Bedrijfseconomische- Boekhoudkundige- en Fiscale Medewerkers. Al nvkorthofa BINNENKORT niiiiiiiiii ininiinniniinininiiwu \la groepsverkoopleide^ inkoper secretaresse commercieel medewerkster magazijnbediende telefonist(e) administratieve kracht weekend portier doktersassistente a Ie kapsters b. aankomende kapsters Dameskapsalon R. Perlee MEDEWERKSTERS ERr Wegens voortdurende uitbreiding van het aantal ondernemers, dat zijn boekhouding aan ons toevertrouwt, zoeken wij mol. of vrl. assistenten die een deel van de administratieve controle op zich kunnen nemen. Naast BOEKHOUDKUNDIGE, houdt deze controle ook BEDRIJFSECONOMISCHE, LOON-ADMINISTRATIEVE en FTSCALE aspecten in. Specialisatie in één van deze richtingen is mogelijk. Ook is er mogelijkheid, dat na een korte inwerkperiode in onze Centrale te Utrecht, men geplaatst wordt in één van onze regionale kantoren, gevestigd in Assen, Raalte, Son of Bodegraven. Wij denken aan jonge mensen van 16 t/m 22 jaar, die het MULO- of MAVO- diploma behaaid hebben en studeren voor het praktijkdiptoma boekhouden af dit diploma reeds bezitten. Wij bieden U plezierig werk in een hypermoderne kantoorflat, vtakbij het zwembad Den Hommel; een gunstige salarisregeling; prima secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals reis- en studiekostenregeling. Geïnteresseerd? Bel dan tel. 030 - 932345, de Heer J. Logemann of schrijf aan; Administratiekantoor CENTRA, Rachmaninoffplantsoen 66 b,» UTRECHT, Postbus 3041 GEVRAAGD Dr. A. W. BOTS huisarts te Voorhout Tel. 02522-11393, bij voorkeur tussen 19 uur en 20 i in ons binnenkort te openen nieuwe moderne DAMESKAPSALON te Katwijk aan Zee, vragen wij met spoed Wij bieden een goed salaris en een prettige werk sfeer. Correspondentie-adres: Ambachtsgaarde 66, Den Haag, Telef. 070-660020 na 18.00 uur. REIS- EN PASSAGEBUREAU EUROPA N.V. zoekt voor een van haar kantoren te Alphen aan den Rijn oirca 20 jaar, enige reisbureau-ervaring strekt tot aanbeveling en indien mogelijk spoedige indiensttreding. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Postbus 1000 te Alphen aan den Rijn (op enveloppe vermelden solllel- tatie). Telefonisch contact ook mogelijk onder no. 01720—4909 Onze onderneming fabriceert en importeert a voor levering aan Industrie, Kantoorboekhaf Winkelbedrijven. an -p den bet In verband met de uitbreiding van onze buil vragen wij: ca. 28 iaar voor onze divisie Reklame- en Winkelinrichting. Onze gedachten gaan uit naar een medewerken eigen praktische ervaring weet wat het beroep vi woordiger inhoudt en deze kennis over wil dra; anderen. Taakomschrijving: - het bepalen van het toepassingsgebied van de - het in samenwerking met de vertegenwoordi| 'mi derhouden van het kontakt met bestaande par - vergroting van de omzet Geboden wordt: - functie in sterk groeiend bedrijf - een grote mate van zelfstandigheid en gelegeifjd' het ontwikkelen van eigen initiatief Jd, - een stimulerende beloning in overeenstemmini re belangrijkheid van deze functie In verband met een verdere uitbreiding zijn de» vacatures ontstaan: ca. 23 iaar. Zijn taak zal o.a. bestaan uit de administratieve inch controle van artikelen, onderdelen, materiaal, m schap, drukwerk en emballage voor de afdeling6P koop en Fabricage. Voor een jongeman met commerciële interest* houdkundige aanleg en verder studerend in deze no biedt de functie uitstekende toekomstmogelijkh Wij nodigen ambitieuze, sportieve jongedames 23 jaar uit tot een oriënterend gesprek. De we heden dienen te worden verricht ten behoeve van en Algemene Verkoopleiding. Vereisten zijn middelbare of gelijkwaardige of typevaardigheid, accuratesse, zelfstandig kunnei responderen in het Nederlands, goede cor eigenschappen en behoorlijke omgangsvormen, in een commerciële funktie en uitgebreide kenni moderne talen strekt tot aanbeveling. Naast afwisselend, verantwoordelijk en veel werk teamverband bieden wij een goede honorering, 1 vakantie, vakantietoeslag, gratificatie en reiskoif goeding. Mf SPL jes hel In het magazijn van onze handelsafdeling hebbi plaats voor een: ca. 21 jaar. Hij wordt de 3e medewerker op deze afdeling, orders van de verkoop worden uitgevoerd. Hef heeft een zelfstandig karakter en is verantwoo De goede en snelle uitvoering van de bestelling» men een belangrijk onderdeel van de relatie mej cliënten in de sectoren Industrie, Kantoorboekhanl' Reklame- en Winkelinrichting. Belangstellenden worden uitgenodigd schriftei) solliciteren of een telefonische afspraak te makë onze secretaresse Mevrouw Wolfs. Dubbele Buurt 8-28, Rijnsburg. TeL (01718) toestel 16. kunnen in het hervormd ziekenhuis „Overduln" te Katwijk aan Zee worden aangesteld een •o Wij geven de voorkeur aan vlotte jonge mensen, die in het bezit zijn van een Ulo-diploma en zo mogelijk in deze functies reeds enige ervaring hebben opgedaan. Ook Is ar bij ons plaats voor een Voor deze functie kan naast andere gegadigden bijv. ten vitale 65-plusser in aanmerking komen. U kunt zich schriftelijk aanmelden bij de admini strateur van ziekenhuis Overduin, Nachtegaal- taan 6, Katwijk aan Zee. Tel. (01718) 15441.

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 14