'Spelenook voor hen9 <0) TEL DE O'S Weekprijzen Hoofdprijzen cosmetics fles Rosso, 1 fles Americ j De vergunning voor het houden van deze prijs vraag Is aan de Neder landse Invaliden Sport bond verleend bij besluit van de minister van justitie d.d. 15 april 1971 No: L.O. 710/066/115. In oktober 19ól beleefde de Simca 1000 zijn wereldpremière tijdens de Parijse autosalon. Sindsdien is de motor „verzwaard" van 36 tot 44 DIN pk en is de auto uiterlijk en innerlijk gemoderniseerd, maar in principe is de Simca 1000 LS, die de Simca-dealer Van der Gun (Den Haag, Rijswijk, Wassenaar, Voorschoten) als hoofdprijs in onze puzzelactie ter beschikking heeft gesteld, nog steeds gelijk aan de eersteling van tien jaar geleden. Een kleine, handige gezinswagen die met een topsnelheid van 133 km per uur niet achter hoeft te blijven op de grote weg en die door zijn geringe afmetingen (lengte 3.79 m,- breedte 1.48 m; hoogte 1.39 m) vooral in de stad gemakkelijk geparkeerd kan worden. Een draaicirkel van 9.24 m staat daar mede borg voor. Inlichtingen Voor alle inlichtingen omtrent deze puzzelactie dient u zich te wenden tot de Nederland se Invaliden Sportbond. Maandags, dinsdags en don derdags van 10.00 tot 15.00 uur telefoon 030-713754 of schriftelijk Fort Voordorp (post De Bilt). Wie om principiële of andere redenen niet aan de puzzel actie wil deelnemen, maar toch deze actie financieel steunen kan gelden storten op gironummer 12500 Den Haag onder vermelding van het motto „Spelen ook voor hen". iedere zaterdag een puzzel. Drie weken achter elkaar. Wie iedere week de slagzin uit de kruiswoordpuzzel inzendt, dingt mee naar de weekprijzen. Maar voor de hoofdprijzen moet u nog iets meer doen. In elk van de drie puzzels, die u hebt opgelost staat een aantal O's. U telt in de kruiswoordtekening (dus niet in de omschrijving of elders) het aantal O's dat u hebt ingevuld. U telt niet meer O's dan u ziet (dus niet horizontaal én verticaal tellen maar slechts éénmaal de O's die in de kruiswoordtekening staan). Wanneer u de derde puzzel hebt opgelost, telt u de O's uit de eerste, tweede en derde puzzel op. Dat totaal aantal noteert u op een briefkaart onder de gevonden slagzin van de derde puz zel. Het aantal O's behoeft - de derde week - dus niet op een aparte briefkaart. Maar met méér briefkaarten hebt u natuur lijk wel meer kansen. Veel succes! Cosmetica Binella ter van 37,50 van Ciba Arnhem; WEEKHOOFDPRIJS: 4 Sprint autobanden aangeboden door PIS -,>< st De uitzending van een ploeg invalide sportlieden naar de Olympische Spelen voor invaliden, volgend jaar in Heidel- berg en uitbreiding van het sportcentrum waar invaliden sport kunnen beoefenen daar gaat het om! Iedereen kan morgen, ja zelfs vandaag in dezelfde positie ko men te verkeren als de duizenden, die door een ongeval of ziekte lange tijd, of hun gehele leven invalide werden. De Nederlandse Invaliden Sportbond organiseert onder auspi ciën van onze krant drie weken lang een puzzelactie, ten einde uitzending van sportlieden en de aanleg van een zwembad in het trainingscentrum mogelijk te maken. Maak het motto: „Spelen ook voor hen," waar. GKO'i'Jdi ruZZPJLACilE Pakhoed Holding Rotterdam; Een abonnement op „Popfott1 aangeb. door Paul Acket; 1 Een abonnement op „Muzielo J pres", aangeb. door Paul ket; 1 pakket vrijetijdskleding, a£ boden door Levi Strauss, R< terdam; 7 elpees aangeboden door Phou gram; 7 elpees aangeboden door Bol ma; 7 elpees aangeboden door CNR; 7 elpees aangeboden door Ariol n 7 elpees aangeboden door Artoo 7 elpees aangeboden door Inelo 7 elpees aangeboden door N gram; Een verzilverd pillendoosje aa geb. door Juweliersbedrijf mons N.V. Den Haag. Een Ronson zakaansteker t.wj 43,25, aangeboden door vensverzekering-maatschappij N.V.Rotterdamse Verzekerin Sociëteiten (RVS) Een pakket cosmetica ter waan van 75 aangeboden door Mi Factor, Nederland NV, AmsM dam. Een dameshorloge aangebodtf door Paul Wilking, Amsterdam 1000 liter Shell-benzine BRIEF Lticjsch Psjbhd Af/C H PuzzclazitPostbus S11_. .Ra3ds.dstMa.t3.. i .CiJftosS.dk rftj aanzien (afk.); 78. stroming in de kunst; 80. na do, re, mi; 81. voertuig; 82. morsdoekje voor kin deren; 84. glazen veranda; 86. strijdperk; 89. wel penleidster bij padvinderij; 90. beurshandel. Verticaal: I. kneedbaar mengsel; 2. heimelijk be luisteren van telefoongesprekken; 3. eerste vrouw; 4. achternagaan; 5. technische school (afk.); 6. overwegbeveiliging; 7. aardappels uit de grond halen; 8. viseitjes; 9. Fr. lidwoord; 10. verkrijgen (van informaties); 11. plaats op de Veiuwe; 12. stof uit cement en asbest, bijv. voor dakbedekking; 13. van de rente leven; 16. ten name (afk.); 17. dag-termijn (afk.); 20. spil; 23. koninklijk besluit (afk.); 26. taaie aardsoort; 28. hoort bij schroef; 31. voorzitter (afk.); 32. schrander; 33. openbaar vervoer; 34. gouverneur-generaal (afk.); 37. klein persoon; 38. afslijting van land door natuurom standigheden; 39. ,,Ook gij40. verlichting; 41. goedheid; 48. loods bij bouwwerk; 51. hoeveel heid; 53. Fins bad; 55. waarmee papier op teken plank wordt vastgezet; 56. houtje om vuur te maken; 57. lunch; 58. gemakkelijk te draaien; 59. potsierlijk; 60. kwartet; 66. bekend lichaamsdeel van Willem Duys; 67. eerste muzieknoot; 68. grond bij boerenwoning; 69. waarnemend (Lat. afk.); 70 gevat; 71. voorzetsel; 72. voordat; 73. slaan (afk bij dammen); 74. genotmiddel; 79. mevrouw (op Engelse brieven); 83. gat in scheepswand; 85. landbouwwerktuig; 87. Rott. Droogdok (afk.); 88. zie 71 verticaal; 89. afvoertroepen (afk.). geboden door Andrélon, Bode graven. 2 abonnementen a 20 p. stuk van Diergaarde Blijdorp, Rotter dam; 5 prijswinnaars bezoek aan beurs Femina, koffie, gebak, lunch, plus bezoek aan Euromast van Femina; Kaasfondue plus grote boerenkaas aangeboden door Het Neder landse Zuivelbureau, Rijswijk; Een vademecum Wijnen en dranken van Uitgeverij WyT, Rotterdam; Een week een vakantiebungalow (voor 6 personen) Nillmij Den Haag; ren reis (voor 2 personen met auto) Rotterdam-Huil (Enge land) met veerschip van Noord zee Veerdiensten N.V. aangebo den door Continental PR; 5 prijswinnaars een geschenkdoos Een Simca 1000 ter waard Simca-Van der Gun NV (Dei Voorschoten). n airraur ilespanda» sEghersc^ Een reis voor twee perso nen naar Seghersciub in Spanje, ter waarde van 1600 aangeboden door Airtour Nespanda van f 5695 aangeboden door Haag, Rijswijk, Wassenaar en 9 ivuv nier c.ssu-nenzine Zevenhonderdvijftig gul den, te besteden naar eigen goeddunken aangeboden door de DAF-fabrieken, Eindhoven Een nertscollier en nerts- hoed ter waarde van 500 aangeboden door Bonthuis Van Egmond, Leiden. Een opblaasbare PVC- boot, compleet met twee roeispanen, kleur oranje- wit of blauw-wit ter waar de van 159 aangeboden door Magazijn De Bijen korf. Een Vendomatic dubbel- deurs koelkast ter waarde van 495 aangeboden door Vroom en Dreesmann. [HlVREDESfËlNl Een cadeaubon ter waarde van 100 aangeboden door ID Penny van der Kan "en cadeaubon ter waarde van 50 aangeboden door de VVV- Rotterdam; Zen luxe koffer ter waarde van f 67,50 van N.V. Kerstholt, Rot terdam; Zen transistor-radio van Ter Meu- len Rotterdam; Zen kristallen, geslepen ijsemmer ter waarde van 40 van Junger- hans, Rotterdam; Zen toer over de Nieuwe Water weg en op de Noordzee (gele genheid tot vissen, koffie en een lunch) voor 2 personen van Hol land Sea Fishing, Rotterdam; 2 prijswinnaars een maand lang iedere week bloemen thuis be zorgd van Bloemencentrum, Rotterdam; 8 Reis-etuis met Douche Fris. aan- Voorwaarden 1. Uw oplossing han alleen per briefkaart van normale afmetin gen aan deze hrynt worden in gezonden, zoals het voorbeeld hierboven aangeeft. I. Op de adreszijae van uw brief kaart, die normaal van 20 cent porto is voorzien, plakt u één gulden extra aan geldige Neder landse postzegels. Vier postze gels van een kwartje zijn na tuurlijk even welkom als een van een gulden. 9. U vermeldt duidelijk uw naam en adres, liefst in blokletters. Aan de achterzijde schrijft u de slagzin, welke u in de puzzel hebt gevonden. Door de slagzin dingt u reeds mee naar de weekprijzen. 4. Als u ook nog het aantal O's uit de eerste, tweede en derde puz zel bij elkaar optelt en het to taal op uw briefkaart vermeldt maakt u tevens kans op een van de vele hoofdprijzen. Alle bijzonderheden over het opzoe ken van het aantal O's vindt u elders op deze pagina. met 2 aperitief bekers van H Kerstens, Tilburg; r Toegang Euromast Rotterdi j met diner en wijn (2 pers.) geboden door Euromast, Rott dam; Een pakket relatiegeschenken Inzendingen die uiterlijk donder dag a.s. om 10 uur in ons bezit zijn, dingen mee naar de uitge loofde prijzen. 6. ledereen kan meedoen aan deze puzzel en iedereen mag zoveel oplossingen inzenden als men wil, mits iedere inzending extra is gefrankeerd met een gulden voor het goede doel. Personeel van onze bladen is uitgesloten van deelneming. 7. In de linkerbovenhoek van de briefkaart vermelden „Spe len. ook voor hen". 8. De trekking van de prijswin nende kaarten geschiedt ten overstaan van notaris J. H. Birkhoff. 9. De prijswinnaars worden be kendgemaakt in de krant van volgende week zaterdag. Bij juiste invulling ontstaat op de regel 36 horizontaal en 66 horizontaal de slagzin welke u op een briefkaart moet vermelden. Tel ook de letters O in de oplossing, maar zend dit getal NOG NIET in. Aan het einde van de serie van drie puzzels kunt u voor de hoofdprijzen in aanmerking komen door het aantal O's uit de drie puzzels op te tel len en het totaal ervan, samen met de slag zin uit de laatste puzzel aan ons op te stu ren. Horizontaal: 1. octrooibrief; 6. schip van Noach: 9. met groter genoegen; 14. gereed; 15. koppig doorgaand; 18. voorzetsel; 19. oogziekte; 21. nim mer; 22. in water zachtmaken; 24. stapel; 25. lengtemaat; 27. mondstuk voor paard; 28. mijns inziens (afk.); 29. Belgische omroep; 30. Amster dams Peil; 31. smerig; 33. deel van de mond; 35. nationale eenheid (afk.); 41. dwaas; 42. Ara bisch bevelhebber; 43. zonderlinge; 44. wordt mei een griffel beschreven; 45. verenigde naties (Eng. afk.); 46. de onbekende; 47. Amsterdam; 49. thans; 50. zie 18 hor.; 52. onderdeel van tennis wedstrijd; 54. pak speelkaarten; 57. nog niet eerder vertoond; 59. talent; 61. naam van de i papegaai in onze strip Brammetje Fok; 62. schoe nen borstelen; 63. hengst; 64. Bredase voetbalclub; 65. één (Eng.); 75. ajuin; 76. geweldige; 77. ten

Leidsch Dagblad | 1971 | | pagina 10