WLADIMIR TAX GEEN GROEPEN LUST MEER NOS f(jy) vandaag ...en gisteren Hollandweek II gedevalueerd Eerste solo-lp in Amerika beheert financiën slecht Koerstips sss: TV morgen] VRIJDAG 30 JULI 1971 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 5 Tax is veranderd. De 23-jarige Amsterdammer (componist, tekst dichter. zanger, gitarist, fluitist) heeft niet alleen zijn muzikale plannen gewijzigd; ook zijn uiter lijk onderging een drastische me tamorfose. Wally, heilig van plan om in de toekomst onder zijn volledige voornaam Wladimir te gaan werken, veranderde van kapsel (de enkele maanden ge leden nog zeer langharige Wally: „Sinds de politie bakkebaarden heeft, hoeft het niet meer") en zit keurig gekleed in pak tegen over zijn gehoor. Sympathieke Wladimir. die duidelijk weet wat hij in de toekomst wil en geen enkele moeite heeft met het weergeven van zijn nieuwe levens wijze, zegt veel ervaringen wijzer te zijn. De ex-voorman va n de drie Jaar geleden zachtjes overleden Outsiders, lust geen vaste groep meer. Het kost hem te veel tijd en de commune-achtige sfeer, die een eigen formatie met zich meebrengt, zegt hij ontgroeid te zijn. Wladimir Tax concentreert zich op Amerika, land waar vandaag zijn solo-pro- dukten gaan verschijnen. Zes weken geleden kwam Wladimir terug uit de VS, alwaar hij twee maanden verbleef. Hij was er meer, want sinds Richie Havens belang stelling toonde voor de Amsterdam mer („Ik blijf het in hart en nie ren") en hem een contract aanbood voor zijn eigen platenlabel (Stormy Forest) is Amerika voor Wladimir het nieuwe operatieterrein gewor den. Toch zou hij er niet graag willen wonen, optreden desnoods wel. In verband met een werkver gunning, die erg moeilijk te krijgen is („er zijn ontzettend veel werkelo ze muzikanten in Amerika"), zal dit laatste voorlopig nog niet verwezen lijkt kunnen worden. Wladimir Tax vindt dit geen pro bleem. De realiteit, dat in de V.S. voor produkties fantastische ses- sion-muzikanten ter beschikking staan, is voor hem genoeg om te vreden te zijn met zijn Amerikaan se afspraken. Waarom een carrière als solo-zan ger? Is daar genoeg materiaal voor aanwezig? MOEILIJK „Ik heb Jaren met een groep ge werkt. Op mijn zestiende was ik al prof. Je moest te veel rekening houden met, zag elke dag dezelfde mensen en gezichten en vergat andere omgevingen. Toen ik voor het eerst uit Amerika terugkwam zag ik een formatie niet meer zitten. Ik wilde liever solo. Moeilijk zal het wel worden, daar de platenbranch zich nog hoofdzakelijk op groepen richt". Materiaal is voorradig. Wladimir Tax deed met de Outsiders altijd eigen werk opnemen. Ook nu is hij het weer van plan. In voorraad heeft hij vijftig nummers. De rich ting is „soft" want Wladimir heeft met rock in al zijn variaties afge daan. Een nieuwe Tim Hardin of Tom Paxton? „Neen, Hardin vind ik te folky en Tom Paxton is een vertolker uit de jaren vijftig. Paxton zit voor mij in het geitewollensokkengenre. Verge lijkingen vind ik moeilijk. De melo die is het belangrijkst. De tekst is ondergeschikt aan de muziek. Het rijmt vaak niet eens, het zijn geen gedichtjes, die ik breng. De klank heeft meer waarde dan de betekenis van wat er wordt gezegd". In oktober van dit jaar hoopt Wla dimir Tax zijn eerste elpee op te nemen. Het meest ideale lijkt hem jaarlijks één grote produktie op de markt te doen brengen. Resoluut: „Iedereen kan bereiken VARA's "Dit is het begin" zal morgenavond behalve door Koos Zwart, gepresenteerd worden door Wally (Wladimir) Tax, vooral bekend van de vroegere beatgroep "The Outsiders". Na staatssecretaris van CRM de heer Vonhoff en rookbestrijder Dr. Meinsma is Wally Tax de derde bekende Nederlander die grammofoonplaten van eigen keuze in "Dit is het begin" zal aankondigen. Wally Tax heeft tegenwoordig een groep geformeerd onder de naam Tax Free. Hun eerste LP werd in de Verenigde Staten goed ontvangen en Wally Tax werkt momenteel aan een solo-lp. In "Dit is het begin" draait hij platen van o.a. Tim Har din, Lenny Bruce, Buddy Holly, Elvis Presley en natuurlijk Tax Free. wat hij wil, als hij maar geduld heeft: Je moet blijven proberen, niet gaan zitten wachten. Ik ben vier keer naar Amerika geweest en ben uiteindelijk geslaagd. Kijk, geen mens wordt gelijk met open armen ontvangen, het kost doorzettingsver mogen. Richie Havens heeft als producer geld in mijn zaak gesto ken. Ik zal daarom ook zijn visie respecteren. Hij was tevreden over mijn materiaal en denkt er zelfs over om een paar nummers van mij te gaan brengen. Het is nog wel niet definitief, maar ik hoop het van harte". PARADISO De eerste solo-elpee van Wladimir Tax komt ook in ons land uit. Hij dacht een vijf k zes maanden later dan in Amerika. Toch wil de zanger hier wel bezig blijven. Een begelei dingsgroep zal eventueel geformeerd worden, mocht er vraag naar hem zijn. Paradiso toont reeds interesse in Wladimir solo. Ook zou hij graag nummers maken voor anderen. De basis: piano, gi taar, bas, drums en solo-instrumen ten; de inhoud; soft en kort. Wladimir Tax, die zegt nog arm te zijn, maar toch wel wat centen in het verschiet heeft, is zeer tevreden over de hier onlangs uitgebrachte produktie Tax Free, een elpee tot stand gekomen in de Electric Ladies Studios (waar Jimi Hendrix zijn werk deed opnemen) en in ons land door Polydor in roulatie gebracht. „De elpee betekent voor mij een tussenstadium (rock en soft wisselt elkaar af). De eerste persing (10.000 stuks) is in Amerika reeds uitver kocht. Ik vind hem de moeite waard". In Tax Free, groep die Wladimir na het opnemen van de langspeler ver liet. is slechts Buzz, drummer van de Outsiders, als enige Nederlander opgenomen. Sologitarist David Oli- phant komt uit Engeland en Jody, die de helft van het vocale gedeelte voor zijn rekening neemt, is Ameri kaan. Jody, die nu de grote man in Tax Free mag worden genoemd, le verde tevens de helft van het aan tal gebrachte WALLY TAX keurig in het pak Wladimir Tax heeft geen spijt, dat hij de formatie heeft verlaten, solo ua betekent voor hem geen enkele con- I nectie met een vast gezelschap. „Ik wil aangewezen blijven op seizoen arbeiders". Het feit dat Tax Free geen naamsverandering heeft inge voerd, vindt hij niet erg. „Persoon lijk vind ik het geheel ook zonder mij erg goed klinken". FRUSTEREND Met de Outsiders nam Wladimir Tax twaalf singles en drie elpees op, waaronder een Greatest Hits. Doet dit oude werk hem nog iets of is r eterdege afstand genomen? „Wij opereerden in de tijd van flo- wer-power en love. Ik vind het zeer frustrerend om er naar te luisteren. Het is nog te vers, er is nog identi ficatie met mijn jeugdwerk. Ik pro beer die betrokkenheid wel kwijt te raken door er zo min mogelijk mee geconfronteerd te worden. Eenmaal solo bezig, dank ik wel dat het me zal lukken". Accountant: HILVERSUM De administra tieve organisatie van de Neder landse Omroepstichting NOS heeft in 1969 ernstige tekortko mingen vertoond. Ook in voor gaande jaren is er sprake geweest van grote fouten. Ondanks waar schuwingen zijn zij niet verhol pen. Dit is de strekking van een brief, die het accountantskantoor Frese, Hogeweg, Meyer en Hörchner in maart 1971 aan het bestuur van de NOS heeft gezonden. De brief van de NOS-accountant is, geheel tegen de zin van het be stuur, in de publiciteit gekomen. Die openbaarheid komt de omroep organisatie te meer ongelegen, om dat juist de zes ton vergende repor tage van het koninklijk bezoek aan Indonesië sterk kritische reacties heeft uitgelokt. Bovendien heeft de NOS, tezamen jnet de vereniging Nederlandse Dagbladpers zich enkele dagen gele den tot de minister van Cultuur. Re creatie en Maatschappelijk Werk ge richt met o.m. het verzoek de kijk en luistergelden te mogen verhogen. De dure reportage, die de NOS in Indonesië voor radio en tv gaat maken, komt ook ter sprake in de antwoorden van premier Biesheuvel op vragen, die het Tweede-Kamer- Wolff (CPN) heeft gesteld. (Kleur) Pip en Zip (NOS) (Kleur) Journaal (NOS) (Kleur) Circus Jean Richard (KRO) (Kleur) Journaal (NOS) 8.21 (Kleur) Bonanza. Tv-film (KRO) 9.11 (Kleur) De gulden Zeezwaluw. Showprogramma van de BBC (KRO) 9.50 Brandpunt (KRO) 10 20 (Kleur) Journaal (NOS) 11.00 tot plm. 11.30 (Kleur) ApoUo-15. Rechtstreeks verslag van de landing op het maanoppervlak (NOS) NEDERLAND II 6.45 (Kleur) Pip en Zip (NOS) 7.05 (Kleur) Het grote evenwicht: deel 3: het land schap. Documentaire (NOS) 7.30 (Kleur) De internationale Nederlandse tennis kampioenschappen: nabeschouwing van de ge speelde wedstrijden (AVRO) 8.00 (Kleur) Journaal (NOS). 0.21 (Kleur) Samenvatting van de 's middags gespeel de wedstrijden in de internationale Nederlandse tenniskampioenschappen (AVRO) 9.55 (Gedeeltelijk in kleur) Telearchief II Selectie uit opnamen van tv-program ma's en films die tien en meer jaar geleden werden uitgezonden (AVRO) 10.55 (Kleur) Journaal (NOS) Daarin ontkent Biesheuvel, dat de Rijksvoorlichtingsdienst (RVD) af spraken met de NOS heeft gemaakt over een bijdrage in de kosten. De RVD zal zoals gebruikelijk bij staatsiebezoeken de vertegenwoordi gers van de schrijvende pers, radio en tv in gelijke mate hulp verlenen in de vorm van bemiddeling en het bevorderen van organisatorische maatregelen. Biesheuvel ontkent ook, dat er in dit verband enig contact is geweest tussen Philips en RVD. Hij zegt verder, dat het niet ter beoordeling van de regering staat of het al dan niet toelaatbaar is dat de NOS zes ton voor deze reportage uittrekt. Volgens de heer Wolff worden hier door grote bedragen uit de kijk- en luistergelden gebruikt voor politieke en morele erkenning van een staatsgezag, dat een groot deel van het Nederlandse volk verfoeit. In Hongarije heeft men beslo ten de maandag tot tele visielo ze avond uit te roepen. Niet uit bezuiniging, maar om der- wille van de mensen die zich zelf dan op die avond weer eens kunnen opladen met theater, klaverjassen bij de bu ren, of een mooie wandeling door het stadspark. Ik zie het hier nog niet gebeuren, hoewel ik moet zeggen dat de oplos sing die de VPRO (altijd in de weer ten behoeve van 's men sen welzijn en welbehagen) heeft gevonden ook erg aan trekkelijk is. De VPRO zendt op donderdag avond namelijk VPRO-campus uit, dat voor een deel ook kan worden beschouwd als een tele- visieloze avond met illustraties. Je kan kijken, maar er is geen enkele dwingende reden (zeker het programma zelf niet) om dat te doen, dus Je kan even goed de krant lezen, de hond uitlaten of naar bed gaan. Sympathiek van het program ma is, dat het iedere keer van uit een ander platteland wordt uitgezonden, waardoor je blijft twijfelen of het nu landelijk of toch wat landerig is. Het ver velende van het programma is alleen, dat er af en toe toch wel aardige televisie uit tevoor schijn kruipt, bijvoorbeeld gis teren (in Zeeland) tijdens de discussie over de vuilspuitende fabrieken in het land waar het leven goed is. Jan Haasbroek hield het voor treffelijk in de hand, sprong steeds goed tussenbeide als er iets verduidelijkt of uitgelegd moest worden en wist de ver schillende sprekers op doeltref fende manier in hun spreektijd te beperken. Hij somde ook even de vele fabrieken en in dustrieën op aan wie de VPRO gevraagd had iemand te sturen die het standpunt van Hoechst c.s. zou kunnen weergeven, maar al die grote concerns wa ren er niet in geslaagd daar voor iemand te vinden. Op die manier blijft het fabel tje in de wereld dat alleen de linkse elementen de kans krij gen iets op radio en televisie te zeggen. De TROS deed voor de serie- verslaafden weer goed werk met de uitzending van „The bold ones", de onverschrokke- nen, die dit keer him meerdere moesten 'erkennen in de Mafia. Dat was een beetje triest, want de onverschrokkenen menen het verschrikkelijk goed. Eigen lijk is het namelijk een educa tief programma, zoals de EO ze ook wel in serievorm uitzendt, alleen is het hier niet de reli gie die gepredikt wordt, maar het recht: dit keer het recht op goede Juridische bijstand voor de verdachte. Toen de verdachte, eens lid van de Mafia maar na zijn ar restatie onthuller van dezelfde Mafia, na een nieuw proces werd vrijgesproken en zoals we aldoor al zagen aankomen toch nog ondanks alle voorzorgs maatregelen in de helikopter werd opgeblazen, stonden de drie onverschrokken advocaten toch wel even beteuterd te kij ken. Ze zeiden toen zoiets als: dat is nu typisch Amerika, maar zolang er geen beter sy steem is dan het onze, moeten we het er toch maar mee zien te doen.Zo'n opmerking kan mij heel verdrietigmak en. Nu zijn we al zoveel Jaren bondgenoten, iedere maand kwam Luns even langsvliegen, maar wat blijkt nu uit zo'n se rie? Dat de Amerikanen nog steeds niet weten dat wij, in het kleine Nederland, een an der systeem hebben dat nog beter is ook. Misschien zouden we met regeringssteun meer spannende series over ons sy steem moeten maken, die dan in Amerika (met wat bijbeta ling onzerzijds natuurlijk) zou den kunnen worden uitgezon den. Nico Scheepmaker Hockeyteam tegen Spanje BARCELONA Nederland speelt zijn eerste wedstrijd in het hockeytoernooi om de wereldbeker, dat van 15 tot en met 24 oktober a.s in Barcelona wordt gehouden, tegen Spanje, waarna de dag daarop onze landgenoten reeds tegenover de Olympische kampioen Pakistan ko men te staan, welke op de openings dag overigens reeds een zware te genstander wacht, nl. Australië, dat bij de Olympische Spelen 1968 in Mexico als tweede eindigde. Het wedstrijdschema voor het eer ste wereldbekertoernooi is als volgt: 15 oktober: groep a: India^-Frank rijk en West-Duitsland—Argentinië; groep b: Pakistan—Australië en Ja pan—Spanje. 16 oktober: groep a: IndiaArgentinië en FrankrijkKe nia; groep b: Spanje—Nederland en Japan—Pakistan. 17 oktober: groep a: West-Duitsland—Frankrijk en India—Kenia; groep b: Japan—Aus tralië en Nederland—Pakistan. 18 oktober: groep a: Frankrijk—Argen tinië en West-Duitsland—Kenia; groep b: Australië—Nederland en Pakistan—Spanje. 19 oktober: groep a: West-Duitsland—India en Kenia —Argentinië; groep b: Japan—Ne derland en Australië—Spanje. 20 ok tober: rustdag; 21 oktober: plaat singswedstrijden; 22 oktober: halve finales; 23 oktober: wedstrijd om de derde plaats; 24 oktober: finale. Kruijer bewijst zeilcapaciteiten e zeilmedcwerker Muiden De internationale Hol landweek II behoort tot het verle den. Eens een trotse zeilweek, die vele beroemde buitenlandse gasten trok, nu een goed georganiseerde zeilweek met iets meer dan een na tionaal karakter. De buitenlandse zeügoden hebben het te druk met belangrijker zeilevenementen op be ter zeilwater. Wat nog over is, is de Finnjollenklasse. waarin twee sterke Belgen, Boumans en Rogge, varen. Op de eerste zeildag, met een harde bries op de korte venijnige iJssel- meer-golven, zeilden zij zich totaal stuk. Kees Kruijer, vroegtijds uit de Olympische selectie gegooid onder streepte zijn door het Verbond be twijfelde zeilcapaciteiten door mét een machtige voorsprong als win naar te finishen. Het was een uiterst moeilijke race, op moeilijk water en met een matig zicht door laaghangende nevel. Als padvinders zochten de meesten'rond het eiland Pampus naar boeien. De Belg Rogge had bij het eerste merkteken de leiding. De Belg was dan ook zeer snel weg, maar later bleek Jack Rogge te snel te zijn ge weest en hij werd gediskwalificeerd. Kruijer versloeg Beek bij het aan lopen van de boei. Beck, die aan- vankelijk niet mocht meezeilen, om- 1 dat hij zich te laat had gemeld, werd onder druk van bovenaf uit eindelijk toch toegelaten. Halfwinds planeerde Kruijer, iets lager varend, in een wolk van waterdruppels on- der de Belg door. Het verdere parcours bleef Kruijer aan de leiding. Boumans, de andere Belg, kon eerst ook goed meekomen, maar zakte door vermoeidheid af. Achter Beek (2) kwamen Boudewijn Binkhorst, Kees Douze en Jean Pierre Bokumans over de eind streep. In het Tempestveld zijn ook een aantal buitenlanders te vinden, een vijftal Zwitsers. Zij zijn alleen op doorreis naar het wereldkampioen schap in Zweden, waaraan ook de vaderlandse kopstukken Ben Staar tjes en Reinhard Mulder zullen deelnemen. De fikse bries en het woelige water bezorgden de Zwitsers, die op de bergmeren de meeste tijd van het jaar een zacht briesje hebben, kou de rillingen. Staartjes, met in de trapezedraad zijn uitstekende be manning Kees Kurperhoek, had geen enkel probleem met de aange slagen Zwitsers. Ook Mulder vormde geen probleem voor het top team. Van de overige drie Olympische klassen zijn alleen de Draken en Solings, zonder buitenlanders, inte ressant. In het acht zeilers tellende Draken- veld ontbreekt nog steeds Jan Bol. Hij heeft een ongeluk gehad bij werkzaamheden aan een Draak en was er zeer ernstig aan toe. Bol MEREVELD, 31 JULI - 2.30 UUR Uitgeestprijs: Ivoormeeuw S, Hup, Hollo Z, Idool Hollandia - Purmer- endprüs. 1ste afd.: Inanda Mac, Iris Way, Jello, Jebastiaan N - Record- prijs: Ingrid Hanover, Ilina, Ivonne Mac, Immer Treu - Bever wij kprijs: litis Hollandia, Had je me Maar, Gids, Hilda Z - Heemskerkprijs: For Ever, Comet Volann, Guy Vo- lann, Goldfinger - Zandvoortprijs: Hornblower, Galatea, Heros, Fleet wood - Criterium der 3-jarigen: Janin Bucephalus, John Buitenzorg, Judit Buitenzorg, Jacob R - Sant- poortprijs: Helios CH, Gloriant, Fla- mingsgold, Hamran - Haarlemprijs: Ivanovna Heather, Ido van Alkestis. Ico R, Iduna J - Purmerendprijs, 2de afd.: Janny P, Importeur O, Jaap Holland ia, Jade. hoopt echter aan de Draken Gold Cup (Medemblik, 17 t/m 24 augus tus, 74 deelnemers uit 14 landen) wel te kunnen meedoen. Jan bier, op papier de tweede Nederlander, won met een straatlengte van Kee- som en Ed Frech. Heike Blok won een duel van Siem Bakker, die in de Soling van zijn vader zeilt, bij het eerste merkte ken. Arie Klein ging later ook nog de „Cadans" van Bakker voorbij. Klein werd tweede. Regen en harde wind hebben het verblijf op het Alkmaarder Meer voor de zeilers die gisteren streden om het kampioenschap van Nederland bU de Regenbogen, bepaald niet aange naam gemaakt. Vele schepen liepen averij op. In de ochtenduren bleek Bouw van Wijk de snelste. In' de middagwedstrijd zegevierde de Fries Hof. KATWIJK Op uitnodiging de schaakvereniging Katwijk zal de Russische schaakgrootmeester Paul Keres maandagavond in de Kat- wijkse sporthal Cleyn Duyn een multaanwedstrijd spelen. De wed strijd begint om acht uur. Zij die in aanmerking willen komen om aan de simultaan deel te nemen kunnen zich tot uiterlijk 7.30 uur opgeven aan de zaal. vakantie. 9.00 (8) Voor de hulsvr. ).26 Theologische kroniek. 9.35 Gymn. 7. d. huisvr. 9.45 Tijd vrij voor mu ziek in vrije tijd: A. Elndhovens Ka merkoor: gewijde muz.: B. (S) Prt>-| vinciaal Harmonie Ork. Drenthe. 10.15 (S) Inspraak: Verzoekprogr. van 11.00 Zonder grenzen: rubriek missie 12.15 Marktber. Overheidsvoorl.: ex- Iportiviteiten. Nws.. wenken en advie- sen op exportgebled. 12.26 Meded. t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Nws. 12.41 Act. 12.50 Bultenl. commentaar. Christian Science: 13.00 Hoe ontstaat |een beter begrip tussen tieners en ouders, gesprek. 13.15 Verz. platen- progr. v. d. militairen. 14.00 (S) PM. een weekblad met veel plaatjes. (16.00-16.02 Nws.;. 16.30 Inzet: progr. over amateuristische muziekbeoefe ning. HIRO: 17.00 Hlro-Magazlne. 17.30 (S) Licht platenprogr. 18.19 Kanjer Koning Kompetitie. 18.30 Nws. 18.41 Act. 19.00 (S) Musicerende dilettanten. 19.30 Luisterliedjes. 20.00 Verz.pl. prgr. 22.00 (S) Operette-klan ken. 22.25 Avondgebe.d 22.30 Nws. 22.40 (S) Tournegoal... muzikaal tportprogr. 23.55-24.00 Nws. Hllv. II. 298 m en FM-kanalen. 7.00 VARA. 7.54 VPRO. 80 11.30 N.O.S. 16.15-24.00 VAR.J 10.30 (S) muziek en informatieshow. (11.00 Nws.;. 13.00 Nws. 13.11 VARA- Varla. 13.13 Act. 13.23 (S) Dit ls het begin speciaal: Jongerenprogr. 14.30 (S) N.O.S.-Jazz. 15.00 Gevol machtigd: Een koning te rijk voor de door u gevraagde plaat. 16.00 Nws. 16.03 (S) Hobbyscoop: populair pro gramma over electronlca. 16.15 (8) De Staalkaart. 17.55 Mededelingen. 18.00 Nws. 18.11 Act. 18.20 (8) De Staalkaart. 17.55 Meded. 18.00 Nws. 18.11 Act. 18.20 (S) Fllmmuz. (gr.). 18.30 Informatief vakantleprogr. 18.55 (S) Lichte orkestmuz. 19.30 Nws. 19.35 (S) Het Kervelgerecht, hoorspel. 20.30 Koningin Elisabeth Concours 1971: Symfonie Ork. van de BRT met de prijswinnaars: klass. en mod. muz. (opn.). 22 30 Nws. 22 40 Meded. 22.45 Act. progr. 23.15 (8) Licht muzlek- progr. 23.55-24.00 Nws. NCRV. 9.00 Nws. 9.03 De Vincent van Enge len Show. 10.00 Nws. 10.02 Gev&r. 12.00 Nws.). n)cast, nwe. .03 Nee. we verzoeknummers U4.24-1462QP ^echt - streekse reportage Apollo 15; 16.00 |Nws.). 16.00 Nws. 16.03-18.00 Sport- show: sport en muz. (17.00 Nws.). Tussen 16.00-18.00 Nationale zwem- kampioenschappen in Den Haag en IBM-Schaaktoernool te Amsterdam. 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn. Aansl.: Postduivenber. 7.20 (S) Z.O.: gevar. I gsP",'gft,gL: 13 s'oi roJrïiï 9 55 Reiswijzer, ternatlonale Nederlandse Tenniskam- w.oo xveiöwij^ci ploenschappen; verslaR van de haJve 17.30-18.00 (K) Apollo-15; vervolg van het verslag van de eerste maanwandellng. 18.45: (K) Pip en Zip. NOS: 18 55 (K) Jour naal. AVRO: 19.05 (K) De Internatio nale Nederlandse Tennlskamploensch. halve finales en finales. NOS: 20.00 (K) Journaal. VARA: 20.20 (K) Zo maar een zomeravond: gevarieerd pro gramma. 21.50 <K) Corwln. TV-fllm. NOS: 23.25—23.20 (fc) Journaal. Nederland II NOS: 18.45 (K) Pip en Zip. NOS: 18.55 (K) Journaal. E.O.: 19.05 (K) 15 ADVERTENTIE VERLOVINGSRINGEN DESIREE klassieke en moderne modellen. Wij hebben reeds ringen vanaf f 49,75 p. p. Op het graveren kunt U wachten en zonder prijsverhoging. Levenslange schriftelijke garantie. F. W. PLESSEN LEIDEN Z.W.: Bevrijdingsplein 12. Telefoon 26670 OEGSTGEESTt Geversstraat 47. Flitsen van diverse Jeugdkampen 19.25 Leid vriendelijk Licht.film uit de serie This 18 the life. N08: 20.00 (K) Journaal. NCRV: 20.21 (K) De Samen zwering. film uit de reeks Worldpre- mlère. 21.50 Hier en Nu: actualitei tenrubriek. 22.15 Avondslultlng 22.20 Beethoven. NOS:

Leidsch Dagblad | 1971 | | pagina 5