128 159 deGruyter is oké recepten boekje eieren 10 stuks knak worst 65 395 145 Weekendkoopjes van appelmoes erwten soep pakket 198 65 strijkplank overtrek ,58 karbonade confiture doverM 7,50 IACHTSCH1LDERS TIMMERLIEDEN/MEUBELMAKERS Jachlwerf Gebr. Yisch prijsbewijs uien jaffa sinaasappelen 65 pak 3,„..200 karbonade karbonade aardbeien 149 !Ï88 NOG NIMMER VERTOOND! Prima alum, fon- duestel in hip oran je. Compleet met plateau, brander en De opruim - weekend presen teert: Mooie meta len medicijnkasten voor verbazend lage prijzen. In vlot oranje 6,95 fraaieroosl 3,50 rracni portable radio met een se lectieve en gevoe lige A.M. Geschikt voor zowel batterij als hchtnetaanslui- ting. Incl. oortip, 4 batterijen en snoer 37,50 Geheel inklapbare, speciale trui- of sweaterdroger op zuigdoppcn. Is overal in huis te gebruiken en heeft een uitgedroogd prijsje. Nu 2,50 Ais uweet dat deze porseleinen kop en schotel met fraai roosdecor en goud- lijn, normaal 2,25 kost en nu 1,75, neemt er gelijk OEGSTGEEST Winkelcentrum Langevoort Irislaan 79-81 NORMAAL 19,75 NU 17,95 Bijzonder mooie lektuurtafel met palissander boven blad, kunstlederen vakken en chroom ft™™. 17,95 Deze orig. water pijp in fraaie hout/ koper -bewerking, brengt de oosterse mystiek in uw huis kamer en vraagt normaal 8,95 nu echt maar 7,95 U zit goed met zo'n kruk op chroom onderstel. Hy heeft een oranje of zwar te zitting en is b.y. voor de eetkeuken ideaal 14,95 ming! En dus kost deze oud-aziatische triangel (groot model) die zo leuk in elke kamer hangt nu geen 8,95 Sm 7,95 UITSLUITEND VRIJDAG EN ZATERDAG 19,75 Voor de bouw van luxe stalen jachten vragen w(J Wij bieden U een prettige we goed loon, reisgeldvergoeding, p en bedrijfsspaarregeling. Uw mondelinge of schriftelijke sollicit gaarne tegemoet. IMPORTANTE KUNST-, ANTIEK en INBOEDELVEILING Op verzoek van de weledelgeboren heer P. J. Dieckman, zullen wij op maandag 24 januari 1972 en volgende dagen t.o.v. de heer A. van Vliet, deur waarder te Leiden, zijn collectie kunst en antiek, alsmede de inboedel met een selecte toevoeging uit divers bezit verkopen bij opbod, aan de meest biedende, publiek, om contant geld, vanuit zijn tot riant woonhuis verbouwde boerderij „De Monde- rel", aan de Julianalaan 1 te Kaagdorp. Dit unieke pand (met bijbehorende opstallen, erf en jacht haven) is inmiddels uit de hand te koop. Inlich tingen hieromtrent kunnen worden ingewonnen bij de veilingdirectie. Deze veiling omvat: Antieke en klassieke meubelen, waaronder: ant. kussenkast, ant. porseleinkast, ant. keeftkast, ant. zeeuwse kast, ant. worteln. kabinet, anL tafels en stoelen (o.a. Louis XVI, empire en biedermeyer), ant. commodes en secretaire, fraai rozehouten bu reau-plat, eikeh. dekenkist, frans vitrinekastje, re naissance 4-deurs kast, bergères en voltalres, chaise longue, noteh. hoekkast, theetafel, wand- vitrine, fraaie kristallen en bronzen kronen, dago- bertfauteufl, bijzondere herenkamer, vleugel, ant. gebeeldhouwde vitrinekast etc. Exclusieve collectie schilderijen, aquarellen en tekeningen waarbij enkele zeer goede romantische stukken (P. G. Sjamaar, J. J. C. Spohler, H. A. van der Burgh, G. Craeyvanger, H. van Hove, H. Hulk, L. J. Kleyn, H. P. Koekkoek, J. H. Prins, H. Ronner, A. Verhoesen), enkele bijzondere meesters uit de 17e eeuw o.a. Frans van Mieris de Jonge, J. C. Droogsloot, J. van der Does de Jonge, diverse on gesigneerde stukken uit de gouden eeuw. Enkele namen uit de Haagsche en Amsterdamsche school: P. Bodifee, G. H. Breitner, J. F. Brugman, H. A. van Daalhoff, A. Knikker, E. Moll, P. Rink, W. Roelofs, H. Smith, F. W. Zürcher. Verzameling antieke klokken, pendules en baro meters o.a. meerdere antieke franse en engelse lantaarnklokken waarbij één met wings, fraaie vuurvergulde empire pendules, boulle consolle- klok, antiek staan dhorloge met speelwerk en chaniek, friese staartklok met dubbele kap en zeld zaam mechaniek, antieke tafelklok met speelwerk, antieke marmeren Louis XVI pendules, friese stoel- klok met maan- en datumaanwijzing, selecton pen dule, fries kantoorklokje met dubbele kap, holland- se bakbarometer met tinnen platen Louis XVI e.a. Perzische en andere Oosterse tapijten waarbij diverse oude stukken. Porselein en aardewerk o.m. blauw chinees, familie rose, blauw en gekleurd delfs, europees, ert nou veau, imari etc. Koper, tin en brons waarbij vijzels, tinnen borden, koperen bloembakken, doofpot, kraankan, helm- bak, kandelaars, klinknagelemmer, bronzen groe pen en beelden etc. Zilver en juwelen: zilveren gebruiksvoorwerpen zo als servies op blad, koektrommels op blad, kande laars, broodmand, cassette tafelzilver voor 12 per sonen, pijpencomfoor; gouden sieraden, waarbij familiejuwelen bezet met o.a. briljanten, diamanten en smaragden. DE KIJKDAGEN: zullen worden gehouden op vrijdag 21 januari a.s. van 10 tot 17 uur en van 19 tot 22 uur, zaterdag 22 en zondag 23 januari van 10 tot t8 uur en maandag 24 januari van 10 tot 14 uur. AANVANG DER VEILING: Maandag 24 Januari om 19.30 uur. Tijdens de kijkdagen is er gelegenheid trt het geven van koopopdrachten, welke gaarne koste loos door ons worden uitgevoerd. De geïllustreer de catalogus is uitsluitend tijdens de kijkdagen verkrijgbaar ad 2,—. Huize „De Monderet" is telefonisch bereikbaar onder nr. 02524-418. KUNSTVEILINGEN J. 0. WALSTIJN, Utrechtseweg 89, ZEIST, Tel. 03404-10707 winter en let op! Deze lage prijs is een blijvend lage prijs, ook de volgende week en de week daarna. groenmerk literblik kwaliteitsklasse 1 inhoud voor 2 liter soep 250 gram prei 175 gram knolselderij 100 gram wortelen 50 gram selderij kwaliteitsklasse 1 3 kilo N/U 8 stuks, minimaal 1500 gram Uit grootmoeders keuken. 24 pagina's kostelijke winterkost, maar nu eens wat anders dan anders. Praktische recepten, met gezellige plaatjes in kleur waar u iets aan hebt. spliterwten deGruyter sperzie bonen groenmerk literblik bierworst 100 gram 83 deGruyter citroenfris afwas middel hooggeconcentreerd 600 gram middelgroot no. 4 Met hittebestendige parkeerplaats voor het strijkijzer. Past op elke deGruyter diepvries spinazie 450 gram Japanse makreel deGruyter ontbijtkoek geruite halflinnen theedoek 3 verschillende kleuren, ideaal als glazendoek 500 gram m Vr haas 500 gram 425 blik a 8 stuks, 180 gram aardbeien - kersen-abrikozen ter introduktie pot 450 gram van 160 voor Hollandser kan het niet: Zuurkool met spekl zuurkool 500 gram 39 4- Zuurkool spek vacuüm verpakt 250 gram deGruyter staat voor u open. Openheid en eerlijk heid. Dat is geen olifant cadeau bij 'n pond olienootjes. Geen gulden reductie op iets van f 1,75. U weet dat zo iets niet kan. Wat u wilt, is 'n uitstekende kwaliteit voorde laagst mogelijke prijs. Oké, dat geeft de Gruyter elke dag. deGruyter heeft het lekkerste spaarsysteem van Nederland. Vraag naar het zegelboekje en plak pepzegels voor pure winst. rV en elke week worden we beter. Weekaanbledlngen zijn geldig t/m woensdag 26 januari. Vers vlees-, groente- en (ruitaanbiedingen zijn geldig l/m zaterdag 22 januari.

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 24