Verona-bokaal in Alphen 'j_ eidst agenda Restauratie van Huys te Warmont ,De Burcht" gaf pittig concert Watertarief omhoog WW gaat toch cloor Vakbeweging is geen sociale ANWB NCRV'S DICh VAN BOMMEL: IEDEREEN OVERTUIGD. DAT JULLIE DE ZEGE TOEKWAMEN NIET ITALIË Concoursfinale (kamermuziek) in de Lakenhal Erik Vos draait Hamletfilm in Academie gebouw Experimenteel Kerkewerk Penning president Charles de Gaulle NIER MET VERTRAGING NAAR EEIDEN Uitkering is extraatje Melkrijder reed door PAGINA 2 LEIDSCH DAGBLAD VRIJDAG 20 NOVEMBER ALPHEN AAN DEN RIJN „Iedere deelnemer en ploeg leider van de andere deelnemende landen aan de zeskampfinale in het Italiaanse Verona uitgezonderd dan de Italianen zelf was het er over eens, dat de eerste prijs in deze landenfinale aan Alphen had moeten worden uitgereikt". Dat zei NCRV's Dick v. Bommel, die gisteravond met Piet Hooy met de leden van de Alphense zeskampploeg in gebouw Nabij bijeengekomen was voor het uitreiken van de fraaie zilveren bokaal, die als tweede prijs bedoeld was voor de prestaties, die de Alphenaren daar in Verona hebben geleverd. Dat de heer Van Bommel deze uit spraak kon doen zit in het feit, dat op de dag na deze finale een verga dering is gehouden van alle leiders van de deelnemende landenteams, waarin duidelijk naar voren kwam. dat Italië vooral by het trampoline springen enorm is bevoordeeld door de Italiaanse scheidsrechters. „Men liet drie seconden te lang doorspelen en voorts waarschuwde de Italiaanse scheidsrechter de springer, dat hij met het touw naar boven moest gaan Was dat niet voorgevallen, dan was Alphen in puntenaantal hoger uitge komen dan de Italiaanse ploeg. Buitenkansje ..Maar nu genoeg hierover', aldus Dick van Bommel die na een wel komstwoord van de voorzitter van de Alphense Sportstichting, de heer J C. Duin. graag als gastheer optrad en in de eerste plaats burgemeester mr. R. M. Gallas, die met de wethou ders Goedhart en Hoeve en hun da mes. dit festijn bijwoonde, begroette „Fijn dat u er bent. dan kan ik u ten minste het bedrag behorende bU de tweede prijs, zijnde f 13.342 overhan digen'. Burgemeester Callas nam dit be drag. waaraan naar bekend een re creatieve bestemming moet worden gegeven, graag in ontvangst. Hy ver telde daarby. dat het gemeentebe stuur, mede dank zij een aantal sug gesties van de Alphense bevolking, reeds een 'dee heeft, maar dit moet nog even worden uitgewerkt. isters» aan de zeskamp Vervolgens mocht non-playing-cap- werd bijgewoond tain Ad van Ommen het podium be treden voor het in ontvangst nemen van de fraaie zilveren bokaal, die Dick van Bommel reeds de gehele avond angstvallig in een houten kistje bij zich had gehouden. De heer Van Ommen mocht de prachtige prijs zelf uit de kist halen. Triomfantelijk toonde hij vervolgens de bokaal aan de aanwezigen in de zaal. die daar voor graag de handen op elkaar brachten. Terugblik Ad van Ommen gaf vervolgens nog eens een terugblik op het afgelopen seizoen, dat voor Alphen zo bijzonder spannend en toch ook succesvol is verlopen. Reeds is de ploeg vrij wel ongewijzigd aan het trainen voor de wedstrijd tegen Engeland op 7 december in de Groenoordhal in Leiden, welk evenement op 27 decem ber zowel in Engeland als in Neder land op de televisip in kleur te zien zal zijn. Gelet op de wedstrijd-onderdelen staat het nu al vast, dat deze ont moeting geheel op het kerstfeest zal zijn afgestemd Na afwerking van het officiële ge deelte werd een film gedraaid waar in de belangrijkste onderdelen van de wedstrijden van net afgelopen sei zoen waren opgenomen Een film waar men «ijna een uur op de mepst aangename wijze naar heeft geke ken Een leuke avond die ook door tal van familieleden van de deelnemers- -1970. Ad van Ommen steekt triom fantelijk de bokaal omhoog. Litiks Dick van Bommevan de NCRV. (Foto Leidsch Dagblad) Spaanse degen uitgereikt LEIDEN Het eerste Leidse Jeugd- korte stukjes van Harvey zeiden me orkest „De Burcht" concerteerde gis- niet veel. Mascagni's Gavalleria in de teravond in de Stadsgehoorzaal. Om opvatting van dirigent Koos Mark te beginnen werd door de voorzitter deed mij de haren te berge rijzen van de Leidse 3-October Vereniging ik kan veel verdragen, maar de Ca- aan het orkest de jaarlijkse wissel- valleria als Engelse wals gaat mU prijs een Spaanse degen over handigd voor de in de taptoe gelever de prestaties. Daarna was er een op treden van het fanfarekorps en de drumband onder leiding van mej. W. Midelkoop. die haar klanten goed onder de duim had. Toen was het orkest aan de beurt met vier „klas sieke" nummers: de Einzug der Gas te uit Wagners Tannhauser. Short Pieces van Harvey, het symfonisch Intermezzo uit de Caballeria Rustica- na en Lijnschotens Rapsodie der La ge Landen. Tannhauser werd ge bracht zoals het moet: een stuk Ger maans bombastisch vuurwerk; de LEIDEN In de Lakenhal wordt morgenavond de finale gehouden van het Kamermuziekconcours dat. in het kader van haar tweede lus- strumviering. door 't Jeugdkameror- kest Leiden wordt georganiseerd. De jury zal bestaan uit. Sons en Kees Verhoef. mej. WARMOND Reeds in 1966 be stond bij de stichting „Het Zuid-Hol lands Landschap" in Rotterdam het voornemen om de hoofdingang en ophaalbrug, behorende bij het „Huijs te Warmont" te restaureren. In ver band met het grote aantal in uitvoe ring zijnde restauraties en het gerin ge bedrag van de daarvoor bestem de gelden heeft deze restauratie toen geen doorgang kunnen vinden. De stichting heeft deze aangelegen- heid thans weer aan de orde gesteld. I echter met de aanvulling dat ook de boswoning in de restauratie is be trokken. Architect Jan Walraad uit Brielle heeft thans namens de stich ting een verzoek ingediend met teke ningen en begroting om een gemeen telijke subsidie in de restauratiekos ten. die totaal worden begroot op f 147 488. Door het desbetreffende ministerie is thans een subsidie toe- gekend van 50 van de voor subsi die in aanmerking komende kosten 1 van f 110.062. Verwacht mag worden, dat de provincie ook een subsidie zal verlenen Die zal wel maximaal 20 van de rijkssubsidie bedragen. Krachtens het besluit verfijning al gemene uitkering monumenten ont vangt de gemeente 25 jaar een ver hoging van het zgn. bedrag per in- i woner uit het gemeentefonds. Het I bedrag van deze verfijning is afge leid uit 30 van het totale bedrag van de subsidiabele kosten door be rekening van een 25-jarige annuïteit daarover. Deze verhoging. welke neerkomt op 20 van f110.062, vindt LEIDEN In maart van dit Jaar heeft de toneelregisseur Erik Vos aan de Universiteit van Athens. Georgia (Ver. Staten), een Hamletproject uit gevoerd. waarbij teksten en situaties plaats met ingang van het i igsjaar. volgende op het kalen* jaar waarin het verwerkte bec van de subsidiabele kosten is viwh steld. Vooral omdat de historie van* gemeente ten nauwste betrokkn bij het „Huys te Warmont" e omgeving en omdat door de r ratie de gedachte aan deze histj levendig blijft, wordt voorga terzake een subsidie te verlenen 5 een maximum van 30 van f noj of f 33.018 en zulks wanneer den tauratiewerkzaamheden in uin ring worden genomen c.q. zim tooid. Burgerlijke Stand GEBOREN Patricia, dr van W van Lood H. M. van Duivenbode; Brlglth» hanna. dr van A G Kerkman e- J. den Hoed; Roel. zn. van R a denburg en M. de Wilde; Christ! zn. van H. Otto en A. Prins, brlëlle Maria, dr. van J L. van Voort en A J Kok; Dirk, zn. vjr van Duijn en M. van der Tang. ONDERTROUWD D N. Agustien en M. Springer, Bishoen en A L. Lachmansingh; F. N E. A Laman en M. J. ter Be H. J. G M. Bouwhuis en J. Zm J. M. Guldemond en M. A J. J van Vil l en C. Stlkkeloninr F A Cornelisse en H. M. E 1 Brussel; G. A. J. van der Geest C. M. H. J. de Groot; P Dubbel man en P E. M G. van Dam; H. Blljle en C. J. M. G. van Schle; G Hoope en G. M. van Leeuwen; R j mans en I. P Wellensteln; j. 0 van den Berg en I. van Tol; L l Moulin en D. M. C. van der Gullk S. Buitenom en A. J. H. P. Bul]t' J van Ruitenbeek en J. van Due A. de Bruijne en H. Wolters; H I en W. E. Baan; F. A. Demenlnt J. C Boer. H van Heuzen en M Burgers; C de Jong en E M. de! ser; R. de Jong en H J. A. M. Hi W. S. de Loos en S. A M. Wyker. J. W' Roelofs en E. S. M Cornells N Rozemeijer en G. J Smlenï; J. P. Swinkels en A. Perfors; J, hoeven'en M. Schölzel; M. melink en A. H. Haasbroek; C. J Zwetsloot en H B. Eradus. GETROUWD i R. Bezuur en C. J. Snoek; P T I IJsselmuiden en W. C. M. Llai 1 hoff; W. B. L Biegstraten en E A. h'ettenis; J. L L. Lemmen der Vos en T Stlkkelorum. OVERLEDEN B. P Broijl. 17 j.. man; B. ffa 59 J man; A. van Kampen, Tl weduwe van M. Geerlings. Vrijdag wat te ver Daarentegen mocht Henk van Lijnschoten beslist niet klagen over de uitvoering van zijn Rhapso dy of the Low Countries: flitsend 1 Dick van Bommel overhan- las het bedrag van 13342— als digt burgemeester mr. R. M. Gal- tweede prijs (Foto Leidsch Dagblad) LEIDEN Experimenteel accuraat Na de pauze bracht „De werk der Leidse Hervormde gemeen- Burcht" met veel succes een populair houdt zondagochtend ^twee bijzon programma. De VARA heeft opna men van dit concert gemaakt R, G. Harms De Pluimvee- en vogelvereniging „Wassenaar" houdt op 11. 12 en 13 december a.s in het Jeroenhuis een verenigingstentoonstelling van hoen ders, dwerghoenders, konijnen, ca via's sierduiven. postduiven, kleurka- naries en tropische vogels. De ten toonstelling zal geopend zijn op vrij dag 11 december van 20.30 tot 22 uur. op zaterdag 12 december van 10 tot 22 uur en op zondag 13 december van 12 tot 18 uur. O De Wassenaarse Reddingsbriga de houdt hedenavond, vrijdagavond 20 november te 8 u. in het Jeroen huis in de Kerkstraat de Jaarlijkse algemene vergadering Van de be stuursleden zijn aftredend en herkies baar de heren ir. J. W. van Niekerk, B. Kennedie en J Zoutendijk. Onder meer zal gesproken worden over de viering van het 40-jarig bestaan van de brigade in 1971. Na het huishou delijke gedeelte is er gezellig samen zijn met vertoning van dia's en films. In verband met werkzaamheden aan gas- water- en elektriciteitslei dingen in de Schouwweg in Wasse naar zal 't gdeelte van de weg. gele gen tussen Groot Haesebroekseweg en Rust en Vreugdlaan gedurende ongeveer drie weken voor alle ver keer in beide richtingen, behalve fiet sers, bromfietsers en voetgangers, worden afgesloten. De andere gedeel ten van de Schouwweg komen later aan de beurt. VOORSCHOTEN Na het overlij den van generaal De Gaulle heeft Koninklijke Begeer in Voorschoten haar serie. „Presidenten van de we- peld" uitgebreid met een penning ter nagedachtenis aan deze grote Frans man. De voorzijde toont het portret van Charles de Gaulle met in rar.d schrift naam. geboorte- en sterfjaar Het symbool, waaronder deze bevrij der van Frankrijk zich voor zijn va derland inzette: Het kruis van Lotha ringen, vindt men op de keerzijde. Het kruis gedeeltelijk bedekt door de rouwende tricolore Als randschrift werd gekozen de eerste zin uit de Mémoires van de Gaulle „Toute ma vie Je m'ai fait une idéé de la France". De ontwer pen zijn van de Hazerswoudse me- dailleur Willem Vis De penning zal in muntgoud en eerste gehalte zilver geslagen worden. dere bijeenkomsten. In de Rijnland- flat spreekt prof. dr. C A. van Peur- sen om 10.45 uur over „Menselijke vragen filosofische antwoorden". Dr P L. Schoonheim leidt om 11.15 uur in het Hooglandse Huys een ge sprek over de invloed van het moder ne denken op christelijke gedachten en voorstellingen over het hierna maals. Kerke- Raad Oegstgeest akkoord emeen- O O LTSN HAAG LEIDEN Een trans plantatie-nier. afkomstig uit Leuven, is met vertraging in het Academisch Ziekenhuis .n Leiden gearriveeré doordat de ambulance onder Leid OEGSTGEEST De gemeente raad van Oegstgeest kwam gister avond in een spoedvergadering bij een voor het aangaan van een nieu we overeenkomst van de waterleve ring door de Leidse Duinwatermaat schappij Deze overeenkomst heeft tot gevolg dat de bestaande leidingen in eigendom overgaan van de L.D.M. tegen betaling van f471.690 te vol doen in 15 gelijke termijnen. Voorts dat de gemiddelde prijs van het wa ter ca 45 ct gaat worden. de door de PTT te betalen huursom iflOOOi aan het AMF wordt uitge keerd. Uit de raad kwamen nu vragen of deze nieuwe plaats niet opnieuw be zwaren zal ontmoeten. Dit is niet met zekerheid te zeggen, aldus de burgemeester. Om die zekerheid te krijgen werd deze zaak van alle kanten bekeken en men kwam er niet zo direct uit Voorts waren er enkele overwegin gen. die de voorzitter de raad alleen Op vragen uit de raad bleek dat in besloten vergadering wilde mede- het vastgestelde overnamebedrag was gebaseerd op de boekwaarde Dat de tariefsverhoging circa f 4 per delen. Niettemin was de raad het er over eens. dat dit tijdelijk kantoor er zo snel mogelijk moet komen. De gezin per jaar zal bedragen werd re- juiste weg om dit te bereiken moet delyk geacht. Het gehele tarief is schendam een ongeluk kreeg. De wa- blijkens de prijzen elders niet onvoor- tegen de vangrail I delig. aldus de opvatting van de gen slipt, kwam en sloeg over de kop. Met medewer- king van de verkeerspolitie is de nier snel naar Leiden gebracht, waar prof Vink. die reeds meer dan vijftig nie ren transplanteerde, de operatie ver richtte, die een normaal verloop had. VOORSCOTEN Een 19-Jarige Jongeman uit Voorschoten praatte zijn mond voorbij of hij was bij de Haagse politierechter al te eerlijk In elk geval kwam aan het licht, dat er h eel merkwaardige toestanden mogelijk zijn met betrekking tot de diverse sociale voorzieningen De Jongeman stond terecht, omdat hij zich in zijn woonplaats bezig had ge houden met tal van Inbraken en diefstallen, waarbij hü het bijzonder had voorzien op schoolgebouwen en clublokalen. Bij een Inbraak ln de Oranjescliool. verdwenen twee busjes met geld. een inbraak in het padvinderslokaal Het thema van de dienst is: wal leverde twee kompassen eni een stop- verwacht je van de toekomst? De watch op In de St. leiding van deze dienst, die om tien werd een platenspeler gestolen, uur begint, berust by ds. Snijders. de kleuterschool De Speeldoos wa- WARMOND In de hervormde kerk van Warmond wordt zondag morgen een jeugddienst gehouden, die geheel door de jeugd is voorbe reid. Medewerking verleent de folk groep Candy, die gospels zal zingen en spelen. ren het twee tamboerijnen en f 22 Verder had de Jongen zich onledig gehouden met vernielingen aan ge parkeerde auto's en pogingen tot diefstal daaruit. De Voorschotenaar schilder van beroep, bekende dat hy vaak hulp had gekregen, van vriendjes Merkwaardig is dat hij een uitkering ingevolge de WW krijgt maar naar eigen verklaring werkt hy hele da gen bij zijn vader. En das steekt vader de uitkering van de WW. als extra in z'n zak,,' consta teerde de officier, die drie ^eken eiste, omdat hU niets zag in een voorwaardelijke veroordeling. raad. Over deze tariefswUziging zal de L.DM. de gebruikers in decem ber inlichten. Een volgend punt was toekenning van f 400 aan het gemeentepersoneel De heer J. de Graaf zou het bedrag liever niet in tweeën geknipt zien, maar toonde zich voorstander van betaling ineens. Hy werd hierbij ge steund door de fractie van D '66. De voorzitter waarschuwde dat als nog worden gevonden. Kooiman. F. Rijsbergen en P. Notjt van het stuk van Shakespeare door £ri"s en de Jongh: a. w. li toepassing op onze eigen wereld en -,or en de Boer- H- p door improvisatietechnieken zo ac tueel mogelyk zyn gemaakt. De voor stelling. die hieruit resulteerde, is in de Verenigde Staten gefilmd en op de televisie uitgezonden. Op uitnodiging van de sectie Dra maturgie van de Leidse Universiteit zal Erik Vos deze film voor alle be langstellenden vertonen en toelich ten op vrijdag 27 november om kwart over twee in de filmzaal van het Academiegebouw, Rapenburg 73. De film duurt een uur en tien minu ten. Na afloop is er gelegenheid tot gedachtenwisseling met de regisseur. VOORSCHOTEN Volgens een 19-jarige bestuurder van een melk- auto was zijn aandacht even afge leid toen hy te Voorschoten door de Schoolstraat reed. dat had dan tot gevolg, dat hij tegen een geparkeer de auto reed. Na die gebeurtenis ging hU er snel vandoor. "Ik had een glaasje bier op en wilde niet het risico lo pen. dat myn rijbewijs zou worden afgenomen", bekende verdachte. "En uw rijbewijs is al eens eer der om dezelfde reden afgenomen", wist de officier. Want al Is verdach te dan melkrijder, bier schijnt hij ook niet te versmaden. De officier eiste f 100 boete voor de aanrijding en voor het doorrijden eveneens f 100, twee weken gevange nisstraf voorwaardelijk en zes maan den intrekking van het rybewys waarvan twee maanden voorwaarde lijk. De verdediger zette de moeilijkhe den uiteen die dat laatste voor de werkgever van verdachte mee zal brengen. Het vonnis werd f 100 en f 200 boete, twee weken gevangenis straf en voorwaardelijk de intrek king van het rybewys gedurende zes maanden met een proeftyd van drie Jaar. Stadsgehoorzaal (foyer) N C. I v. Indonesische avond met gaal muziek. 8 uur nam. Gebouw Staalwijk Ledenvergada Leidse Tuiniers- en bloemistenveil ging door Eendracht Verbonden 81 nam. Zuiderkerk NCVB afd. Centrum O derwerp „De zondag" 8 uur nam. Museum Natuurlijke Historie (Ru steeg 2) spr. dr D. C Geyskes c „Dierenleven in Suriname" 8 nam. Oegstgeest (Rijnlandslvceum) Vi evangelie-centrum spr. dhr Jongri 8 uur nam. Koningskerk Ruilclub 7 30-10 l nam. Breestraat 19 Sociëteit Twentl 8.30-11 uur nam. Stadsgehoorzaal Gymnastlekullil ring Sparta 7.30 uur nam. Zaterdag Oegstgeest (Het Witte Huis) Scbu sociëteit Palamedes 2-5.30 uur cil Breestraat 19 Sociëteit Twentwll 11 uur nam Hooglandse Kerkgracht 28 Ojhc: Jeugdzolder 4 uur nam. Kantine Leithen Wolfabrlek (K de Binnenvestgracht) Postzegelvelü( 1 v. Philatellca 2 uur nam. Zondag LEIDEN Voor de Leidse Chr Besturenbond sprak gisteravond se cretaris A Hordijk van het CNV over „De toekomstige taken van de deze weg gevolgd wordt opnieuw ver- vakbeweging." Dit mede n.a.v. het gaderd moet worden met het geor- j onlangs gepubliceerde eindrapport ganiseerd overleg. De heer De Graaf van het sociologisch onderzoek naar wilde zyn voorstel toch handhaven, positie en beleid van het CNV on- erop wijzend dat dit in geen geval der de titel „Een onbewegelijke be- gericht is tegen B en W doch tegen j weging." hogere instanties. Bij stemming De heer Hordyk zei. dat er de bleek, dat alleen de 4 stemmen van laatste tijd vry felle kritiek is op de de PvdA-fractie en die van D'66 vóór 1 vakbewegingen. Men vindt, dat zy het voorstel waren om tot uitkering ^ch veel te veel hebben laten inkap- lneens over te gaan. selen en dat ze te weinig geconcen- J treerd zijn op de werkelijke belangen De raad beslPdt vo° 1 van de werknemers. Uit de hoek van gaan tot een geldlening aangeboden kriHw,hA vathnnrttn door de Bank Ned Gemeenten. Ook werd een krediet gesteld voor het in richten van een lokaal voor de r.k. Jenaplanschool. B en W wilden in verband met be zwaren van eigenaren en bewoners van de flats aan de Floralaan tegen een tijdelijk postkantoor in die om- andere plaats namelijk het parkeerterrein aan de openbaarden als economische strijd- Lijtweg. Overleg was gepleegd met I organisaties, het toch niet alleen om het AMF, voor wiens kosten dit ter- het broodvraagstuk ging. maar dat sprak verdachte. Waarschijnlijk gaat rein was aangelegd. Deze instantie het toch ook ging om een stuk de WW. toch wel door. gaat akkoord, onder voorwaarde dat rechtszekerheid. de kritische vakbondsmensen kan men geluiden horen als er moet een frontale aanvang worden gedaan op de kapitalistische structuren van deze maatschappij. En de kritiek van het rapport is. dat het CNV geen fundamentele vernieuwing voorstaat. De secretaris van het CNV belichtte eerst het ontstaan van de vakbewe gingen en zei. dat hoewel deze zich De rechter veroordeelde overeen komstig die eis. "Hartelijk bedankt' Zijlsingel 2 Evangeliecentrum i evang. van Delft 10 uur voorm. j Rijnlands Lyceum Apollolaaa I Gem. voor oorspronkelijk cbristM afd. Oegstgeest spr. evang. N. t Brugge 7.30 uur nam. Steenschuur 6 Kerk van Jezus CM tus van de Heiligen der laatst! i gen 11.30 uur voorm. Hogewoerd 175 Jehova's P:' gen 2.30 en 5.15 uur nam. I Breestraat 19 Sociëteit Twentwe! II 11 uur nam. Oude Rijn 3 Pinkstergemeentl dhr. J. Eikerbout 3 uur nam. Maandag 1 Infofli Dat is nu in zekere mate bereikt Globaal is er ook een behoorlijke spreiding van de welvaart. De heer Hordyk zag niets in de vakbeweging als een sociale ANWB. Het is niet alleen een kwestie van dienstverle ning. maar het gaat ook om de her vorming van de structuren De te leurstelling van het rapport is wel, dat gebleken ie. dat de kritische hou ding bij de leden niet of nauwelijks aanwezig is. Men is niet bereid zich in te zetten voor maatschappijver nieuwing. Voor het CNV zag de heer Hordyk echt wel mogelijkheden. Hy was van mening, dat de vakbewe ging veel meer present moet zyn in de afzonderlijke ondernemingen. De bedrijfsdemocratie heeft halt gehou den bij de fabriekspoorten en daar om moet het CNV een entree in de afzonderlijke ondernemingen duide lijk mogelijk maken. Dit zou kunnen via de ondernemingsraad, op die manier kan men zich concentreren op immateriële belangen als daar zijn: promotiebeleid, het vraagstuk van de communicatie en het intro- ductiebeleid. Het overleg op centraal niveau van de laatste Jaren moet te rug naar de concrete werksituatie. Oegstgeest (Akeleilaan 43) 1 tle-avond B&hai' 8 uur nam. Rehoboth (Rapenburg) Jaarvtrp dering Leidse AmateurfotogrsfenrB uur nam. Stadhuis Gemeenteraad 7.30 nam. J „Rijnland" spr. prof. dr. Chorus»" „De verhouding mens-dier ln de -* der tyden". 8.15 uur nam. tentoon stelllngen. Bibliotheek Wassenaar (LulftWJ 1) expositie Dieuwke Kollewijn liturgische kleden, dessins m|DU,_ ren en schilderijen Dagelijks 12 30. 2—5. 7—9 uur ochal" maandagmorgen en dinsdagavond donderdag gesloten, zaterdag» nr tot 1 uur (Tot 14 november) Avond- en nachtdienst apothekers Tot zaterdagmorgen 10 uur rvC' ge men de eigen huisarts, daarna zondagnacht 12 uur uitsluitend spoedgevallen de dokterstelefoon vy Avond- en nachtdienst apotbiW Geopend voor spoedeisende gfl Haven Apotheek Haven 18 tel. en Apotheek Voorschoten, Leliue 66. voorschoten, tel. 0 1 7 1 7-2525.^ terdag-, zondag-, avond- er dienst van apotheek R. v«i Smallenburg te Leiderdorp waargenomen door de Haven 8 De avonddienst na 18 uur. de ni dienst van de Oegstgeestse «J theek wordt waargenomen door®0! ven Apotheek. Weekeinddienst Leidse huisartsen Tot zaterdagmorgen lü uui ge men de -ïgen hulsarts dasr® zondagnacht 12 uur uitsluiten»- poedgevallen de dokterstelefo®"H

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 2