fèsson ^eti sfeervolle plaat njaakt eeii gezellige k§rst! Assistente loonadministratie Voor 425 man. N.V. Nederlandse Gasunie aspirant-leidingmonteurs Kaarslicht, wildbraat en dennegroendat maakt die gezellige warme sfeer rond de Kerstdagen thuis! Maar er hoort méér bij: fijne muziek die de sfeer nog verhoogtI Natuurlijk heeft MIC ook voor sfeervolle Kerstmuziek - in welk genre dan ook - de grootste kollektie. Kom maar luisteren! Hier zijn alvast een paar suggesties: Fettllche WeThntehten U zult, net als het publiek In de concertzaal, gefascineerd zijn door zijn welhaast ongelooflijke bereik van 4 oktaven: luister maar naar deze dultse Kerstlie deren met Ivan Rebroff en "Die Regensburger Domspatzen". ƒ21.- Chri9tmas Carols ditmaal niet van Dickens, maar uitgevoerd door het beroemde koor van King's College uit Cam bridge. Traditionele engelse lie deren. stralende koorzang van het allerhoogste niveau, ƒ21,- AnHa Kerr's Christmas Story Voor de liefhebbers! Daar is niets meer aan toe te voegenzéér muzikaal, zéér sfeervol, zéér Anita Kerr en daardoor onmid dellijk herkenbaar. Met de Royal Philharmonic Orchestral 21 The ,Rod McKuen Christmas Album met de man die al meer dan 900 songs componeerde, drie ge dichtenbundels schreef en die met zijn "hese persoonlijkheid" telkens weer zijn publiek, ver bijsterd, weet te boeien tot het uiterste, ƒ21,-. Wilma's Kerstfeest kan van niemand anders zijn dan van die kleine vertederende Wilma, die met 9 jaar al op het podium stond, steeds meer suc ces oogst en nu ook lieve Kerst liedjes zingt 16,50. Kerstmis met Mieke Telkamp moet een hele bijzondere Kerst mis zijn! Op deze plaat zingt zij met haar kristalheldere stem geluid hele bekende, maar ook zeer fraaie en tot nu toe vrij onbekende Kerstliedjes, 16,50. Kerstconcerten In barok Een klassieke Kerstmis hoort In barok-stijl. Met het fenomenale ensemble "I Musici". En met het Concerto Grosso in G moll van Correlli, de concerten in C dur van Manfredini, in G moll van Torelli en in F moll van Locatellf. 13,50. Vrolijk Kerstfeest met James Last Natuurlijk is gouden platenkoning James Last er ook weer bij! Met een plaat vol met feestelijk ge stemde nummers la James. Koren In de Kerstnacht Wat is een Kerstmis zonder koor muziek? Een prachtige sfeervolle Kerstplaat met bekende koren die met Kerst altijd de toon aan geven. Met de Maastreechter Staar, het Haags Kinderkoor, Pro Musica, De Schellenbellen en 13 Verenigde Koren Haarlem. ƒ10.-. Hollandse Kerst-pourri heet een langspeelplaat vol met nederlands talent. Afwisselend hoort u Corry en de Rekels, Ben Cramer, Jacques Herb en véle, véle anderen, 12,90. We zoeken een medewerkster, die niet alleen alles van de sociale wetten weet, maar op dat terrein ook een behulpzame vraagbaak kan zijn. Die niet alleen bekend is met mechanische loonadministratie, maar ook weet dat de gegevens waarmee ze werkt altijd vertrouwelijk zijn. Die zelfstandig kan werken en dus zonodig ook haar chef kan vervangen. Die ook andere gegevens bijhoudt zoals ziekteverzuim, overwerk e.d. U heeft al begrepen, dat we aan deze job veel gewicht toekennen. Het salaris is er dan ook naar. Uw sollicitatie, graag snel, schriftelijk of telefonisch aan onze heer Leentvaar, hoofd afdeling Personeelszaken. Fasson (Nederland) nv, Lammenschansweg 140, Leiden. Telefoon 01710-4 49 41 Een van de belangrijke producenten van zelfklevend materiaal ter wereld. Toepassingen vrijwel In alle sektoren van het bedrijfsleven, vooral in de grafische industrie. 22 Verkoopvesti- TRANSPORT EN VERKOOP VAN AARDGAS vraagt voor haar rayonkantoor te Rijswijk die in de buitendienst zullen worden be last met controle op en onderhoud van aardgastransportleidingen, hetgeen o.m. omvat het verrichten van montagewerk zaamheden, daarbij behorend grondwerk en het doen van eenvoudige metingen. Diploma L.T.S. en een rijbewijs B.E. zijn vereist. Leeftijd: 21-30 jaar. In het bedrijf wordt een praktijkopleiding gegeven. Na 1 jaar kan bevordering tot Leiding monteur B volgen: bij goede prestaties is na 3-4 jaar bevordering tot Leidingmonteur C mogelijk. Kandidaten, woonachtig te Rijswijk of direkte omgeving, genieten de voorkeur. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van advertentienummer, geboorte datum, opleiding, ervaring en datum van mogelijke indiensttreding, enz. te richten aan de Afdeling Personeelsformatie onder No. PF 650/1500, Postbus 19, Groningen. WONEN MET KARAKTER. AUTOBEDRIJF JONGELEEN - Lelden - Telefoon 01710—21560 SHELL Q.S.B. - A. Borst - Noordwijk-Binnen - Telefoon 017192820 Garage A. J. KRANENBURG - Oegsgteest - Telefoon 0171052962 Je kunt geen au*o bouwen voor een kleine grote prestaties, technische snufjes en extra's, zoals kooi-kon- struktie, veiligheidsstuur, kindersloten, 4 deuren slaapstoelen, pittige zuinig (114) en dan nog royale ruimte voor het hele gezin. Skoda kan het. De komplete auto voor de prijs van een halve. Dus hüp naar de dealer om te kijken of er nog sprookjes bestaan. Prijs, èf Voorschoten, v.a. Een plezierige manier om meubelen te gaan kijken is een tochtje naar Meeuwis. EIGENTIJDS EIKENHOUTEN BANKSTEL bestcmnde uit 3-zits bank f. 968,-fauteuil f 483,-; bijpassende salontafel f.359,-. EERLIJKE IEPENHOUTEN EETKAMER: eetkamertafel 130 x 90 cm. f. 295.-; stoel met biezenmat f. 147.-; onderkast f. 980.-; bijpassende opstand f. 252.-.

Leidsch Dagblad | 1971 | | pagina 24