Nieuw Links in de ijskast Jongen kneep zijn meisje(l 6) de keel dicht Z vandaagi 1 programme? Van de 400 gulden blijft 220 extra gulden over" en gisteren I Benelux-werkgroepen voor milieu-aanpak TVmorgeü Alle aandacht op de verkiezingen Verslaafde Amerikaan dood in cel 77 Prof. v.d. Belt (C.PB.): Actie "Schip Ahoy" bracht 7,5 min. op MAANDAG 30 NOVEMBER 1970 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA UTRECHT (ANP) Nieuw Links zal tot acht mei van het volgend jaar géén landelijke bijeenkomsten meer houden. De sympathisanten van deze stroming binnen de Partij van de Ar beid, besloten hier zaterdagmiddag toe tijdens een bijeenkomst in Utrecht. Het is niet tot de door velen verwachte opheffing van Nieuw Links gekomen. Want op de in Utrecht gehou den vergadering, waar over het voortbestaan van deze stroming binnen de PvdA werd gediscussi eerd. bleek 'n flink aantal Nieuw- Linksers er nog niet van over tuigd, dat de taak, die de initia tiefnemers zich in 1967 hadden gesteld: de democratisering van de PvdA en de omvorming van deze partij tot een actiepartij, was volbracht. Anderzijds waren daar de aanhan gers van de gedachte, dat de lande lijke bijeenkomsten niet langer on verdeeld gunstig worden ontvangen. Zij waarschuwden zelfs voor een té grote arrogantie, die maar al te gauw tot sectarisme leidt. De Am sterdammer Klatser: "Wij moeten als Nieuw- Linksers niet voortgaan, ons als een beter soort partijgenoten te beschouwen". Tongen los Er kwamen verscheidene moties op tafel. Twee daarvan maakten de tongen het meest los. H. Kombrink stelde voor, de landelijke bijeenkom sten van Nieuw- Links maar stop te zetten en tegelijkertijd binnen de PvdA werk- en projectgroepen te vormen, die zich bezig zullen hou den met acties op het gebied van bij voorbeeld stadssanering, huisvesting en de democratisering van het be drijfsleven. Het oog gericht op de komende kamerverkiezingen, diende A Kosto AMSTERDAM <GPD> Onderzoek in het Gerechtelijk Laboratorium in Den Haag zal aan het licht moeten brengen wat eind vorige week in het Huis van Bewaring in Amsterdam de dood heeft veroor zaakt van de 25-jarige Amerikaan Thomas Legaz. De man zat ge vangen omdat op hem 450 tablet ten LSD. 8 gram opium en byna een pond hasjies was gevonden. Thomas Legaz. die schrijver was en uit Californië kwam, werd door cipiers dood in zijn isolatiecel ge vonden. Hy was al enige tijd een zorgenkind in het huis van bewa ring. Hij had al enige malen ge poogd zelfmoord te plegen, omdat hij, zoals hij zei, niet buiten ver dovende middelen kon. Bij één van die uitbarstingen gooide hy zichzelf met zijn hoofd tegen de harde cel- wand. Hij liep daarbij een hersen schudding op. Psyohiaters en bewakers van het ge sticht controleerden de Amerikaan geregeld. De avond voor zijn dood had Legaz nog een gesprek met de arts van het Huis van Bewaring. Hij kreeg bij die gelegenheid nog een kalmerende en een pijn stillende injectie. Rond midder nacht wierp één van de gestichts psychiaters nog een blik op hem door het kijkgaatje in de celdeur. De Amerikaan lag toen die indruk gaf het althans te slapen. Om te voorkomen dat hij na zyn ont waken eventueel weer met zijn hoofd tegen de muur zou gaan staan slaan, was hij met banden zo vastgebonden dat hij zich nauwe lijks kon bewegen. De volgende ochtend was hij dood. Dr. J. Zeldenrust, de anatoom van de justitie, kon de oorzaak van het sterven niet vinden. Onder zocht wordt of de drugs die Legaz in ruime mate heeft gebruikt, hem nog fataal zijn geworden, of de in jecties er wellicht iets mee uit staande hebben gehad of dat er andere zaken (mee) in het spel zijn. een motie in, met de bedoeling een strategische pauze in te lassen in de activiteit van Nieuw Links. "Houdt tot de kamerverkiezingen geen lan delijke bijeenkomsten meer", zo vroeg hij de sympathisanten van Nieuw Links. "Laten we ons inmid dels. zowel binnen als buiten de PvdA. inzetten voor een verkiezings overwinning van de partijen der link se coalitie. Na de verkiezingen, in de eerste helft van mei, kan dan op een landelijke bijeenkomst het resul taat van die activiteiten nader wor den bezien". Stootkracht Het PvdA-bestuurslid dr G. Klein, steunde deze gedachte. Hij meende, dat de PvdA qua sfeer en mogelijk heden in een positie is gekomen, waarmee te werken valt. Een afzon derlijk optreden zou ongewild grond geven aan het vermoeden, dat er buiten Nieuw Links alleen maar tweederangs partijgenoten bestaan. "Laten we er een jaar tegenaan gooien, om te zien hoe het gaat. Vooral de jeugdigen in Nieuw Links, kunnen de partij stootkracht geven", aldus dr Klein. Hij bestreed met klem de bewering dat Nieuw Links zou moeten worden opgeheven, ten einde voorman Van der Louw voor iedereen aanvaardbaar te maken als opvolger van partijvoorzitter dr. A. Vondeling. "De taak van Nieuw Links in deze vorm is nu eenmaal afgelopen. Met verjonging in de top zit het er volop in. dat de partij in beweging is", zo stelde hy. Strategisch De aanwezigen vonden elkaar ten slotte in de motie- Kosto: een stra tegische pauze dus tot begin mei. Al le activiteiten zullen worden gericht op een positieve verkiezingsuitslag. In de tweede helft van mei moet er een landelijke vergadering komen, tot de uitschrijving waarvan het PvdA-bestuur zal worden uitgeno digd. Ook zal conform de motie-Ko- brink, het vormen van werk- en pro jectgroepen binnen de party moeten worden bevorderd voor de stopzet ting van de landelyke byeenkomsten van Nieuw Links, het eerste deel van de motie-Kombrink, was geen meerderheid te vinden. Stemverhou ding: 28 tegen 38. - i - In Amsterdam hebben enkele i Voorburgwal, bij het Paleis ont- honderden Zuidmolukkers weer j stonden hevige gevechten tussen gedemonstreerd tegen de komen- I Zuidmolukkers onderling met de berechting van de de „33 vanenige voorbij gang errs. In een po- Wassenaar". Op de Nieuwe Zijds1 ging de orde te bewaren ranselt een demonstrant er met een zweep op los. terivijl een ander van een hoogte af in de massa springt. De Duitse sohryver Fritz von Unruh. bekend om zyn anti-milita- ristisohe romans en expressionisti sche toneelstukken in het Duitsland van de jaren twintig, is zaterdag overleden. Hy is 85 jaar geworden. Von Unruh, die talloze Duitse li teraire prijzen heeft gekregen, heeft vooral bekendheid gekregen met zyn toneelstukken 'Bonaparte' "Dochter Zion' en 'dr. Mori'. HAARLEM «GPDi Wat houdt een gezin met twee kinderen en een inkomen van 12.000 gulden bruto per jaar over van de uitkering van de 400 gulden extra? De directeur van van het Centraal Planbureau, prof. C. A. van den Belt. heeft becyferd dat men er na aftrek van belastin gen, sociale premies en prysstijgingen 220 gulden mee opschiet. Dit betekent dus 220 gulden reëel besteedbaar loon meer. Voor zyn berekeningen is prof. Van den Belt ervan uitgegaan dat tach tig procent van de Nederlandse werk nemers de uitkering ineens van 400 gulden heeft gekregen. Dat betekent een extra loonuitkering van gemid- TILBURG «GPD) De 18-jarige stratenmaker H. P. uit Tilburg heeft zaterdagavond een vergeefse poging gedaan om het 16-jarige Tilburgse meisje Elisabeth Haas door wurging om het leven te brengen. Hy kwam tot deze daad toen het meisje te ken nen gaf dat zy hun verkering, die nog maar drie weken had geduurd, wilde verbreken. ADVERTENTIE De 1300. Buitengewone familiewagen. Stuurt zeer accuraat. Accelereert professioneel sportief. Maar kreeg vooral bekendheid om z'n niet te kloppen wegligging. Bij de prijs inbegrepende technische know-how die British Leylandin al z'n auto's stopt - van Jaguar tot Rover, van Triumph tot MQ. British Ley land Nederland, 6ouda ggj Austm-Jeguer-Triumph-Leyland-MG-Morns-Rover In de waan dat hy het meisje, dat hy in een varkenshok langdurig de keel had dichtgeknepen, dood was, stapte de stratenmaker op zijn brom mer en reed regelrecht naar het po litiebureau waar hy zich aangaf. On der verdenking van poging tot dood slag is de jongeman ingesloten. Hy zal binnenkort voor de officier van Justitie in Breda worden voorgeleid. De stratenmaker en het meisje wa ren zaterdagavond samen uit dansen gegaan in de dancing „De Heidehoe- ve" aan de tamelpk afgelegen Riel- seweg onder Tilburg. Van hieruit gingen ze een wandeling maken waarby ze op zeker ogenblik onder dak zochten in 'n als varkenshok in gerichte schuur op geringe afstand van de dancing. Hier deelde het meis je mee de omgang te willen verbre ken. De stratenmaker gooide haar daar op op de grond en sloeg haar. In een vlaag van woede zette hy beide han den op de keel van het meisje en deld 320 gulden of 2)4 procent van de totale loonsom. Het cyfer is be- langryk om straks de pryssty gingen' te kunnen berekenen. Voor een werknemer met vrouw en twee kinderen en een bruto inkomen «zonder kinderby slag) van 12 mille is dit een stijging van het bruto loon van 3.3 procent. Als men de kinder- byslag by zyn inkomen telt stygt zyn bruto loon door de 400 gulden met 3.1 procent. Na aftrek van de belasting «op de uitkering ineens) en de sociale premies blijft er voor hem 2,75 procent over of 281 gulden. Dat is 2.75 procent van zyn beschikbaar looninkomen «loon en kinderbyslag na aftrek van belastingen en sociale premies) van 10.240 gulden. Op korte termyn wordt een sty ging van de prysindex vnn de gezinscon sumptie verwacht m?t een kwart van de genoemde 2)4 procent «een sty- ging totale loonsom) of 0.6 procent, zo rekent prof. Van den Belt voor. Daard<x>r raakt de genoemde werk nemer 61 gulden kwyt aan pryssty- gingen en houdt hy 220 gulden over (2,15 procent). Als we naar volgend jaar kyken wordt dat minder. Het is de bedoeling dat volgend jaar de 400 gulden als een loonstyging van 3 procent in de cao's wordt opgenomen. Nu dat geld tot het normale loon behoort valt het onder het normale belastingtarief dat iets hoger is. In dat geval houdt hy er na aftrek van belastingen en sociale premies 256 gulden van over «2*4 procent). Het effect van de prysstygingen is op langere termyn niet 0.6 maar 1.3 pro cent of 133 gulden. De man houdt er dat aan stygingen van het reële inkomen 123 gulden «1.2 procent» van over. Daarby is geen prysstyging ver werkt als het gevolg van de loonsty ging van volgend jaar. Het is nog niet te zeggen of die mag worden doorberekend en zo ja, wanneer en voor hoeveel. NEDERLAND 6.45 6.55 7.04 - 8.00 8.20 8.55 - 9.10 10.50 10.55 NEDERLAND II 6.45 6.55 7.04 (Kleur) De Woefs en de Lama&rs (NOS) (Kleur) Journaal (NOS) (Kleur) Coronation Street (VARA) (Kleur) Journaal (NOS) (Kleur) Bedside Story: amusementsprogram ma van de Noorse TV (VARA) Achter het nieuws (VARA) De gouddieven: Een schijnmanoeuvre. TV-film (VARA) (Kleur) It 's Jochen. Documentaire over de auto-coureur Jochen Rindt (VARA) (Kleur) Journaal (NOS) Nascholing huisartsen les 3 (TELEAC) 8.00 8.20 9.10 9.35 10.05 10.30 10.40 10.45 (Kleur) De Woefs en de Lamaars (NOS) (Kleur) Journaal (NOS) Kijken naar kinderen: wetenschappelijke TV-serie (NOS) (Kleur) De avonturen van Tom Sawyer (NCRV) (Kleur) Journaal (NOS) Memorandum van een dokter (NCRV) (Kleur) Afscheid van een ballerina ("NCRV) (Kleur) Anatomie van een jazz-compositie. Film over het ontstaan van een stuk jazz-muziek (NCRV) Hier en nu (NCRV) Avondsluiting (NCRV) «Kleur) Journaal (NOS) The seventh key les 3 (Teleac) Tot myn grote opluchting kan ik u melden dat de derde afle vering van Vic Singel, geregis seerd door Eimert Kruidhof (die ook de eerste maakte, er zyn in totaal zeven afleveringen geprogrammeerd die afwisse lend door Kruidhof en Loet Steenbergen worden geregis seerd), bepaald geslaagd mocht worden genoemd. Er werd goed, «door Mar ja Habraken en Wies Andersen als de voornaamste spelers), het verhaal zat vry duidelijk in elkaar, grote over bodigheden heb ik niet gecon stateerd (zoals vorige keer by- voorbeeld die dakentocht) en ook de montage liet weinig te wensen over. Men heeft tot op de laatste dag zitten monteren, wat in zoverre gunstig was dat men daardoor de missers van de vorige afleveringen kon trachten te voorkomen. Daar aan zal het ook wel te danken zyn geweest dat er nog enige tyd overschoot voor dat klassie ke filmpje over het verhuizen v^n een huis, dat als een school voorbeeld van snelle „montage" mag gelden. Natuurlyk bleef er nog veel te wensen over. Een foutje in de zogeheten continuïteit byvoor- beeld, was dat Rudi Falkenhage na een authentiek aandoend vuistgevecht met Wies Ander sen al vallend de schemerlamp omstootte, even keken we Wies in het gelaat, de camera ging weer terug naar Rudi, en daar lag hy nog steeds, met de sche merlamp weer keurig rechtop. „Dat merkt toch geen hond," zal Kruidhof gedacht hebben (de scène was al driemaal overgedaan), maar als Je als criticus bly verrast bent, omdat de schemerlamp zo mooi ge timed omvalt, blyft dat ding zich natuurlyk in je aandacht verheugen. Ik vond ook het slot nogal slapjes. Marja verdwynt met de geheime documenten in haar auto, stort in het ravyn, auto vliegt keurig in brand, en klaar lsJa, wie eigenlyk? Gerben Hellinga, naar wiens thriller ..Vlammen" dit verhaal ge maakt werd? Eimert Kruidhof, de regisseur? Of Ad Odyk, de bewerker? Eigenlyk alle drie. In het boek komt Marja «zal ik nu maar even zeggen) in de vlammen om als het kasteel af brandt. Kruidhof kon in Zwitser land nergens een kasteel vinden dat wilde afbranden en zoiets DEN HAAG «GPD) Staatsse cretaris Kruisinga «Volksgezondheid) heeft zaterdagmorgen in het Bene- luxparlement aangekondigd dat zes gespecialiseerde technische werk groepen een Benelux-programma zullen opstellen, dat is gericht op een gecoördineerde aanpak van de vraagstukken op het gebied van de milieuhygiëne. In de loop van Janua ri zal het programma aan de minis ters van Volksgezondheid uit de drie landen worden voorgelegd. Het Benelux-parlement byeen in het gebouw van de Eerste Kamer nam verder een voorstel tot aanbe veling aan, waarin aangedrongen wordt op een uitspraak van de geza- meniyke Benelux-ministers over de Juridische vorm en de materiële in houd van gezamenlyke maatregelen op het gebied van de milieuhygiëne. De zes werkgroepen van deskundi gen uit de drie landen (gevormd uit leidende figuren van de volksgezond- heidslaboratoria en Juist eind vorige kneep, zo lang tot hy dacht dat zy week in Delft byeen) zullen zich met dood was. Toen de jongeman het var kenshok verliet, zag hy het meisje nog even bewegen, maar hy dacht niet dat ze de wurging zou overle ven. Terwyi de stratenmaker op weg was naar het hoofdbureau van politie om zich aan te geven, vond het slachtoffer voldoende kracht om naar de Rielseweg te strompelen. Hier werd zy door vriendinnen gevonden. Haar vader bracht zyn dochter in eerste instantie naar huis. Later werd het meisje per ambulance naar het St.-Elisabeth ziekenhuis in Tilburg vervoerd waar haar sterk gezwollen keel werd behandeld. Haar toestand was gisteravond redeiyk. de volgende opdrachten bezighouden toxicologie: het onderzoek van vergiften, zware metalen en derge- lyke by lucht- en waterverontreini ging. de bestryding en het opstellen van maximum-normen; Voor dinsdag 1 december Hilversum I 402 m. KRO 17.15 Hal Jeugdprogram. Pol.. Part. 18.19 Uitz. van de Partij van de Arbeid KRO 18.30 Nws. 18.41 Act 19.00 Licht ens. met. sol 19.45 Evangelie zonder masker godsdienstige lez. NOS Ultwlssellngsprogram Ni Omroepsympnonie ork. Nederl. DDR - van Leipzig met sol.'en het Radio Filharmonisch Ork. met zangsol. klas en mod. muz opn In de pauze plm 20.45 De Bach- traditle in de DDR toegespitst op Leip zig en Eisenach KRO 22.00 Semlklas. ork. muz. gr. 22.25 Overweg. 22.30 Nws. 22.40 Den Haag vandaag 22.50 Kont. magaz. waarin op de dingen wordt - doorgepraat 23.15 Sticker: licht platen program. 23.55-24.00 Nws. Hilversum II 298 m. AVRO 18.00 Nws. 18.11 Radiojourn - 18.25 Promenade ork. 18.55 Carlton M. Frlcklev Colliery Band 19.25 Paris, vous parle 19.30 Nwb. 19.35 Vanav. ?evar. program. 22.30 Nws. 22.38 Med. 2.43 Radlolourn. NOS 22.55 Zin tuig nr. 30 kunst buiten het Nederlands taal gebied 23.56-24.00 Nws. Voor woensdag 2 december Hilversum I 402 m. NCRV 7.00 Nws. 7.11 Het levende woord 7.16 Op het eerste gehoor klass muz. gr. 7 25 Horen en zien 7.30 I Nws. 7.32-7.50 Hier en Nu act. TROS 1 8.00 Nws. 8.11 Luister uit én thuis ver Hilversum II 298 m. VARA 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn 7 20 Dag woensdag muz. en Informatie 7.33-7.38 Van de voorpagina VPRO 7 54 Deze dag VARA 8.00 Nws. 8 11 Act. 8.22 Dag woensdag vervolg 9.00 VARA radioweekblad voor de woensdagocht.- gevar. progr met om 9.30 Waterst. om 9.40 Schoolradio ca 10.45 Voor de kleu ters om 11.00 Nws. en om 11.03 Koffle- voor de vrouw 12.00 kras opnieuw ultgebr. opnamen jazz- en amusem. muz. 13.00 Nws. 13.1 Act. 13.25 Speelruimte program. met gesproken portret muz hoorspel en report. 16.00-16.02 Nws. 17.02 NAR Ne derl. Artiesten Revue 17.55 Med. Hilversum III 240 m. AVRO 9.00 Nws. 9.02 Van meet af aan licht pl. program. 10.00 Nws. 10.03 os verz. kinderachtigs als by „De klop op de deur" toen een kartonnen schouwburg in brand werd ge stoken. wilde hy ook niet. Odyk werd opgezadeld met de taak een slot te bedenken met even veel dreiging, dat toch kon wor den gefilmd. Zyn zoon zorgde voor de op lossing. Welke andere dreiging bestaat er behalve vuur? Wilde beesten, natuurlyk. Het werden dus de leeuwen, geleend van een circus, en enige dagen ge traind om aan de lucht van de cameramensen en hun appara tuur te wennen. Het was een mooi effect verwezeniykt in de studio!), dat door Eimert Kruid hof goed werd uitgebuit. Het belangrykste programma op zaterdagavond was „Esther- color," dat Bob Rooyens met Esther Ofarim maakte voor Ba varia. Een gaaf werkstuk, nu eens op film gemaakt en niet langs elektronische weg met te levisiecamera's. Dat maakte in zoverre verschil, dat bepaalde Ideeën met grotere finesse kon den worden uitgewerkt, byvoor- beeld die rondgang in één „take" van Esther langs de ge kleurde lampen, een mooi ef fect dat Bob Rooyens ook in de In Montreux bekroonde Liesbeth List-show toepaste, maar dat hier dankzy de film nog meer effect sorteerde, wy hebben overigens nog steeds de Dusty Springfield-show te goed, die Bob Rooyens eerder dan de show met Esther Ofarim maak te en die door de Duitsers in april naar Montreux werd inge stuurd met een eervolle ver melding als resultaat. Het grootste onding van dit weekeind vond ik de UNICEF- gala 1970. Als je. er nog enigs zins van wilde genieten, moest Je wel even het idee verdringen dat het er om ging 900 miljoen behoeftige kinderen te helpen. Daar kwamen ze allemaal aan, de artiesten, in hun sjiekste, glinsterendste pakken om hun liedje te zingen voor een pu bliek dat kraakte van ouderdom en Juwelen, en als ze al niet zongen dan vertelden ze met by passende gezichten een sprookje «zoals Curd Jürgens), of maakten een aanfluiting van het begrip poëzie lezen, zoals Daniël Gélin. Het gala van de ryke patsertjes voor de miljoe nen arme kindertjes NICO SCHEEPMAKER verwerking van vaste afvalstof- *oekpl-pr.ogr. voor de militairen. 8.30- fen: een mogeiyke coördinatie in «le grensgebieden; uitwerking van de beslissing om de meetnetten op het gebied van luchtverontreiniging te koppelen; drie werkgroepen, die zich op geografische deelgebieden van de Benelux zullen richten: noord-west, noord-oost, midden-zuid. 8.32 Nws. 9.00-9.10 Gymn. voor huisvrouw 9.35 Voor de kleuters 9.50 Vier eeuwen muz. muz. lez. 10.15 Vr de vrouw 11.00 Nws. 11.03 Aktua magaz Nws. Nieuwtjes report, komm. en muz. 12.22 Wy van het land 12.26 Meded. t.b.v. land- en tulnb. 12.30 Nws. 12.41 Act. 13.00 13.05 Raden maar 14 00 huls- bezoek pastoraal gesprek NCRV 14.10 Belgisch Nat. Ork. mod. muz. gr. 15.00 In Tt zilver program, voor oudere luis teraars 16.00 Nws. 16.03 St Nlcolaasfeest voor de kind. 16.30 Jeugdland gevar. Jeugdprogram. 17*0 NCRV en Bloc. UTRECHT (ANP) „Schip Ahoy," de grote geldinzamelingsac tie voor het nieuwe hospitaalschip pauze program voor de vrouw 12.00 'jf' Dunant II van het Rode strykork 12 25 Goede wyn behoeft geen Kruis, heeft een officiële eindop- brengst van f 7.430.843 opgeleverd. In aanwezigheid van o.a. Prinses Margriet, lid van het dageiyks be stuur van het Nederlandsche Rood» Kruis, werd de actie zaterdag aan boord van de „oude" Henri Dunant in Utrecht officieel afgesloten. Toen de voorzitster van het actie comité, mevr. H. A. van Riemsdyk- Philips. de opbrengst door middel van een symbolische cheque aan Ro de Kruis-voorzitter Jhr. G. Kraijen- hoff had overhandigd kwam er van de Gemeente Giro van Amsterdam nog een nagekomen melding binnen van rond f 65.000 zodat uiteindeiyk de 7,5 miljoen nog iets werd over schreden. aan licht pl. program. 10.00 Nws. Radiojourn. 10.06 Arbeldsvlt. pop platenprogr. 11.00-11.02 Nws. 12.00 Nws 12.03 Zet m op: een vrolijk platenpro- gram. 13.00 Nws. 13.03 13 06 Radiojour naal 14 00 Nws. 14.03 Gimmick: een duidelijk herkenbaar platenprogr. 15.00 Nws. 15 03 Muz. Boetiek 16.00 Nws. 16.03-18.00 Lichte platen 17.00 Nws. 17.02-17.06 Radiojourn. Nederland I. NOS/ NOT 10.45-12.00 Schooltelevi sie AVRO 17.00-17.30 Klnderprogramm. NOS 1845 De Woefs en de Lamaars NOS 18.55 Journ. NOS 19.04 Den Haag vandaag 19.09 Kunstsignalering CVK/ IKOR RKK 19.30 Kenmerk de weke- ïykse inform rubr. over kerk en sa menleving NOS 20.00 Journ. Pol. Part. 20.20 Ultz. van de Boerenpartij 20.30 Ultz. Stichting Soc. NOS 20.35 Julius Caesar speelfilm Rykskeurlng 14 Jaar 22.30 Studio Sport 22.55 Elgentyds Het kunstmatig paradijs, film over de uit werking van LSD op beeldden kkunsta- k NOS 33*6—28.30 Joura. Nederland II. Woe*8 en de Lamaars NOS 18.55 Journ. AVRO 19.04 Gehei men der zee het huweiyk van de schildpadtien tv film NOS 20.00 Journ. AVRO 20.20 Kind. van de rekening do- cum. over de klnderbescherm 21.10 K Roly Poly, filmpje over de gevolgen v ^ansplantatle-psvchow ,n het Jaar 2000 (Film Polski) 21 45 INFO maan delijkse advies en inform, rubr. NOS 22.10-22.16 Journ.

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 5