ZWEMMEN IN „POELMEER" DUURDER Vrees voor verdere verzilting Dijkgraaf van Rijnland wil meer informatie Leiderdorpse verkoper raakte in paniek Warmond gaat over op plasticzakken PAGINA 2 LEÏDSCH DAGBLAD VRIJDAG 19 NOVEMBER lj| dies meer zy. Het gaat om kleine dingen, waarvoor wij als huisvrouwen en moeders kunnen zorgen, die wij onze kin deren kunnen en moeten leren. Hebt u wel eens in een kerkbank gezeten waar toffee- en drop- oapiertjes op de grond lagen? Ergert u zich niet als u van va kantie thuiskomt en uw tuintje of stoep liggen vol met wikkels van repen mars. bounty enz.? Dit zijn toch dingen, die wij zelf in de hand hebben! U vindt het toch ook niet goed. dat de kin leren hun „papiertjes in de ka- ner op de grond gooien?" „Laten we ze leren netjes te zijn op andermans spullen, de straat is ook van een ander" Dat ze eens snoepen is niet zo erg. maar laten ze het „res tant" dan in hun zakken steken „Als we de kinderen vertellen, dat ze kunnen meehelpen met net tegengaan van de „veront reiniging" kan het nog wel eens gebeuren, dat ze er trots op wor den de „schoonste" straat te hebben. En u zelf hoeft zich niet meer te ergeren aan vuile en rommelige straten". Raad besluit zwemlessen niet duurder te maken OEGSTGEEST De raad van Oegstgeest heeft zich gisteravond hoofdzakelijk bezig gehouden met prijsverhogende zaken. Eerst met de tarieven voor Poelmeer. Het nieuwe door B. en W. opgebouwde tariefstelsel betekent dat de in komsten uit het zwembad met 15% zullen omhooggaan. De PvdA en me vrouw v. Lookeren Campagne (D'66> vond dit percentage te hoog. ofschoon de wethouder benadrukte dat het in hoofdzaak ging om dek king van meer loonkosten. De an dere fracties gingen wat sleutelen aan de tarieven en op voorstel van VVD-ziJde werd besloten de zwem lessen niet te verhogen, zodat het oude bedrag van f 12.50 voor 15 lessen onveranderd blijft. leeftyd van 16 jaar op te trekken tot 18 jaar werd verworpen. Een andere prijsverhoging betrof de reinigingsrechten. Voorgesteld werd het nieuwe tarief te bepalen op f 25 per jaar. Het dekkingsper centage is daardoor gebracht op ruim 35%. Zowel tarief als dek kingspercentage liggen laag in ver gelijk met andere gemeenten, vol gens de wethouders. Een kleine compensatie is dat men desge wenst meer dan 6 zakken tegelijk voor dit tarief mag aanbieden. De raad ging hiermee akkoord. Wel bepleitte de raad dat meer toezicht wordt uitgeoefend op de plastic- zakken. omdat het gewenst is dat de door de gemeente aangekochte zakken worden gebruikt en niet die van mindere kwaliteit. Ook moet een einde komen aan aanbieding van vuil in dozen en dergelijke .Bij de verkoop van bouwgrond aan "Buitenlust" voor de bouw van 69 bejaardenwoningen, waarmee de raad akkoord ging, sprak PvdA er De Graaf de hoop uit dat de huur prijs niet boven de f 200 per maand zal uitkomen. Een andere prijsverhoging werd toe gepast t.a.v. de tarieven voor het gebruik van de gymnastieklokalen. De raad stelde zich daar geheel achter. Er ontstond een discussie over het al of niet toetreden van de gemeen ten Katwijk, Valkenburg, Voorhout en Lisse tot het regionaal woonwa genkamp. De D'66 fractie was te gen omdat men van die zijde meer heil ziet in de oprichting van klei nere zg. dependance-kampen. Wet houder Thorn wees erop. dat de toetreding niet alleen van belang is voor de genoemde gemeenten, maar ook voor de woonwagenbewo ners. Het voorstel tot toelating werd aanvaard. Reconstructie De voorgenomen reconstructie van Laan van Oud-Poelgeest en Abts- poelweg zal meer gaan kosten dan aanvankelijk werd begroot. Wet houder van den Voet deelde mee. dat de aanbesteding achter de rug is en dat met de werkzaamheden nog dit Jaar een begin zal worden gemaakt. Er bestaat een conflict over de afrekening van de grond prijs van de aan de Kennedylaan gebouwde woningen In verband daarmede willen B. en W. een rechtsgeding aangaan met de eige naren. Deze zaak zal in een beslo ten vergadering worden gespro ken. Gewestraad Bij de rondvraag stelde de VVD-er Gmelich Meyling een interessante zaak aan de orde. Hij was pas be noemd tot lid van de gewestraad. Er bestaat nogal kritiek over het functioneren van de gewestraad en hij wilde weten hoe de leden van die raad zich moeten opstellen. Hij had drie vormen aangetroffen Men zit daar namens de gemeen te, door wie men is afgevaardigd, of men doet mee aan politieke blokvorming, of men zit daar als privépersoon. Na enige discussie werd op voorstel van de voorzitter besloten dit al les als punt van bespreking op te voeren in de commissie van inter gemeentelijke zaken. Het lid van de Pr. Chr. fractie Van Veen wilde zijn complimenten geven aan de Jeugdgroep, die de tentoonstellii "Wijk te Kijk" had georganisee: Zijn fractiegenoot Brouwer zou W op prijs stellen als deze tentofl» stelling nog een keer zou kun» worden ingericht speciaal voor raadsleden. Mevrouw Gouverneur had resptf voor de inrichting van de sped plaats aan de Rozenlaan en W digde aan, dat ze bij de begroting behandeling zal voorstellen toezichthouder voor alle speelplan sen in te stellen. Dit lid van D'66 wilde weten of1 wel dan niet een koopavond ko®1 Wethouder Thorn: er zijn hieroB trent geen verzoeken van midde® standszijde gedaan. Gmelich Mft' ling kon op een vraag van Gouverneur (KVP) melden actie Joker wegens gebrek aan b* langstelling niet doorging. LEIDEN Het hoogheemraadschap Rijnland wil een betere en meer regelmatige informatie over de activiteiten van de in ternationale commissie die in '53 is ingesteld (maar pas zes jaar geleden daadwerkelijk aan de slag is gegaan) voor de bewa king van het Rijnwater. Dit verlangen legde mr. Schokking, de dijkgraaf van het hoogheemraadschap Rijnland, vanmorgen op tafel tijdens zijn toespraak tot de Koningin en minister Drees in de Stadsgehoorzaal te Leiden. Vrijdag Rijnland is nauwelijks in staat om het doen en laten van de commissie in de gaten te houden, lichtte mr. Schokking toe. De regeling die de commissie voorbereidt over de opslag van zout aan de Franse kalimijnen vond hij een onvoldoende geruststel lend effect hebben. De dijkgraaf zei te vrezen, dat de verzilting van Delfland en Rijnland nog zal toenemen. Op het ogenblik is het water van de Hollandse IJs- sel al niet bruikbaar meer, vanwege het te hoge zoutgehalte. Al enige tijd geleden is daarom besloten om water af te tappen van het Amsterdam- Rijnkanaal. dat met 250 milligram zout per liter 'de max. grens voor de tuinbouw is 300) nog wel geschikt is. Per seconde stroomt nu tien kubieke meter naar Delfland en Rijnland, maar dit zouden er eigenlijk vijftien tot twintig moeten zijn. De handen moeten snel ineen ge slagen worden, aldus mr. Schokking Op het gebied van de waterzorg moet men elkaar zien te vinden om een zo efficiënt mogelijk apparatuur op te bouwen. Uitvoering van St. Jansfanfare ZOETERWOUDE De St. Jans fanfare, die de laatste Jaren op con coursen hoge prijzen wegsleepte, geeft zaterdagavond in de zaal van „Het Centrum" aan de Schenkelweg een uitvoering. De uitvoering staat onder leiding van Jan Mey. Het vijf tien man tellende accordeonorkest Vivace onder leiding van Peter Slin gerland uit Leiden zal voor een con trasterende noot zorgen. Kledingactie in Noordwijkerhout NOORDWIJKERHOUT In Noordwijkerhout zal morgen een kle- ding-actie voor de Pakistaanse vluchtelingen worden gehouden. De bliksem-actie wordt uitgevoerd door de welpen en verkenners van de Bos- trenogroep, die door het dorp zullen trekken om de overtollige kleding in ontvangst te nemen. Het gaat hoofdzakelijk om kinderkleding tot ongeveer zes jaar en dekens. Vow de mensen, die niet thuis zijn of de padvinders mis lopen bestaat er gelegenheid de kleding af te geven bij J. W Bateram, Dr. Kuyperstraat 41 tel. 2747. VROUWEN TEGEN VERVUILING ALPHEN AAN DEN RIJN De Nederlandse Christen Vrou wenbond, afdeling Alphen aan den Rijn, heeft in 't november nummer van het bondsorgaan de strijd tegen de milieu-veront reiniging aangeboden. In het stukje staat onder an dere „Het gaat hier niet zo zeer om onze auto's .fabrieken of wat Bescherming Minister Drees herhaalde zijn gis teren in de Kamer gemaakte opmer king, over de eenzijdige kritiek op de Franse kalimijnen. Over de ver anderde taak van het hoogheem raadschap zei hij: „Het gaat nu niet meer zozeer om de strijd tegen de wateroverlast, maar om de bescher ming van het water". Ook hij vond dat er moet worden samengewerkt op het gebied van de waterzorg in een zo groot mogelijk gebied: „een aantal van drie schap pen in één provincie lijkt me wel het maximum". Oud-Zoeterwoude houdt expositie ZOETERWOUDE Het genoot schap Oud-Zoeterwoude houdt zater dag en zondag van 11.0012.00 uur en zondag van 13.0017.00 uur een tentoonstelling in de ,,Drie Eendjes". Een gedeelte van de tentoongestelde voorwerpen e.a. zijn al eens tentoon gesteld maar het genootschap heeft er intussen heel wat bijgekregen. Er is ook een inzending van de pastorie aan de Zuid-Buurt te zien. Deze be staat uit oude montransen, kelken en schilderijen. Tevens zal men het Zoe- terwoudse kantwerk kunnen bewon deren. KVP-er De Groot uit gemeenteraad ZOETERWOUDE De Zoeter- woudse gemeenteraad zal binnenkort weer aan een nieuw gezicht moeten wennen. Nadat enige tijd geleden de heer Pley afscheid nam van zijn collega-raadsleden zal nu ook de KVP-vertegenwoordiger G. W. J. de Groot de raad verlaten. De neer De Groot gaat in Leiderdorp wonen Kandidaten voor zijn opvolging zijn de heren P J. van Rijn en H S. Broekhuis resp. als achtste en ne gende op de lijst van de KVP. DEN HAAG „Het is maar de vraag of iemand, die zo gauw in pa niek raakt in feite wel geschikt is om achter het stuur van een auto te zitten", zei de Haagse politierech ter. mevr. Balkenstein. Die opmerking was naar aanlei ding van de mededeling van een 21- jarige verkoper uit Leiderdorp dat hij in paniek was geraakt, nadat hij met de door hem bestuurde auto op het Utrechtse Veer in Leiden tegen een geparkeerde auto was gebotst. Na het ongeluk was hij er vandoor gegaan. Hij vertelde weliswaar braaf, dat hij de volgende dag naar de politie was gegaan om zich te melden doch Basketballarbiter zwaar gewond LEIDEN Scheidsrechter Eis- ma, die woensdagavond tijdens de basketball wedstrijd Koejaké-Sigi geslagen is, blijkt er veel ernstiger aan toe, dan in eerste instantie werd gedacht. De zwellingen in het gezicht blij ken een gebroken jukbeen te ver bergen. De operatie kan waarschijn lijk pas maandag plaats vinden als de zwellingen zijn weggetrokken. De heer Eisma liep bovendien een her senschudding op en zijn arm blijkt door de Koejaké spelers uit de kom te zijn geslagen. ALKMAAR, 19 nov. Kaasmarkt. Commissienoteringen ln guldens per kg. fabrieksedammer 3.89. middelbare 3 94. Goudse volvette 4.09. Handel dat bleek pas te zijn gebeurd, nadat hem ter ore was gekomen dat de politie hem zocht. En de regeling van de schadevergoe ding zou ook pas na dit alles tot stand zijn gekomen. De Officier van Justitie wilde er rekening mee hou den. dat verdachte nog niet eerder Is veroordeeld anders zou het rijbe wijs zonder meer zijn ingetrokken Nu bleef het bij f. 150.- boete en voorwaardelijk drie maanden in trekken van het rijbewijs met proef tijd van 2 jaar. Dat werd ook het vonnis van de rechter. Koningin Juliana zat van morgen in de Stadsgehoorzaal tij dens de toespraken op de eerste rij naast haar commissaris in Zuid-Holland mr. Klaasesz (links) en dijkgraaf Schokking en burge meester Vis van Leiden. (Foto Holvast) WARMOND In de vorige raads vergadering werd besloten de aan schaffing van een vrachtauto met kraan aan te houden. Thans stellen B. en W voor een krediet beschik baar te stellen van f 47.100 voor de aanschaf van een nieuwe vrachtauto met kraan en opbouw. B. en W. de len mede dat het in de bedoeling ligt per 1 april 1972 over te schake len van papieren op plasticzakken voor het ophalen van huisvuil. Deze zakken hebben een inhoud van 40 li ter, kosten f 2,50 per 20 stuks, het geen neerkomt op f 12,50 per jaar per gezin. Met de winkeliersvereni ging zal in overleg worden getreden over de in- en verkoop van de plas tic zakken. Het reinigingsrecht per gezin zal voorshands gehandhaafd blijven op f 35.- per jaar. De vernieuwing van de riolering eerste fase is opgedragen aan de Ge- br. Schouls NV voor een bedrag van f 375.000. Het werk was begroot op f 347.950.- exc. btw. De begeleiding en coördinatie van het plan „Zwanenburg" vraagt steeds meer zorg en werkkracht. In verband hiermee stellen B. en W. voor twee afzonderlijke functies in te stellen en wel van Technisch directeur en Economisch directeur van het Grond en Zandwinningsbedrijf en in deze functies te benoemen de directeur van gemeentewerken en de Chef van Financiën, tegen een salaris van resp. f 2100 en f 1800 per Jaar. Burgerlijke Stand van Leiden GEBOREN Astrid Sophia Maria, dr. van J. M. Vlnkesteijn en J. C. E. Schenderling; Anthonlus Teunls, zn. van L. I. Stel- ma en J. Star; Pieter, zn. van J. N. Dekker en N. Minnes: Taco, zn. van J. Ringma en M. J. Westdorp; Ray mond Roger, zn. van J. J. van der Steen en J. M. C. Vermaesen; Corne lia Leonardus Marco, zn. van M. H. van Hemert en A. H. van Delft; Netty dr. van IJ. Verdoes en M. van Duljn"; Gdyl Jeanine Therèse, dr. van J. W. de Heer en J. P. Joha; Catharlna Eli zabeth. dr. van S. P. Bettonvllle en A. H. Teunissen; Anja, dr van H. K. Neugebauer en S. Stephan; Saskia Agatha Cornelia. dr. van P. F. J. van Tienen en C. A. M. C. de Jong. ONDERTROUWD W M Hoogenraat en I. van den Burgh. H. Stikkelorum en J. W. A. Verlaan; C. Nleuwenhuis en C. Schouls. C. J. van Doom en J. P. Wijtsma. F. Eikerbout en E. A. S. Pronk. F S. M. van Kleef en K. E. P. van der Heij den. M. J. M. de Jeu en M. J. Plas- meljer, N. G. de Mooii en J. G Koo- reman, L. van Veen en A. T. M. Kar- remans, H. J. S. Vrijhof en M H. Akerboom. W. F. Oudshoorn en M. TomeiJ. P. ten Donkelaar en S. M L. van der Lelie, W. J. M. Hllgersom en J. A. M. Nijhuis. L. W. Mulder en G. Gyzeny. G. Plomp en B. Verstraaten, C. B. van Vugt en P. M. Belt. J. J. Verver en W. Flippo. F. de Pater en G. Bouman. A. G. Lammerdin en A. W. de Kort. J. J. van der Linden en A. M. Smlt. J. D. A. Plkart en E. Steenbergen. J. B. M Segond von Banchet en G. A. C. Schouten. B E Meertens en H. C. C. Hak. P Nix en A. J. M. Derksen. R. Fallaux en W. F van Gelder. J. H. Jonkers en H. G. Bonte. W. Temme en A. L. van der Gugten. G. Brands en Y W. M. van c!er Steen. H. Harmsma en L. H. Sloos. I P. van der Hoogt en H. M. van Noort. F X. M. Kok en M. J. Blank- water. W. Llbeton en G. M. H. Meijer, A. van Meeteren en M. J. Stijl. H. de Roode en J P. Vletter. T. L. The en M Y. Leenen. W. F. P van der Vel den en G. Neuteboom. D. J van der Vos en H. M. Nellssen. B W. J. Wol- sirk en M. Brier, H. van der Zeeuw en M. M. van der Blom. GETROUWD J. Kooien en S. S. de Roo. G. A Brandt en H. C. Dubbeldeman W. Sweers en C. de Roöde, F. van Zelst en J. Dubbeldeman, H. Nlevaart en J. Oiesbert, A. de Vries en D. van der Haar. J. J. Fakkel en I. J. Brouwer. F. J. H. Smeels en J. Klelnman. OVERLEDEN St. Nicolaas komt 27ste naar Warmond WARMOND St.-Nicolaas zal 27 november om kwart over een met zijn gevolg in Warmond aankomen. Bur gemeester Langemeijer zal de Sint die op uitnodiging van de winkeliersver eniging. NKV. middenstands en LTB naar het Kaagdorp komt. verwelko men. Om half twee begint de stoet aan een rondgang door het dorp. De route is Meerrustlaan. Herenweg, Mathenessestraat, Duivenvoorde straat, Lockhorstlaan, Jan Steenlaan, Dorpsstraat, Burg. Ketelaarstraat. Julianastraat. Herenweg, De tocht eindigt in het Trefpunt waar de kin deren van kleuterscholen klaar zitten om de Sint te ontvangen. Ook de kin deren van de eerste en tweede klas van de lagere scholen krijgen bezoek van de Sint. De Lakenhal Ver. Oud- Leiden Fo rum volksllederenonderzoek 8 uur na middag. Stadhuis Openbare begrotingsverga dering Commissie stadsontwikkeling en verkeerszaken 2 en 8 uur nam. Oegstgeest Sociëteit voor kamerbe woners en alleenstaanden 8 uur nam. Breestraat 19 Sociëteit Twentwel (v kamerbewoners en alleenstaanden) 9- 12 uur nam. Konlngsruil Ruilclub 7.30-10 uur Oude Vest 73Informatie-avond Scientology 8 uur nam. Zaal Mekel (Hogewoerd 87) Jaarver gadering P.v.d.A. 8 uur nam. Kath. Militair Tehuis (Korte Mare) Schietavond Ned. Bond van Oud-Strij- Zaterdag feest 8 uur nam., café-bar Het Mierennest (Morsweg 69) Koffie -bar 12-2 uur nam. Doopsgezinde Kerk Adventkerk bij belstudie 10 uur voorm., prediking ds. C. van Ree 11 uur voorm. Oegstgeest (Geverstraat 65) Socië teit voor kamerbewoners en alleen staanden 8 uur nam. Breestraat 19 Sociëteit Twentwel (voor kamerbewoners en alleenstaan den) 9-12 uur nam. Oegstgeest (Het Witte Huls) Schaak sociëteit Palamedes 2-5.30 uur nam. Zondag LEIDEN De Elisabeth Gasthuishof, het gerestaureerde tehuis voor minder valide bejaar den in de Camp, is „vol". Gister middag is de laatste bewoner met een bloemetje ontvangen (op foto Holvast). Het is de heer Petrusma. Zijlsingel 2 Evangellecentrum. Spr. Tony Abraham 10 uur voorm. Hogewoerd 175 Jehova Getuigen 10 uur voorm. 2.30 en 5.15 uur nam. Breestraat 19 Sociëteit Twentwel (voor kamerbewoners en alleenstaan den) 9—12 uur nam. Rijnlandslyceum (Apollolaan 1) Gem. voor oorspronkelijk christen dom, afd. Oegstgeest Spr. evang. N. v.d. Brugge 7.30 uur nam. Kreatief Centrum (Breestraat 66) Optreden Frank Verhoef. 8 uur nam. Café-bar 12-6 en 7.30-1 uur nam. Oude Rijn 3 Pinkstergemeente Spr dhr. J. Eikerbout 3 uur nam. iila» Stadhuis Gemeenteraad 7.30 uur Stadhuis Openbare begrotingsverga dering commissie volkshuisvesting en openbare werken 2 uur nam Molen De Valk Moblelkantoor ANWB 10 uur voorm. 4 uur nam Dansschool Mekel (Hogewoerd) Con tactavond weduwnaarsclub 8 uur nam. Rehoboth (Rapenburg) Leldse Ama- teursfotografenverenlging 8 uur nam. Oegstgeest (Willlbrordgebouw) Ned. Kapperspatroonbond Gesprek over mo derne verkoopmethodes 8 uur nam. Kantine Clos en Leembrugge Ned. ïr. va Hulsvrouwen Demonstratie Bedrijfschap voor het Slagersbedrijf WEEKE1NDED1ENST Leiden Tot zaterdagmorgen 10 uur raadplege men de eigen hulsarts, daarna tot zondagnacht 12 uur uitslui tend voor spoedgevallen de dokterste lefoon 22222. Warmond Dokter Bots. Aalberse- laan 2 Voorhout, tel. 11393, wijkzuster Dekkers, Herenweg 77, tel. 2250. Leiderdorp Dokter Van 't Woud, Hoofdstraat 40, tel. 30070 (wijkzuster C.,Prins. Wilddreef 350, tel. 24909). Voorschoten Dokter A. M, Kos- tense, Voorstraat 23. tel. 2493 (wijk verpleging Gezondheidscentrum, Wijn gaardenlaan 2). Oegstgeest Dokter D. Held, Mare- laan 36, tel. 52255. fkdienst De avond-, nacht- en zondagsdienst wordt waargenomen door Apotheek Centraal Breestraat 74, Apotheek Voorschoten Leidseweg 6$ en Apo theek Oegstgeest Wllhelmlnapark 8. MINI-nieuws l uit i MA XI-Leiden Aan de Leidse University 17 november de heer J. W. a i den Berg, tot doctor ln de wisk„ en natuurwetenschappen gepy veerd op 'n proefschrift, getiteld interactie tussen polyethyleen-i ne en natriumdodecylsulfaat in ter". De Leidse Postduivenven ging „De Snel vlieger" houdt i en 28 november haar jaarlijkse t toonstelling in het clubgebouw j terkwartier" in de Bor Keurmeester is de heer A R0i1 uit Utrecht. De duiven zijn te bes tigen op zaterdag vanaf 7.00 uw op zondag vanaf 10.00 uur. 9 Leidse afdeling van de Nederig Kapperpatroonsbond organiseert maandag 22 november een spec avond over moderne verkoop thodes. De avond begint om j uur en wordt gehouden in het 1 librordgebouw in Oegstgeest. langstellenden van harte welkom De afdeling Leiden van de Stichi Yoga Nederland begint weer met cursus van acht weken. Voor de ginnerscursus kan men zich no? geven bij het secretariaat. Riet 47 in Delft. tel. 01730-40840. susleider is Bert Willemse. De li worden gegeven op woensdagmit van half drie tot 20 over drie op donderdagavond van zeven tien voor acht. De Paty s gaat nu ook in Leiden Noors ter verkopen. Het water is 1 pakt in pakken van twee liter kost f 1.20 per pak. Razend enth siaste redactieleden van het hebben terstond besloten binnen zienbare tijd een waterfeest te p geven, liefst opgeluisterd door 1 waterballet. In de parochie! aan de Pastoor v. d. Plaatstraat Rijpwetering zal zaterdag 20 novi ber een jongerenmis worden geh den m.m.v. de Leidse Jongerengr „The Lord's Folks" o.l.v. de heer Vlasveld. Thema van de vier; Toekomstverwachtingen. matoloog dr. A. Cats, de orthq disch chirurg J. D. Burger, neurologen prof. dr. A. J. Ver] en A. R. Wintzén, allen uit Lek en de Wassenaarse neuroloog J. A. van der Drift en de neuron rurg R. M. J. Hanraets, ook uit W senaar, zijn met ingang van 1 nuari 1972 benoemd tot vaste i kundigen bij de Raad van Bei in Den Haag. Het bestuur i de L.V.S.R.V. „De Vliet" volgt samengesteld: praeses mej, L. Jansen, abactis mej. J. S. G| bers, quaestrix mej. P. M. van l commissaresse materiaal mej. A, M. Hoogeboom, commissaresse roeien mej. M. A. Detmers, ass sor mej. L. M. A. Patterson. Advi rend lid mej. M. A. H. Hulsbos.

Leidsch Dagblad | 1971 | | pagina 2