nieuwe partij voor katholieken DEN HAAG (ANP) In Hoorn (NH) is gisteren een nieuwe princi pieel rooms-katholieke party opge richt. Deze party „Rooms-katholieke par ty Nederland" geheten, wil het poli tieke onderdak zyn voor alle katho lieken die het niet eens zyn met de nieuwe koers die de KVP volgt onder voorzitterschap van dr. De Zeeuw. Het streven van de KVP-voorzitter naar een „open volkspartydie naar verwacht geen binding meer zal ken nen met de rooms-katholieke begin selen van geloof en zeden, is de nieu we groepering een doorn in het oog. Het wintert dus weer. De schaatsenthousiasten konden hier en daar meteen uit de voeten. Op de Gouwzee werd gisteren een toertocht gehouden van Mon nikendam naar Volendam. Sneeuwganzen gezien in Zeeland TERNEUZEN (ANP) In het na tuurreservaat de Braakman bij Ter en zyn zaterdagmiddag twee zeldzame sneeuwganzen waarge en. Sneeuwganzen hebben een zuiver wit verenkleed met diep zwarte vleugelpunten. htm snavel is fors en rose van kleur. De ganzen zijn circa 75 cm groot. Het is een vogelsoort die thuishoort in het noor van Amerika, maar die een en kele keer via Groenland en IJsland het Europese vasteland kan af dwalen. Vermoedelyk zyn beide in Terneuzen gesignaleerde exemplaren meegekomen met grote troepen riet-, kol- en brandganzen uit de Noord- europese landen, die op de vlucht de winter zaterdag in de Braak- zyn neergestreken. Rumoer rond ontslagkwesties UTRECHT Het bestuur van de VPRO heeft zaterdag de wind van voren gekregen van de ledenraad met betrekking tot de ontslagen van free lance-medewerkers. bij het radioprogramma VPRO Vrijdag en het ontslag van algemeen-secretaris N. Immink. De ledenraad liet zich zaterdag by een vergadering in Utrecht niet, zoals een van de aanwezigen op merkte, „met de gebruikelijke aima bele kluit de oneindige rietvelden insturen", maar eiste opheldering. Er daalde een regen van moties neer over het bestuur, dat zich met name over het ontslag van de heer Immink in bochten en kron kels wrong onder het mom, dat er persoonlijke aspecten in het geding waren, die eenmaal bekend, alle partijen zouden schaden. Een ding hierover werd helemaal zeker: VPRO-directeur S. J. Door- Alleen op het toneel 9? Nel Kars heeft zich na enkele Jaren bij Ensemble en de Nieuwe Kome die geëngageerd te zyn geweest tot het solotoneel bepaald. Zaterdag avond gaf zy in Haarlem daar in „Ik, Jij, zij", een nieuwe proeve van, Prof. Berkhof op Hervormde Synode: DRIEBERGEN (ANP) „We moeten niet te licht denken over de huidige geloofscrisis en we moeten zeker geen struisvogelpolitiek bedrij ven". Dat zei prof. dr. H. Berkhof zaterdag in de Hervormde Synode, die een rapport behandelde, waarin de teruggang van het kerkelyk en geesteiyk leven tot uiting kwam. Vol gens prof. Berkhof komen in het hui dige cultuurklimaat de menselijke autonomie, de technische natuurbe- heersing en de consumptieve doel einden sterk naar voren, maar in geen van deze aspecten komt God er nog aan te pas. Ook de christeiyke gemeenten wor den door deze cultuurpatronen aan gestoken. Hy citeerde de Duitse theo loog Bonhoeffer, die zegt dat er een tyd zal komen, waarin de kerk klein zal zyn en machteloos. De kerk zal wellicht door de diepste nood gaan, en moet terugvallen op bidden en doen wat recht is. De kerk in al haar geledingen moet zich, stelde prof Berkhof, onttrekken aan het godloze klimaat van deze cultuur en daarna moet zy er weer intrekken, met de boodschap en opdracht die zy uit het evangelie haalt. Het rapport van de visiatie-gene- raal over het geesteiyke leven in de laatste vyf jaar in de hei-vormde kerk kreeg vrij veel kritiek te verduren in de synode. Velen vonden het te ge neraliserend. De problemen worden niet goed omschreven, werd in de sy node opgemerkt, terwyi naast de ge signaleerde en op zichzelf juiste ten densen van teruggang en vervlakking het rapportt voorbygaat aan allerlei nieuwe aspecten in het leven van de kerk, werd van verschillende zyden opgemerkt, Ds. D. H. Scholten uit Eindhoven oordeeld, dat het rapport niet als be trouwbaar kan gelden voor wat er in de kerk gaande is. Drs. J. E. van Veen, secretaris van de raad voor overheid en samenleving van de Her vormde Kerk, meende dat het rap port een aanhangsel had moeten be vatten met gegevens over die plaat sen, waarin zich vernieuwingen voor doen. Tydens deze synodevergadering werd ook gesproken over de modali teiten in de hervormde kerk. Ds. G. J. Voortman van de classis Zierikzee toonde zich zeer ongerust over de richtingsbladen van gereformeerde bonds-signatuur, die in de rechter flank van d* kerk verschijnen. De secretaris-generaal van de her vormde synode, dr. F. H. Landsman, toonde zich enthousiast over het re dactioneel beleid van Hervormd Ne derland, dat dit jaar in een heel nieuwe opzet is verschenen en vol gens hem op zeer goede wyze bezig Is binnen de verscheidenheid van de hervormde kerk en van Met algemene stemmen werd be sloten, dat een speciale commissie een samenvatend stuk zal maken aan de hand van het rapport, de vyf deelrapporten, die de synode vrydag samenstelde en de discussies in de synode. In de najaarsvergadering 1972 zal dit nieuwe stuk dan kunnen worden besproken. In de nieuwe samenstelling van het moderamen van de Hervormde Synode met ds. J. C. H. Jörg als praeses zal as. G. Split de plaats van tweede voorzitter innemen. Ds. Spilt kwam vrydag als nieuw synodelid binnen en werd direct ge kozen in het presidium. Hy is geen onbekende in het synodale werk. In het presidium is voorts ouder ling J. H. Broekman in Bergen (NH) gekozen als assessor tertius. enthousiast ontvangen door een tal rijk publiek. We moeten vrezen dat de uitdruk king ,,'m van Jetje geven", sinds dit weekeinde vervangen dient te wor den door ,,'m van Nelleke geven", want daar kwam het bij Nel Kars wel op neer. Voor de regie stond Theo Kling vermeld, maar men mag zich afvragen of hij veel stem in het kapittel heeft gehad, want men kan bezwaarlijk aannemen dat hij de actrice liet gaan zoals zij deed. Hy had haar althans de dienst kunnen bewijzen tot enige terughouding, die van haar presen tatie zo af en toe een subtiel ge noegen zou hebben kunnen maken. Maar Nel Kars vindt dat acteren een kunst is waarbij geen gewricht ongebruikt mag worden gelaten. Al les beweegt aan haar, geen bedoe ling blijft in het vage: een kleed ster loopt krom en sloft, het woord zijn kent zij niet. Het is altijd ben nen. Dat heeft het mensje trquwens gemeen met de meeste personen, die Nel Kars op het toneel ontmoet. Haar voordracht steunt op veel overspeelde uiterlijkheid en laat het wezen van de figuren eigenlijk on beroerd. Het wordt wat je noemt „teneel spelen". Nel Kars lijkt beter mogelijkheden te hebben dan waar toe zij zich nu goedkoop laat verlei den. Het boeiendste kwam een Joop van Tijn interview met zuster Fran- coise nu naar buiten. Op het toneel werd zy, authentiek of niet, een vrouwtje dat midden in het drama van Vietnam, haar horizonnetje weinig heeft verruimd. „Alles stinkt". Van Frank Herzen bleek een vertelling van een ,3oule de suif'-achtige aard zonder de sa menhang, die De Maupassant in zyn verhaal byeen penseelde. Het was een beetje te gemakkelijk in zijn middelen. P. RUIVENKAMP man heeft gedurende zijn driejarig bewind, dat morgen wegens een be noeming tot hoogleraar afloopt, voortdurend met de heer Immink overhoop gelegen en heeft nooit iets gedaan om een tenslotte openlijk conflict op te lossen. In de wandel gangen heette het tijdens de verga dering dat de heer Immink is weg gepest en dat het bestuur van de VPRO niet heeft gedaan om de pro blemen op te lossen. De ledenraad besloot na uitvoerige discussies een commissie in te stel len, die de feiten rondom het ont slag gaat bestuderen, om daarna de ledenraad precies in te lichten. Daarmee eindigde om zes uur des avonds een vergadering, die 's mor gens om tien uur begon met een aanval van het distrct Zuid-Holland over de ontslagen van twee mede werkers aan het VPRO Vrijdag programma, John Jansen van Galen en Rogier Proper, wegens het publi ceren van vertrouwelijke informatie over de ook nu nog niet geregelde opvolging van directeur Doorman. Daarmee werd gedemonstreerd, al dus een Zuidhollandse woordvoer der, dat er een groot verschil is tussen wat de VPRO in uitzendin gen te berde brengt over inspraak en democratie en de autoritaire be sluitvorming van de bedrijfsleiding. Het ontslag van de twee medewer kers, dat gevolgd werd door het vry- willige ontslag van zes ande ren, was volgens Zuid-Holland zeer schadelijk voor de VPRO. Ook hier werd een commissie inge steld die een oordeel gaat vormen over het beleid met betrekking tot VPRO Vrijdag, ondanks het feit dat een andere commissie, die zich met de positie van free-lancers bij dit programma bezig houdt al bijna klaar is. Bij motie werd ook beslo ten dat de moeilijkheden bij VPRO Vrijdag vtór 1 april opgelost moe ten zijn. Grondraden zijn tegen personeelsstop AMSTERDAM (ANP> Het lan- delyk overleg grondraden (LOG) der universiteiten protesteert tegen de door minister De Bnauw (Weten schappen) ingevoerde totale perso neelsstop aan de universiteiten .Het LOG beschuldigt de minister van beleid „waarby alleen de eindcyfers van belang zyn, de rest is verkoop verpakking". Het LOG stelt dat minister De Brauw het wetenschappeiyk onder- wys „regelrecht de chaos instuurt". „Het al jaren geldende algemeen fi nancieel schema werd in september opzy geschoven. De bouwstop die de minister „tydeiyk" noemde, is nog steeds volledig van kracht. Met de personeelsstop is ook het laatste stukje beleid voor de universiteiten onmogelyk geworden". NEDERLAND I 10.40 - 10.45 NEDERLAND 6.45 - 6.55 - 7.05 - 7.30 - 8.00 - 8.21 - 9.10 - 10.00 - 10.50 - 10.55 - - De fabeltjeskrant (NOS) - Journaal (NOS) LIppy de Leeuw; tekenfilm (KRO) - Pebbles en Bamm-Bamm; tekenfilm (KRO) - Op blote voeten door het park (KRO) - Journaal (NOS) - Maatschappij zonder werkgevers. Afl. 2: Maat schappijkritiek in de praktyk. Documentaire (KRO) - De kinderrechter (Der Jugendrichter). Duitse speelfilm met Heinz Rühmann (KRO) - Journaal (NOS) Spaanse les les 6 (TELEAC) II - De fabeltjeskrant (NOS) - Journaal (NOS) - AVRO's Toppop: wekelijkse hitparade (AVRO) - Wie van de drie? Spelprogramma (AVRO) Journaal (NOS) - Peyton Place (AVRO) - De O'Conner Show (AVRO) AVRO's Televizier Magazine (AVRO) - Journaal (NOS) - Wat is je vak man? Les 3 (TELEAC) Ad Langebent interviewede Leen Pfrommer. Een groots in terview, waarin alles deugde, de vragen van de interviewer en het „antwoordvermogen" (nieuw woord) van Pfrommer, die op heel inatlligenite wyze op alles antwoordde, zonder zich te hullen in overbodige geheimzinnigdoenerij, zoals zo veel coachs dat doen. Over Verkerk en Schenk, die hij hoewel ze vrienden zijn niet langer op een kamer liet sla pen, omdat Verkerks mentale kracht op Schenk groter is dan omgekeerd (Kees: wie wordt er tweede, jij of Jan Bols"). Hij was er bijna zeker van dat Ards successen voor een groot deel aan die scheiding te dan ken zyn. Pfrommer vertelde over het „concentratievermogen tegen de pijn in" gedurende de laatste ronden op de 5 en 10 kilometer („Hoe vermoeid kan ik mezelf maken en hoe kan ik daar doorheen komen?"), en legde uit dat de ploeg een norm heeft en dat Jos Valentijn (ongeslepen diamant) door de ploeg naar die vorm gevormd is. We hoorden over de .jnyste- rieën" van Kees Verkerk (zijn ringetje, zijn bontmuts van zijn moeder, het zwarte kapje, het gouden kettinkje, het num mer zeven op zijn rug), die onmisbaar voor hem zijn en we hoorden van Pfrommers opvatting dat een wisseling van trainers, maar ook van bestuur, alleen maar gezond kan zijn. „Ik wil graag schaatstrainer blijven", zei hij. maar dat be tekende niet per se van de he renkernploeg, het mocht ook by de dames of sprinters zijn. Er blijkt enige onenigheid te zijn geweest over het feit dat Pfrommers Vrouw 14 dagen in Davos is geweest, zij het niet hetzelfde hotel als hij. „Ik ben van 10 december tot 6 maart van huis, ik wil daarvan mijn vrouw toch wel twee weken in m'n buurt hebben en als hun dat niet bevalt, nemen ze maar een ander", zei hij. Zo mag ik het horen. Van grote onenig heid was overigens geen spra ke: „een paar rimpeltjes op het water, daarna was alles weer blak". Al weer een nieuw woord geleerd: „blak" bete kent: volkomen stil op zee. Johnny en Ryk waren de tweede uitschieter van de KRO. Ik had de indruk dat zij geconcentreerder werkten dan gewoonlijk. De sketches kregen daardoor de puntigheid die zij nodig hebben (wisselkantoor van Garry Chambers en de boetiek van Dick Vosburgh, de overige teksten waren van Kees van Kooten)de verbindende teksten sloegen beter aan, de meezinger „Japie"' van Eli As ser zal wel een hit worden, de samenzang tussen tante Leen en Johnny („O Johny, zing een liedje voor mij alleen") straal de grote opgewektheid uit, en de sketch „in de geest van wijlen baron Zeskamp" was een uitstekende wegwezen. De avond daarvoor hadden we Zeskamp zelf gezien, die ver kapte sexshow voor NCRV-le- den, met aantrekkelijke meisjes in bikini, die paarsgewyze ero- tich stonden te ^kronkelen om tenslotte (ter afkoeling) in het water te plonsen en dat alles onder het mom van een spor tieve prestatie. Geen wonder dat de programma's van de NCRV zo populair zijn. De VARA gooide een heel an dere troef op tafel, Drees sr., de vader van Drees. Dr. Wil lem is natuurlijk oud (85), maar hij wordt ook oud, al bleek dat niet uit verminderde belangstelling voor de Neder landse politiek. Dat Mansholt met Gruijters aan een tafel ging zitten om een niet-socia- listische progressieve volkspar tij uit te broeden, beviel hem niets. „Als woorden nog enige waarde hebben," zei dr. Drees, „is er een duidelijke tegenstel ling tussen wat Mansholt beoogt en wat D'66 beoogt". Nico Scheepmaker DINSDAG 1 FEBRUARI HUv. I. 402 in en FM-kanalen. 7.07 (S) Klassieke- en se ml klassieke muziek (gr). (7.30 Nieuws; 7.41-7.50 Actualiteiten). 8.24 Overweging. 8.30 Nieuws. 8.41 Voor de hulsvrouw. 10.00 (S) klassieke- en moderne kamermu ziek en liederen. (10.30-10.32 Nieuws). 11.00 Voor de zieken. 11.30 Bejaar denprogramma. 11.55 Mededelingen. 12.00 (S) gevarieerd programma. (12.22 WIJ van het land; 12.26 Mede delingen t.b.v. land- en tuinbouw; 12.30 Nieuws; 12.41-12.50 Actualitei ten; 13.00-13.05 Raden maar...) 14.05 Schoolradio. 14.30 (S) muzikaal mid dagmagazine. (15.30-15.32 Nieuws). Overheidsvoorlichting: 17.00 Geologi sche verkenningen ln de Nederlandse Antillen. Spreker: Freek van Wel. 17.10 (S) amusementsmuziek. 17.25 Voor de kinderen. 17.30 Nieuws. 17.32 (S) Actualiteiten. 18.00 (S) Licht en semble met zangsollsten. Politieke Partijen: 18.19 Uitzending van de Christelijk Historische Unie. 18.30 Nieuws. 18.41 Actualiteiten. 18.50 Voorbeschouwing over komende KRO-programma's. 19.00 (S) Koor zang. 19.30 gesprekken over leven, dood en toekomst. 19.45 De zingende kerk: muziek ln de liturgie. 20.00 (S) Pianorecital. 20.45 Waar maak Je Je druk over?: gesprekken. 21.00 Gerty Mac Donwell en Mr. Bloom, hoorspel. 22.25 Overweging. 22.30 Nieuws. 22.38 Den Haag vandaag. 22.50 Actualitei ten. 23.15 (S) licht muziekprogram ma. 23.55 Nieuws. AVRO. 7.00 Nieuws. 7.11 Ochtendgymnastiek. .20 (S) Dag met een plaatje (gr). genwljdlng. 9.0 9.40 (S) Radio Kamerorkest. 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Arbeidsvitami nen. (11.00 Nieuws.) 11.30 j de (Om 11.55 richten.) 12.30 Overheidsvoorlichting: Uitzending voor de landbouw. 12.40 wekelijks radloverkeersmagazlne. 13.00 Nieuws. 13.11 Radiojournaal. 13.30 (S) De Wereld van de Opera. 14.35 Alert op het vlak van muziek en maatschappij. 15.00 reportages het Mededelingen, om 18.00 Nieuws om 18.11-18.25 Radiojournaal. 19.00 (S) Big Band Beat: The Skvmasters. 19.25 Paris vous Parle. 19.30 Van- 22.20 (S) gevarieerd programma met om 22.55 Mededelingen, om 23.00 Nieuws en om 23.10-23J20 Radiojour naal. 23.55 Nieuws. Hllv. 111. 240 ni. en FM-banaien. 7.00—18.00 VARA. 7.00 Nieuws. Dag dinsdag. 8.00 Nieuws. 8.02 Onderweg. 9.00 Nieuws. 9.03 Plaatjes voor de pep. (10.00 Nieuws). 11.00 Nieuws. 11.03 Een op vallend vrolijke gevarieerde visite. (12.00 Nieuws.) 13.00 Nieuws. 13.03 De Eddy Becker Show. (14.00 Nieuws.) 15.00 Nieuws. 15.03 Drie- draal. 16.00 Nieuws. 16.03-Mix. (17.00 Nieuws). 4.00-14.50 NCRV: 19.05 (K) Zo Vader, zo doch ter. spelprogramma. 19.30 (K) Little Women. TV-serle. NOS: 20.00 (K) Journ. NCRV: 20.21 (K) Please Slrl. TV-serle. 20.50 (K) 't Is Jammer: ca- baretprogramma. 21.35 (K) Home- Hler iteltenrubrlek. 22.45 (K) Dagsluiting. NOS: 22.50 (K) Journ. 22.55 Weekoverzicht en alge mene Informatie over schooltelevisie. TELEAC: 22.58-23.28 (K) Graven naar het verleden-les 1 (herh.) Nederland II NOS: 18.45 (K) De Fabeltjeskrant. NOS: 18.55 (K) Journ. VARA: 19.05 (K) Volgende patiënt, TV-serle. 19.30 (K) Koning Klant. NOS: 20.00 (K) Journ. VARA: 20.20 (K) 2Myn tante Victoria, TV-spel. 20.50en een zoen van de Juffrouw. TV-serle. 21.05 (KI Mannlx, TV-fllm. 21.55 (K) De Om budsman. NOS: 22.20 <K) Journ. 22.21 Den Haag vandaag. TELEAC: 22.30- 23.00 (K) Beton-lee 1 (herh.) UTRECHT (ANP) De bondsraad van het Humanistisch Verbond heeft zaterdag in Utrech besloten een commissie ln te stellen die het buitengewone congres van 2< februari moet voorbereiden. Dit con gres zal volledig worden gewijd het conflict (zie LD. van zaterd Red.) dat is ontstaan tussen hoofdbestuur en een aantal func narissen van het verbond. "9 ïctlol'

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 5