de file wachtenden van het .jaar doorstromen voor de auto kan eindelijk Het verschil tussen een topverkoper en een RankXerox topverkoper is 5 weken. RANKXEROX CITROËNA EEN LENING jjTjV KRAANVERHUUR M. Verschoor N.V. Eerst iets over Rank Xerox Rank Xerox begeleidt en adviseert bedrijven bij hun efficiency in kommunikatie. Het belangrijkste onderdeel daarvan is het verhuren van kopieer- en dupliceermachines. Om maar even de drie voornaamste machines op te noemen: de Rank Xerox 3600, de Rank Xerox 720 en de Rank Xerox 660. Op dit gebied zijn we in de wereld verreweg de grootste. Oorzaken hiervan: Onze apparaten zijn de enige die kunnen afdrukken op gewoon papier. Ook op gekleurd of voorbedrukt papier. Daarnaast hebben we het wereld- snelheidsrekord op onze naam staan. De Rank Xerox 3600 maakt namelijk elke seconde een afdruk. Bovendien gaat er een hardnekkig gerucht dat de kwaliteit van een Rank Xerox-afdruk veruit de beste is. Onze afnemers zijn niet alleen de grote bedrijven en de overheid maar ook notariskantoren, onderzoekbureaus, uitgeverijen, filmmaatschappijen etc. Kortom, alle bedrijven waar schriftelijke kommunikatie een belangrijke rol speelt. Steeds meer bedrijven ontdekken de enorme mogelijkheden van een Rank Xerox. We groeien hard. Bijna onrustbarend hard. Over de verkoper van Rank Xerox De Rank Xerox verkoper heeft een ijzersterke troef: het pakket mogelijkheden met de bijbehorende kostenanalyse. Hij berekent aan de hand van gegevens die hij van zijn prospect krijgt, nauwkeurig wat er in dat bedrijf maandelijks wordt uitgegeven aan kopiëren. Daarna maakt hij een kalkulatie van de kosten die verbonden zijn aan een voor dat bedrijf geschikt Rank Xerox apparaat en introduceert de specifieke nieuwe mogelijkheden. Deze twee analyses verwerkt hij in een voorstel dat hij aan zijn prospect voorlegt. De toelichting die hij daarbij moet geven zijn aan een goede verkoper wel toevertrouwd. Vooral omdat elke verkoper bij ons een gedegen backgrond krijgt van 5 weken op het gebied van verkooppolitiek en produktkennis. Deze training is volledig gericht op de praktijk van de verkoop. Vandaar dat elke topverkoper na 5 weken volledig kan meedraaien in het Rank Xerox-verkoopsysteem. Wij stellen aan onze verkopers de volgende eisen: Zij moeten een middelbare schoolopleiding hebben met daarbij kennis van bedrijfseconomie en of - organisatie. Daarbij moeten zij kosten berekeningen kunnen maken om zodoende profijt en tijdwinst te kunnen verkopen. Zij moeten kunnen praten met managers, bedrijfsleiders en andere beslissers. Natuurlijk worden al deze waarde volle kwaliteiten uitstekend beloond. Met een salaris aangepast aan het niveau en de verantwoordelijkheid van de job. Met de beschikking over een auto. Met een ruime telefoonvergoeding, een onkostenvergoeding, een pensioenregeling en andere sociale voorzieningen. Daarbij liggen de promotiekansen zeer gunstig bij Rank Xerox. Voorbeeld: In 5 jaar tijd is het aantal verkoop-supervisors vervijfvoudigd. Deze supervisors kwamen allen uit eigen gelederen. En bij het kiezen hanteren wij slechts één graadmeter: Kapaciteit. Over uw sollicitatie U hebt 't gelezen. U hebt 't begrepen. We hebben snel verkopers nodig. Goede verkopers. Verkopers die bovenstaande kwaliteiten helemaal in zich verenigd zien. Die ervan overtuigd zijn dat ze na 5 weken intensieve training volledig kunnen meedraaien in ons verkoopsysteem. Schrijf ons duidelijk in uw brief waarom u denkt de juiste man te zijn. Dan maken wij zo snel mogelijk een afspraak. Rank Xerox (Nederland) N.V, Maassluisstraat 2, Amsterdam. T.a.v. de afdeling Personeelszaken. Met ingang van maandag 1 november 1971 zullen de tarieven van de jeugdrittenkaarten op de lokale en interlokale NZH-lijnen worden gewijzigd. De nieuwe tarieven liggen ter inzage in de haltekantoren. Ook het buspersoneel kan inlichtingen verstrekken. De tariefwijzigingen zijn goedgekeurd door de Rijkshoofdinspecteur van het Verkeer in het district Noord-Holland. van de NVB betekent: I ml mm Binnen enkele dagen con- tant geld. Bedragen van f500,- tot f9000,-. Aflossing in max. 3 jaar. Geheel schriftelijke behandeling mogelijk. B.v.: 2500,20 aflossing in 30 x 100,- per maand. handen Nationale Volksbank: Westeinde 10 Mariënburgstr. 10 Kerkstraat 17 LangestraatH Gravenhage Riviervismarkt 4 Nijmegen v. Welderenstr. 127 08800- 26200 Rotterdam Mauritsweg45 010-135743 Utrecht Maliebaan 67 030- 14636 Wij zijn even stil geweest over de GS. De produktie kon de enorme vraag naar de door een kritische vakpers tot auto van het jaar gepromoveerde nieuwe Citroen eenvoudig niet bijbenen. De lange levertijd moest wel een domper zetten op het enthousiasme van de tienduizenden in heel Europa die op deze auto gewacht hadden. Hun geduld is inmiddels beloond. Binnenkort komen er elke dag 850 de fabriek uit! Daarom durven wij u weer uit te nodigen voor een proefrit. In de wetenschap dat u spoedig daarna in uw eigen GS kunt stappen. o.a. betonstorten, staalbouw plaatsen, trappen plaatsen en diverse hydra ïlische kranen tot 21 meter. Trappenhuizen, enz. RIJKSMUSEUM VOOR DE GESCHIEDENIS DER NATUURWETENSCHAPPEN STEENSTRAAT 1A - TEL. 23084 Gevraagd administratieve kracht voor het voeren van ondermeer de financiële- en personeel-administratie. Gezocht wordt een jonge kracht met initiatief. Vereist mulo of mavo opleiding praktijk diploma boekhouden. Salaris max. f 1379,per maand.

Leidsch Dagblad | 1971 | | pagina 22