Bona Stars breekt na rust verzet van Donar (82-52) Noordwijk sterkste hockeytoernooi Leidei IC m Incidenten ontsieren Ons Eiland-Pams: 4-4 RAPID WIEN TOONT KRACHT Mat SMS van SAC verliest GRONINGER STUDENTEN MOCHTEN NOG NIET MOPPEREN Oxford goede tweede DRIE SPELERS UIT VELD GESTUURD Oostenrijkers winnen handbaltoemooi in Voorschoten fc Verlies voor Fluks, Warmond en Madjoe Kangeroes-dames blijven in hoofdklasse ,s Successen voc t Bona Stars Tweede plaa voor Bona Sta bij Suvrikri Bona damesteam rekent jf met rivale Vodo DINSDAG 13 APX LEIDSCH DAGBLAD - SPORT LEIDSCH DAGBLAD - SPORT LEIDSCH DAGBLAD SPORT LEIDSCH DAGBLAD - SPORT LEIDSCH DAGBLAD SPORT LEIDSCH DAGBL4 LEIDEN Bona Stars* hulpcoach Cees ien Hollander heeft Donar een nieuwe afgang bespaard. De Groninger studentenploeg werd zaterdagavond in de Vijf Meihal na de rust volledig overspeeld (7035 na een 3927 ruststand), maar toen de Leidse Stars de fel begeerde „honderd" binnen bereik kregen, brak Den Hollander het ritme. De assistent van de in zijn geboorteland met vakantie zijnde trainer/coach Toth wisselde zijn beide in hoog tempo scorende break-spelers Harry Stol en Rob Wallaart en van die 'geste' maak ten de Groningers dankbaar gebruik. Onder leiding van Nederlands langste basketballer, Jan Loorbach (2.15 m) beperkte Donar het verlies tot dertig punten: 8252. De vroege avondwedstrijd Do nar moest nog de trein-terug kun nen halen heeft zaterdagavond ln het slechts half gevulde Vijf Mei kuipje veel weggehad van een ver plicht nummer. Waarin het zuivere 'lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll LEIDEN Bona Stars zal zijn laatste thuiswedstrijd vrijdagavond 16 april in de Vijf Meihal spelen. FAC uit Den Helder komt dan om krachtsverschil veel te groot was en kwart over negen in het „kuipje" waarin Bnna Stars in de eerste helft °P bezoek. Meisjesteams van Bona de „vonk" miste om er desondanks Stars en een Engelse kostschool zul- toch een spektakelstuk van te ma ken. De inspiratie èn de juiste op stelling. Bona Stars opende met een basis team rond Pieter van Tuyll en Paul Ruysenaars, waarin coach Den Hol- Door Cees Onvlee lander de voorkeur had gegeven aan André de Jong, Ben van Cleef en Jaap Maassen bóven o.a. Peter de Jong en Harry Stol. Via 0-1 lie pen de Leidenaars wel gemakkelijk tot 10-1 uit, maar toen bleek reeds, dat de organisatie niet best klopte. Vooral de „oude" André de Jong met zijn 28 Jaar (als voorzitter) de oudste speler had het erg lastig tegen Hans Lesterhuis, die met 9 punten de Groninger achterstand tot len twee voorwedstrijden spelen. Illlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll 12-10 terugbracht. Verrassend was toen, dat Jaap Maassen zijn plaats moest afstaan «aan Peter de Jong). Pas in de elfde minuut, toen de Leidse voorsprong nog verder was ge slonken (14-13, waarvan 11 punten Hollander echter de beide break-spe lers naar de bank om André de Jong en Jaap Maassen nog een kans te geven, maar dat pakte averechts uit. Maassen miste alle „prikkels" om te schitteren (geen toejuichingen uit het publiek en geen inspirerende te genstanders-van-naam) en moest na zijn vierde persoonlijke fout weer snel plaatsmaken voor „eerste reser ve" Ad van Slingerland. Het ritme was echter volledig gebroken en in de laatste minuten kon Donar, zon der overigens ook maar één moment te imponeren, de nederlaag nog tot 82-52 beperken. In de slotfase ontving Pieter van Tuyll de verdiende glorie van een puntenzege in het prestigeduel met van Paul Ruysenaars werd Harry Jan Loorbach. De student, die Stol ingezet voor André de Jong. tot dan toe het plvotduel nagenoeg Beter vollediS had beheerst (pas in de 12de 1 minuut scoorde Loorbach zijn eerste LEIDEN Bij de derdeklassers kwamen de ploegen uit Lelden en omgeving niet tot winst in de korf balcompetitie. Fluks (Noordwijk) viel wel heel erg uit de toon, door van hekkesluiter Spirit te verliezen. Fluks had het eerste treffen maar liefst met 8-0 gewonnen! De Vlaardingers sloegen hun slag reeds ln de eerste 45 minuten, die zij met een 4-0 voorsprong afsloten. Na de rust kwamen de Zeekustbewoners een stuk beter voor de dag. Een doorbraak van Hans Passchler leverde het eers te punt op. waarna Dick Meyer een afstandsschot tot doelpunt promo veerde: 4-2. Alle Noordwijkse illusies op 'n beter resultaat verdwenen toen Spirit het verschil weer wat verruim de 5-2. Tineke Corbeek herstelde het verschil van twee punten wel weer, maar de Vlaardlngse zege stond vast (53) Fluks liet in deze wedstrijd 4 strofworpen onbenut. Bij MadjoeTen Donck behoef den de Rijnsburgse supporters zelfs niet éénmaal tot Juichen over te gaan. Met 8-0 bleef Ten Donk aan de goede kant vaD de score, die overi gens geflatteerd genoemd moet wor den. Gdurende perloden van de wed strijd kon Madjoe namelijk op een licht overwicht bogen, maar het af maken van de aanvallen is beslist niet het sterkste punt van de Rijns burgers, die overigens een vijftal in vallers aantraden. Warmond leed tegen koploper O.DJ., nog steeds ongeslagen, een 5-1 nederlaag, hetgeen gezien het „stands-verschil" een Juiste uitslag ls. De lijstaanvoerders vormden een beter geheel dan Warmond, dat voor al aanvalleno wel wat tekort kwam Tegenover h°t ene doelpunt van War mond. stelde O.D.I. er vijf waardoor het voor de overige ploegen onbe reikbaar wera en zodoende de kam pioensvlag kon hijsen Binnen 15 mi nuten was het 2—0, waarna Jan v. Leeuwen tegenscoorde Het doelpuut dat O D.I. vlak voor de rust scoorde bleek beslissend. Van dat ogenblik af ging Bona Stars beter draaien. Via 25-16 en 25-20 werd als ruststand 39-27 op het bord geschoten en in de tweede helft liepen de Leidenaars volledig over de tevergeefs naar rust en ruimte zoekende Groningers heen. Met de vers ingezette Rob Wal laart naast dribbelaar Harry Stol op scherp werd de Donar-zöne keer-op- keer uiteen gespeeld en via 41-29 en 58-33 leek bij 64-33 de honderd punten zelfs binnen bereik. Ofschoon Peter de Jong zijn vijf de persoonlijke fout van het goed- leidende arbitrale duo Leeghwater/ Pattiselamo (totaal 49 peetjes: 22 voor Donar en 27 voor Bona Stars) kreeg toegewezen, scoorden Stol, Wallaart en Ruysenaars lustig ver der. Bij de stand 76-39 (score na de punten), zag de zöne-verdediging rondom hem uiteenvallen en zijn at tente tegenstander uit zijn directe „greep" verdwijnen. Met 22-18 ze gevierde Loorbach op punten. Van Tuyll, die overigens tot twee fraaie „dunks" kwam, was dankzij zijn re bounds echter wel de morele win naar. Scorers Bona Stars: Paul Ruyssenaars 29 (1514), Pieter van Tuyll 18 (108> Rob Wallaart 11 (011), Harry Stol 9 (4—5), Peter de Jong 6 (42>, Ben van Cleef 4 (4—0), Ad van Slin gerland 2 (0—2), André d Jong 2 (20) en Jaap Maassen 1 (01) Vrijeworpen: 18—12 (67 Donar: Jan Loorbach 22 (9—13) LEIDEN „We hebben een fantastisch paasweekeinde achter de rug", was de me ning van de Oxford-spelers gisteren na af loop van het hockey-toernooi op Roomburg. Dat fantastisch gold dan vooral de manier waarop de Engelse jongens en meisjes hier Luitenant ter zee F. Bom was ook een gelukkig mens, gisteravond op het dolle feest in de kantine van Roomburg. „We hebben deze wed strijden vooral in het licht van het samengaan van Siseo en Zuidwijck willen zien" vertelde de Siseo-voor- zitter. „En het is ongelooflijk hoe goed dat gegaan is. Dat begon zater dagmiddag al op de wedstrijdmiddag voor de jeugd. We hadden de boel zomaar door elkaar gegooid, alleen op leeftijd gelet en niet op vereni ging. Maar dat is bijzonder goed ge lopen. Het is een heel erg leuke middag geweest, met wedstrijden, aardige spelletjes en een leuk fees tje. Een echte winnaar was er niet. Maar dat was ook niet de bedoeling. waren ontvangen, helaas niet hefepe] Doordat de velden kurkdroog waremaal nel de bal nogal capriolen en dat kwanurscl lende spelers en speelsters op verwdinj ug, te staan. Verwondingen die geluk! no| meevielen. rust: 37-12!) haalde hulpcoach Den 'Hans Lesterhuis 15 (7—8), Jan Kam- Suvrikri 20—J8 SVE Paul Ruysenaars scoort met een fraaie ,dunk" tegen Donar. (Foto Holvast) man 7 (70), Arend Julius 4 (22), Henk Martingh 2 (0—2), Ger Geer- lings 1 (10) en Klaas Bruin 1 (1—0). Vrijeworpen: 2012 60 Stand 19—14 21—14 20—12 20—10 20—8 21—2 Levi's/Fl. 2040 Donar Rotterd.-Z. 20—38 Lanölust Punch 20—30 DED Bona Stars 2028 FAC Fiat Stars 2128 Agon LEIDEN Bij het eerste klasse korfbal-duel Ons Eiland Pams heerste beslist geen paasstemming. Ons Eiland, dat de punten broodnodig heeft om degradatie af te wenden, slaagde er weliswaar in het sterke Pams een punt (44) te ontfutse len, maar veel plezier zal men niet aan het treffen overgehou den hebben, want na de 'affaire' tijdens de wedstrijd tegen ODO (mecrokorfbal)moest opnieuw een Ons Eiland-speler voortijdig de kleedkamers opzoeken, terwijl van Haagse zijde zelfs twee spelers diezelfde gang reeds ver voor het einde kon den maken. HAARLEM Het ongeïnteres seerd en lusteloos spelende SMS heeft het bij het toch niet zo bijster ster ke Haarlemse SAC niet Kunnen red den. Al na vijftien minuten nam SAC een voorsprong toen Ter Horst raak- schoot 1—0 SMS verhoogde het tem po, kreeg ook wel wat kansen, maar paal en lat stonden treffers ln de weg Na de hervatting gat SMS de toon aan. maar slaagde er niet in het groeiende overwicht in doelpunten uit te drukken SAC bouwde de mar ge zelfs nog uit door weer Ter Horst SMS vocht weer fel terug en die dadendrang leidde toen wel tot één treffer In de 65ste mi nuut verkleinde Nieuwkoop de ach terstand tot 2—1. Verder kwam SMS niet meer. Wel moet gezegd, dat het optreden van arbiter Hoogland daaraan voor een groot deel debet is. Zijn optre den was voor een dergelijke wedstrijd vol onvriendelijkheden beslist onvol doende. Met het uit het veld sturen van Piet Beekman (O.E.) en Wurms (Pams) na 35 minuten al was het hek van de dam. De scheidsrechter moest daarna nog talrijke malen de fluit hanteren voor de vele overtre dingen, die het verloop van de wed strijd geheel bepaalden. In de tweede helft leidde dat tot het uit het veld sturen van de tweede Pamspeler, dit maal Wim van Renesse Duivenbode, die een stomp in de maag van Coby Deegenaars moest incasseren en daarna de Leidse speelster achterna ging, waarbij zich bovendien nog een Leidse speler in de strijd wierp. De Haagse speler werd door zijn ploeg genoten echter gestuit, maar hoefde voor arbiter Hoogland niet binnen de lijnen te komen, terwijl Coby Dee genaars de wedstrijd gewoon kon uit spelen! Dreigend Tussen de bedrijven door werd ook nog gekorfbald. Na drie minuten al opende Coby Deegenaars de score, waarbij invaller Koos den Os het voorbereidende werk verrichtte: 1—0. Lang bleef deze Leidse voorsprong niet gehandhaafd, want even later bracht Ron Westerkamp Pams uit een doorbraak op gelijke hoogte: 1—1. Hoewel de Leidenaars daarna een aantal goede scoringskansen kregen (Nan Deegenaars) zouden doelpunten uitblijven. Na 35 minuten deed zich het incident voor, dat de wedstrijd een ander gezicht gaf. Toen Wurms (Pams) en Piet Beekman (OJ3.) na een overtreding van eerst genoemde een dreigende houding te genover elkaar aannamen, werd hen het verder spelen ontzegd. Een zware straf, waarmee arbiter Hoogland het verdere verloop bepaalde. Na dit in- sident werd de stemming onder de spelers steeds geprikkelder. De pauze bleek ook al geen afkoe- bleef het een rommelige wedstrijd met veel onvriendelijkheden. Pams was in het begin was gevaarlijker voor de korf. wat snel een tweede treffer opleverde, toen Wim van Re- nesse Duivenbode uit een doorbraak scoorde. Pams bleef daarna beter a&nvalsspel ontplooien, wat een strafschop opleverde. Oud-De Alge mene speler Hans v. Zonneveld zette de 4-meterworp feilloos in een treffer om en dat betekende: 13. Zo'n zelf de kans liet Wim Nijenhuis later voor Ons Eiland onbenut, terwijl ook de Hagenaars er ditmaal geen raad mee wisten. Het tot een trio terugge brachte aanvalsvak van Ons Eiland zag na 25 minuten niettemin kans wat van de achterstand goed te ma ken. toen Julia Simts van afstand inschoot (23). Toen Pams vervol gens via een strafworp weer twee punten voorsprong veroverde, leek de strijd onbeslist. De strijd kreeg ech ter een geheel ander slot. Met onge veer nog 20 minuten voor de boeg werd het spelersaantal nog verder te ruggebracht, toen Wim van Renesse Duivenbode (o.i. ook te zwaar be straft) „de arena" kon verlaten. Voor Ons Eiland was het in de resterende minuten een koud kunstje om met de numerieke meerderheid Pams nog te achterhalen. Pams speler Van Zonneveld moest eenzaam optornen tegen het Leidse duo, dat door twee treffers van Koos den Os het 44 gelijke spel bewerkstellgde. Door dit gelijke spel is Ons Eiland nu met KVS op gelijke hoogte geko men op de voorlaatste plaats. De wedstrijden van volgende week zul len dus de beslissing gaan brengen. KVS komt uit tegen Swift (A), ter wijl Ons Eiland in het veld komt tegenPAMS! Door Pieter Taf fijn We wilden de jeugdleden met elkaar 'aten kennismaken. Zij moeten straks in het nieuwe seizoen samen spelen onder de naam Roomburg. Maar het is niet fce geloven als je riet hoe het gegaan is. Mensen die jaren langs elkaar heen hebben ge leefd zijn nu dikke vrienden ge- sdnen gaat denken dat het zo hoort. worden. Van de veteranen mocht je verwachten dat het juist zij waren die de meeste ressentimenten hadden. Maar ook daar is het sa mengaan goed opgevangen het is alsof men al jarenlang zo heeft op- eetrokken". Vergist Terwijl we buiten in de frisse avondkoelte staan (binnen is geen normaal gesprek te voeren door het feestgedruis) vervolgt hij „Vanmid- slag kwam de enige tegenstemmers tegen fusie nog bij me. Ik heb me vergist, meneer Bom, zei hij tegen me. Ik had gedacht dat het nooit zou gaan, maar ik heb nu gezien hoe het is en ik ben het er volkomen mee eens". Dat is niet het enige waarover Siseo-voorzitter Bom erg blij is. Nu HVL definitief voor zeven-handbal heeft gekozen zit het erin dat de handballers na een lange periode van "inwoning" van het Room burg-complex gaan verdwijnen. „Ik hoop nu alleen maar dat er snel een halfverhard veld komt waarop HVL kan gaan spelen" zegt de heer Bom. .En dan kan het weer worden zoals de bedoeling was: Roomburg voor net hockey. Want HVL heeft zo lang hier gespeeld dat men mis- LEIDEN De dames van Kange- roes hebben zich in de laatste wed strijd van de competitie verzekerd van prolongatie van de plaats in de hoofdklasse In Den Haag werd Sy- rena met 1315, 1510. 15—13 15—10 verslagen. Interessant aspect van dez ewedstrjjd: Syrena zal naar verluidt een fusie aangaan met HML/CLV dat de titel veroverde ra de hoofdklasse West en van die fu sie zal KangToes (dat hoofdaanval ster Wil Goedhart naar HML/CI V ziet vertrekken) profiteren. Enige speelsters van Syrena zullen name lijk bij een fusie uit het eerste team moeten verdwijnen. Om toch op hoofdklasse-niveau te blijven spelen zouden die speelsters dan naar Kanl geroes overgaan. Maar men is, Jaren geleden, voor een half jaartje hier gekomen en nooit meer weggegaan. Nu kunnen we eindelijk dan eens met wat meer teams gaan inschrijven in de com petitie. we kwamen altijd een veld tekort". Na de ontvangst van vrijdag en ae Amsterdamse reis van zaterdag speelden de Jongens en meisjes uit Oxford gisteren op het terrein van Leiden voor de eerste maal hockey in deze trip. Het toernooi, dat in een bijzonder korte tijd op poten was gezet, bracht alle teams uit Leiden en omgeving op de been. Door de puntentelling werd elke wedstrijd belangrijk: de resultaten van de dames en van de heren werden bij elkaar geteld om tot de einduitslag te komen. Met een neuslengte bleef Noordwijk voor Ox ford: 17 tegen 15 punten. De derde plaats werd gedeeld door Forescate en Roomburg met ieder 12 punten, Leiden klasseerde zich aJs vijfde met 9 punten terwijl nieuwkomer Alecto uit Leiderdorp de rij sloot met 3 punten. Noordwijk Na afloop van dit toernooi reikte LMHC-voorzitter Van der Koppel de beker van de Leidse Sportstichting uit aan Noordwijk, terwijl Oxford namens de vijf verenigingen uit Lei den en omstreken een herinnerings- schild kreeg aangeboden. Het feest, dat tot diep in de nacht doorging, had tot gevolg dat vele spelers en speelsters het toernooi van Room burg gisteren begonnen met zeer kleine oogjes. Begunstigd door de warme zon en c'e zwarte koffie ging het aJ spoedig beter. Sterkste bleek een team dat was samengesteld uit die Jongens en meisjes die verleden jaar de reis naar Oxford haden gemaakt. Zij slaagden erin het sterke Oxford- team achter zich te houden, al ging dat wel ten koste van enkele bles sures. Die ontstonden niet door ruw spel, maar gewoon omdat het enthou siasme dat wel eens een enkel keer tje te groot was. Erg sportief was het besluit van het "Oxford touring team" om de beker aan te bieden aan de Engelsen. De kantine van Roomburg bleef gisteravond nog lang in gebruik: men kon er niet toe komen afscheid te nemen. Toen dat tenslotte toch gebeurde, hadden de hockey'ers uit Leiden een uitnodiging in de zak om in juni weer naar Oxford te ko men VOORSCHOTEN Rapid Wien heeft het Internationale handbaltoer- nooi van de vereniging "Voorschoten" gewonnen. De Weense handballers wonnen met 19—3 van Quintus, speel den met 12—12 gelijk tegen Attila en versloegen vervolgens Hellas met 76. De ploeg van Hellas werd tweede, derde werd Attila, Niloc ein digde als vierde en Quintus sloot de rij. Zaterdag 12 uur stond het vliegtuig dat de ploeg van Rapid Wien naar Nederland zou brengen, nog aan de grond op het vliegveld in Wenen. Dat in verband met een doopplechtigheid van het vliegtuig die zou worden ver richt door de Oostenrijkse president. Met vertraging van een uur arriveer de de formatie tenslotte op Schiphol, waar enkele snelle auto's klaar ston den om het gezelschap naar de sport hal "de Vliehorst" in Voorschoten te rijden. Enkele minuten maar hadden de Oostenrijkers om te acclimatise- lingsperiode want" ook na de rust1 ren voordat zU tegen «ulntus uit Wa- teringen aantraden. Wat zij lieten zien was niet overtuigend, maar Quintus kon hen toch geen moment bedreigen, al werd het mooiste doel punt van de ontmoeting dan gescoord door de Wateringse doelman. Een davernd schot en schieten kon de Weense ploeg voortreffelijk plukte hij klemvast en direct opve rend verraste hij zijn collega aan de overzijde, die ver voor zijn doel stond met een verre fraaie boogbal. Het bracht de einstand op 93 voor Ra pid Wien. Misrekening 'Daarna rekenden de buitenlandse gasten en niet alleen zij) erop dat zij voldoende ingespeeld zouden zijn om de overige concurrentie met ruim verschil achter zich te laten. Dat was echter een misrekening. Attila, dat tevoren met één doel punt verschil was gestuit door het goed voor de dag komende Hellas, 56 via een strafworp, had nog maar één kans om het toernooi te winnen. Dan mocht er van Rapid Wien niet worden verlorenAttila startte met een hevig offensief dat vooral dankzij international Kees Keizer, oud Niloc-speler en nu aanvoerder bij de kersverse Utrechtse hoofdklasser, een 3—5 achterstand opleverde voor Rapid Wien. De Weners schrokken, dat was duidelijk, maar hun gedegen, zij het wat saai aandoende spelop- bouw leed er niet onder, zy stopten Kees Keizer op hardhandige wijze af en kwamen via 7—7 met 8—7 voor. Tot het einde toe hielden vervolgers de grotere variatie van Attila en het daverende schot van Rapid Wien de balans in evenwicht. Attila scoorde door Kees Keizer in de laatste se conde 12—12. Dat was dan het beste duel van het toernooi. Hellas—Rapid Wien moest de beslissing brengen, waarbij Hellas aan een geiyk spel vol doende zouden hebben. Het werd echter 7—6 voor Rapid Wien in een harde wedstrijd, waarin Hellas-spe ler Trumpi zyn arm brak. Figuranten Voor Niloc, sterk verjongd en zon der internationals (Keizer, Geerts, Hiensch) en Quintus waren in dit sterke milieu slechts figurantenrollen weggelegd. Maar vastgesteld kon wor den dat én de Amsterdammers én de Wateringers reden te over hebben om de toekomst met vertrouwen tege moet te zien, gelet op het grote ar senaal van jonge, talentvolle spelers waarover zy kunnen beschikken. Ni loc verloor van de als tweede eindi gende ploeg van Hellas met slechts één doelpunt verschil, 910, en Quin tus bood Attila uitstekende tegen stand, 711. Wat beide formaties ver geleken met de andere in Voorscho ten aantredende teams, misten was de constante prestatie. Eindstand: 1. Rapid Wien; 2. Hel- las; a. Attila; 4. Niloc on ^uintix Peggy Munnelly (link Valery Shepperd van Oxfor spelen Roomburg-speelster van der Spele in het toerno* Leidendat eerste paasdag gehouden. (Foto Ho tre DEN HAAG Dit weekeind J het District Den Haag van dei landse Basketball Bond haair lykse paastoernooi gehoudeno Bona Stars is dit toernooi sivu verlopen. Op de eerste dag bid zowel de adspiranten als de j-a de eerste plaats, terwyl de ;J adspiranten als derde eindig» By de senioren, gisteren, -er- den de dames de eerste plaatiwt tweede damesteam werd twe By de heren was geen eerstaö voor de Leidse Clubs weggelBfl de A-heren won het Haagse;ial, vóór Argus, Essor en Bona S Dj titel by de B-heren was vooiM- les. tweede werd Blitz. Hetwi wykse MSV werd kampioen b C« heren voor de teams van SprsA en B uit Gouda. RIJSWIJK Tijdens het lu toernooi van Suvriki in de Rijsj Marimbahal heeft Bona Start tweede plaats behaald Vooi eerste wedstryd tegen Suvrikri succesvol De Stars wonnen waax slechts met 7473 van kri, maar speelden zonder Ruyssenaers, Pieter van Tuyll, Stol en Ben van Cleef tegen een vrikri, dat Petrici mist, maar V Emanuelson (Fiat Stars) als g speler had. In de finale tegen Rotterd Zuid waren Stol en Ruyssenaan wel, terwijl Ben van Cleef eva tegen Suvrikri coachte. Maar Stars misten Pieter van Tuyll in rebound. De Rotterdammers bel» den een vry ruime 5475 zege. vo al door toedoen van Ruud Harrewj die telkens weer Paul Ruysena zyn hielen liet zien. Soores Bona Stars respectieve! tegen Suvrikri en Rotterdam-Zui Peter de Jong 26—9, Jaa? Maas» 240, Paul Ruysenaars 0—16, Ad va Slingerland 29, Rob Wallaart 7- Cees van Diest 90, Henl van Haai teren 0—9, André de Jonj 6-4, Ha Stol 0—3. LEIDEN De dame van Bon Stars hebben met succe de aansla* van Vodo op de tweede ilaats algv slagen. De pupillen van coach ft Kleiss lieten zich door ht harde sp van Vodo niet beïnvloede en bouv den langzaam een kleine voorsproi op. In de eerste helft oveneersten beide verdedigingen, hetgen in de 1; ge ruststand van 169 tt uitdrul king komt. Na rust liep iet bij Leidse dames stukken betei en bi) stand 3216 was in wezeride strtf beslist. Vodo kon nog was terugb men, maar verder dan 362tyiet B> na Stars het niet komen. Bona StarsLieve MortelhiDS H Mieke Zandbergen 10, Joke 2asdbef gen 6. Marian Otten 4, Gertrud^ der Zoo 2

Leidsch Dagblad | 1971 | | pagina 10