f 3 Dagen prijspnmeur Slechts 3 das 5.- 5 VEEL GELD Gegarandeerd: geen watervrees. haarden, haarden nog eens haarden.. benraad etna e. m. jaarsma dru bocal faber en alle anderen warmtecentrum caron-anes 50 GW VOLMONDIG GEPREZEN! KUNT Uü! CERTINAÖ 2 stuks 3 paar de zuivere smaak van frisse sinaasappels. Klaar in 'n handomdraai. En in één woord verrukkelijk. Waarom zou je van zo'n lekker toetje niet 'n péar pakjes nemen? een klein kapitaal 5 jaar beleggen (minimum inleg f 1000,—) tegen een rente van 20% per jaar. Dit wordt u aangeboden door zakenman met een sinds 1941 gevestigd bedrijf. Onderpand en borg voldoende aanwezig. Haagweg 15 Lelden telefoon 01710-40444 Tweed pantalon. Fantasie in zwart en wit. Kek van snit en puur van lijn. Ongelooflijke prijs fabrikant van klassemeubelen (modern en klassiek) met een enorme keuze in elke prijsklasse geeft veel geld voor al Uw oude meubelen bij aankoop van nieuwe, eventueel zeer lage betalings voorwaarden. Vraag vrijblijvend gratis folders. Postbus 390, Rotterdam. Leg dit polshorloge gerust op de bodem van een 200 meter diepe zee. Het kan er tegen. Dat hebben die lastige Zwitsers van Certina allang voor u gekontroleerd. Zoals ze ook elk rondseltje, radertje en robijntje hebben nagekeken.Tot zelfs een slordigheidje van één mikron (dat is een duizendste van een millimeter) werd achterhaald. Zoveel Certina-prerisie moet we! iets waard zijn. De DS 2 kost namelijkƒ355.— Maar het kan ook bescheidener. Want er zijn al Certina horloges v.a. 99.-. Wilt u meer over Certina weten? Schrijf dan naar Certina, Antwoordnummer 713, Amsterdam voor een volledige documentatie plus een lijst van de Certina horlogers en juweliers m uw omgeving. horloges van Zwitserse topkwaliteit. donderdag - vrijdag - zaterdag pantynylons prima pasvorm met ingezet laddervrij kruisje. wandelny ube KIE kw E uitstekende en prima pasv< Normaal met n stretch zonder !7 te vooi uisf

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 22