Sint kent alle wensen- óok die van grote mensen 32.50 2295 159, 69.95 32,50 1275 89.50 89150 38.50 1590 155.-1 229, 5950 2t75; VROOM OREESMAMN m Vendomatic Haardroger. Sint houdt van keurig- gedroogde kapsels en heeft daarom de beste droger uit- gezocht. Slaat af bij oververhit- I ting. Met schakelaar voor koude en warme lucht. Is er in frisse Meuren. Met standaard en blaastuit voor Vendomatic Broodrooster Ideaal voor menig heerlijk ochtendje. Roostert 2 sneetjes brood tegelijk aan beide zijden. I Bruinheidsgraad instelbaar: Slaat automatisch af. Volkomen veilig. Oranje, groen en beige. Philips Ladyshave Biezonder dankbaar cadeau. Zorgt voor snelle en probleem loze ontharing van oksels en benen. Voor 110 en 220 volt. In prachtige cadeau-cassette' Vendomatic Tourtop Stofzuiger. Sint heeft een hekel aan wild geraas't resultaat is deze rustige sterke 650-watts-stofzuiger. Met draaislang-aansluiting. Perfekt afgewerkt. Met stofmeter, grote stofzak, voetschakelaar en 6 meter snoer. Regelbare zuigkracht. Bruin/beige. Braun Sixtant de Luxe Pientere baas, die SinterMaas Die haalt gewoon van alles het allerbeste bij elkaar, dus zit er ook een Braun Sixtant de Luxe bij. De snelle, zachte, maar onverbiddelijke scheerder met Gebruik voor deze stofzuiger d l Vendomatic papieren stof- l zakken. Per set van 10 stuks I 2.95 z'n perfekte tondeuze en z'n speciale maat-handgreep. In luxueuze .cadeau-cassette Philips Elektrische Haarborstel Het nieuwste op het gebied van haarborstels. Twee tegen elkaar in werkende borstels masseren uw hoofdhuid en borstelen tegelijkertijd uw haar. In leuk Rowenta Warme-luchtkam Prachtige moderne mooimaker voor uw haar. Deze warme- luchtkam droogt uw haar I terwijl u het in model brengt. I Snel en met een prachtig resultaat. Schakelt automatisch I uit bij oververhitting. Rowenta Stoom/sproei- strijkijzer. Sinterklaas houdt wel van nieuwtjes. En wat vindt u van deze ultra-moderne stoom strijker. Kunt u mee droog strijken, stomen, persen en invochten. Moderne straldce vormgeving en kontrole-lampje. Vendomatic Lichtgewicht-» strijkijzer Uiterst welkome surprise, zo'n voortreffelijk lichtgewicht- strijkijzer (800 gram!). Moderne open handgreep. Met op verschillende stoffen in te stellen termostaat. Voor linkse en rechtse strijksters. Philips Hoogtezon Eigenlijk een dubbel-cadeau. Omdat-ie zowel hoogtezon als infra-rood lamp is. Een apparaat dat als de „r" in de naand zit heel goede diensten kan bewijzen." En Sint denkt aan alles. Zo is het geheel inklapbaar en makkelijk op te bergen. Met hoogtezonbril en tijdklok Eltrolüd Automatische Koffiemachine Waar haalt de Sint het vandaan Prachtig 1000 watt - '220 volt koffie-zet-apparaat voor 1-8 heerlijke koppen filterkoffie. Uitgerust met warmhoud- plaatje en verlichte aan/uit- Philips 3-kops-Scheerapparaat Met de 3 fabuleuze, verende super 90-scheerhoofden, met scheer-uit cirkel voor snel, glad en komfortabel scheren. Met uitschuifbare tondeuze, Remington Scheerapparaat 100 Special scheerapparaat. Met regelbare scheerstanden aangepast aan iedere baard en huid. spiraalsnoer en klapetui. Met verwisselbare mesjes. Reuze-cadeau Philips Handmixer Al jaren een vtyn de absolute Top-Blijmakers van Sinterklaas. De ideale keukenhulp. Met kneedhaken, kloppers en ophangbeugel. Maakt met drie instelbare snelheden alles klaar. In een wip. (Raadpleeg vooraf uw huisarts.) Vendomatic Elektrisch Theelicht. Zie de maan schijnt door de bomen en binnen gloeit het gezellige theelichtje. Met gloeilampje, -snoer en stekker. Is er in oranje, groen en beige. In cadeaus Vendomatic Gas-kooktoestel Sint denkt aan ajles. Daarom kon-ie ook dit mooie praktische kooktoestel met z'n 2 grote, 1 normale en 1 sudderbrander beslist niet laten staan. Met centrale aansteekinrichting, zelfvergrendelende kranen en natuurlijk een prachtige afdekplaat. Vendomatic 140 1 Tafelmodel-koelkast Koel-berekenend koos Sint de beste koelkast in deze prijsMasse. Een luxe-apparaat met kras- en stootvast blad, vriesvak over de hele breedte. Uitneembare draagrekken. Royale vleeslade. Tweedelige groentelade. Binnenverlichting. Magnetische deursluiting. Enz. enz. Rowenta Haardroogkap Luxueuze moderne haardroger met alle prettige snufjes, als op afstand instelbare droog- temperatuur (5 standen) en praktisch Mein opvouwbaar vloerstatief. Voor alle mensen met hartewensen de schatkamer van Sint-Nicolaas

Leidsch Dagblad | 1971 | | pagina 30