MARTIN AIR De zorgzame luchtreus gezellig winkelen met muziek Exclusief diner op 30.000 voet hoogte Dat is geen loze kreet. Want Martinair maakt vooral veel werk van zijn warme maaltijden. Eigen koks stellen Uw menu samen om er zeker van te zijn dat het goed is. Op vluchten langer dan drie kwartier krijgt tussen zevenen negen iedereen bij ons een smakelijk diner. Dat vindt U bij geen enkele andere luchtvaartmaatschappij in Europa. Snelle straalvliegtuigen Wij vliegen met het modernste materieel. DC8, DC9, en F 28. Moderne snelle lijnvliegtuigen, waarin het prettig zitten is. Comfortabel en met voldoende beenruimte. Bij ons niet dat benauwde van de kleinere maatschappijen. Neem de kinderen maar mee Als U gaat vliegen, willen de kinderen nog wel eens problemen géven. Ze zitten niet stil, vervelen zich gauw. Niet bij ons. Wij laten ze kleuren, geven ze speelgoed. Wij houden ze leuk bezig. Neem ze maar mee. Martinair zorgt goed voor ze. De plaats van bestemming Op de grote vakantieluchthavens wordt U verwelkomd door onze eigen mensen. Dan staat U nooit raar te kijken. Dat is vertrouwd. Ze helpen U en maken U snel wegwijs. Honderdduizenden vóo'r U Niet voor niets vroegen honderdduizenden vóór U bij hun reisburo naar Martinair. Omdat ze zeker wilden zijn. Zeker van een plezierige vlucht en een prettige aankomst. Martinair probeert hoffelijker en zorgzamer te zijn dan iedere andere luchtvaartmaatschappij in Europa. Bij ons gaat het alleen maar ora uw perfekte vliegvakantie. Dat is onze reuzekracht Als U een vliegvakantie gaat bespreken, zorg dan dat U zeker weet dat Martinair U vliegt. IsPtfj '-■'••V -

Leidsch Dagblad | 1971 | | pagina 18