V.V.D. accepteert stijging uitgaven overheid AR wil alleen abortus op „medische indicatie Drie hengelaars verdronken op de Maasvlakte Iff-f Abortus door medici niet verbieden Pleidooien voor gesprek met PvdA mé en gióteren J Zes kinderen naar ziekenhuis door kolendamp Margarine weer cent duurder programma jklAANDAG 16 NOVEMBER 1970 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 3 NEDERLAND (Van onze parlementaire redactie) UTRECHT (GPD) De VVD zal voor de komende labinetsperiode een stijging van uitgaven die de overheid voor de gemeenschap moet doen accepteren. .Bij een er kenning dat een zekere verhoging van de belastingdruk mogelijk moet zijn, zou ik het willen laten", zo verklaar de zaterdag in Utrecht de liberale fractieleider mr. W. J. Geertsema op een vergadering van de VVD-partijraad, die was uitgeroepen voor de vaststelling van adviezen over het verkiezingsprogramma voor de algemene ledenverga dering in februari volgend jaar. De heer Geertsema, maar met hem ook de meerderheid van de partijraad, verwierp een amen dement van de JOVD (VVD-jon- rerenorganisatie) om in het pro- xamma op te nemen dat de be lastingdruk „ongetwijfeld moet tijgen" (maar ret niet meer dan procent tot maximaal 31 pro cent van het nationaal inkomen). 'In ons programma staan veel ensen, die veel kosten", meende JOVD-voorzitter Dees, „de eerlijk heid vereist dat wy dat duidelijk in «s program laten uitkomen". De JOVD kreeg in de partijraad alleen lieun van het Liberaal Democratisch Centrum (LDC). De heer Geertsema vond dat het cok een kwestie van geloof is dat de efficiëntie van de overheidsapparaat rerder kan worden opgevoerd, wel rond hy dat als er een urgentiepro- ram wordt opgesteld dat dan tevens rordt vermeld wat de financiële kon- lekwenties zullen zijn. De partijraad van de WD advi- serde voorts in het program op te temen: opheffen van het verbod tot het ferrichten van abortus door medici: 4- de belasting- en premiedruk roor alleenstaanden verminderen; de AOW geleidelijk optrekken tot het niveau van het minimumloon; erkenning van de DDR en de Oder/Neisse-grens; de apartheidspolitiek in Zuid- Afrika en Rhodesië verwerpen; de homofielen vereniging C.O.C. erkennen en alle discriminatie van tomofielen verwerpen het kraken van panden moet strafbaar worden gesteld de soldij van dientsplichtlgen op voeren tot de wedde van beroepsmi litairen; 4 er moet worden uitgegaan van de onafhankelijkheid en eigen verant woordelijkheid van de student die achttien jaar of ouder is, dw.z. dat hij recht zou moeten hebben op ren teloze voorschotten, ongeacht het in komen van de ouders; 4 de regionale pers inschakelen voor de organisatie en exploitatie van de regionale radio- en tv-sta- tions. Zedelijkheid De zedelijkheidswetgeving, die vol gens drs. Schmelzer (KVP> en mr. Biesheuvel (ARP) in de komende verkiezingsstrijd meer in het middel- Punt van de belangstelling komt te staan dan andere onderwerpen, leid de zaterdag ook bij de WD tot ge animeerde discussies. Over de abor- provocatus wordt zelfs in twee verschillende hoofdstukken gespro- 'ai: bevolkingspolitiek en justitie. In het hoofdstuk bevolkingspolitiek val een amendement van de afdeling Rotterdam worden opgenomen. waar- In gezegd wordt dat echtelieden en ongehuwd en het reoht moet hebben op het desgewenst verkrijgen van el ke medische ingreep door daartoe bevoegden, gericht op het voorkomen of onderbreken van zwangerschap. Mr. Geertsema was niet gelukkig met deze tekst, die volgens hem te ver gaat omdat de artsen nu ver plicht zouden worden tot het verrich ten van abortus De arts Muntendam, voorzitter van de afdeling Overijssel, echter be toogde dat de artsen ook nu niet ver- Plicht worden, omdat zij altijd nog een beroep op hun geweten kunnen blijven doen. „Maar wij moeten Juist eerlijk zeggen, dat de mensen zelf iets te zeggen hebben over hun li chaam," meende hij. In het hoofdstuk Justitie komt al leen maar te staan: „Afschaffing van de strafbaarstelling van abortus door medisch bevoegden" (een amendement van Wassenaar, Zwolle, Lelden, Heerde en Barendrecht) Een tweetal amendementen die aan deze zin nog iets wilden toevoegen werden verworpen. Mr. Van Riel, de fractieleider in de Eerste Kamer, was niet tevreden over de gang van mken bij de behandeling van deze amendementen. ..Dat men het probleem nu zo «trikt rationeel benadert, spijt mij een beetje," verklaarde hij en voeg de er aan toe, dat hy morgen, bij de algemene beschouwingen, wel zou laten blijken hoe hy er precies over dacht. Bij de stemming bleek dat hy tegen het opnemen was van deze ene zin in het partijprogram- 6.45 De Woefs en de Lamaars (NOS) 6.55 Journaal (NOS) 7.04 Coronation Street (VARA) 8.00 Journaal (NOS) 8.20 Muzikale show- en balletprogramma (VARA) 8.50 Achter het nieuws (VARA) 9.15 De gouddieven: De afspraak (VARA) 10.05 Kaname en Yokichi, Japanse documentaire film over een identieke tweeling (VARA) 10.55 Journaal (NOS) 11.00 Nascholing huisartsen les 1 (TELEAC) NEDERLAND II 6.45 De Woefs en de Lamaars (NOS) 6.55 Journaal (NOS) 7.04 Kijken naar kinderen, wetenschappelijke tr-serie (NOS) 7.30 De avonturen van Tom Sawyer (NOS) 8.00 Journaal (NOS) 8.20 Memorandum van een dokter (NCRV) 9.10 Neutraal terrein, tv-spel (NCRV) 10.35 Hier en nu (NCRV) 11.00 Avondsluiting (NCRV) 11.15 The seventh key les 1 (TELEAC) Pornografie Met algemene stemmen werd een amendement, ingediend door het tweede kamerlid Geurtsen, aanvaard waarin gepleit wordt voor vrijlating van pornografie, met uitzondering voor het opdringen van de pornogra fie en prikkellectuur met uitlokking tot strafbaar gedrag en bestiale vor men. Aanvankelijk bleken veel par tyraadsleden er niets voor te voelen over de pornografie in het program te spreken, omdat zij noch met het conceptprogram, noch met de amen dementen tevreden waren, maar op aandrang van mr. Geurtsen ging men er toch toe over. „De VVD kan zich niet permitteren geen uit spraak te doen over de pornografie," aldus het kamerlid. De heer Van Riel, die zaterdag de gehele dag zeer actief aan de discus sies had deelgenomen, maar overi gens weinig steun vond in de partij raad voor veel van zijn standpunten, viel plotseling fel uit naar mr. Geert sema toen deze opmerkte dat de ge meenteraad van Wassenaar „ernstig misbruik" had gemaakt van de ge meentelijke autonomie, door gebruik te maken van haar bevoegdheid de verkoop van voorbehoedmiddelen, door middel van automaten, te be perken. De heer Geertsema vond trouwens dat de gang van zaken in het gehele land bijzonder teleurstellend was. Mr. Van Riel was met name ver ontwaardigd over de uitspraak van de heer Geertsema, dat de Wasse- naarse gemeenteraad „ernstig mis bruik" had gemaakt van zijn be voegdheid. Van Riel: „Dat is toch hun zaak, dat is een zaak van jouw raad". Niettemin ging de meerder heid van de partijraad akkoord met het opnemen van de eis, dat de ge meentelijke bevoegdheid op dit punt moet worden ingetrokken. Reindert Zwolsman, president directeur van de E.M.S. heeft zon dagmiddag in zijn eigen Circus theater in Scheveningen onder hegeleiding van het Residentie orkest epn aria van Mozart ge- zongen. Doel van deze actie was de aandacht te vestigen op het protest tegen de plannen de j Scheveningse bosjes te slopen ten j behoeve van nieuwbouw voor het I Internationale hof van Justitie. (Van onze correspondent) ROTTERDAM (GPD) By twee ongelukken zijn in de loop van zon dagmiddag op de Maasvlakte drie vissers verdronken en drie op het nippertje gered. De vissers werden verrast door de plotseling verslech terde weersomstandigheden. Om half twee kantelde ten zuiden van de Maasvlakte een vijf meter lang bootje in de branding, onge veer tweehonderd meter uit de kust. De drie opvarenden probeerden zwemmend de kant te bereiken. Al leen de 30-jarige vertegenwoordiger J. Beukelmans uit Oostvoorne lukte dat. De twee andere vissers, de 25- jarige chauffeur C. van Buuren en de evenoude timmerman J. W. Ver meulen. beiden uit Oostvoorne. wor den vermist. De politie vermoedt dat zij zijn verdronken. De slachtof fers zyn ongehuwd. Tegen vieren speelde zich een dra ma af op de strekdam van de Maas vlakte ,dat vermoedelijk aan de 36- Jarige H. Hoogendijk uit Rotterdam het leven heeft geokst. De mannen waren op de strekdam aan het vis- sen. toen zij door het plotseling op- komende water werden verrast. De heer Hoogendijk durfde het niet aan langer op de strekdam te blijven en begaf zich te water. Waarschijn lijk is hij door de stroom meege sleurd en verdronken. De twee andere vissers bleven op de strekdam. Toeschouwers waar schuwden de politie, waarna de red dingsboot "Koningin Juliana" uit I Hoek van Holland uitvoer. De boot i kon door de ruwe zee echter niet dicht genoeg bij de dam komen. Daarop steeg een helicopter van de Marine Luchtvaortdienst van 't vlieg veld Valkenburg op. Met de onge- vraagde hulp van automobilisten, die met de koplampen de pier en de j in nood verkerende vissers besche nen, nam de bemanning van de he- j licopter binnen korte tijd de twee mannen, de 33-jarige A. van Buren en de 30-jarige P. J. Broos, beiden uit Rotterdam, aan boord. De Rotterdamse politie heeft het zoeken naar de twee vermiste op varenden van de plezierboot op zich I genomen. ROTTERDAM fGPD) Vijf kin deren uit een gezin en een vriendje zijn zaterdagavond met kolendamp vergiftiging naa.r het Zuiderzieken huis in Rotterdam gebracht. De kinderen waren in het huis van de familie A. van Soest aan het spe len met een vriendje, Pieter de Ko ning. Omstreeks zeven uur wer den de kinderen ziek en de vader waarschuwde de politie. De rui ten van de kolenkachel bleken kapot te zijn en in het huis was een sterke concentratie koolmonoxyde aanwe zig. Na behandeling in het zie kenhuis zyn de kinderen later door de G.G. en G.D. naar huis gebracht. DEN HAAG (ANP) Vandaag, wordt de prijs van margarine met een cent per pakje van 250 gram verhoogd. Deze prijsverhoging, zo deelt de Bond van Nederlandse Margarine fabrikanten mee, geschiedt na over leg met het ministerie van Econo mische Zaken en is in overeenstem ming met de pryscalculatiebeschik- king. Aanleiding tot de prijsverhoging is volgens de Bond dat de prijzen van margarinegrondstoffen, ondanks het hoge peil waarop zij zich al bevon den. weer een sterke stijging hebben getoond. (Van onze parlementaire redactie) ROTTERDAM (GPD) - De Anti-re volutionaire Partij vindt abortus- provocatus alleen aanvaardbaar als deze handelt ter noodzakelijke be scherming van de Lichamelijke en geestelijke gezondheid van de zwan gere vrouw. Daarbü moet het ad vies van een abortus-werkgroep met wettelijke status in acht genomen worden. Dat heeft het AR-partycon- vent zaterdag in Rotterdam in het program van actie vastgelegd. Volgens het programma moet de Inbreng van de vrouw als de eerst- betrokkene bij het vaststellen van de noodzaak van de ingreep wel vol doende gewaarborgd worden, maar ls haar wil niet uitsluitend beslissend. Aanvankelijk was voorgesteld abor tus toe te laten op medisch-sociale in dicatie. Dat leverde het centraal co mité (partijbestuur) zoveel reacties op dat een breed samengestelde commissie onder leiding van dr. J. H. Jonker aan het werk werd gezet om de gehele problematiek van de zede- lij klaeidswetge ving nog eens door te nemen. Daaruit ontstond een nieuwe omschrijving op het punt van de abortus en de pornografie. De nieu we redactie bleek zaterdag zoals ver schillende afgevaardigden zeiden, „veel spanningen in de party" te hebben weggenomen. Pornografie Het convent ging ook akkoord met de gewyzigde tekst over de porno grafie. Was aanvankeiyk voorgesteld aan te dringen op herziening van de wettelyke bepalingen, thans wordt gevraagd om „eenheid in het ver volgingsbeleid ter handhaving van de publieke eerbaarheid, opdat met toepassing van de bestaande bepalin gen de harde pornografie kan wor den geweerd". Pogingen om het j woordje „harde" te schrappen, leden j schipbreuk. Wel werd uitgesproken dat opdringerige verkoopmethoden moeten worden geweerd. Praten met PvdA Op het convent hielden CNV-voor- zitter J. Lanser en de radicaal mr. P. J. A. Idenburg pleidooien voor de vorming van een breed samengestel de regering die ook het vertrouwen van de vakbeweging geniet. Dat is te meer nodig omdat, zoals mr. Iden burg zei, in de komende kabinetspe riode grote moeilykheden op sociaal- economisch terrein moeten worden verwacht, die tot veel arbeidsonrust aanleiding kunnen geven. Mr. Idenburg die de tyd rijp vindt voor een gesprek met de PvdA, meent dat er na 12 december, als het gemeenschappeiyk urgentiepro gramma van de drie christelyke par tyen vast staat, iets op gang moet komen. Volgens hem komt de party van de arbeid iedere dag een stukje nader. Party voorzitter dr A. Veerman had tegen zo'n gesprek geen bezwaar, maar wilde daaraan alleen beginnen als duideiyk vast staan dat de PvdA op een open en constructieve manier wil meedoen. Om dat te tonen is vol gens hem meer nodig dan een uit spraak van een voorzitter alleen. „We hebben recht op een duldelyk stand punt", aldus dr. Veerman, die zich bereid verklaarde in het conflict tus sen KVP en PvdA „een rol ten goede te spelen zonder fanfares". Dr. Veerman beloofde dat beslis singen over partnerkeuze en rege ringssamenwerking niet buiten het convent om genomen zullen worden, al vond hy „enige delegatie" onver- mydelyk. Hy toonde zich bereid tot programmavergeiyking en het „even tueel in een bepaalde situatie uit spreken van een voorkeur". De vraag is echter wat de PvdA wil, zo zei dr. Veerman. Volgens hem heeft de anti-KVP-resolutie een boemering- effect gehad en de PvdA in een iso lement geplaatst. Urgentieprogramma Het convent sprak zaterdag ook over het gezameniyk urgentiepro gramma van de drie christelyke par ty en samen, zoals dat door een stuur groep uit die drie partyen is opge steld. In een resolutie, ingediend door de jongerenvoorzitter Gerrit v. Don gen en door het centraal comité overgenomen, wordt gevraagd in dit programma duideiyker de prioritei ten voor de volgende kabinetsperiode aan te geven. Het centraal comité publiceerde reeds aan de vooravond van het convent een verklaring, waar in wordt gezegd dat over een aantal programmapunten, zoals de drugs, de democratisering van het onderwys, de sport, de sociale verzekering, het be lastingstelsel en de voordracht van een kabinetsformateur nader overleg in de stuurgroep nodig is. Daarmee voorkwam men een uitgebreide dis cussie over deze zaak op het party - convent. Wel werd op voorstel van CNV-voorzitter Lanser aan het lystje nog de democratisering van het be- dryfsleven toegevoegd. In de verkla ring wordt ook nog ten aanzien van de defensie een voorbehoud gemaakt omdat het convent op 12 december nog een uitspraak moet doen. Oost Pakistan is getroffen door 'n ramp zonder weerga, waarby het aantal slachtoffers nog niet te becyferen valt. Zolang het Journaal moet volstaan met en kele mededelingen en een paar foto's, is de televisie natuurlyk niet volmaakt. We vullen zo'n weekeinde dan op met „Poets", Gert en Hermien en de „Dubbel dekkers". want dat staat in het prosrammablad aangekondigd. Toch hebben we e ensteeds ster kere behoefte ons bij elkaar be trokken te voelen, zei Jan Vene- ma van „Eigentyds" ln Video. Dat geloof ik best. maar als dat zo is, betekent hetook, dat we ons danig gefrustreerd zouden moeten voelen door die onmoge lijkheid om via de televisie di rect te communiceren met de Pa kistani en hun problemen. Een kwestie van techniek, zult u zeg gen. Het zal in de toekomst wel mogeiyk zyn, dankzij satellieten en dat 3oort technisch tuig. Maar ook dat is zeer de vraag, zoals bleek uit Panoramiek. waarin de Amerikaan Paul Kline vertelde over zyn ka- nalensysteem, dat het mogeiyk maakt dat de kyker via het draalen van een nummer aan een computer opgeeft welk be- schikbaarstaand programma hy op dat moment doorgeseind wil hebben naar zyn tv-toestel. Ju kebox-televisie dus. die grote voordelen heeft. Men kan zyn eigen kyktyd kiezen en is niet meer afhankeiyk van an dermans programmering. Paul Kline zag door die nieuwe ont wikkeling wel andere din gen verdwynen. zoals de kran ten en de universiteiten (en in 'n moeite door de studentenrel len). maar dat was al zo vaak gebeurd. Byvoorbeeld de au to. die het paard verdrong. Het paard bleef nog wel, maar alleen om op te gaan zit ten en daarvan een foto te la ten nemen. Zo zal binnen niet al te lange tyd ook het boek verdwynen, althans in zyn pri maire functie. Het zal hoogstens biyven bestaan als iets waarop we gaan zitten om daar dan een foto van te laten nemen De Ideeën van Kline waren de de moeite waard, al draaf de hy vaak door op dat oude paard van hem terwille van die foto. waarnaar we nu zaten te kyken. Eén aspect van zyn toe komstbeeld kwam nog niet ter sprake: zullen we te zyner tyd ook de reportage over de ramp In Oost-Pakistan by de com puter kunnen bestellen, en zo ja, hoevelen zullen dan van die mo- geiykheid gebruik maken? Een ander keertje maar weer eens, zullen de meeste mensen denken ongeacht hun behoefte om zich gevoelsmatig by elkaar betrok ken te voelen Ik heb overigens met het mee ste plezier naar Video gekeken. In de eerste plaats omdat we een flink stuk te zien kregen van die ophef makende David Frost-uitzending met de hippies van Jerry Rubin, gevolgd door een fragment van de daarop vol gende Frost-show met een Jonge briefschryver tussen het publiek, die met weergaloze intelligentie en humor met Frost in debat ging. Waarom heeft ge enenkele omroepvereniging het benul om domweg alle Frost-programma's aan te kopen, heeft men echt het idee dat alles wat men uit zendt in leder geval beter en boeiender is dan die Frost-pro gramma's? Verder om het doodlopen de gesprekje tussen Hans Keiler en een Belgische criticus over België (ik vond het pro gramma niet goed genoeg, maar Keiler wel veel beter dan die Vlaming), en in de derde plaats jm te horen dat de wasmidde lenfabrikanten niemand wilden sturen om na te praten over de milieuverontreiniging, zy wis ten biykbaar niet dat zy desge- we ist ook op de rug ge filmd hadden kunnen worden. Een enquete had overigens uit gewezen dat 66 procent van de mensen vindt dat de VPRO moet biyven, en 17 procent dat de VPRO weg moet. Henk Teeuw noemde 17 procent een klein percentage. Dat vraag ik me af. Het is een klein percentage als tegeiykertyd 70 procent ver klaard had dat de TROS weg moest en het is een hoog per centage als niemand vindt dat enige andere omroep moet ver dwynen. Maar die vragen waren niet gesteld. Voor maandag 16 november Htlversnm I 402 m. NCRV 17.30 NCRV en Bloc act. kron. met muz. illustratie 18.19-18.29 Poli tieke Part. Ültz. van Binding Rechts 18.30-18.42 Nws. EO 19.00 WlT hebben een woord voor de wereld veelgevraag- de geestelijke muz. 19.20 wy herkennen 1 elkaar ln hem lez. 19.35 Mue. Intermez zo 19.45 Geloven vandaag lez. NCRV 20.00 Geen kinderspel Inform, over on derwijs en opvoed. NOS 20.15 De NOS orkesten en Koren 25 Jaar Promena de ork. en col amseum. muz. NCRV 22.30 Nws. 22.40 Med. 22.45 Avondover denking 22.55 Llterama radlokron. over boeken schrijvers en toneel 23.10 muz. en dienst progr. met Inform, over kerk lied en kerkmuz. ln klank en geschrift 23.38 Vers in het gehoor voordracht, van gedichten en muz. 23.55-24.00 Nws Hilversum II 298 m. AVRO 18.00 Nws. 18.11 Radiojourn. 18.25 Middenstand 18.30 Limburgs sym phonle ork. met zangsol. opn. operette- "".30 Nws. RVU 19.35 Muz. spec- ireker C. P. Molenbeek NOS: conc. 19.30 Nws. RVU 19.35 Muz. spec trum 20.00 Nederland Sovjet-Unie een ste- denontmoetlng 21.30 Metropole ork. en sol. 22.20 Minder protesteren, meer presteren, een progr. van de Bond zonder Naam 22.30 Nws. AVRO 22.40 Radiojourn. NOS 22.55 Jazz ln Aktle 23.55-24.00 Nws Voor dinsdag 17 november Hilversum I 402 m. NCRV 7.00 Nws. 7.11 Het le vende woord 7.16 Op het eerste gehoor klas. muz. gr. 7.25 Horen en zien 7.30 Nws. 7.32-7.50 Hier en Nu act. 8.00 Nws 8.11 Te Deum Laudamus gew. muziek 8.30 Nws 8.32 Voor de hulsvr. 9.00-9.10 Gymn. voor de hulsvr. 9.35 Waterstan den 9.40 Schoolradio 10.00 Bijbelse ver kenningen 10.15 Herdenkingsprogram, rond de zangeres Julia Culp 11.00 Nws 11 03 Het wassende water serlehoorspel (6) 11.31 Voor de zieken 11.55 Meded. KRO 12.00 Van twaalf tot twee gevar. progr. 12.22 WIJ van het land 12.26 Med. t.b.v. land- en tulnb. 12.30 Nws 12.41 Act. 13.00-13.05 Raden maar 14.05 Schoolradio 14.30 Pizzicato muz. held6voorl. 17.00 In de rubr. Suriname en de Nederl. Antillen geeft de heer O. van Delden gezaghebber van de Bo venwindse eilanden een terugblik op 1970 samenstelling en presentatie Ray- mundo Debrot KRO 17.10 v. d. Kind. Hllversnm II 298 m. AVRO 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn. 7.20 Dag met een plaatje lichte gram. Nws. 8.11 Radl dlojourn. 8.20 8 Dag met een plaatje vervolg 8.30-8.33 De groenteman 8.50 Morgenwijd. NOS 9.00 Uitgebreide report, of herhal. NOS progr. 9.40 Muz. uit de Middeleeuwen en Renaissance AVRO 10.00 Voor de kleuters 10.10 Arbeld6vlt. pop. verzoek 11.00-11.02 Nws. 11.30 Ron- voor de vrouw 11.55 Overheldsvoorl. Uitzend pl. progr. dom 12: progr. Beureber. 12.30 O Radio verkeersmagaz. 13.00 1 Radiojourn. NOS 13.30 Spiegel van België: muz. en nws. van onze zuider buren 14.00 Jazz uit het historisch ar chief 14.25 Kamerork. Pieter Hellendaal oude muz. 15.00 van ta ta tot totale taal rubr. over het leven in de taal, AVRO 15.10 Muz middag met om 16.00 Nws. 17.30 Toppers van toen gr. 17.56 Med. Hilversum III 240 m. VARA 9.00 Nws. 9.02 Plaatjes voor de pep 10.00 Nws. 11.00 Nws. 11.03 Een opvallend vroiyke gevar. visite: lichte tl. progr. 12.00 Nws. 13 00 Nws. 13.0T Ikspres licht pl. progr. 14.00 Nws. 13.00 ws. 13.03 Ekspres licht pl. program. 14.00 Nws. 14.03 De Eddy Becker Show 15.00 Nws 15.03 Drie draal 16.00 Nws. 16.03-18.00 Mix 120 min. rijp en groen op alle toeren 17.00-17.03 Nws. TELE VISIEPROG RAMMA'S Nederland I. NOS/ NOT 10.45-11.35 en 14.00-14.25 Schooltelevisie NOS 18.45 De Woefs en de Lamaars NOS 18.55 Journ. AVRO 19.04 De rare vogels tv serie vr de Jeugd 19.30 TopPop Popshow NOS 20.00 Journ. AVRO 20.20 Peyton Place tv feuilleton 21.10 De Meneertjes 21.1 Muz. ls Troef III een kleur en klank rijk am use m. progr. 22.00 AVRO's tele- vlzler magaz. NOS 22.50 Journ. TELEAC 22.56-23.25 Modelbegrip in, wetenschap en techniek les 7 herhal. Nederland II. NOS 18.45 De Woefs en de Lamaars NOS 18.55 Journ. NOS 19.04 Den Haag vandaag 19.09 Kunstrubr. KRO 19.30, De dwaze wereld van Tommy Cooper tv serie NOS 20.00 Journ. KRO 20.20 De dood van Bill Hannachek afl 8 uit de tv 6erle mod Squad 21.10 Brandpunt Special 21.35 De Klop op de deur tv- feullleton (8) 22.23 Zelfs 't onkruid ver- paa- 22.55 ADVERTENTIE

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 5