PUDDING mannen die hulpsmelter willen worden V JAMIN VW12CC v.a. kamsteeg Roos hoeft niet sebbix BLOEI HOOGOVENS IJMUIDEN CHIPOLATA niet in prijs verhoogd expeditiemedewerker WegmeE pukkels 'r mee-etei DDD E VIN RUL daar bem li.ju mee nieuw! Pudding bij Jamin Wie anders dan Jamin heeft er nu voor zo'n prijs, zulke heerlijke puddingen. In vier smaken. Chipolata. Kersen. Bitterkoekjes. Chocolade. Pudding, waar u niets meer aan hoeft te doen. Alleen maar even laten bijkomen van de, koelkastenkou.... en dan met een op tafel. Een halve liter voor maar 1.35. En Jamin zou Jamin niet zijn, als zij niet nog iets bijzonders had. Roompudding. Pudding uit 'de fijne keuken. Ook in vier smaken. Chipolata. Kersen. Bitter koekjes. Chocolade. Een pudding, die u werkelijk ner gens anders kunt krijgen. Een halve liter voor. 1,80. Jamin garandeert u dat haar puddingen al even heer lijk smaken als haar beroemde ijs. U moet ze echt eens proberen! OEGSTGEEST - Geversstraat 30 Telefoon 01710—51940—52661 Geopend: dagelijks tot 21 uur, zaterdags 10 tot 18 uur. LEIDERDORP: v.d. Valk Bouman- weg 2, telefoon 01710—42041. Geopend: dagelijks tot 18 uur. Zaterdags 10 tot 18 uur. LISSE - Gladiolenstraat Telefoon 02521—3045 Geopend: dagelijks tot 18 uur. Zondags gesloten. KATWIJK: - Tramstraat Telefoon 01718—15141 Geopend: dagelijks tot 18 uur. Zondags gesloten. VOORSCHOTEN - Hofweg Telefoon 01717—4995. Geopend: dagelijks tot 18 uur. Vrijdags tot 21 uur. Zaterdags van 10 tot 18 uur. Zondags van 14 tot 18 uur. 39 hv. Voor onze vestiging te Voorschoten (achter het station) zoeken wij een Hij zal werkzaam zijn in ons centraal magazijn van waaruit goederen naar al onze vestigingen in Nederland worden verzonden. In dit magazijn zal hij zowel meehelpen bij het verzamelen van artikelen voor verzending als assisteren bij expeditie-werkzaamheden in de S. bij het magazijn behorende postkamer. Salaris tot f 980,66 per maand. Belangstellenden in de leeftijd tot 35 jaar kunnen hun sollicitaties richten aan de afdeling Personeel en Structurele Organisatie/AvR, Wassenaarseweg 220, Den Haag. Sebbix medicinale shampoo heeft een dubbele werking: hooggezuiverde koolteerfracties maken een eind aan roos en de ontsmettende stof hexachlorofeen gaat nieuwe roosvorming tegen. Wetenschappelijke Sebbix dringt diep in de hoofdhuid en bestrijdt roosbacteriën radicaal. Reeds na korte tijd wassen merkt u het al: roos verdwijnt! En roos komt ook niet meer terug als u voortaan elke week uw haar wast met werkzame, geurig schuimende Sebbix. Voor door-en-door gezond, glanzend haar. ui. uun. me o meer terug ais garantie bij elke flacon Bouw nw toekomst op staal Hoogovens IJmuiden vraagt mannen die hulpsmelter willen worden. Het werk van hulpsmelter leert men in de praktijk. De taak bestaat uit werkzaamheden bij de regelmatige ijzeraftappen van een hoogoven en bij de voorbereiding daarvan. Het werk wordt in teamverband in vierploegendienst verricht. Belangstellenden kunnen ongeacht hun huidige werk solliciteren. Leeftijd 20 tot 40 jaar. Aanvangssalaris plus ploegendiensttoeslag bedraagt bij 23 jaar en ouder ca. 13.768,- bruto per jaar (ca. 264.- bruto per week). Voor gehuwden van 24 jaar af die in Leiden of op grotere afstand van het bedrijf wonen, komen woningen beschikbaar. Gegadigden kunnen nevenstaande coupon ingevuld zenden aan: Hoogovens, Antwoordnummer 94000. IJmuiden (plak dus geen postzegel). (Telefonische inlichtingen: 02510-94000). Ik stel prijs op meer informatie over de mogelijkheid LI 670 om hulpsmelter bi Naam: Voornaam: Adres: Woonplaats: uw bedrijf te worden. Geboortedatum: Gehuwd/ongehuwd U hoeft niet meer tel aan die lelij ke huidm DDDheftdirektdejei mr Zo komt u niet in d< leiding om door kn de narigheid nog te ergeren. DDD - met 5 smettende bestandde bestrijdt de bacteriën in de huid. DDD sne le kende wetenschapp preparaten maken u* weer gaaf en ge voel maar en kijk lotion crème zeep buitenboordmoti"" dief De volledige serie 1 ,K1 waarbij de sensatie le nieuwe 4 PK, is wel in ons bedrijf, op onze Hiswa st1 no. 221 te bezichtii Vraag vrijblijvend kleurenfolder. Hoofddealer Evini watersport Hogewoerd 104, 31620, Lelden. Alles voor de watersport

Leidsch Dagblad | 1971 | | pagina 16