fSP gaat zelfstandig lamerverkiezingen in r(jy) vandaag Doden en grote schade in verkeer door de gladheid C/RADIO\.£Qg<A^'tfHai Politie grijpt dader overval en gisteren l iommelig concert py Edgar WDrs. Wiebenga wordt lijsttrekker Kom morgenavond eens praten overeen goedbetaalde baan bij Laurens TVmorgën] FE Drie Chinese opiumhandelaren gearresteerd —j"" li JANUARI 1971 LE1DSCH DAGBLAD .MSTERDAM (ANP) Drs. Wiebenga zal bij de komende kiezingen voor de Tweede Kamer optreden als Lijsttrekker r de Pacifistisch Socialistische Partij. .e voorzitter van de PSP-fractie in de Tweede Kamer be- 11de op het dit weekeinde in Amsterdam gehouden partij - l^res met een ruime meerderheid de eerste plaats op de slijst voor de drie andere tweede kamerleden Van der Spek on<* dr- Van der Lek (3) en Gortzak (4). in onder de partijleden uit te r 0lijjven referendum zal tenslotte de i eoitieve kandidatenlijst moeten veren. PSP-congres stelde tevens het rEl)ezingsprogramma vast, waarin lervorming van de maatschappij- ""■ftuur centraal staat. itreefd moet worden, aldus het ia, naar een fusiewetgeving *door de werkgelegenheid niet manipulaties van directies en nissarissen kan verdwijnen. (zakelijk is de plicht tot tijdige oelding van een fusie, volledige O (ïng van zaken en in ieder geval «beslissing van de werknemers. PSP zal zich keren tegen indus- estigingen die alleen mogelijk floor het inschakelen van buiten- se arbeiders, die overigens de e rechten van sociale zekerheid fetgeving moeten hebben als de kltlandse arbeiders. PI lere loonmaatregel, zo heet het is, moet vergezeld gaan van iregelen op het gebied van prij- winsten en investeringen. PSP wil door buitenparlemen- actie stakingen, huizen kra- IJ betogingen het parlement ■%tten om met structuurverande- n ernst te maken, idrukkelijk spreekt het program- lich uit voor evenredige verkie- in en tegen invoering van de rempel. Met andere partijen wil NISP zoeken naar wegen om een te werpen tegen verrechtsing Nederlandse politiek. NVV heeft zaterdag af scheid genomen van voorzit ter A. H. Kloos, die binnen kort voorzitter van de VARA wordt. Zijn plaats zal worden ingenomen door de heer H. ter Heide die zaterdag met algemene stemmen werd ge kozen. Op de afscheidsreceptie waren vele personen die be trokken zijn bij het loonover- leg aanwezig. Daartoe be hoorde onder meer een oud rivaal van Kloos. de oud- werkgeversvoorzitter Ir. Bos- ma (zie foto). Ook aanwezig waren minister Nelissen, oud NVV-voorzitter Roemers en een aantal kamerleden onder wie de heren Den Uyl en Schmelzer. tus provocatus, waarbij de stem van betrokken vrouw of echtpaar door slaggevend moet zyn; ■U Nederland moet uit de NAVO tre den; steun aan alle vrijheidsbewegingen; ontwikkelingshulp na structuele veranderingen in eigen land en meer nadruk op de technische hulp. Drs. Wiebenga zei na afloop van het congres de verkiezingen met op- timisme tegemoet te treden. „Het loondebat heeft de werknemers aan getoond dat zij van de confessionele partijen niets hebben te verwachten. De stemmen van de confessionele werknemers zullen naar links moeten. Daarnaast verwacht ik winst voor de PSP als de kabouters niet aan de verkiezingen meedoen", aldus de lijst trekker. Zelfstandig ^ere punten dere punten uit het verkiezings- amma: braak van de defensieuitgaven mentale en materiële voorbe lg op niet-militaire geweldloze öigingstechnieken en -tactie- a wettelijke regeling voor abor- JU'n jaar big band Op dit congres werd eens te meer duidelijk dat de PSP zelfstandig de verkiezingen in zal gaan. Voorzitter Burggraaf had het zaterdag al in zijn openingstoespraak gezegd en ook drs. Wiebenga stelde zich op dit stand punt. Hij zag in samenwerking met D66 te weinig kansen op werkelijke ver nieuwing van de maatschappij, aan gezien in die partij de nadruk op verandering van het kiesstelsel ligt. Ook met de Partij van de Arbeid zal het z.i. onder de huidige omstan digheden niet kunnen boteren. Want behalve de voorstellen tot grondwets wijziging, die het zelfstandig parle mentair bestaan van de PSP onmo gelijk willen maken, liggen er nog be langrijke verschilpunten in de pro gramma's van de beide partijen, met name op het gebied van het defen siebeleid. MAANDAG 10.45 Schooltelevisie (NOS/NOT) 12.00 Onze landbouw nu en straks (TELEAC) 6.45 (kleur) De Woefs en de Lamaars (NOS) 6.55 (kleur) Journaal 7.04 Dier en vriend: Het witte Torkay. filmreportage (NCRV) 7.25 Zo vader, zo zoon, spelprogramma 8.00 (kleur) Journaal (NOS) 8.21 Hier en Nu (NCRV) 8.45 (kleur) De kleine waarheid tv-feuilleton 9.40 (kleur) De Gilbert Bécaud show 10.25 Avondsluiting 10.35 kleur) Journaal (NOS) NEDERLAND II 6.45 (kleur) De Woefs en de Lamaars (NOS) 6.55 (kleur) Journaal 7.05 Kijken naar kinderen, wetenschappelijke tv-serie 7.30 (kleur) Coronationstreet-tv-feuilleton (VARA) 8.00 (kleur) Journaal (NOS) 8.20 (kleur) Uit puin en as, Narvik nu (VARA) 9.00 Ninotchka, speelfilm uit 1940 10.40 Achter het nieuws 11.05 (kleur) Journaal V HAAG - Op het „feest", dat re van Boy Edgar en zijn tien oude big band gisteravond in .urzaal werd gegeven, vertelde el de Ruyter: „Nina Simone een half jaar al niet opgetre- voor Boy heeft ze een uitzon- i gemaakt". ^>u niet verbazingwekkend zijn, Miss Nina Simone het vol- half jaar weer niet op zou I want wat zich in de krakke- irige Kurzaal afspeelde, joeg I ïaarzame bezoekers het felle a mrood naar de kaken. zat dan de big band van Boy 'n !t podium, goed in het pak en an gemoed, maar voor de ogen Ie aanwezigen zo goed als ver- a achter reusachtige muziek- iards, waarvoor zelfs het im- tot aanvaarden bereide Leger eils zou bedanken. P de ploeg lag circa vijftig cen- ;r bühneruimte. waardoor zo- fina Simone. als Boy Edgar en keur van solisten tot ware 'ichtskunstenaars werden. Voor iuze weigerde de antieke mo- eerst een tijd dienst, het en pendeldienst van bejaard ersoneel tot gevolg had. Na stond de vervangende mi- als een straatlantaarn de piano van Nina Simone. ken om de micro dichter bij etsen te krijgen braken mèt pparaat jammerlijk af. En zo Nina „Strange Fruit" (en als n song is, die sfeer behoeft. Is het toch wel dit lied van Day), terwijl Cees Slinger op eugel gezeten, de resten van pcrofoon vasthield inen deze ellendige mededelin- jan met het feit. dat er zo'n teschouwers waren in die grote 'mial, dan zal het de lezer een )0ïr toeschijnen, dat er nog Qf gedijde in deze armoedige jndigheden. zorgde Nina Simone voor met Ude", „My 2Fatner", „Susanne" Fruit". eftestaties van de big band kun- Inmogelijk op het scherp wor- beoordeeld. Het concert met. flijk, veel Ellingtonwerk begon t rommelig, maar werd (gods- .ïr) immer beter. Laat ik vol- met het noemen van soli ge- door gast Benny Baily pet), Ferdinand Povel (tenor). Verbeke (tenor) en als van- rtist Piet Noordijk THOM OLINK AMSTERDAM CANP) Recher cheurs van de afdeling bestrijding verdovende middelen hebben dit weekeinde in de Binnen-Bantam- merstraat in de Chinezenwijk van Amsterdam drie Chinezen gearres teerd, die op straat opium hadden verkocht aan vier Nederlanders en een jeugdige Belg. Een der Chinezen, wier leeftijd va rieert van 53 tot 65 jaar, werd op aanwijzing van een der kopers in een opiumkit aangehouden, waar bij huiszoeking een ons opium in beslag werd genomen. De leeftijd van de kopers varieert van 20 tot 27 Jaar Prof. Wieberdink vraagt optreden Ver. v. Heelkunde UTRECHT (ANP) De Utrechtse hoogleraar prof. dr. J. Wieberdink heeft de Nederlandse Vereniging voor Heelkunde schriftelijk verzocht, op te treden in het conflict tussen hem en de faculteit der geneeskunde Zoals bekend zijn moeilijkheden ont staan rond het werk van prof. Wie berdink in de kliniek voor hart- en vaatchirurgie van het Academisch Ziekenhuis in Utrecht, die tot gevolg hebben gehad dat daar al sinds april vorig jaar geen open hartoperaties meer zijn uitgevoerd. Prof. Wieberdink en enkele van zijn medewerkers hebben de Vereni ging voor Heelkunde verzocht zich met deze affaire te bemoeien om dat zij menen dat de verklaring van het dagelfjks bestuur van de rijks universiteit in Utrecht van de afge lopen vrijdag, de volgens hen recht matige rehabilitatie van de kliniek en het dringende herstel van de mo gelijkheden tot behandeling van pa tiënten niet bevordert. In deze verklaring deelde het uni versiteitsbestuur onder meer mee dat het sterftecijfer in de kliniek aanleiding is geweest voor de opera tiestop. Prof Wieberdink heeft steeds ontkend dat riet aantal sterf gevallen in zijn kliniek hoger zou zijn dan dat in andere hartcentra ROTTERDAM De politie heeft I de hand kunnen leggen op de daders van de overval die donderdagochtend op de Coolsingel werd gepleegd en waarbij een tas met 46.000 gulden werd buitgemaakt. Van het geld is 35.000 gulden terug. De ontbrekende 11.000 moet nog worden gevonden. De politie hield in de nacht van vrijdag op zaterdag in een café in Den Haag de 30-jarige Haagse ios- j werkman A.M. aan. Zaterdagochtend J werd een tweede bij de overval be- trokken man aangehouden, de 34-ja rige Rotterdamse kantoorbediende J.M.H.F. Zij hebben bekend de over- l val te hebben gepleegd. 1 Voor de overval had M. een shawl j gekocht. Toen de heer Van den Nieu- wendijk naderde bedreigde hij hem met een revolver, waarin een ver nauwde loop was aangebracht om die geschikt te maken voor .22 flober-mu- nitie. Nadat hij de tas van de boek- houder had buitgemaakt verdween hij in een gestolen witte Renault 4, die een half uur na de aanslag werd teruggevonden. M. liep met zijn kof- I fer naar een modezaak en stak zich daar letterlijk in het nieuw. Tijdens een buurtonderzoek kon het personeel een nauwkeurige beschrijving van M. geven. Met de trein reed M. naar Den Haag. In een Haags café gaf hij vrij- dagnacht nogal veel geld uit, hetgeen een metgezel die van niets wist deed opmerken: "dat is zeker van laat maar vallen". Dit grapje ving een an dere bezoeker op en deze herinnerde zich dat de overvaller deze woorden ook bij de overval had gebruikt. Hij waarschuwde de politie, die hem ar resteerde. In zijn gehuurde auto vond de politie 17.000 gulden. Het onderzoek naar de gestolen 1 auto leverde op dat alleen iemand i die bij de Dow. waar deze is gesto- 1 len, had gewerkt de auto kon stelen, j De Rotterdammer F. had daar inder daad gewerkt en zelfs met de auto I gereden. Bij huiszoeking vond de po- litie in de kelder 18.000 gulden. De j auto had hij gestolen met de bedoe ling deze bij de overval te gebrui ken. Dit weekeinde bood ons inte ressante, leerzame program ma's vooral op zondag over .stress" en over Opus Dei. De vraag die ik me gisteren op- opeens stelde, was: leren we nu eigenlijk iets van al die pro gramma's? Ze zijn meestal po sitief gericht, goed en slecht, menselijkheid en onmenselijk heid worden in al die program ma's zo goed mogelijk van el kaar gescheiden als kaf van het koren, maar leren we er werke lijk iets van of blijft het bij het constateren van de feiten? Ik moest daaraan denken bij het kijken naar AVRO's weekend film: „Het peloton van luitenant Carter". De titel herinnerde sterk aan „Het peloton van ser geant Anderson", een befaamde ook in Nederland uitgezonden ;v-reportage over een Ameri kaans peloton in Vietnam. Zij suggereerde de werkelijkheid weer te geven en gaf die voor een groot percentage ook weer, il waren het bloed, de modder en het onbegrip waarmee oor logen geplaveid zijn toch iets „begaanbaarder" gemaakt voor de kijker dan in werkelijkheid het geval is. Ook dat „peloton van sergeant Anderson" bleef nog tamelijk ver verwijderd van de werkelijkheid in Vietnam, die wil dat de soldaten de bevelen niet opvolgen en zelfs zo nu en dan hun eigen „lastige" com mandanten uit de weg ruimen. Wat heeft het nu voor zin, vroeg ik me af, als we al die bittere zaken wel in de kran ten lezen en zelfs in reportages te zien krijgen, maar als zo'n speelfilm dan toch weer alle clichés omarmt: de laffe neger die op het laatst zijn helden daad verricht, de blanke kapi tein en de zwarte luitenant (toch weer een trapje lager) die elkaar leren waarderen, de neger die een schoenpoetser lijkt, maar lector is aan de uni versiteit. al die verschrikkelijke clichés met hun schijn van po sitivisme men laat immers den dat negers niet zo stom zijn als wij denken). Die je in staat stellen al van te voren te voor spellen in welke volgorde de acht helden zullen sneuvelen. Wat heeft de theorie (alle do cumentaires) voor zin, als er in de praktijk (de speelfilm) geen lessen uit worden getrokken? Terzake. De Mounties waren in Londen geweest en hadden daar beschamend weinig van gemaakt. Ik had binnenkort ook naar Londen gewild, maar ik stel dat nu maar uit tot hun verblijf daar weer uit de her innering is weggewist. Een aan gename verrassing was het nieu we KRO-programma „knip knip kwats klodder", waarvan de ti tel de enige onaangename ver rassing was. Jasperina de Jong net haar „Han, ik heb een 3lan", wat interviewtjes, de lichter Komrij, Olga Lowina, enkele tekenfilmpjes, niets bij zonders eigenlijk, maar alles net veel zorg en goede smaak laneengevoegd, waardoor het tegelijk een erg aardig een een heel mooi programma werd. Re gisseur was Jop Pannekoek, die het werken met kleur niet op passieve, maar op actieve ma nier had benaderd. De NCRV herhaalde zondag „Bomans in triplo", dat de eer ste keer al een kijkdichtheid van 25 procent en een hoge waardering van 18 kreeg, on danks de moordende concurren tie van de „gouddieven". Van het programma zijn nu al een boek en een grammofoonplaat- opname gemaakt. In Video hoorden we intussen dat een ander documentair pro- ;ramma „Gale is dood", vorige week als het meest opvallende werd beschouwd. Dominee Koo- e van de IKOR kon melden dat j iet op donderdag 11 februari ial worden herhaald. Daar blijkt :och wel uit dat documentaire programma's (zie ook „Bomans in triplo') lang niet zo impo pulair zijn als wel eens wordt jedacht en beweerd. Overigens zal het u ook wel zijn opgeval len dat de Woefs en de Lamaars ceginnen over te vloeien in de Fabeltjeskrant en dat we in studio sport noch het braampje aan Ard's schaats, noch de bot sing die Jappie van Dijk wel licht zijn plaats bij de eerste zes kostte, te zien hebben ge kregen. Maar misschien waren beide niet met het blote oog te onderscheiden, daar wil ik af z(jn. DEN HAAG (ANP) Het verkeer heeft de afgelopen nacht in de pro vincies Noord en Zuid-Holland, Zee land en Groningen en in de Achter hoek te kampen gehad met plaatse lijk gladde weggedeelten door op vriezing. In het gehele land waren de binnenwegen plaatselijk glad. In de omgeving van Sassenheim zijn door de gladheid enkele onge lukken gebeurd, waarbij twee perso nen zo ernstig gewond werden, dat ze naar een ziekenhuis moesten wor den overgebracht. Vijf auto's waren total loss, twee werden zwaar be schadigd. Het eerste ongeluk gebeurde vrijdagavond omstreeks elf uur op rijksweg 44 nabij de afrit voor Sas- senheim-noord. Daar slipte een per sonenauto en kwam op zijn kant te liggen. Een 25-jarige vrouw uit Ab- benes werd daarbij zodanig gewond, dat ze per ambulance naar een zie kenhuis in Leiden moest worden ver voerd. Tussen kwart over twaalf en kwart voor een verongelukten op rijksweg 44 in Sassenheim vijf per sonenauto's. Drie daarvan slipten en waren total loss. De inzittenden ble ven echter ongedeerd. Twee andere wagens slipten by een inhaalmanoeu vre. Daarbij werd een 41-jarige vrouw uit Amstelveen aan hoofd en benen gewond. Ook zij moest naar een ziekenhuis in Leiden worden overgebracht. In Warmond slipte omstreeks half vier op de provinciale weg nog een personenauto, die achtereenvol gens tegen een boom en een paal botste. In de nacht van vrijdag op za terdag is tussen Maasdam in de Hoeksewaard en Rotterdam de 27- Jarige Amerikaan E. J. Moulton met zijn auto tegen een boom gereden en om het leven gekomen. Het ongeluk gebeurde op een door de vorst glad- geworden weggedeelte. De 32-jarige stuurman R. Riet kerk uit Badhoevendorp is vrijdag avond, door het opvriezen van het natte wegdek, op een brug in de Bur gemeester Roellstraat in Amsterdam I west geslipt, tegen een boom gere- den en tijdens zijn overbrenging j naar een ziekenhuis overleden. Op de Borculoseweg in Neede is een automobilist door de gladheid geslipt en met zijn auto tegen een boom gebotst. De naast de bestuur der gezeten vrouw, de 28-jarige M. G. A. Wolferink uit Neede, werd zo ernstig gewond dat zij ter plaatse is overleden. De bestuurder moest met verwondingen in een ziekenhuis wor den opgenomen. Bij een verkeersongeluk op de Rijksweg 36 bij Ommen is in de nacht van vrijdag op zaterdag om streeks kwart over twaalf de 47-Ja- rige hoofduitvoerder J. Middelbos uit Zwolle zo zwaar gewond geraakt, dat hij tijdens het vervoer naar het ziekenhuis in Almelo stierf. Zijn vrouw werd ernstig gewond. De auto waarin ze zaten, slipte op het glad de wegdek en kwam in een droge sloot terecht. ADVERTENTIE (U weet wel, de fabrikant van Caballero, Golden Fiction. Tivoli, Chesterfield) Hotel Bellevue, Steenstraat 59, Leiden, van half 7 tot half 9. DINSDAG 12 JANUARI HILV. I. 402 m. en FM-kanalen. 7.00 NCRV. 12.00 KRO. 7.00 Nws. 7.11 Het levende woord. 7.16 (S) Op het eerste gehoor: klass. muz. (gr.). (7.25 Horen en zien: 7.30 Nws.; 7.32-7.50 Hier en Nu: actuali teiten). 8.00 Nws. 8.11 Te Deum Lau- damus: gewijde muz. (gr.). 8.30 Nws. 8.32 (S) Voor de huisvr. (9.00-9.10 Gymn. voor de huisvr 9.40 School radio. 10.00 Een Samaritaan op reis, lezing. 10.15 (S; Opera- en operette muziek (gr). 11.00 Nws. 11.03 Het wassende water, vervolg hoorsp. (dl. 14). 11.32 Voor de zieken. 11.55 Me- ded. 12.00 (S) Van twaalf tot twee: ge var. progr. (12.22 WIJ van het land; 12.26 Meded. t.b.v, land- en tulnb.; 12.30 Nws.; 12.41 Actualitei ten; 13.00-13.05 Raden maar. 14.05 Schoolradio. 14.30 (S) Pizzicato: muzikaal middag-magazine. (16.00- 16.02 Nws.). Overheidsvoorl.: 17.00 Het lnvesterlngs- en leefklimaat op Bonaire. Vraaggesprek van Raymundo Debrot met de heer N Sorée. 17.10 Voor de kinderen. 17.15 Hal!: Jeugd- progr. Politieke Partijen: 18.19 Ultz. van de PvdA. 18.30 Nws. 18.41 Actua liteiten. 19.00 (S) Licht ensemble met solisten. 19.45 Evangelie zonder masker, lezing. 20 00 Mod - en klass. operamuz. 21.40 Okee ma. lawe dur nou maar nle meer over ouw'oere (There is no point in arguing the toss), hoorsp. 22.25 Overweging. 22.30 Nws. 22 40 Den Haag vandaag. 22.50 Kon tekst: magazine waarin op de dingen wordt doorgepraat. 23.15 (S) I Sticker: licht pl.progr. 23.55 Nws. 1 HILV. II. 298 m. en FM-kanalen. 7.00 AVRO. 9.0(1 NOS. 10.00 AVRO. 13.30 NOS. 15.10 AVRO. 22.55 NOS. 7.00 Nws 7.11 Ochtendgymn. 7.20 (S) 1 Dag met een plaatje (gr 8.00 Nws. 8 11 Radiojournaal, 8 20 iS) Dag met een plaatje (vervolg) (8.30-8.33 De 'Groenteman). 8 50 Morgenwijding. 9.00 Uitgebreide reportage of herha ling NOS-progr 9.35 Watcrst. 9.40 Muz. uit de Middeleeuwen en Renais sance (opn.). 10 00 Voor de kleuters. 10.10 Arbeidsvitaminen: populair verz.pl.progr 11.00 Nws. 11.03 R.V.U.: Dieren onder elkaar. Spreker: H. P. Rensenbrlnk. 11.33 Rondom 12: progr. voor de vrouw. (Om 11.55 Beurs be r.) 12.30 Overh.voorl.: Ultz voor de landbouw. 12.40 Knipperlicht: radlo- verkeersmagazine. 13.00 Nws. 13.11 Radlojourn 13.30 Spiegel van België: muz en nws van onze zuiderburen. 14.00 Jazz uit het historisch archief. 14.25 (S) Radio Kamerork.: oude en mod. muz (opn). 15.00 Van ta-ta tot totale taaleen rubr. over het le ven in de taal. 15.10 Muzlekmlddag. waarin om 15.10 (S) De wereld van dc opera: beschouwingen over ope ras; om 16.00 Nws.; om 16.03 Toon aangevende figuren uit onze muz.we- reld. gesprek: om 16.40 Orgelconcert; om 17 05 (S) Voorburgs Jongeren koor 17.30 Toppers van toen (gr.). 17.55 Meded. 18.00 Nws. 18.11 Radlo journ. 18.25 De Johan Willem Frlso Kapel. 18.55 Jeugd en ritme. 19.25 Paris vous parle. 19.30 Nws. 19.35 Vanavond: gevar. progr. 22.30 Nws. 22.38 Mcd.ci 22 43 Radlojourn 22 55 fS) Zin-tuig nr. 32: kunstuitingen bulten het Nederlandse taalgebied. 23.55 Nws. IIILV. III. 240 m. en FM-kanalen. 9.00 VARA. 9.00 Nws. 9.02 Plaatjes voor de pep. 10.00 Nws 10.03 Ekspres: licht pl .progr. 11.00 Nws. 11.03 Een opval lend vrolijke gevar. visite: lichte pla ten (12 00 Nws 13.00 Nws. 13.03 De Eddy Becker Show (14.00 Nws.). 15.00 Nws. 15.03 Drie-Draal. 16.00 Nws. 16.03-18.00 Mix. 120 minuten rijp en groen op alle toeren (17.00 Nws.). Nederland I NOS/NOT: 1045-12.00 en 14.00-14.25 Schooltelevisie NOS: 18 45 <K) De Woefs en de Lamaars. NOS: 18.55 (K) Journ. KRO: 19 05 WIJ, heren van Zlchem. TV-feulll. NOS: 20.00 (K) Journ. KRO: 20.21 <K) Sol Alpert, afl. 14 uit de TV-serie Mod Squad. 21.11 Brandnunt Special. 21.36 (K) Paul Vlaanderen: afl. 1: De nieuwe auto. TV-serie 22 26 (K) De Boschplaat (Terschelling), fllmrep NOS: 23.01 (K) Journ. Teleac: 23 06-23.36 Opper vlakte, volume, raaklijn - les 1 (herh.) Nederland II —NOS: 18.45 (K) De Woefs en de Lamaars. NOS: 18.55 (K) Journ. NOS: 19.05 Den Haag vandaag. 19.10 Kunstrubriek. AVRO: 19.30 Top- Dop: Popshow voor de Jeugd. NOS: 20.00 (K) Journ. AVRO: 20.21 Peyton Place. TV-feulll 21.10 (K) Color me Parbra. muzikale met Babra Streisand. 22 00 AVRO's Televlzle*- -Magazine. NOS 50 (K) Journ Teleac 22 55- 23.25 En Francals les 1 (herh

Leidsch Dagblad | 1971 | | pagina 5