Vorm- en in Leids kleursuggesties Academiegebouw Culturele Raad van Leiderdorp treedt af Trekvliet-demping vordert Expositie Johan van Zutphen Planten goedkoper Nieuwe Bespelingen orgel en de van het beiaard trainer Yoga in Kreatief Ophale grof vui PAGINA 2 LEIDSCH DAGBLAD ZATERDAG 5 JUNI LEIDEN De kinetische objecten van Johan van Zutphen suggereren vorm en kleur zonder dat deze wer kelijk aanwezig is. Gebruik makend van het z.g. Moiré effect, wat bewerkstelligd wordt door twee gelinieerde transparnte platen Ings elkaar te schuiven lat hij ver rassende modulties ontstaan. Ruim telijk toegpst, vaak ingesloten, ku- bus-chtige vormen kan dit effect indeloos uitgebuit worden. De beweging van de onderdelen is essentieel voor 't resultat en kan op twee manieren bereikt worden. Door het object zelf te laten bewe gen, waarbij de plaats van de beschou wer niet zo belangrijk is, of het omge keerde, het object een vaste plaats en, door de steeds wisselende gezichts hoek de beschouwer zelf de visuele mogelijkheid laten ontdekken. De tweede methode is m.i. het meest aantrekkelijk. Het vormmateriaal wat zich nu kan manifesteren is veel uitgebreider, persoonlijker bijna, waardoor de suggestieve werking be ter tot zijn recht komt. De automatische beweging in een Kinetische objecten van Jo han van Zutphen. De objecten zijn alle met grote precisie en zorg samengesteld en ver raden een grote betrokkenheid van object geeft het een technische star- hun 50-jarige maker. heid waardoor het veel kunstmatiger aandoet en ten enemale het verras- sings-element mist. WILLEM MULDER Zaterdag Breestraat 19: Sociëteit Twentwel (voor kamerbewoners en alleenstaan den) 912 uur nam. Oegstgeest (Het Witte Huis) Schaaksocleteit Palamedes 25.30 Excursie Kon. Ned. Mij voor Tuin bouw en Plantkunde naar Zuiderpark in Den Haag. Vertrek N.S. 9.05 uui voorm. Kreatief Sentrum, Breestraat: rom melmarkt, v.a. 11 uur. Ned. les gast arbeiders, 2 uur. Manifestatie MIK, 9 uur. Zondag Spi Zijlsingel 2 Evangeliecenti dhr. J. Zijlstra, 10 uur vooi Breestraat 19: Sociëteit Twentwel (voor kamerbewoners en alleenstaan den) 912 uur nam. Hogewoerd 175: Jehova Getuigen. 2.30 en 5.15 uur nam. Rijnlandslyceum (Apollolaan Gem voor oorspronkelijk christendom afd. Oegstgeest. Spr. evang. N. v. d. Brugge. 7.30 uur nam. Oude .Rijn 3 Pinkstergemeente: Spr. dhr, Meyer, 3 uur nam. Maandag Breestraat 31, Leiden, Kreatief Sen trum Dhr. Willems over Yoga, project groep geluid en verg. buitenlandse werknemers, 8 uur nam. Stadhuis Leiden Vergadering ge meenteraad 7.30 uur nam. Dinsdag Levendaal 101 Lelden spreekuur stichting huisvesting werkende jonge ren 88.30 uur nam. Breestraat 19 Leiden spreekuur Chr. Emigratie-centrale 78 uur nam. Stadhuis Leiden (wachtkamer trouw zaal) Zitting Bouwfonds Ned. Gemeen ten 78 uur nam. Diamantplein 27 Leiden Gespreks- avond Baha'is, 8.15 uur nam. Levendaal 101 Leiden Soc. voor ge handicapten 25 uur nam. Boommarkt 12 Leiden Soc. voor ge handicapten 25 uur nam Zijlsingel 2 Leiden Evangeliecen- evang. J. Zijlstra 8 uur schilderen, muziek en zeefdruk, i,30 Woensdag Breestraat 19 Soc. Twentwel voor kamerbewoners en alleenstaanden 8.30- 11 uur nam. Stadhuis Leiden (trouwkamer) sociale raadsvrouw 46 uur nam. Julianalaan 1 Oegstgeest Volle Evan gelie-samenkomst spr dhr v. d. Brink 8 uur nam r Breestraat 31, Leiden, Kreatief Sen trum Miks-soc. voor homofielen, 8 uur Release APOTHEEKDIENST Geopend voor spoedeisende geval len: Apotheek Reijst, Steenstraat 35, tel. 20136 en Apotheek Voorschoten, Leidseweg 66, Voorschoten, tel. 01717- 2525. D zaterdag-, zondag-, avond- en nachtdienst van apotheek R. van Breest Smallenburg te Leiderdorp wordt waargenomen door Apotheek Reijst en Apotheek Voorschoten. De avonddienst na 18 uur, de nachtdienst en de zondagdienst van de Oegstgeester Apotheek wordt waargenomen door Apotheek Reijst. LEIDEN Tot zaterdagmorgen 10 uur raadplege men de eigen huis arts, daarna tot zondagnacht 12 uur uitsluitend voor spoedgevallen dok terstelefoon 22222. Voorschoten dokter Kostense Voorstraat 23. tel. 2493. Wijkverple ging Gezondheidscentrum, Van Wijn gaardenlaan 2, tel. 2177. Oegstgeest dokter Reterink, Ter- weeweg 152, tel. 50394. LISSE Geheel tegen de ver wachting in zijn op de Vrije Bloe menveiling H.B.G. in Lisse de perk- planten vrij sterk in prijs gedaald. Veelal was het zo, dat bij het begin van de veiling de prijzen nog be hoorlijk waren, maar tegen het ein de bleken ze toch niet houdbaar te zijn. Het aanbod is. ook de laatste week enorm, misschien is dit wel de oorzaak. Het is niet zo, dat ze be paald slecht zijn, maar we waren het bijzonder goed gewend en nu valt het tegen. Met de bloemen was het weer heel wat beter dan de vo rige week. Vooral de irissen lagen beduidend hoger, evenals de anjers, die zelfs bijzonder goed verkocht werden. Door een vermeerdering in aanvoer van Pyretrhum, Duizend schonen, Margrieten en zo veel meer van deze zomerbloemen, liep de prijs iets terug ofschoon ze nog niet bepaald slecht te noemen zijn. B.v. Pyretrhum 80—130, Duizend schonen 70—115, Margrieten 48—73 per 20 st. Ook de Chrysanten o.a. Po lis en Spyders waren voor onder de 2 gulden niet te koop. Deze zomer in Voorschoten VOORSCHOTEN In de zomer maanden juni, juli en augustus wor den vijf concerten gegeven op het orgel en de beiaard van de Dorps kerk onder auspiciën van de Cultu rele commissie van de gemeente Voorschoten. Gezien de steeds gro ter wordende belangstelling, zelfs van buiten Voorschoten, van vorig jaar, menen de organisatoren dat de orgel-beiaardconcerten in een be hoefte voorzien. Het concert heeft plaats op maan dag 7 juni a.s. om 20.00 uur. Dit concert wordt verzorgd door de vas te bespelers van het orgel en de bei aard, t.w. Henk Walvaart en Addie de Jong. Gespeeld worden werken van Fr. Couperin, D. Buxtehude; J. S. Bach en A. de Klerk. Na de bespe ling van het orgel is er een korte pauze, waarin met de concertgevers van gedachte kan worden gewisseld onder het genot van een kop koffie Kerkdiensten in Leiderdorp LEIDERDORP In tegenstelling tot wat in de kerkbladen staat ver meld zal ds. 'J. P. Honnef morgen ochtend de dienst in de Dorpskerk leiden en ds. G. van Loenen die in de Hoofdstraat. Beide kerkdiensten beginnen om tien uur. en een frisdrank. Na de pauze wordt de beiaard bespeeld. Het volgende concert wordt ge geven op maandag 21 juni a.s.door Frans Tersteeg. (beiaardier en orga nist in Bolsward); op maandag 5 juli bespeelt H. C. Jaspers uit Leiden het orgel en Addie de Jong de bei aard; maandag 19 juli wordt 't or gel en de beiaard bespeeld door Ad die de Jong (cantor-organist van de Goede Herderkerk te Rotterdam) mevrouw Annie Blankenstein-Offen berg (organiste van Ev. Luth. Kerk van Leiden) en Leen 't Hart (bei aardier van de Nieuwe Kerk in Delft) zullen op maandag 16 augus tus a.s. de zomerreeks besluiten. De ze concerten worden door het ge meentebestuur gratis aan de bevol king aangeboden. rT?M Bpcfniiv pn Ipripn van ALPHEN Bestuur en leden van de r.k, v.v. ,,Alphense Boys" hebben isteravond in de kantine aan de Sportlaan in ,,Ridderveld" in een sfeer van dankbaarheid aandacht geschonken aan het vertrek van hun trainer, de heer J. Renieri, die de Boys bijna vier jaar technisch heeft begeleid en aan de kennismaking met zijn opvolger, de heer D. Feld- mann. Voorzitter F. J. v. d. Zwet onder streepte in zijn toespraak, dat het moeilijk zal zijn de achterliggende ier jaren in gedachten te houden zonder met dankbaarheid terug te denken aan de heer Renieri. Hij heeft zich onderscheiden in zijn technische kwaliteiten als trainer, en was daarnaast een man van goede menselijke hoedanigheden en wars van vriendjespolitiek. Het bestuur had gaarne gezien dat het afscheid samenvallen met de intrede van „De Boys" in de KNVB. Dat deze kans op de valreep van het slot van de competitie verspeeld is, is geen erwijt aan de heer Renieri. Hij bood. de scheidende trainer, mede namens de leden een cadeaubon aan. Een cadeaubon kende het bestuur ook toe aan de heren Jon Dongel- mans en Gerard van Leeuwen, die zich voor de veren iaincr verdienste lijk hebben gemaakt, als assistenten van de trainer. Nadat de heer Renieri een we derwoord ten afscheid had gespro ken stelde de heer Van der Zwet ie nieuwe trainer voor De heer Feldmann sprak de aanwezigen toe. de LEIDEN Op de wekelijkse dis cussie- en informatieavond- houdt 't Kreatief Sentrum maandag om 8 uur een bijeenkomst over yoga. Het is de bedoeling dat er kan worden gemediteerd en aan passende oefe ningen kan worden gedaan. Bert Wil- lemse zal een inleiding over yoga j Brandt 97. 4. Team Eisma houden. Ye 68. 6. Team Tonino 39 Bridgeclub De Sleutels LEIDEN Het clubkampioen schap viertallen bij „De Sleutels" is dit jaar gewonnen door het team be staande uit de heren Braakman Vink en De GoedeStempels. De eindstanden in de verschillen de groepen zijn als volgt: Groep A. 1. Team De Goede 130. 2. Team Dek 106. 3. Team Rompes 102. 4. Team Rip 96. 5. Team De Vrind 74. 6. Team Van Helvert 61. 7. Team Janson 53. Groep B: 1. Team Vos 136. 2. Team Holsboer 124. 3. Team Winkler Prins 104. 4. Team Poot 103. 5. Team Vrij- enhoek 67. 6. Team Selier 63. Groep C: 1. Team Duiser 125. 2. Team Van Alphen 105. 3. Team Wes- sels 101. 4. Team Middelham 95. 5. Team Henket 91. 6. Team Wilmer 75. Groep D: 1. Team Scholten 169. 2. Team Van Leenen 114. 3. Team 5. Team DUIVENSPORT De bij de Leidse Concourscommissie aangesloten verenigingen waren za terdag 29 mei j.l. met hun con vooi duiven op Corbeil (afstand plm. 420 km) en werden aldaar gelast om 7 uuit 's morgens met z.w. wind en een zeer snel vertrek. Col urn ba had 72 vogels in concours, waar van de eerste geklokt werd om 11.42,33 en de laatste of 17de prijsduif I 12.09.50. De eerste tien kwamen als I volgt 1, 10 R. P. de Graaf. 2. 3, 4. en 9 J Rozier, 5, 6 en 8 M. J. Noorder vliet. De Zwaluw (Voorschoten) was 23 mei j.l. met 305 vogels ou Compiègne. De volgorde van de eerste tien: 1, 10 j H. H. J. v. Klaveren en Zn, 2, 4 5 en j 6 en 8 T. van Wissen, 3. K. de Graaf, I 7 en 9. De eerste prijsduif werd ge klokt om 16.47.09 en de laatste of j 61ste prijs of 17.20.29. Op Corbeil had deze vereniging 227 vogels in concours waarvan de eerste prijsduif werd geklokt om 11.41.18 en de laatste of 46ste prijsduif om 12.22.37. Hier de volgorde van de eer- ste tien. 1, 4, 5, 8 T. van Wissen, 2. j C. Zwaan, 3. J. Heijnen, 6 en 9 B. Vlakke en 7 en 10 H. H. J. v. Klave ren en Zn. De Vriendenclub had op Corbeil 249 vogels in concours waarvan de eerste werd geklokt om 11.36.20.2 en de laat ste of 50ste prijsduif op 12.11.17.9. De eerste tien: Gebr. de Ridder 1, Jac. Si era 2, J. Smit 3. L. Koopman 4, H. Holtrop 5, J. Gijsman 6. Gebr. v. d. Voorn 7, 9, 10 en E. Wansink 8. De RJjnklievcrs (Leiderdorp) was op Corbeil met 206 duiven. De com' binatie A. v. d. Dop en zn maakte weer een prachtige uitslag met 1, 3, 5, 8, 10, 11 enz. Vervolgens 2 gebr. Kok, 4. W. Jacobi, 6. P. v. Griens- ven, 7. J. v. Leyden, 9. M. Jongeleen. De eerste constatering was hier op 11.44.54 en de laatste of 41ste prijsduif op 12.25.26 uur. De Reisduif: in concours 151 vogels. De eerste valt om 11.54.16 en de laat ste of 30ste prijsduif om 12.18.20. Hier waren de eerste tien als volgt: S. Koster 1, 4 en 7, W. v. Oosten 2, Kooiman 3, T. v. Amsterdam 5, 6, Siera 8, J. de Roode 9, P. Mooten 10. Vr, Club Wassenaar: in concour 117 vogels. Eerste prijsduif om 11.39.3! en de laatste of 26ste prijsduif o] 12.12.33. Hier was het verloop al, volgt: B. Rijsdijk en zn 1, 2, 4 en 5, H. Baijer 3. 6 en 7, K. Scheffer 8, H. v. d. Lely 9 en mej. Brederode 10. Mavo-diploma's LEIDEN Aan de school voor middelbaar algemeen voortgezet on derwijs "Kijckenborg" aan het Le vendaal te Leiden, slaagden de vol gende kandidaten voor het diploma mavo-3: Tineke Bos, Zoeterwoude, Tom Devilee Leiderdorp, Frans Fis- ser Leiderdorp, Adri van Gent Zoeter woude, Henri van Geven Zoeterwou de, Rosa van Hofwegen Zoeterwou de. Jos Mensen, Leiden, Loes van Noort Leiden, Loes Pieterse Zoeter woude, Lia van Teylingen Hazers- woude, Thea van der Ven Zoeterwou de Annemiek Vermey, Leiden, Joke Zevenhoven Zoeterwoude. Alle kan didaten zijn geslaagd. Sierk Schroder exposeert in kunstzaal Heuff WASSENAAR Ter gelegenheid van het tienjarig bestaan van de kunstzaal Heuff wordt aan de Hoflaan (no. 7) een expositie ge houden van werxen door Sierk Schroder De tentoonstelling zal vanmiddag om 4 uur worden ge opend door burgemeester mr K Verschil van mening over de toekomstige structuur LEIDERDORP Het gemeen tebestuur van Leiderdorp heeft van de leden van de culturele raad bericht ontvangen dat zij niet meer voor een herbenoeming in aanmerking wensen te komen Het gemeentebestuur heeft beslo ten het vertrek van de leden van de culturele raad te aanvaarden. De leden van de culturele raad zijn tot deze beslissing gekomen op grond van hun overtuiging dat de juiste sfeer voor een vruchtbare samenwer king met het gemeentebestuur ont breekt. Nodeloze vertraging bij zijn werk zaamheden, mede veroorzaakt door :en op onjuiste wijze doorgevoerde •erambtelijking van zijn contacten met het gemeentebestuur, acht de culturele raad de wezenlijke oorzaak van zijn aftreden. De aanleiding tot het aftreden van de leden van de culturele raad ligt in het verschil van mening ten aan zien van de toekomstige structuur van de culturele raad. Mede naar aanleiding van vragen in de gemeenteraad over structuur en werkwijze van de culturele raad vond begin december 1970 een ge sprek plaats tussen de culturele raad en de gemeenteraad. Tijdens dit ge sprek formuleerde de culturele raad een vijftal wensen welke een duide lijker inbreng van de culturele raad In het cultuurbeleid beoogden. In principe kon het gemeentebe stuur zich met deze wensen verenigen. Gedurende geruime tijd is naar mogelijkheden gezocht om aan deze wensen gehoor te kunnen geven. De oplossing die het gemeentebestuur voor ogen stond werd door de leden van de culturele raad onjuist geoor deeld, waarna zij besloten hun man daat ter beschikking van het ge meentebestuur te stellen. Bij het aftreden van de leden van de culturele raad spreken gemeente bestuur en culturele raad de hoop uit dat spoedig een werkvorm ontworpen zal worden, waardoor het culturele leven in Leiderdorp optimaal zal kun nen functioneren. Het college van burgemeester en wethouders zal de gemeenteraad voor stellen om in afwachting daan onderwijscommissie tijdelijk a! viesorgaan aan te wijzen in betreffende jeugd, sport en cul Sweelinck-trio in Duivenvoorde VOORSCHOTEN In kasteel Duivenvoorde treedt dinsdagavond het Sweelinck-trio op. Dit trio be staat uit Henny Kielman, fluit, Louo Goossens, viola- da gamba, Lida Claus, clavecimbel. Op het program ma staan werken van Marini, Mor- ley, Sweelinck. Marais, Lotti. Bach, Van den Sigtenhorst Meyer en Driessier. Wielrennen De Goudsmit- Hoff-ploeg van Cees Pellenaars voor de ronde van Zwitserland (11 tot 18 juni a.s.) bestaat uit de volgende renners: Schepers, Karstens, Stee- vens, Krekels, Prinsen, Holst, de Koning en Duyndam. u Als gastrenner is in liet team op- Sta a b Zij duurt tot en met 30 juni. 1 genomen de Zwitser Luis Pfenninger Voetbal Jan Notermans. 39-jarige kapper uit Sittard, wordt de eerste betaalde Nederlandse trai ner in West Duitsland. De oud-in ternational, die enkele weken gele ien zijn a-diploma als voetbaltrai ner behaalde, is voor 1 jaar gecon- racteerd door Arminia Hannover, een club uit de regionale liga. Atletiek De Nederlandse vijf kampploeg die zaterdag 12 en zon- ag 13 juni in Gummersbach tegen de Westduitse a en b-ploeg uitkomt, bestaat uit de volgende dames: Mie- ke Sterk. Miep van Beek (beiden ADA), Marian Ackermans (DEM), Mary v. d. Raadt (Holland H), en Ella Hoogendoorn (PAC). Leiderdorp dokter De Bruyne, Hoofdstraat 18. tel. 22208 en wijkver pleging zuster Van der Leer, B. C. Cortslaan 34. tel. 23109. WARMOND Dokter Bots, Prof I teurbokskampioenschappen, die van Aalberselaan 2, Voorhout tel. 02522- 10 t/m 19 juni in het sportpaleis van 11393. Zuster P. Klefjn-Veltman. Pla- Madrid worden gehouden, de Am- tanelaan 243, Sassenheim, tel. 02522- sterdammer Jan Krom aangewezen 11645. als scheidsrechter. LEIDEN De Trekvliet is len vervangen door zanddat via foto (Holvast) geeft een beeld van blijkt, dat de Trekvliet aardig op bijna geen vliet meer. Over een\een steeds groeiende buisleiding 1 de gedempte Trekvliet vanaf de\weg is om een weg te worden groot deel is het water "gevloden" I in het water wordt gespoten. De I brug in de Haagweg. Daaruit MAANDAG: Maresingel (van Julianastrajg Zwarte Pad), Prins Frederik.* Koningstraat, Bronkhorststraat lemstraat, Prins Hendrikstrajs plein, Mauritsstraat, Louise lignystraat, Waldeck Pyrmonlv Marnixstraat (van Maresingi -ets Willem de Zwijgerlaan), Amawo' Johan Willem Frisostraat, Vatpal gendorpstraat, Van Limburg ?n' rumstraat, v. d. Duinstraat straat, Anna van SaksenT"" Kemperstraat, Molenstraat, Ms00^ gel (van Zwarte Pad tot Has mertrekvaart), Pasteurstraat, senstraat en Korte Hansen- per Leeuwenhoekstraat, Groenoora rus en plein, Mussenbroekstraat, van Leydenstraat, Bakker Ko: Jan Lievenstraat, Frans van K straat. Gabriël Metzustraat, weg, Stadspolderweg, Ha-arler weg, Raampoort, Raamstraat,] dijk, Piet Heinstraat, Vendels LE! Poelgeesterstraat, Schutterstr., redijkhofje, Vaartkade, Al Rijnsburgersingel, Marislaan, DINSDAG: Lammenschansweg (beide van Zoeterwoudsesingel tot Sttf Kamerlingh Onnesplein, de laan, v. d. Waalsstraat, Buys straat, Hugo de Vriesstraat, teynstraat, v. d. Waalsplein, Bemmelenstraat, Lorentzkad( heel). Zeemanlaan, van 't Hoffs Bakhuis Roozeboomstraat, Melchior Treublaan, straat, Franchimontlaan, v. d venstraat, Kanaalweg (van v. lenhovenplein tot spoorlijn), Bande Bakhuyzenlaan, Byerinc Temmihckstraat, Suringan^ Burggravenlaan (geheel) straat, Scholtenstraat, Modder straat. Oppenheimstraat. WOENSDAG j, Hoge Morsweg (ook de woon aa: pen), Morsweg (van Lage Mo>in: tot Hoge Morsweg)Morslaan Lelylaan, Granaathof, Diamanieu Onyxhof, Amethisthof, Smaragilel Robijnstraat, Parelstraat, To; laan, Aquamarijnstraat, Bothas Herman Costerstraat, Mors le Rhijnhofweg, Agaatlaan. Saffier; Turkoislaan, Berylstraat, Can p straat, Barnsteenpad, Kristal! ®VI Lage Morsweg, P.C. Hoof Vondellaan, van Baerlestraat, Catslaan, Gerard Brands qq Coornhertstraat, Const. Huj an laan. Brederostraat, Spieghels ln. Roemer Visscherstraat, Tess destraat, Leeghwaterstraat, Buysingstraat, Calandstraat, manstraat, Conradstraat, Dykf Stuwstraat. Sluisstraat, Duikers Damlaan, Haagsestraatweg. DONDERDAG Rijnsburgerweg. Terweepark, haavelaan, Mariënpoelstraat, K^a' straat, Zweilandlaan, Van straat, Faljerilstraat, Houtlaattp{ tony Duycklaan, Van Beuninge: Van Slingelandtlaan, Johan de straat, Johan van Oldenbarnt (straat, Fagelstraat, Ledenb straat, Hogerbeetsstraat, War derweg, Nachtegaallaan, straat, Vinkestraat, Lijster^, Roodborststraat, Merelstraat,1 naarseweg, Leeuwerikstraat, tionsweg, Paviljoenshof, plein, Morssingel, Pesthuislaan, Paaltjespad Morsweg (van!OOI poort tot Lage Morsweg), Paul gerstraat, Pres. Steynstraat, T vaalkade en hof, Schuberts )e Wolmaranstraat, v. d. Tass T Lopensenstraat, Rijnzichtstraat ,r Wettstraat, Reitzstraat, De La straat, Pretoriusstraat. jn VRIJDAG Van Vollenhovenkade Van V< hovenplein Snouck Hurgr straat Huizingastraat U K beckkade Colenbranderstras j Meyerskade Duyvendakstras Kanaalweg (van Hoge Rijndijl Van Vollenhovenplein) tra straat Kanaalstraat 1 [a' straat De Goejestraat straat Hartmanstraat burgerlaan Hoge Rijndijk Utr. brug tot Wilhelminabrili Utrechtse Jaagpad (van Utr. bn Wilhelminabrug) Catharinas Rijnstroomstraat Hoge Rii |fc (van Wilhelminabrug tot vreugd) Utrechtse Jaagpad Wilhelminabrug bot Rhijnvreur Rhijnvreugd Bruggestraat jeslaan Park "Die LeytW J( Roomburgerweg Aarstraal Meerburgei-kade en straat —J westraat Amstelstraat straat Wierickestraat ■■&ev kade Kasteelhof Vliststrf Zaanstraat Maasstraat M' la, destraat Drechtstraat ,ui straat Spaarnestraat Letó ;;.at ,en

Leidsch Dagblad | 1971 | | pagina 2