tPalthenette. bel almelo (05490) 12541 vooreen beste baan ineen palthenette jonge echtparen ir Die geur belooft het al... randstad onder eigen dal» leg zelf de eerste steen leidse spaarbank uitzendbureau Zo'n Palthenette brengt zeer zelfstandig werk met ztch mee In een drukke, maar gezellige sfeer. De man gaat zich voornamelijk bezighouden met de bediening van de opmaak-apparatuur, terwijl de vrouw de klanten helpt. Echtparen (liefst zonder kinderen) die zo'n baan aandurven, nodigen wij uit 05490-12541 te bellen voor een afspraak (Hr. v.d. Noordt). Natuurlijk kunt U ook een briefje schrijven aan onze afdeling personeelszaken, Plesmanweg 11, Almelo. (Van Palthe) In vele Nederlandse steden verschl|nen steeds meer van die handige "reinlgings-supermarkten" van Palthe, de Palthenettes. Ze zijn geheel afgestemd op deze tijd. Dat betekent dat kleding stukken, direkt nadat ze zijn gebracht, in hypermoderne machines worden behandeld. Binnen één uur zijn ze stralend schoon en geperst voor een zeer aantrekkelijke prijs. Voor onze nog te openen Palthenettes in Amsterdam, Den Haag, Delft en Leiden zoeken wij kontakt met vraagt met SPOED PONSTYPISTES BOEKHOUD- MACHINISTES DICTAFONISTES NED. (sfeno) TYPISTES NED. EN M. T. voor hele of halve dagen. Ons kantoor is geopend van 8.30—17.30 uur NIEUWE RIJN 44 01710—44841 Aluminium ladders en trappen In iedere lengte leverbaar II. JANSE Haarlemmerstraat 129 Telefoon 21808 De eerste steen is een rekening bij de Leidse Spaarbank. Want al is er de mogelijkheid van hypotheek; u moet zelf wat achter de hand hebben. Bij de spaarbank bent u in beide opzichten goed onder dak. Aangepaste spaarvormen met de gunstigste rente zonder koersrisico. Hypotheek op aantrekkelijke voorwaarden. De brochure "Het eigen huis in de gezinsbegroting" bevat een schat van nuttige I informatie en is voor slechts 95 ct bij de Leidse Spaarbank verkrijgbaar. Hoofdkantoor: Oude Rijn 56, Leiden. V Telefoon 41846, Postbus 247, Postrekening 116571 Bijkantoren: Zuid-West; Zuid-Oost; Noord. Oegstgeest en Leiderdorp. v/h Voordijk's Houthandel Leiden, Lange Mare 106. „Alle doe het zelf artikelen", vraagt voor zo spoedig mogelijk, flinke betrouwbare jongeman voor de verkoop winkel en het bezorgen van onze goederen aan onze cliënten. In 't bezit van rijbewijs B.E. Vijfdaagse werkweek, 's Maandags vrij. Sollicitaties aan de zaak. Telefoon 22017. Ten kantore van Mr. J. C. de Vroom c.s., advocaten Rapenburg 35, Leiden, telefoon 20434, wordt gevraagd: een geroutineerde steno-typiste Nederlands Vereisten: tenminste Mulo- of Mavodiploma. Brieven met opgave van opleiding, verdere inlichtingen en verlangd salaris te richten aan bovenvermeld adres. Je ruikt als je het pak open maakt: dit is verse koffie. En je geniet bij voorbaat. Want verse koffie is geurige koffie. Lekkere koffie. Daarom heb je trouwens Douwe Egberts. Want die is door de grote vraag altijd vers. lekkere koffie! Paarsmerk 1.98 Roodmerk 2.25 Zilvermerk (vacuum verpakt) 2.35 Fijne Dessert 2.45

Leidsch Dagblad | 1971 | | pagina 22