.v. NUTRICIA Zoetermeer nvkorthofah de rijksoverheid biedt een typiste een steno-typiste een groepsleider Sous-chef op de afdeling Rekening courant fife. VERKOOPMEDEWERKER boekhoudassistente leidse onderwijsinstellingen UITNODIGING AAN Met andere woorden: VER. HET KAASMERK In een nieuw gebouw Is het prettig werken. De Leidse Onder wijsinstellingen hebben zo'n gebouw. Kleine gespecialiseerde afdelingen geven duidelijke service aan tienduizenden cursisten. Daar werkt iedereen aan mee. Van hoog tot laao. W(j vragen voor onze Typekamer die zal worden belast met het typen en verbeteren van onze lesmanus- cripten, drukproeven en alle6 wat bij onze lessen te pas komt. Vereisten: een opleiding op mulo/niveau, een type-diploma en type- ervaring. Wij vragen voor een van de Secretariaten leeftijd 2030 jaar. Vereisten: tenminste mulo/mavo-opleiding en de diploma's typen en steno, terwijl het diploma Nederlandse handelscorrespondentie tot aanbeveling strekt. leeftijd 2328 jaar. Een groepsleider bij de LOI is een staffunctionaris van het secretariaat die zelfstandig de schriftelijke en mondelinge contacten met de cur sisten onderhoudt. Hij geeft leiding aan een administratieve groep van 68 mensen. Vereisten: schoolopleiding van tenminste mulo of mavo; foutloos kunnen corresponderen in de Nederlandse taal; gewend zijn leiding te geven; organisatorische aanleg; vlot telefonisch zaken afhandelen. Wilt u meer weten over deze functie, dan kunt u telefonisch via de afd. Personeelszaken r- een afspraak maken met de chef van het secretariaat. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afd. Personeelszaken. Mondeling sol liciteren is ook mogelijk doch alleen na telefonische afspraak. Leldsedreef, Leiderdorp - Teleloon (01710) 4 44 51* De Leidse Courant is een levendige, nog steeds groeiende krant met vele duizenden lezers en ook een aanzienlijk aantal grote en kleine adverteerders. Ter versterking van het advertentie- verVoopteam in de buitendienst zoeken wij op korte termijn een enthousiaste met bij voorkeur enige praktijkervaring, opgedaan bij een plaatselijk en/of regionaal dagblad. Leeftijd: tot circa 35 jaar. Een behoorlijke algemene ontwikkeling, goede contactuele eigenschappen en gevoel voor systematisch werken zijn belangrijke eisen. De sollicitant die aan onze verwachtingen kan voldoen, wacht een boeiende taak mét een zeer aantrek kelijke honorering. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van leeftijd, opleiding, tot dusver verrichte werkzaamheden en andere van belang zijnde bijzonderheden te richten aan de afdeling Personeelszaken van Westerpers N.V., Prinse gracht 42, Den Haag. producent van baby-en kleutervoeding, dieetproducten, koffiemelk en chocomel Ten behoeve van onze administratie zoeken wij kontakt met gegadigden voor de funktie van Op deze afdeling vindt het beheer plaats van vorderingen op binnen- en buitenlandse afnemers. MAVO-diploma en Praktijkdiploma Boekhouden achten wij voor deze funktie noodzakelijk. Leeftijd bij voorkeur 22 en 30 jaar. Na een gedegen inwerkperiode moet hij in staat zijn geheel zelfstandig te werken en de chef bij diens afwezigheid te vervangen. die een taakverbreding zoekt, of reeds over enige administrateurs-ervaring beschikt. Leeftijd 25 a 35 jaar. Uw functie zal zelfstandig zijn en, buiten het boekhouden-in-engere-zin, tevens de loonadmini stratie omvatten en het onderhouden van contac ten met cliënten en leveranciers. we willen u als man van niveau graag de ge legenheid bieden uw activiteiten binnen ons be drijf uit te bouwen. Een bekwame assistente kan u daarbij veel van het routinewerk uit handen nemen. Schriftelijke sollicitaties gaarne rechtstreeks aan de directie. Roomburgerweg 3a - Leiden - Tel. (01710) 216 20 KUTRICia Belangstellenden kunnen hun solli citatie richten aan N.V. Nutricia afdeling Personeelszaken Postbus 1 Zoetermeer. Onze onderneming fabriceert en importeert artikelen voor levering aan Industrie, Kantoorboekhandel en Winkelbedrijven. In verband met uitbreiding van onze activiteiten hebben wij plaats voor een leeftijd 18 - 25 jaar. Zij wordt de 2e assistente van onze administrateur. Haar werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit debiteuren- en crediteurenadministratie. Het werk is verantwoordelijk en vereist een grote mate van nauwkeurigheid. Nadere inlichtingen over de inhoud van de functie worden gaarne verstrekt. Voor deze vacature komen ook in aanmerking gehuwde dames, eventueel voor halve dagen. Belangstellenden worden uitgenodigd schriftelijk te solliciteren of een telefonische afspraak te maken met onze secretaresse Mej. van Egmond. Dubbele Buurt 8-28, Rijnsburg. Tel. (01718) 71845* toestel 16 voor het Ministerie van Defensie (Marine) t.b.v. het Laboratorium voor Elektronische Ontwikkelingen voor de Krijgsmacht te Oegstgeest technisch medewerkers vac. nr. 5-0433/1158 Taak: verrichten van werkzaamheden op het ontwikkelingsgebied van radar, automatische besturing, rekenapparatuur, telecommunicatie en onderwatertechnieken. Vereist: diploma HTS (elektrotechniek) of Hoger Radiotechnicus/ Hoger Elektronicus. Zij die dit jaar examen doen, kunnen eveneens solliciteren. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f1465,- per maand. Promotiemogelijkheid tot max. f1721,- per maand aanwezig. Tel. inlichtingen (01711) - 28 44, tst. 241. voor het Ministerie van Sociale Zaken en Volksgezondheid t.b.v. de afdeling Organisatie te Leidschendam programmeur (mnl./vrl.) ï-osn/us» die belast zal worden met programmeringswerkzaamheden op het terrein van de volksgezondheid. Gegadigden dienen te beschikken over ervaring in het samenstellen van programma's voor computersystemen en in het bezit te zijn van een MULO-B-diploma of gelijkwaardige opleiding. Tijdens de diensttijd wordt de gelegenheid geboden een kosteloze aanvullende opleiding te ontvangen. Salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, max. f1465,- per maand. voor het Ministerie van Defensie (Marine) t.b.v. het Marine Elektronisch Bedrijf te Oegstgeest boekhoudkundig medewerkers mus/hs ter assistentie op de sectie financiële en voorraadadministratie. De werkzaamheden bij de sectie financiële en voorraadadministratie houden onder meer in: de boekhouding, begrotingsbewaking, voorraadadministratie, rekening-courant Ministerie van Defensie (Marine), resultaten- overzichten per werkplaats, afdeling enz. Vereist: diploma MULO/MAVO en b.v.k. praktijkdiploma boekhouden. Standplaats: Oegstgeest. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f1180,- per maand. Tel. inlichtingen onder nr. (01711) - 28 44, tst. 358. voor het Ministerie van Defensie (Marine) ten behoeve van het Laboratorium voor Elektronische Ontwikkelingen voor de Krijgsmacht te Oegstgeest werktuigbouwkundig tekenaar (mts-er) vac. nr. 54)435/1158 voor de tekenkamer van het laboratorium. Taak o.m.: ontwerpen van samenstellingen en detailtekeningen van te fabriceren elektronische apparatuur, waaronder ook fijnmecnanische bewegingsmechanismen. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f1075,- per maand. Promotiemogelijkheid tot max. f1180,- per maand aanwezig. Tel. inlichtingen (01711) - 2844, toestel 241. voor het Ministerie van Sociale Zaken en Volksgezondheid t.b.v. het Rijksinstituut voor Geneesmiddelenonderzoek te Leiden magazijnbeheerder i-Dimi» Taak: beheren van het geneesmiddelen-, chemicaliën- en glaswerk magazijn; verrichten van labpratorium- en donkere kamerwerkzaam- heaen; verzorgen van de expeditie. Vereist: bezit van of studerend voor het diploma Amanuensis. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f1075,- per maand. Tel. inlichtingen (01710)- 3 41 22. voor het Ministerie van Defensie (Marine) t.b.v. het Bureau Bedrijfsgroep van het Laboratorium voor Elektronische Ontwikkelingen voor de Krijgsmacht te Oegstgeest administratief medewerk(st)er voe. nr. 5-0503/1158 Taak: verrichten van administratieve werkzaamheden zoals b.v. behorend bij werkorderadministratie e.d. Vereist: de diploma's MULO/MAVO en typen. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, tussen f513,- en f972,- per maand. j Sollicitaties bij het hoofd personeelszaken van genoemd laboratorium, Haarlemmerstraatweg 7, Oegstgeest. Tel. (01711) - 28 44. voor het Ministerie ven Defensie (Marine) t.b.v. het Marine Elektronisch Bedrijf te Oegstgeest aankomend elektrotechnisch-tekenaar vac. nr. 54)504/1158 Vereist: MTS (Elektrotechniek). Komt u eens praten op onze personeelsafdeling? Daartoe bestaat gelegenheid van maandag t/m vrijdag tussen 9.00 en 12.00 uur en tussen 13.00 en 16.00 uur bij genoemde personeelsafdeling aan het adres Haarlemmerstraatweg 7, te Oegstgeest. voor het Ministerie van Defensie (Marine) t.b.v. het Marine Elektronisch Bedrijf te Oegstgeest leerling elektrotechnisch-tekenaar P505/1158 Vereist: LTS (Elektrotechniek). Komt u eens praten op onze personeelsafdeling? Daartoe bestaat gelegenheid van maandag t/m vrijdag tussen 9.00 en 12.00 uur en tussen 13.00 en 16.00 uur bij genoemde personeelsafdeling aan het adres Haarlemmerstraatweg 7, te Oegstgeest. voor het Ministerie van Defensie (Marine) t.b.v. het Marine Elektronisch Bedrijf te Oegstgeest leerling-tekenaar (vrl.) vac. nr. 54)506/1158 Vereist: MULO/MAVO-opleiding. Komt u eens praten op onze personeelsafdeling? Daartoe bestaat gelegenheid van maandag t/m vrijdag tussen 9.00 en 12.00 uur en tussen 13.00 en 16.00 uur bij genoemde personeelsafdeling aan het adres Haarlemmerstraatweg 7, te Oegstgeest. AOW-premie voor rijksrekening. De salarissen zijn exclusief 6 °/0 vakantieuitkering Schriftelijke sollicitaties, indien niet anders aan gegeven, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage A - - - de grootste verscheidenheid san werk - studiemogelijkheden pr

Leidsch Dagblad | 1971 | | pagina 14