MILDE SELECTIE KNAU... Europa zal Ajax om gen Nacional spelen walijk nemen..." IND „WINT" DAG AOSDRECHT |EFAN KOVACS (50), "ERFGENAAM" VAN RINUS MICHELS UIT AL KRITIEK Eddy Merckx in Aalst naar triomf Indonesisch tennis op Casino vertegenwooi goed >rdigd Koerstips Polocompetitie volgend jaar geheel in binnenbaden lAG 20 JULI 1971 LEIDSCH DAGBLAD - SPORT - LEIDSCH DAGBLAD - SPORT - LEIDSCH DAGBLAD - SPORT - LEIDSCH DAGBLAD - SPORT - LEIDSCH DAGBLAD - SPORT - LEIDSCH DAGBLAD "JISTERDAM Ook Stefan Kovacs, bij Ajax „erfgenaam" van Michels, staat !at de verplichtingen tegen Nacional worden nagekomen. „Omdat", is zijn redene een weigering Ajax impopulair zal maken. Het nationalisme van Europa eist een m rijd met de Zuidamerikaanse kampioen. Europa neemt het Ajax kwalijk, als het is wedstrijden afbreekt". 7 we man achter Ajax zegt *°P- als nog geen ander' >1. ig in Amsterdam verblijft. >n< stelling tot zijn voorganger It hij zijn werkelijke ge niet achter vage gemeen- inal Zelfs aanmerkingen houdt 2 inks de prille kennismaking, 3' ddag toerde hij met de se- ar de Spaarbankhoeve in waar het trainingskamp refet. Vanavond al moet Ajax ?n in de eerste oefentest ids lidenzaal. Woensdag staat >ooi n, donderdag Gomos te wachten Kovacs („Ik liever gezien, dat er eerst wordt getraind en dat er oefenwedstrijden volgen, imèappelijk is dit, zo direct lakantie, minder wenselijk. it oefenprogramma was al terfld voor ik tekende". door het late ontslag omhels pas op 28 Juni (zijn oor het eerst in con- :ai rs| W LOOSDRECHT Ruim vierhonderd zeilers hebben de tweede zeildag van de 30ste Nieuw Loosdrechtweek s geërgerd aan een zwakke en uit alle richtingen ie wind. Zeilers die plotseling vooraan lagen eindigden rtiende of nog slechter. Alleen de hele groten hand- zich aan de top. Hans van Eist won voor de tweede de Finnen, nadat enkele winddraaiingen hem het uit- bojjp een overwinning onmogelijk hadden gemaakt. Kees eenmaal aan de kop van het veld, kreeg vrouwe For- :k tegen en moest een tweede plaats afstaan aan Kreisel, net totaal verrassend tweede staat. tact met Ajax De voetbalmakelaar De verandering frist Je op. Ik ben Berger functioneerde daarbij als in termediair. De trainer van Steaua had in de dagen van de Cup-slag tegen PSV <3-0 en 4-0) luidkeels de wens geventileerd eens in Nederland aan het werk te willen. Die harte- kreet was blijven natrillen. Kovacs: „In Eindhoven beweerde ik voor Sparta te voelen. Later was er ook sprake van ADO. De president van de Roemeense voetbalbond deelde me tenslotte mee, dat ik beide kon vergeten, maar dat ik door Ajax was gekozen". Synchroom In feite heeft de Roemeense voet balbond hem de weg gewezen. Die dicteerde, dat hij aanbiedingen van PC Antwerp, het Griekse Olympia- kos en een niet nader genoemde Spaanse club moest annuleren. De selectie van hogerhand liep overi gens synchroon met de voorkeur van Kovacs. „Na vier Jaar moet Je als trainer onherroepelijk wisselen. eei eindeloos lijkende en dag, waardoor tevens in vele et beeld van de totaal stand teld. 'agd Pinnen kon Boudewün Bink- t/i it op het water verschijnen, als militair arts werd be- its Beck, die zaterdag te laat joi recht verscheen, finishte met je geluk als vierde. Achter (1—1) en Kreisel (82) be- ileuwkomer in de Finntop, Jt Wilton (36> een fraaie en Lolkes de Beer Ie derde plaats Meer spec- 1 j1 op het water was er in de jc! asse, die in de Nieuw Loos- fi ik altijd een knipkaart heeft ïotestcomité Ook maandag iendaal had de race gewon- Henny Scholtz. die als «Jjnishte, had tijdens een won- ndschifting een overtreding tegen Egon Rolf von den de stuurman van de Pam- Jan van der Kloot. Uren protestcomité er over ge- tot een beslissing te komen, eholtz, een ervaren rot in het Set zich niet makkelijk in de ikken. Toch moest Scholtz fóloten" van de wijze heren li horen uitspreken. Polsma 1 plaats op en werd tweede. Sloot kreeg een derde plaats fen. De Sneeker Donker, in race zevende, teert nog op v'an de eerste dag en heeft 0 'log de leiding in handen. ]!Lr '9—1) en Van der Kloot "en hem dicht op de spiegel. Valken Valken is het moeilijk een beeld van de werkelijke krachtsverhoudingen te krijgen, om dat de meeste zeilers nieuwe spullen aan het proberen zijn voor het nade rende kampioenschap. De gebroeders Prins hebben met twee schitterende overwinningen nu vrijwel onbedreigd de beste kansen op de hoofdprijs Jan de Wilde, zaterdag één, kon we gens familieomstandigheden niet starten, waardoor zijn hoofdprijskan sen aanzienlijk zijn gedaald. Oppermachtig In twee nationale klassen steken zeilers met kop en schouder boven het gemiddelde uit. Gude is opper machtig in de Sterns en Le Fèvre in de OK jollen. Opgemerkt moet wor den dat de nationale top in beide klassen maar matig vertegenwoordigd is. Gude vèrsloeg spelerderwijs Issel- mann, Van der Berkhof en Paul Knoop. Isselmann volgt in totaal op een tweede plaats, gevolgd door Eber- hardt <25) en Knoop (34). Na twee grootse zeges van Le Fèvre kun nen Van Schram (23) en Loermans (32) zich beter concentreren op de verdeling van de tweede en derde plaats. De uiterst moeilijke weersomstan digheden waren voor Hans Timmer mans te veel om na het vertrek van Solo kopstuk Dirk Coster, de heer schappij over de achttien Solo's over te nemen. Theo Hoogmoed won, Bootz ging als tweede over de lijn en Tim mermans werd teneergeslagen derde. Met 2—3 heeft Timmersmans echter wel de leiding in het klassement. De overige belangrijke uitslagen zijn: Spanker: 1. M. Klöckner, 2. G. Pater; 470 klasse: 1. Helsoot, 2. A. Löwen; 16m2 klasse: 1. Bisschop, 2. Willemsen; Flying Junior klasse: 1. Groeneveld, 2. Mur; Vrijheidsklasse: 1. Paulich, 2. Zweep; Schakelklasse: 1. Lohmann. 2. Lanser; Vaurienklas- se: 1. In 't Veld, 2. De Voogt; Europa Mothklasse: 1. Dieperink, 2. Groen- hart. vier Jaar bij Steaua Boekarest ge weest. Dat is in die periode fors ge groeid. (Kovacs' carrière voordien: als rechtsbinnen bij AC Oradia, van '38'42 bij het Belgische Olympique Charlerois, terug in Roemenië bij Cluj Athletica, waar hij als trainer debuteerde, van '62'67 met Oana samen coach van het Roemeense elftal en vervolgens Steaua. Als ac tief voetballer bediende hij zesmaal de aanval van de nationale ploeg met passes.) Nu dan Ajax, dat hij als zovele buitenlandse trainers alleen maar van de tv kent. Vanaf het drama tegen AC Milan oogde hij naar alle EC-opgaves „Michels heeft een sterke ploeg opgebouwd, vooral tac tisch. Niettemin wordt Ajax in Eu ropa nog steeds miskend, minder groot geacht dan het is. Daarom is het zaak de indrukwekkende presta ties te herhalen, zoals indertijd Real". Problemen De 50-Jarlge Kovacs (gehuwd, een zoon van 26, die waterpolo en rugby prefereert) heeft echter de zorg van een enkele mutatie, waardoor het geheel eerst hersteld moet worden. „Het voornaamste probleem is de achterhoede. Vasovic is weg, Suur- bier ben ik voorlopig kwijt en Krol lijkt me nog niet tijdig op het oude niveau. Voor die posten moet ik zo snel mogelijk de Juiste vervangers opsporen". En passant wil hij toch wel de in richting hier en daar verzetten. De aanval met name mag van hem meer improviseren, de eigen creati viteit uitleven. „Van de diamant wil ik een briljant maken", is één van zijn talloze filosofietjes. Al even prozaïsch gaat hij in op de relatie met de lastige Amsterdammers, die zich nou niet bepaald gedwee laten besturen. „Moeder Ajax heeft nu een andere vader. Die kan als het moet streng zijn. Maar hij wil zich aan zijn kinderen aanpassen. Dan zullen zij echter ook stappen in de richting van de vader moeten zet ten". De kerngroep zal wellicht even wei felen, omdat Kovacs in bijna alles verschilt met Michels. De Roemeen, die voor twee Jaar tekende, lijkt ook in zijn werk een wel serieuze maar amicale sfeer te scheppen. Hij Vier van de vijf aanwinsten van Ajaxv.l.n.r. de Oostenrijkse verdediger Schilcher, trainer Ste fan Kovacs, Johny Rep en Arnold Muhren. Op de foto ontbreekt Gerrie Kleton. is trouwens, net als zijn text-land genoot Elek Schwartz, een kunst zinnig type. dat zich graag in tacti sche concepten verdiept en puzzelt met vergelijkingen. „De Nederlandse voetballer is fysiek beter voorbereid dan de Roemeen. Daarnaast is hij ook atletischer, harder en hij strijdt meer. In Roemenië leeft bovendien een te grote discrepantie tussen de sterren en de rest. Hier is veel minder onderscheid." Lichtpuntje Aanmerkelijk meer kennis verwierf Kovacs over het Oostduitse voetbal, in verband met de EC-ronde tegen Dynamo Dresden een lichtpuntje voor Ajax. „Dat wordt een zware dobber. Dynamo Dresden was in "66 de trainingspartner van onze natio nale ploeg. Het stond vierde of vijf de in de eigen competitie. Ik herin ner me, dat we het moeilijk -had den. Inmiddels is het elftal door el kaar gegooid en daardoor nog ster ker geworden". Kovacs had geduimd voor een con frontatie tussen Ajax en Dynamo Boekarest. Om direct al de' Roeme nen te verblinden. Als het klokt tussen hem en de Ajacieden (en als Dynamo Boekarest overblijft), wordt zijn wens misschien in de tweede ronde verhoord. AALST (ANP) Eddy Merckx heeft zijn overwinning in de Tour de France gevolgd doen gaan door een zegepraal in het avondcriterium van Aalst. Hij won de wedstrijd over 95 km in twee uur precies. Van Springel werd tweede op een halve lengte en Rini Wagtmans derde op 15 seconden. Verdere uitslag: 4. Eric Leman, 5. Frans Verbeeck, 6. Eddy Peelman, 7. Etienne Sonck, 8. Roger de Vlaeminck 9. Walter Godefroot, 10, Frans Mel- ckenbeeck, 26. Joop Zoetemelk, 27. Luciën van Impe. NOORDWIJK Het Indonesische tennis is in Noordwijk goed vertegenwoodigd. Behalve de dames E. Liem en L. Kali- gis, resp. no. 1 en 3 van de Indonesische ranglijst, komen ook de Davis Cup-reserves Widjojo en Widjono op het gravel. De laatstgenoemde toonde gisteren tegen Van der Kruk al dat hij het racket prima weet te hanteren. Met 6—2, 63 boekte hij een zege die wanneer hij de puntjes wat nadrukkelijker achter zijn verzorgd manoeuvre-spel uit het achterveld had gezet stellig nadeliger voor Van der Kruk zou zijn uitgevallen Toch zijn de twee Indonesiërs niet eens geplaatst in het hoofdnummer, het herenenkelspel A. Hetgeen een bewijs is voor de sterke bezetting ■^r de organisatie van het toer nooi. de bepaald niet hoopvolle be richten daaromtrent ten spijt, toch maar weer voor heeft weten te zor gen. Als no. 1 en 2 prijken op het wedstrfjdsch.ema de Australiër Ian Fletcher en de Indiër Anand Amvi tharay. Eerstgenoemde is niet alleen een jongere editie van de befaamde Ken Fletcher maar herinnert even eens in zijn manier van spelen aan de zo getalenteerde maar helaas ook zo wisselvallige ex-pupil van de kam pioenenkweker uit de eerste tennis- natie ter wereld, Harry Hopman. Anand Amvitharay behoeft voor hen die tot de getrouwe bezoekers van het toernooi van de Noordwijkse Door Frank Bonte DUÏNDIGT, 21 JULI - 13 UUR HackneyprijsInca, Jefferson. Ih You Baker, Jeannine D - Shetland- prijs: Hardy Regina. Hurry Up. Haan S, Ideal Buitenzorg - Welsh Ponyprijs: Immer Treu, Ivanovna Heather, Ida de Mercelle, Idas - Engelse Volbloedprijs: Goldfinger, Blue Honey, Chapur. Marlize - Ge neraal Baron van Heemstrabeker: Henri Buitenzorg, Fletcher D, Fire Bird W, Christiaan de Wet - Ara bisch Volbloedprijs: Red Pepper Fo rest Star, Heather Hill, Martine Rose - New Forest Ponyprijs: Ivonne Mac, Ireland, Granit Hollandia, Hannibal - Grote Prijs der Halfbloeds: Pechal. Caprilli, Guzeon, Khrusta - Haflin- gerprijs: Ingrid Hanover, Grand Ges te, Detra, Donar Scotch - Prijs van het Trekpaard: Idool Buitenzorg, Ida Roodnoot, Inyala, Hellen Car bonari. LEIDEN In de waterpolocom- petitie zijn diverse beslissingen ge vallen. De Gouwe 2 uit Waddinxveen wist zich als eerste te klasseren in de reserve 2e klasse C, het Alphense j AZC 4 bereikte dezelfde prestatie in de reserve 4e klasse B. 1 Voor de bekercompetitie zijn de lo tingen verricht voor de 5e ronde. By de dames speelt de Gouwe vanavond i in Utrecht tegen UZSC. Als de Wad- dinxveense dames deze wedstrijd win- nen spelen ze volgende wedstrijd tegen de winnaar van ZIOSDWR. I De heren van de Sleutelstad kwamen een ronde verder door de reserves van het IJ in Amsterdam met 52 te kloppen. In Enschede speelt BZ en PC uit Bodegraven vanavond tegen ZCE, de Gouwe ontvangt morgen DAW uit Alkmaar. LZC is vrijgeloot en komt in de zesde ronde uit tegen VZC, in een thuiswedstrijd. De Zijl zal de eerste wedstrijd spelen in de zesde ronde tegen 't Gooi, ook al thuis, terwijl de reserves van Sleutel stad op bezoek gaan bij het naar de hoofdklasse gepromoveerde UZSC. In verband met de Olympische Spelen van het volgend Jaar in Mün- chen is de competitie behoorlijk om gegooid. De verenigingen zouden daarbij inspraak mogen hebben, maar er is maar bijzonder weinig acht geslagen op hun verlangens en wensen. De competlte begint nu al in het weekeinde van 16 en 17 ok tober. voor de heren uit de hoofd en eerste klasse is het op 30 april afgelopen zonder ook maar één keer in het buitenbad te hebben gespeeld. De heren uit de tweede klasse gaan nog even door, tot 7 juli, maar zij beginnen dan ook pas op 8 of 9 Janu ari. De jeugdcompetitie is voor de A- en B-klasse vastgesteld in de periode 16 augustus tot eind november. De (grotere) C-klasse heeft de tyd van 16 augustus tot eind novermber. De finale voor de kampioenen uit de S.V. behoren geen nadere informa tie. Twee jaar geleden was hij met zijn jongere broer V. Amvitharay (toen 15 j. een sterke kwart finalist in het herenenkelspel A 10—12, 5—7 tegen Hans Haks), en zijn eveneens jcsnge landgenoten Misra en Menon onbetwist het kasstuk voor de toer- nooi-organisatie. Intussen behoeft die organisatie ook dit jaar bepaald niet beschaamd rond te lopen. Tussen de genoemde twee favorieten voor de eindzege in het herenenkelspel A loeren res pectievelijk Hemmes. Hordijk, Soe- o ters, Laudin, Schmitz en Niek Fleu- komt te staan. Deze had gisteren ry op misstappen van de als onaan tastbaar gewaarmerkte buitenlandse concurrentie. Jammer dat op het laatste moment de jonge en talent volle Gerald Battrick verstek moest laten gaan. Een blessure verhinder de hem in Noordwijk aan te treden. Dames Is de bezetting van het hoofdnum mer van het toernooi, het herenen kelspel A, zonder meer sterk, de be zetting van het damesenkelspel A is dat niet minder. Behalve de Indone sische ranglijstspeelsters Liem en Kaligis zijn verder van de partij de Engelse Minford. Trudy Walhof- Groenman. no. 1 geplaatst. Lidy Bielefeld. Judith Salomé en Els Veentjer-Spruyt. Voor Trudv Groen man is de confrontatie met mej. Liem een kans om de op haar we- j A-klasse wordt gespeeld op zaterdag reldtoer met Betty Stöve, waarbij j 27 november, een dag later vindt de ook Indonesië op het programma finale plaats om de beker 1971. stond, aldaar geleden nederlaag goed te maken. j In het herenenkelspel B is het ge- drang om als eerste over de finish j een nuttige warming-up tegen R. te gaan op papier van dien aard dat men niet slechts voor de A-par- tijen de gang naar Noordwijk be hoeft te maken. Ronald Blommen- daal. die in dit seizoen opvallende prestaties levert, als no. 1 geplaatst en zijn rivalen, respectievelijk Bram Madera, Har Meijer, Jaap Dankel- man. Jan de Groot, onverwoestbare Katwijker. Lauteschlager en de fi nalist van de nationale kampioen schappen jongens t/m. 17 j., Wouter Fok. staan daar borg voor. De laatstgenoemde krijgt het vandaag al meteen stevig voor de kiezen als hij tegenover de geroutineerde W. Stoop Los, 63, 6—3, die hij met gemak in zijn voordeel besliste. In het damesenkelspel B is de route naar laatste ronde al even min als da^ bij de heren zo is, een eenvoudige zaak. Dat ondervond gisteren de nationale kampioene van de tennisleraressen Geertje van der Valk aan den lijve. In de eerste ïonde al diende zij alles te geven om zich te handhaven. Maar haar te genstandster was dan ook evenals zij van „nationaal" kaliber, namelijk A van den Wildenberg, kampioene van de meisjes t/m. 15 Jaar. De tennislerares won met de veelzeg gende score: 6—3, 5—7, 6—3. DEN HAAG KNAU-voorzitter Jutte omschreef het als een vrij milde selectie. „Maar we waren min of meer gebonden aan het feit, dat er bepaalde limieten zijn gesteld en toezeg gingen gedaan", becommentarieerde hij de uitgebreide équipe voor Helsinki, waarvan 10 tot 16 augustus de Europese atle- tiektitels worden uitgeloofd. Niet minder dan achttien Neder landers zijn capabel bevonden om zich op dat toernooi te meten. Vier van de achttien zijn onder voorbehoud opgegeven. Te weten Wilma van den Berg. Mieke Sterk. Hans Smeman en Geert Jansen. De laatste drie hebben langdurig overhoop gelegen met een vervelen de blessure. In alle gevallen (ook betreffende Wilma van den Berg) heeft dokter De Jongste het laatste woord. Tienkamper Smeman wordt daarbij zaterdag geobserveerd tijdens inter nationale wedstrijden in Bonn. Hij beproeft er het herstel op de 110 meter horden en bij het polsstok- springen. De heer Jutte: „Volgens zijn coach heeft hij al die tijd wel kunnen doortrainen, zijn conditie dus kunnen onderhouden". Ook marathonloper Geert Jansen wordt nog eens extra in de gaten gehouden. Trainingscoördinator Jan Van Heek zal hem de komende da gen bij zijn oefeningen begeleiden. Hij is onder curatele gesteld, omdat onzekerheid heerst over zijn door- zettingsvermogen na de 25 km. On langs voldeed hij in een race over die afstand. i Wilma van den Berg, normaliter j toch weer Nederlands grootste troef op de EK, kan zich onmogelijk aan een nadere test onderwerpen. Haar verwonding blijkt tamelijk ernstig. Zij logeert nog steeds op Papendal om doorlopend te worden behan deld. Van Enkhuizen Indien het viertal goedkeuring krijgt van dokter De Jongste, is de ploeg dubbel zo groot als twee jaar terug in Athene. Wellicht loopt het totaal nog op tot negentien. Want voor één atleet maakte de KNAU gisteravond toch een uitzondering: voor horden-racer Hans van Enk huizen. Hem wordt een allerlaatste kans gegund in Bonn. Daar is hij gedwongen minimaal 14,0 aan te dragen. Hans van Enkhuizen (dit seizoen tweemaal 14,1, één keer 13,9 en 14,0, DEN HAAG - Het trainingskamp I voor Helsinki is ingekort tot vier I dagen. De selectie verzamelt zich van vrijdag 30 Juli tot in de loop v&n maandag 2 augustus op Papen- Idal. De KNAU is afgestapt van de verplichting tot donderdag te blij ven, omdat velen dat als te lang bekritiseren. 1 HIIIIHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIItllllllllHllllllllllllllllllllllllllliliiH I maar dat laatste met vijf meter jrugwindi dankt het buitenkansje I aan de druk van onder meer de j Top Contact Commissie, de techni- sche commissie, de trainingscoördi- nator. afgevaardigde Noordenbos j van de coaches en chef d'equipe 1 Koomen, die zich allen in het over- i leg roerden. Volgens de heer Jutte [pleitten twee overwegingen in zijn voordeel. „Hij is dit Jaar mentaal Door Lex Muller gegroeid en hij heeft bewezen in enkele wedstrijden met de top uit stekend mee te Kunnen komen, hoe wel hij bijvoorbeeld in Aarhus weer zijn kans heeft laten liggen". Op zich is het wel Juist, dat Van Enkhuizen na sluitingstijd een defi nitieve start wordt aangeboden. Op zijn nummer heeft de KNAU de IAAF-limiet van 14,1 niet overgeno men, maar verscherpt tot 14,0. Bij de heren zijn vrijwel alle interna tionale minima aangehouden. Niet temin moet de gratieverlening voor Van Enkhuizen onbehagen wekken bij (onder meer) Marjan Acker- mans. Marjan Ackermans zweefde vrij recent over 1,75 meter. Zaterdag in Bonn, waarvoor ook zij is aange meld, zou ze ten tweede male de barrière kunnen overbruggen. Dat heeft dan echter geen waarde meer. Dubbel Jammer dan, want Marjan Ackermans zou in Helsinki een mo reel steunpunt kunnen zijn voor Annemieke Bouma. Bij de 15-j.irige hoogspringster uit Haarlem is in de discussie toch nog even halt gehouden. Maar het ar gument van de Jeugd prevaleerde. Die kanttekening prijkte ook achter tienkamper Frank Nusse. Voor Ma rian Burggraaf en Jos Hermens gold het pré-advies, dat beiden als aankomende talenten worden aan gemerkt. Stans Brehm 400 meter kampioene, zaterdag in Londen vóór Marian Burggraaf) is geweerd. En met haar Onbehagen |de 4 x 400 meter-estafette, wat valt te betreuren. De heer Jutte: „Als we in deze vanwege een zekere fi naleplaats zouden kiezen, is het rechtvaardig dat ook de 4 x 100 meter dames op reis gaat". Nochtans zou een 4 x 400 meter in perfecte balans meer van voren eindigen dan het sprint-kwartet. En zeker, wanneer Wilma van den Berg weg valt. Na Stans Brehm werd ook Mary van de Raadt (vijfkamp) doorge haald. Een te volgen beleid. Toch mag de Haarlemse verontwaardigd zijn. De KNAU nam immers wel Els Gommers in de formatie op. De heer Jutte: „Omdat zij in feite driemaal aan de limiet heeft vol daan. Vorig jaar bereikte zij 4.213. Dat vonden wij nou nét teveel om nee te zeggen". Aan Els Gommers kleeft echter hetzelfde bezwaar als aan Mary van de Raadt. Beiden hebben niets te zoeken in Helsinki. Els Gommers kon evenwel nauwelijks meer wor den afgewezen, nadat zij zaterdag Londen als enige slaagde. Schrappen zou de zin van de spe ciale gelegenheid op Crystal Palace hebben ontzenuwd. Maar de toela ting van Elc Gommers doet hoe dan ook geforceerd aan. Zoals trou wens het gehele gejaag op de limie ten...

Leidsch Dagblad | 1971 | | pagina 9