'O Modern vakman worden? Het Rijk verzorgt de opleiding. JU TELE- ;3® Scholing op eenCentrum voor Vakopleiding van Volwassenen. diepvrieskisten koelkasten wasautomaten gasfornuizen en comfoors met echte, dikke Telerama-kortingen!! s Op [®1 En dit is het moment! Nu moet u profiteren van de ze unieke aanbieding diepvrieskisten. 'n Sen sationele aanbieding, waarvan u nog echt ou derwets kunt profiteren... met honderden guldens voordeel! 180 Itr. van 598,- nu 498,- 240 Itr. van 798,- nu 598,- 385 Itr. van 898,- nu 748,- 420 Itr. van 929,- nu 798,- Marijnen, dus kwaliteit, 275 Itr. dubbeldeurs.Van 798,- nu 598,- Bico, twee sterren koel kast, 150 Itr. bijzonder ruim en natuurlijk 1 jaar garantie op agregaat.Van 299,- nu 219,- Wasautomaten van top kwaliteit. Nieuwste model zelfs met uniek bio-pro- gramma! Keuze uit maar liefst 20 merkmodellen! Philips, AEG, Bico enz. enz. Aanbieding... van 598,- nu voor 498,- I En laten we vooral niet vergeten de mensen van onze eigen technische dienst een pluim op de hoed te zetten! I Bu Altijd maar weer bereid om u als klant service te verlenen, apparaten aan te sluiten, met garantie.te helpen... Geweldig! Dat is het woord! Levendaal 150-152 Leiden tel. 01710-44541* filialen: Alkmaar (grosmarkt). Utrecht (nettomarkt) en IJmuiden Over het hele land verspreid liggen 25 Centra voor Vakopleiding van Volwassenen. Zij (ook vrouwen!) die nooit een vak hebben geleerd, in hun vak zijn achtergeraakt of het niet meer kunnen uitoefenen worden daar geschoold, bijgeschoold of omgeschoold. Gevormd tot vaklieden die het bedrijfsleven dringend nodig heeft Welke opleidingen? Naar gelang eigen keus, aanleg en om standigheden kan men worden opgeleid tot: draaier, machine-, constructie-, onderhouds- of precisie-bankwerker, lasser, gawalo-monteur, centrale verwarmingsmonteur, elektro-monteur, scheepsmetaalbewerker, plaatwerker, automonteur, metselaar, stukadoor, timmerman, betontimmerman, steenhouwer, steenzetter, straatmaker, machinale houtbewerker. Kosteloos en bovendien De vakopleiding kost u niets. Bovendien ontvangt de cursist tijdens de opleiding een vast inkomen, zijn er uitstekende sociale voorzieningen. De duur van de opleiding is mede afhankelijk van het tempo van de cursist. Waarom doet het Rijk dit? Deze hulp is in de eerste plaats in het belang van de mensen zelf. Maar het is geen liefdadigheid! Het algemeen belang is immers veel meer gebaat bij goede vaklieden dan bij ongeschoolde of onvoldoend geschoolde arbeidskrachten. Komt u er eens over praten! Centrum voor vakopleiding: van volwassenen te Leiden, Roosevcltstraat 45. aanvang; 20.00 Het Gewestelijk Arbeidbureau houdt een voorlichtingsavond op: 27 mei 1971 in het uur. Bereikbaar vanaf station met bus 41.

Leidsch Dagblad | 1971 | | pagina 24