lekker lopen op leuke, lichte laarsjes! IMPAKKl MINNESOTA (Nederlan neroc CORONA D ruime parkeergelegenheid ambassadeur des modes WAAR U ZO GEWELDIG SLAAGT! 5 De Griffier van de Arrondls- sements-Rechtbank te 's-Gra venhage brengt ter kennis van belanghebbenden, dat ter griffie van die Rechtbank is ingediend een verzoekschrift van: A. H. van Schooten, wonende te Noordwij k aan Zee, Plckéstraat 76, strekken de tot het verlenen van sur séance van betaling, en dat de schuldeisers worden opge roepen om te verschijnen ter raadkamer van die Recht bank. Tweede Kamer, van donderdag 25 februari 1971 des voormiddags te 11.15 uur, in het gebouw van de Recht bank, Jan van Nassaustraat 112 te 's-Gravenhage, ten einde daaromtrent te worden gehoord. Op 12 november 1970 is aan verzoeker voorlopig sursé ance van betaling verleend met benoeming van Mr. S. H Attema, advocaat en procu reur te Leiden, Kort Rapen burg 1—3, Postbus 14 tot be windvoerder. BiJ het verzoekschrift is geen ontwerp van akkoord gevoegd De Griffier. Mr. J. F. van West de Veer Uit een exploit van mij, toe gevoegd Candida at - deur waarderde 13e november 1970 ten verzoeke van Dirkje Antje Haasnoot, weduwe van Rein Krijgsman, wonende te Katwijk aan Zee, gemeente Katwijk, ten deze domicilie gekozen hebbende te Leiden aan de Hoge Rijndijk 65 ten kantore van de advocaat en procureur Mr. W. M. A. Kalk man, betekend aan Rein Krijsgsman, zonder bekende woon- en verblijfplaats in het Koninkrijk en zonder be kende woonplaats elders blijkt, dat genoemde Rein Krijgsman gedagvaard is om op woensdag 16 december 1970 te 10.15 uur vjn. te ver schijnen ter terechtzitting van de Raadkamer van de Arrondissementsrechtbank te 's-Gravenhage Eerste Kamer A., alsdan gehouden worden de in het gerechtsgebouw aan de Jan van Nassaustraat 112 te 's-Gravenhage, teneinde ten aangewezen dage in per soon of door iemand van zij nentwege van zijn aanwezen te doen blijken, bij gebreke waarvan zal worden gecon cludeerd dat bij vonnis worde verklaard dat er ten aanzien van R. Krijgsman voornoemd sedert 1 mei 1969 rechtsver moeden van overlijden be staat. J. M. VAN BELLE, toegevoegd cand. deurw» l Lage Rijndijk 117, Leiden. *t Wordt er weer wéér voor, maar wie neemt het u kwalijk als u ze ook bij géén weer draagt? Laarsjes hóren bij de moderne vrouw en bij elke modieuze herfstgarderobe en „leeftijd" speelt bier gelukkig geen enkele rol! Met zulke elegante laarsjes bent u, ook wat uw voeten betreft, op elk uur van dag en avond charmant èn praktisch gekleed. Vol boeiende variaties is weer de nieuwe najaarskollektie, vooral ook wat kleuren en materialen betreft. Vlug erbij zijn is een teken van wijsheid - en wie weet ziet manlief er wel een „wijs" cadeautje in voor een van de vele feestdagen die weer op til zijn! Breeetraat 165-167, Leiden Tuniekpok in een mocfisch decoratief contrastdessin. Kleuren: bruin, paars en oubergine. CQ75 Kwaliteit: jersey-acryl J/. Geweldige maxi— fupon met T-shirt halsuitsnijding. In de moderne kleuren: bruin, paars en aubergine. - Kwaliteit: jersey-ocryl Mode! Pullover met een grandioze col/capuchon in een jersey-acryl kwaliteit. Kleuren: bruin, paars en r\f\-7r aubergine. A Pofbroek in een jersey-ocrjd kwaliteit. Kleuren: oubergine en paars 2975 breestraat 151 -153-stationswsg 16- tel den ('s maandags gesloten) Wy zoeken voor ons magazijn een Aan hem zal het inpakken van uitgaande j den toevertrouwd. werktijden van 07.45 tot 17.00; leeftijd van 20 tot 25 jaar; goede gezondheid; woonachtig in Leiden of omgeving; aanmelden op werkdagen tussen 0 vragen naar de heer J. L. Prins. ROOSEVELTSTRAAT 55 nv is de houdstermaatschappij van een negert grafische ondernemingen. Vanuit deze houdstermaatschappij worden onder meer administratie en organisatie voor de aangesloten bedrijven centraal geregeld. Op korte termijn zijn er enige interessante vacatures voor de navolgende functies: BESTANDSBEHEERDER (m. of v.} Deze functie houdt onder meer in het bijhouden van een adressensysteem en archiveringswerkzaamheden. Vereisten: vooropleiding op Mulo-niveau, grote accuratesse en vlot kunnen typen. ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTEI voor de afdeling organisatie. Gedacht wordt aan een jongedame van 20-25 jaar, die na een vooropleiding Mavo (Mulo) zich boekhoudkundige kennis bed verworven en die bij voorkeur ook kan stenograferen. ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER Voor afwisselende werkzaamheden in d algemene en mechanische administratie. ADMINISTRATIEF MEDEWERKST0 voor de debiteurenadministratie, die teve belast zal worden met de daarmee verban: houdende correspondentie. TYPISTE voor het secretariaat, met bij voorkeur diploma Nederlandse Handelscorrespond Belangstellenden nodigen wij uit contact te nemen met de Centrale Personeelsatë van de Nederlandse Reproductie Combinatie Jacob van Campenlaan 1a Leiden - Tel. (01710) 40945

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 18