Niek Fleury komt uit in invitatienummer KOMST DATSUN ROEPT VRAGEN OP WEER TAXI ACTIE Godfried van S winnaar Kortebaan Voorschoten Fraai succes voor Timman en Hartoch ZUID AFRIKAANSE DEELNEMING IN KATWIJK Geen voorrang NEDERLAAG- TOERNOOI VAN RCL Wedvluchten van De vriendenclub Raadsleden Lisse zijn bang voor uitzicht op blik Op heterdaad betrapt FIETSER GEWOND Fiets-driedaagse LEIDSCH DAGBLAD DINSDAG 27 JULI 1971 PROTEST VAN PAKISTAN KATWIJK "Kijk eens", zei Jan de Groot "er kwam hier een volkswa genbusje aanrijden met een stel Zuidafrikanen en die wilden graag op ons toernooi meespelen. Ik heb dat met de toernooi-leiding bespro ken en die waren direct accoord. Maar toen we ze aan de gang za gen was het ons duidelijk dat ze voor de B-sector gewoon te sterk zijn. Ze zouden in een normaal A- toernooi heel behoorlijk mee kunnen komen. Goed, wat dan met hen te doen, nietwaar. We wilden ze niet weigeren. Daarom hebben we een aantal Nederlandse A-spelers ge vraagd om met ben in een invitatie nummer uit te komen'. We kregen op ons verzoek een positief antwoord van Niek Fleury, Piet Veentjer, Hans Haks, Ed Knol, Wim Pufkus, Theo Boilerman, Adri van Leeuwen en Ro nald Copper, Peter Soeters, Con- standse en Roel Tung. Die waren bereid om hun mede werking kosteloos te verlenen. Ver der is ook de sterke Duitser Lang- weg van de partij. We hopen daar mee de onverwachte Zuidafrikaanse gasten van dienst te zijn". Die Zuidafrikanen zijn de gebroe ders DhiraJ, Woodman en Robat. Naar we hebben vernomen is de oudste van de gebroeders DhiraJ sparringpartner geweest van nie mand minder dan de befaamde Cliff Drysdale, op de Zuid-Afrikaanse ranglijst zal men hun namen teven geefs zoeken. Het zijn namelijk kleurlingen. Overigens mag het toernooi dat zi een invitatie-nummer heeft in 't he. renenkelspel dat qua sterkte in een A-toernooi niet zou misstaan even min te klagen over de bezetting in de B-sector. Geplaatst zijn in het he renenkelspel Blommendaal, Boiler- man, Bokdam en de Groot. Niet ge plaatst zijn Pasma, Tulleken, Burki, Dekker, Meijer, Holleman, Stoop en de Vries. Pasma, stellig goed voor een kwartfinale in ieder toernooi van B-niveau, zo niet een halve fina le, ging gisteren al aan de kant te gen Kees Tulleken van de OTC uit Den Haag. Burki die vrijwel gelijk met Pasma en Tulleken op het gra vel kwam tegen Ruysenaars was met deze snel klaar, 61, 63, en kon zodoende zijn dubbelpartner Tulleken in actie zien tegen Pasma. Zijn com- ISLAMABAD, DACCA (AFP) Indiase strijdkrachten zouden giste ren de stad Comilla in Oost-Paki- stan hebben beschoten, aldus Paki staanse regeringsfunctionarisssen. Verscheidene inwoners kwamen om het leven en velen liepen verwondin gen op. Volgens regei*ingsfunctiona- rissen hebben de Indiase troepen Co milla al eerder beschoten. De waar nemend hoge commissaris van India in Islamabad is in het Pakistaanse ministerie van Buitenlandse Zaken ontboden waar hem een nota werd overhandigd waarin de Pakistaanse regering protesteert tegen ,,deze moedwillige daad van agressie". Het Franse persbureau AFP meldt, dat het Pakistaanse leger eind vo- week een bloedige operatie heeft uitgevoerd in de wijk Jatrabari van de Oostpakistaanse hoofdstad Dacca, waarbij zeker twintig en misschien wel honderd burgers zijn gedood, zo it goede bron vernomen. Circa vijftien huizen werden platgebrand en de andere woningen in de wyk leplunderd en ten dele vernield. Volgens ooggetuigen was de ope ratie bij wijze van vergelding ontke tend na een botsing tussen de poli- :n een groep guerrillastrijders die brug trachtte op te blazen. Ver scheidene politiemannen zouden bij het gevecht zijn gedood. NOORDWIJK Op de kruising Prins Bernhardstraat—De Ruyter- straat kwam een 18-jarige inwoner Oegstgeest in botsing met een Duitse personenauto. De botsing ont stond doordat de jongeman de auto geen voorrang verleende. Hij liep letsel aan de knie op. LEIDERDORP De Leiderdorpse voetbalvereniging RCL speelt nederlaag-toernooi om de zilveren sleutels. De eerste wedstrijd op 31 juli (15.00 uur) is RCL-SMS; 7 aug. RCL-Quick Boys; 19 aug. RCL- Rijnsburgse Boys; 21 aug. RCL-VVS- Grofvuil ophalen in Voorschoten VOORSCHOTEN Het grofvuil in Voorschoten zal 4 augustus wor den opgehaald in Adegeest <met uit zondering van het gedeelte Oude Adegeesterlaan tussen de Prins Bern- hardlaan en Nassaukade), aan de Leidseweg (het gedeelte tussen Raad huislaan en Voorschoterweg), Voor- schoterweg, Hofweg (het gedeelte ten oosten van de Voorschoterweg). Prof. Boerhaaveweg, Krimkade, J. P. Coen- straat, Vondelstraat, Marnixstraat en Beresteynstraat. En op 5 augustus in de wijk Noord-Hofland, aan de Hof weg (het gedeelte tussen de Voor schoterweg en Leidseweg), Leidseweg (het gedeelte tussen de Voorschoter weg en Vinkweg), en de Vinkweg. LEIDEN De postduivenvereniging De Vriendenclub hield een wedvlucht naar Bergerac. In concours waren 63 duiven. De uitslag luidt: 1. J. Veil- brief jr, 2. gebr. De Ridder, 3. J. Gijs man. 4. L. Koopman, 5./6. gebr. De Ridder. 7. gebr. v. d. Voorn, 8. J. Beekman, 9. J. Gijsman, 10. gebr. Nievaart. Ook werd een wedvlucht gehouden vanuit Soignies. In concours waren 363 jonge duiven .De uitslag van deze vlucht was: 1. I. Veilbrief sr., 2. Jac. Siera, 3. gebr. De Ridder, 4. J. Beek man, 5. H. Holtrop, 6./7. J. v. Segge- len, 8. J. Verhaar, 9. S. Pracht jr. 10. H. Wansink. •fr De toonkunstenaar George Ro bert is in Haarlem op 82-jarige leef tijd overleden. Zijn crematie heeft in alle stilte plaatsgehad. George Ro bert is 34 jaar stadsorganist in de Grote of Sint Bavokerk van Haar lem geweest. De Zuidafrikaanse deelne- s aan het toernooi in Katwijk. ïr Tuilekens prestaties? "Zo goed als hij nou speelt heb ik hem de laatste tijd niet meer ge zien". Een troost voor de onfortuin lijke Pasma voor wie het wel een bijzondere ervaring moet zijn om ai in de eerste ronde van een B-toer nooi aan de kant te worden gezet. Tulleken won de voortreffelijke par tij met 64, 6—2. Lodewijk Kallen berg leek tegen Vrolijk gemakkelijk winst te zullen boeken. Vrolijk wist met zijn linkse, hoge topspin fore hand in de eerste set geen raad, 6—1 voor Kallenberg, maar in de tweede hand had hij daar beter kijk op. Met 6—4 nivelleerde hij de set stand en in de derde set diende Kal lenberg alle zeilen bij te zetten om overeind te blijven. 6—4 voor de no. 2 van Unicum. Dinsdag Dpenstaf vergadering weg Jeugdvakantiedorp Zijlsingel 2 Evangeliecentrum spr. dhr. J. Zeegers 8 uur nam. Breestraat 19 Sociëteit Twentwel (voor kamerbewoners en alleenstaan- Jeugdhuls (Breestraat 19) Spreek- lur Chr. Emigratiecentrale 78 uur Woensdag Kreatlef Sentrum 66) Beeldende expressie voor kinder voor homosexuelen, werken met du- Voorschoterweg Jeugdvakantiedorp Kreatiel' Sentrum (Breestraat 66): café-bar 10 u. vm1 u. nm. Breestraat 19: Sociëteit Twenthel (voor kamerbewoners en alleenstaan- Oegstgeest (Julianalaan 1): Volle LISSE De voorgenomen vestiging van Datsun n.v. op het industrieterrein Dever in Lisse, wordt met gemengde gevoe lens tegemoet gezien. Thans is de autofirma nog gevestigd in een bloembollenschuur aan de Wilhelminalaan te Sassenheim. De snelle ontwikkeling van het bedrijf maakt uitbreiding noodzakelijk, maar dit kan niet op het huidige terrein. Lisse heeft wél de benodigde vestigingsruimte, maar niet iedereen is op alle punten content met de komst van Datsun naar Lisse, al zijn de bezwaren van bijkomende aard. Het vestigen van industrie van enige omvang is in de bollenstreek overigens geen eenvoudige zaak. Al jaren lang is dit een punt van be spreking in het intergemeentelijk overleg, doordrongen als de ge meentebesturen zijn van het feit, dat de werkgelegenheid in de bollenstreek (wat de bollenbedrijven zélf betreft) steeds meer afneemt. Dit komt door mechanisatie, ook wel door reorga nisatie of zelfs door opheffing en in krimping van grotere bedrijven. De laatste jaren zijn daar treffen de voorbeelden van te noemen. Uit het intergemeentelijk overleg, zijn tot heden weinig positieve resul taten naar voren gekomen, wat ves tiging van nieuwe industrieën betreft. In Lisse is er evenwel nog wél ruim te, namelijk in het industriegebied Dever. De laatste Jaren vestigden verschillende belangrijke bedrijven zich daar. Magazijn Jeugd vakantiebezighe- vangelie-gemeente Rijnland 8 Film Clrcusi i^rdag Kreatief Rommelmarkt 7—9.30 uur nam., tafel tenniswedstrijden 8 uur nam. Voorschoterweg Jeugdvakantiedorp Kreatief Sentrum (Breestraat 66) café-bar 10 uur voorm.1 uur nm. Boommarkt 12: Sociëteit voor ge handicapten, 7.30 uur nm. Oegstgeest (Laan van Oud Poelgeest) Stadsgehoorzaal Jeugdvakantlebezig- heden Swlebertje en Bromsnor 2 u. nm Titus Brandsmalaan „De Duikboot' Clubhuiswerk handenarbeid 8 uur nm Vrijdag Kreatief Sentrum (Breestraat 66) Clné-club. sociëteit buitenlandse gast arbeiders 8 uur nam., café-bar 10 uui Voorschoterweg Jeugdvakantiedorp en alleenstaan den 912 uur nam. Oude Vst 73 Stichting Scientology formatie- Het Mlei verjassen 8 Zaterdag Kreatief Sentrum huisorkest, lichtshow en films es tra at 19 Socië kamerbewoners c Oegstgeest (Het l cieteit Pi Doopsges belstudie i Hulpdienst Rele ïeit Twentwel Huis) Schaak- ventkerk bij - prediking ds. Release Witte Singel 12a 24655 Dag vaD 26 Apotheekdienst De avond-, nacht-, en zondagdienst wordt waargenomen door de Haven- apotheek, Er resteerde nog een terrein van 12 hectare, In eigendom van de fa milie Boerderij Rotteveel, nabij de ruïne van Dever. De onderhandelin gen tussen de Datsun-directie en de eigenaar van boerderij Rotteveel, AMSTERDAM (ANP) De Am- ïterdamse taxichauffeurs zijn van morgen weer een protestactie begon nen tegen het afsluiten van de Leid- sestraat ook voor taxi's. Kort na elf uur reed een groep taxi's het kruis punt Leidsetraat-Heerengracht op en blokkeerde daar het verkeer. De taxichauffeurs hadden een n'eu- we tactiek bedacht. Zij formeerden steeds weer op andere punten kleine groepjes wagens, die dan in de rich ting van de Leidsestraat en het Leid- seplein trokken. De politie pareerde deze „aanvallen" door zoveel mogelijk de groepjes op te vangen en om te leiden. Enige tientallen taxi's blokkeerden ook het Koningsplein, waarop het verkeer vanaf het Spui, Singel en Heerengracht uitkomt. Rond hal£ twaalf werd de actie voorlopig beëin digd. Een woordvoerder van de taxi chauffeurs zei dat dergelijke korte prakacties vandaag nog enkele ke ren zouden worden herhaald, maar op andere plaatsen. Ten tijde van de blokkade vertoonde het verkeer rond het Koningsplein een chaos. hebben ertoe geleid, dat van de nog aanwezige 12 hectare industrieterrein iwaar thans de koeien nog grazen!) 10 hectare aan Datsun-Nederland worden verkocht. Datsun heeft hier plannen voor een complex ten behoe ve van de levering van auto's aan alle filialen in Europa, terwijl er even eens een centraal magazijn van on derdelen, eveneens ten dienste van geheel Europa, gesticht zal worden. De gunstigste situatie zou zijn als vanuit het industrie-terrein-Dever, ook een uitmonding naar de Heere- weg kan worden aangelegd. Daarte gen heeft rijkswaterstaat echter be- Géén uitmondingen op de Heereweg aldus het parool van rijkswaterstaat. Intussen heeft dit tot gevolg, dat al het af en aan rijdende verkeer van het Industrieterrein Dever, over de Vennestraat naar de 1ste Poellaan moet worden geleid. Het vervoer naai de westzijde heeft tot gevolg, dat het toch al zeer drukke kruispunt Laan van Rijckevorsel-Heereweg nog eens extra wordt belast. Bij de gemeente Lisse zou men liever zien, dat vanaf het industrie- terrein-Dever een uitvalsweg naar de Heereweg kan worden aangelegd, lopende langs de terreinen van Swets en Zeitlinger. Zolang de Heereweg een rijksweg is, komt daar niets van. Het is echter niet onmogelijk, dat de Heereweg in de toekomst rijksweg-af raakt en provinciale of gemeentelijke weg wordt Dan liggen de papieren weeranders. Men houdt zekerheidshalve maar ruimte in re serve, om later deze uitweg toch te kunnen aanleggen. Werkgelegenheid Wat de arbeidsgelegenheid in de bollenstreek betreft, wordt de vesti ging van Datsun toegejuicht. Er zal voorlopig voor 120-160 personen werk gelegenheid komen (thans 40). Van dat totaal der werknemers is 1/3 in de administratieve sector werkzaam, terwijl 2/3 van het personeel uit vaklieden en ongeschoolde krachten bestaat. Van dc gelegenheid tot het indie- ;n van bezwaarschriften tegen de vestiging van Datsun-Nederland is ondermeer gebruik gemaakt door 'n tweetal KVP-raadsleden van Lisse, de heren Bet en Paardekooper, die als planoloog speciaal op dit terrein vaak het woord voert in de raad. De vestiging van Datsun te Lisse is geen punt van bespreking in de raad van Lisse. De gemeente heeft niets over de gronden die in het in dustriegebied liggen te zeggen. Wel hebben de KVP-raadsleden de moge lijkheid aangegrepen, om schriftelijk bezwaar. Allereerst achten ze de structurele opzet van het plan wei nig gelukkig. De geplandeparkeer- ruimte van ongeveer 4 a 5 hectare, is aan de oost en noordzijde van het complex geprojekteerd. waardoor de flats in het Poelpoldergebied direct uitkijken op de "Blikopslag" van de auto's. Vooral in de flat aan de Ooievaarstraat met de even benum- mering, heeft men hiermee te ma ken. De beide raadsleden hebben geen principiële bezwaren tegen de komst van Datsun, maar dan moet wel re kening worden gehouden met de pro blemen van de omwonenden. Ook het WO-raadslid J. F. Snik, heeft uit so ciaal-economisch standpunt bezwaren tegen de vestiging van Datsun. De koek op Met het beslag leggen op de 10 ha industriegrond is de "industrie-koek" op! Lisse heeft nu geen enkel ter rein meer beschikbaar voor indus trievestiging. De mogelijkheid een aantal kleinere industriën in het plan-Dever een plaats te geven, is nu van de baan. Industrie-vestiging is in Lisse alleen nog mogelijk, wan neer men bepaalde bedrijfsruimten weet te bemachtigen (leegkomende bollenschuren, e.d.i. De laatste Ja ren zijn hiervan vele gevallen aan wezig gebleken, zoals pand Gulde- mond (Heereweg), pand Langeveld, pand Lefeber, pand Bos, enz.! gonnen. In zes van de acht partij en viel een bloedige beslissing. Fraai was de zege die Hartoch, met zwart, od landskampioen Hans Ree behaal de. Het was de eerste nederlaag van de titelhouder. Een fraai succes boekte ook Jan Timman, die de Amerikaanse groot meester Evans op de knieën dwong. Uitslagen Grootmeestergroep 11e ï'onde: Ree (Ned.)Hartoch (N.) 0- 1, Uhlman u (O.Dl.)Donner (Ned.) 1-0, Gligoric (ZS1.)Langeweg (Ne derland) 1-0, Smyslow (Rus.)Ador- jan (Hong.) 1-0, Timman (Ned.)— Evans (VS) 1-0, Keres (Rus.) Browne (Aus.) Vè-Ms, Scholl (Ned.) Ivkow (ZS1.) afgebr., Portisch (Hong.)—Bobotsow (Buig) 1-0, afge broken partij 10e ronde: Bobotsow Scholl 1-0. Stand: 1. Smyslow 7 V2, 2/3. Portisch. Brow ne 7, 4/7. Ree, Gligoric, Hartoch. Keres 6. 8/9. Evans. Uhlmann 5V2, 10. Ivkow 5 plus 1 afgebr., 11/12. Adorjan, Donner 5. 13. Timman 41A, 14. Langeweg 4, 15. Scholl 3 en 2 afgebr., 16. Bobotsow 3 en 1 afgebr. Meestergroep 11e en laatste ronde: Enklaar (Ned.)Medina (Spa) 0-1, Chitescu (Roe).Smejkal (Tsj. 01, Kort (Ned.)—Van Geet (Ned.) 1-0, V. d. Weide (Ned.)Malich (OD1.) 0-1, Kurajica (Z.Sl.)—Zui- dema (Ned.) y2-y%. OEGSTGEEST Een 15-jarige Hagenaar, die een dagje bij familie in Oegstgeest op bezoek was, dacht meteen ook maar een bromfiets als soevenier mee te nemen. In de kel der van een flat in de Clematislaan betrapte een bewoonster de jonge man bij een poging het slot van de kelderruimte te forceren. Hij was over het gat boven de deur geklom men om de kelder binnen te komen. De jongeman is door zijn ouders bij de politie Oegstgeest afgehaald. OEGSTGEEST Twee wielrij ders, die het een collega-weggebrui ker op de Rijnzichtweg wat moeilijk maakten om te passeren, bezorgden deze 15-Jarige Leidenaar de schrik van zijn leven, De Jongeman die met een royale bocht om de twee fiet sers heen wilde, kwam daardoor in botsing met een auto, bestuurd door een 60-jarige inwoonster van Oegst geest. De jongen liep schaafwonden over het hele lichaam en zijn race fiets werd zwaar beschadigd. De auto kreeg schade aan de voorzijde. ix De Amerikaanse toneelspeler Michael Sullivan is op 35-jarige leef tijd in San Francisco ovei'leden De doodsoorzaak is nog niet vastgesteld, maar naast zijn' bed werd een leeg buisje slaaptabletten gevonden. Michael Sullivan werd als een van de begaafdste jonge acteurs in de VS beschouwd. Hij oogstte veel succes bij zijn optreden in Londen en New York. VOORSCHOTEN De werkgroep Shunt", een jongerenorgani satie in Voorschoten, houdt op 17, 18 en 19 augustus een fiets drie daagse in en om Voorschoten. In totaal moet ongeveer 80 kilo meter in drie dagen op de fiets afgelegd worden. Voor de uitrijders en volhouders ligt op de avond van de derde dag een „fietsvaardig- heidsbewijs" gereed. De start is iedere avond voor het Ambachts huis op de Voorstraat, telkens om 19 uur. De eerste avond gaat de tocht richting Zoetermeer via Stompwijk, de tweede avond is er een duinroute via Wassenaar uitgestippeld en de derde avond wordt het eigen dorp verkend. Werkgroep „Shunt" verwacht dat vele Voorschotenaren hun fiets voor drie avonden zullen willen gebruiken. Petrosjan in finale Oud-wereldkampioen schaken Tig. ran Petros jan (Rus) mag in de fi. nale van het kandidatentoernooi pro. beren tegen de Amerikaan Bobby Fi. scher een eervoller resultaat te beha. len dan een nederlaag van 06. De tiende en laatste partij in de twee- kamp voor de halve finales tussen Petrosjan en zijn landgenoot Viktor Kortsjnoi eindigde in Moskou name lijk in remise, waardoor Petrosjan winnaar werd met het minimale ver. schil van 5,5 punten tegen 4,5 pun ten. Op c?e 41e zet werd tot remise besloten. Petros jan had aan één overwinning in de tien partijen vol. doende voor de finaleplaats. MINl-nieuws j uit MAXI-Leiden t i Een week na het Rijnsburgss bloemencorso, dat ook door Leiden trekt, gaat de Tuingroep van „Om Buiten" een- minicorso organiseren. Een kindercorso, waarin de fanta sie van de jeugd en waarschijnlijk ook wel een beetje de creativitei van de ouders worden verwerkt. Een deskundige Jui*y zal daarvoor prijzen toekennen. Het corso, waaraan ook Jong K. en G. meewerkt, trekt op zaterdagmiddag 14 augustus door hel complex van „Ons Buiten". Om hal! twee moeten de kinderen aan de start verschijnen. De echtgeno te van één onze collega's is geluk kig van veel ellende gespaard geble ven. Bij aankoop van een literflei frisdrank spatte deze fles in duizend scherven op straat uiteen, zonder persoonlijke gevolgen. Consumenten- organisaties hebben er reeds op ge wezen, dat het juist de literflessen met koolzuurhoudende dranken zijn die uiteen springen, omdat veelal dl druk te hoog is voor de naar verhou ding te dunne flessewand. De één neemt een fles frisdrank als hel m is en de ander neemt all compensatie voor de hoge tempera turen een duik in het water. Minde gewoon wordt het wanneer een mili tair volledig gekleed (inclusief kist jes) te water springt. Toch gebeurde dait gisteren in de Witte Singel. Aan- gemoedigd door de „maten", die hem een geldelijke beloning in het voor uitzicht stelden trok hij een baantje van de ene naar de andere oever, Jammer was het dat juist voor hij aantikte één van zijn superieu- een kijkje kwam nemen. Voor de liefhebbers van paarden en pony's is het morgen een grote dag want dan wordt de in Voorschoten de tra ditionele paardenmarkt gehouden, 't Was vorigjaar erg druk(foto Hol vast) en met de groeiende belang stelling voor het paard zal het ook morgen wel vol zijn Met brommer tegen auto LEIDEN Op de Haagweg botste gisteravond een 20-jarig meisje uit Den Hoorn met haar bromfiets tegen geparkeerde personenauto waar de bestuurder juist weg wilde rijden. Het meisje brak haar linker arm en moest door de EHD naar het Academisch Ziekenhuis worden over gebracht. VOORSCHOTEN Godfried va S. is de winnaar geworden van de kortebaandraverij in Voorschoten Od de Van Beethovenlaan kwamen twintig dravers aan de start en wer den nauwlettend gadegeslagen door een duizendkoppige menigte, die met of zonder "gokje" via de totalisator een zeer plezierige middag kreeg. Godfried van S. met rijder J. van Dooyeweerd uit de Stal "Sta er bo ven" versloeg in de beslissende om loop Boy van Quick, de 11-Jarige bruine hengst uit de stal Wagenaar en met als rijder J. Wagenaar Jr. Nummer 3 werd de 4-Jarige Ivon (Buitenzorg uit de stal Middelwijk en met de rijder M. Bouwhuis. Godfried van S. deed in de eerste omloop f26,- winnend en f5,20 plaats; in de 2de omloop f6,70 en f 1,60 en ln de 3de omloop f 7,90 en f 1,30. Boy van Quick deed plaats f 2 f 1,50 en f 1,10. Ivon Buitenzorg deed in de eerste omloop f 2,90 plaats en in de 2de omloop f 2,70. De kortebaan had een vlot verloop en enige spannende kampritten. Han nibal, de 5-Jarige bruine hengst, dooi de Voorschotense Jeugd luid aange moedigd als „Nassibal" stelde de aanhang teleur. Kenners tipten reeds voor de start Godfried van S. als de winnaar, "Godfried wint, maar hij moet de benen krijgen. Hij hep de benen", De ter zake kundige uitroepen deden tenslotte velen aan het einde naar de totalisatorwagen lopen om een ex tra centje te incasseren. Na de pres tatie van de dravers leverde de dienst gemeentewerken van Voor schoten een prestatie door binnen twee uur na afloop van de course de Van Beethovenlaan weer gereed te hebben voor alle verkeer.

Leidsch Dagblad | 1971 | | pagina 2