Ontdekking, Onthulling, Openbaring. Uw nieuwe Hema Wij maakten't nóg makkelijker. HEMA Set van 2 ring. bandetytü 3.2S. Fa. HOUTHOFF (Met twee vingertjes plus de nieuwe fles XSjsSfóSÊfÊÊ/s De school gaat Sss in met een set van 2 ringbanden. Met doorzichtig binnenvak en 17-rings-mechaniek. In diverse kleuren. Normaal 2,- per stuk. Zolang de voorraad strekt nü set van 2 stuks 3.25. Interieur van 300 vel gelinieerd papier nü 1.75. Ballonspot in wit, R\ L'ügjiN oranje of rood. K.. Dè bureaulamp voor studenten en alle schoolgangers. Verstelbaar in alle denkbare standen. 24.75. Streeploos drogende natuurzeem. Goedgekeurd door de Ned. Ver. van Huisvrouwen. Maat ca. 57x37 cm. Absorbeert uitstekend. Ook ideaal voor auto, boot of caravan. T/m zaterdag 14 augustus van 7.50 nü 6.75. Smullen maar van die heerlijke, royale en frisse abrikozen- kersentaart. Met een rand abrikozen en veel kersen middenin. Vers uit eigen banketbakkerij. T/m zaterdag 14 augustus van 3.- nü 2.75. Mousse fantasie sportkousen voor jongens en meisjes. Schoen maten 18 t/m 40. In héél véél zonnige zomerkleurtjes. Vanaf 1.75. Opening nieuwe Hema Leidsenhage 3 sept. 1971 dickhoff FANTASIE Dat is het sleutelwoord voor een goede film. Want de techniek kunt u praktisch vergeten met de ROLLEI SL 81 Volautom. diafragma-instelling Voornaamfunctioneel van vorm. Prijs f. 397,- incl. 3 super 8 films ter waarde van f. 50,-. Vario-objectief veel mogelijk heden voor variatie in beelden. Die variatie bereikt u met enksle simpele handelingen, die wjj bU Dickhoff graag met u doornemen. EN VERDER? Met een open oog voor humor, poëzie en dynamiek komt u tot verrassende resul taten. Het gaat om fantasie! En die hebt u toch zeker ook Oegstgeest, Irislaan 51 Leiden. Haarlemmerstraat 207 Schoonhoven, Lopikerstraat 57. GEVRAAGD by groothandel in tabaksfabrikaten koffie en thee een Min. leeftyd 22 Jaar. Sollicitaties schriftelijk of telefonisch uitsluitend onder nummer 33245 's avonds na 7 uur. HERENGRACHT 94 LEIDEN Psychiatrisch- Neurologische en Neurochirurgische Kliniek "ST. URSULA" Eikenlaan 3-5,Wassenaar Voor de opleiding tot het diploma Zieken verzorging kunnen worden geplaatst: LCCRUNG- ZIEKEN VERZORGSTERS Toelatingseisen: - tenminste 2 jaar voortgezet onderwijs, eventueel een cursus Algemene Vorming hebben gevolgd. - leeftijd 17 jaar en ouder. Aanvang opleiding: medio september t971 Duur opleiding: 2 jaar. Bruto salaris per maand 1e jaars leerling-ziekenverzorgsters f612,61 2e jaars leerling-ziekenverzorgsters f646,88 Bovengenoemde salarissen worden nog verhoogd met de toeslag voor onregel matige diensten: resp. f88,44 en f90,56 per maand. Bovendien verzorgen wij de huisvesting en het levensonderhoud en is de eerste ver strekking uniformen voor onze rekening. Tweemaal per maand vergoeding ven reis kosten naar het ouderlijk huis. Sollicitaties en verzoeken om taritehttngefl te richten aan de Directrice. Telefoon 01751-9441. Enhierrm herkent u'm. Tja, 't is toch eigenlijk te gek dat je een fles fris niet gewoon met het handje open krijgt. Dat je er een tang bij moet halen. Of de warmwaterstraal. Of een lucifer d'r onder. Of Ach, maak u maar niet kwaad. De drie lekkerste frisdranken zitten nu toch in een Fles Zonder Klachten (let op de medaille!). Geen klachten over de schroefdraad. Kan niet kapot en houdt de dop goed vast zodat geen koolzuurtje kan ontsnappen. Ook geen klachten over de dop. Die gaat heel soepeitjes open, met één handomdraai. En sluit toch hermetisch af, zodat de smaak tot de laatste druppel in de fles blijft. Geen gek idee om in de winkel even uit te kijken naar de Fles Zonder Klachten. D'r zit zo'n medaille op, dus dat kan niet missen. Alleen Pepsi-Cola, SiSi en Royal ClubTönic hebben de fles zonder klachten. (Gebotteld doorVrumona.)

Leidsch Dagblad | 1971 | | pagina 14