Hoe Saskia Noordhoek Hegt 'koningin' werd in NewYork ia Marcel Marceau trok volle bak Artistiek succes na Leidse studie Veel klachten over Woefs en Lamaars Meer ruimte voor Hulshoff Jucin Carlos op eerste staatsbezoek Hoorspelacteur WamHeskes(79) lag verkommerd in zijn woning In Leidse Schouwburg Te moeilijk voor de kleuters Disc-jockeys richten een eigen bond op en ^tóteren gtprogramma DINSDAG 27 OKTOBER 1970 PAGINA 5 NEDERLAND I (Door mr. H. L. Leffelaar) NEW YORK (GPD) Zelden heeft het avant-garde theater in New York een geharde toneelrecensent in extase gebracht. Maar „Alice in Wonderland", meer een happening dan theater, gebracht door een nieuwgevormde groep die zich „The Man hattan Project" noemt, heeft het toch maar klaar gespeeld. Clive Barnes, de vlijmscherpe cynische criticus van The New York Times", struikelde in zijn beschouwing de dag na de première bijna over zijn eigen enthousiasme: „Fantastisch! Inderdaad, voeg daar welke hoera-woorden maar aan toe die je wiltfEr zal waarschijnlijk bloed vloeien aan de kassa Geweldig! O ja, en bedankt!" Eén van de zes spelers is de Nederlandse actrice Saskia Noordhoek Hegt. Alice in Wonderland' 'is het wel bekende klassieke Trinder'-verhaal van Lewis Carroll, een verhaal met die dubbele bodems, ingenieuze woord - en gedachtenspelingen waar geleerden exegeses en analyses aan gewijd hebben, zonder ooit iets aan de charmes er van te hebben afge daan. Lewis Caroll, pseudoniem van Charles Lutwidge Dodgson, doceerde wiskunde aan een college in Enge land waar hij kennelijk een grote genegenheid opvatte voor een van de jonge dochtertjes van Dean Lid- dell, die het hoofd was van de school. Voor haar schreef hij zijn verhalen, terwijl hij daarnaast stu dies in de wiskunde publiceerde. Hij stierf in 1898. zonder ooit te hebben toegegeven dat hij de auteur was van zijn kinderverhalen. Zoals bekend, is Alice het meis je dat in een konijnenhol verzeild raakt en daar tot wezentje van een tien centimeter verkleind, in aanra king komt met de wereld van mui zen, katten, uilen, rupsen, koningen en koninginnen, die haar dan weer belagen, dan weer bekoren. Het is ongeveer het laatste gegeven dat een dramaturg ooit zou aandurven voor een bewerking, laat staan dat iemand er ooit op zou komen. Maar de regisseur André Gregory en de bewerker Kenneth Cavander hebben het gedaan en zij hebben er een nieuw mirakel van gemaakt. Het heeft geen zin een inhoud na te vertellen die alleen beleefd kan worden, want de opvoering is een aaneenschakeling van rechtstreeks uit het oorspronkelijke boek overge nomen scènes waarbij zoveel moge lijk Caroll's eigen wkoorden worden gebruikt. Het speeltempo is fenome naal hoog (waardoor voor oningewij- den veel verloren dreigt te gaan) en stelt dan ook het maximum aan fy sieke eisen aan de acteurs. De kos tuums, die soms regelrecht uit een Breughel-schilderij gestapt lijken te zijn, hebben het inderdaad onwereld se van de ondergrondse omgeving waarin Alice terecht gekomen is het lijken vaak niet meer dan vod den, een ratjetoe van lappendekens die tot overalls en jurken zyn ge maakt. Schutting Ook het kleine theater (115 plaat sen), gelegen in de sjieke buurt van Park Avenue en de 21ste straat naast een kerk (de ingang tot het theater is waarschijnlijk eens de in gang tot een kapel van de kerk ge weest). is speciaal gemaakt voor de ze opvoering. Er is een witte schut ting die het toneel van de ingang blokkeert en waarop de waarschu wing staat dat bezoekers niet meer worden toegelaten nadat Alice in het konijnenhol is afgedaald. Op een plank staat een kom met koekjes en een vaatje limonade. Toeschouwers zitten op witgeschil derde banken, drie rijen hoog. waar op stoelzittingen en leuningen zijn vastgespijkerd, in een halve cirkel om het gelijkvloers toneel dat aan de bovenzijde is afgedekt met een uitgespreide witte parachute. Requi- sieten zijn niet meer dan een tafel en wat stoelen, want het mirakel dat er elke avond plaats vindt wordt verder vooral lijfelijk uitgebeeld door de acteurs. Zo wordt de padde stoel waarop de rups Alice onder vraagt, gevormd door de ruggen van de spelers en is zijn waterpijp de slaphangende arm van één hunner. Saskia Noordhoek Hegt (30), doch ter van de Nederlandse actrice Lou- di Nijhoff. speelt de rol van de wit te koningin (en een bijna ongelimi teerd aantal bijrollen) die samen met de rode koningin Alice aan een soort koninklijk verhoor onderwerpt. 'Die rol van die koningin", zegt ze er zelf over, "die heb ik met mijn lichaam gecreerd" en dat is in derdaad één van de karakteristieken van de opvoering, dat de acteurs lichaam gecreerd" en dat is in- hun rollen betrokken zijn. Leiden Saskia Noordhoek Hegt. die drie jaar geleden op een beurs naar Amerika kwam, ging echter na haar antropologische studie in Leiden (af gestudeerd in 1965) naar de toneel school in Maastricht, nadat ze tij dens antropologische studiereizen naar Spanje en Schotland tot de ont dekking was gekomen dat het haar vak niet was. Ze bracht een paar maanden door aan de drama-school van de Yale universiteit, maar vond het er „te academisch" en hoorde toen dat de in Amerika veel nage volgde Poolse regisseur Jerzy Gro- towsky in New York was. "Ik had van hem in het Holland festival 'The Constant Prince" gezien, en dat was het voor mij. In Amerika werkt nu iedereen in de Grotowsky- stijl. Iedereen was er toen hysterisch over. Ja, ik niet, ik vond die man een genie. Na een maand met Grotowsky ge werkt te hebben, was Saskia Noord hoek Hegt nog een tijd aangesloten bij het La Mamma theater en werd daarna gevraagd aan de New York University School of Arts te komen. Toen werd ze uitgenodigd toe te tre den tot het kleine groepje acteurs van de pas opgerichte "The Manhat tan Project" (een ongelukkige naam. die herinneringen oproept aan het gelijknamige project dat gedu rende de oorlog in het geheim de atoombom maakte). Uitgangspunt van deze groep is wat men non-theater zou kunnen noemen. "Bij het gewone theater", zegt Saskia. "nou ja wat is dat nog? Dat is de Libelle tot leven gebracht, dat is zo gewoon. Ik begrijp ook niet waarom mensen daar nog naar kij ken in de jaren zeventig. Met schil deren en beeldhouwen hebben ze het daar toch ook al lang niet meer over? Waarom dan wel in het thea ter. allemaal netjes in de zaal. Daarom willen wij ook nooit met dit stuk in een groot theater, dat kan niet. Al dat gedoe van de toe schouwer, ik geloof er niet meer in". Veertien maanden werkte het ge zelschap met een kleine subsidie van de Rockefeller-stichting aan de voor bereiding van "Alice in Wonder land". De acteurs kregen niet meer dan vijftig dollar in de week (onge veer een kwart waar men in New York bescheiden van kan rondko men). "De jongens reden in taxi's, en ik heb wat les gegeven aan ne ger-kinderen. Nou ja, je liet ze maar LEIDEN Hulshoff Interieur bouwers gaan hun Leidse filiaal aan de Nieuwe Rijn uitbreiden. Door aan koop van grond met opstallen van Blonk's Automobielbedrijven N.V. kan achter de bestaande vestiging een winkelpand in twee lagen worden gebouwd. De Delftse aannemings maatschappij Stadhouder is inmid dels begonnen met de bouw volgens ontwerp van architectenbureau J. van der Heijden. De uitbreiding, die de totale ver koopoppervlakte op 800 m2. brengt, zal na gereedkoming in maart wor den benut voor uitbreiding van het slaapkamer- en het Topformassor- timent en voor de stichting van een zelfbedieningsafdeling kleinmeubelen. Hulshoff is nu tweeënhalf jaar in Leiden gevestigd en heeft 15 pet. van de woninginrichting. PARIJS Na zich het afgelopen Jaar eerst in het binnenland op zijn toekomstige taak als Spaans staats hoofd te hebben voorbereid, heeft Prins Juan Carlos gisteren in Parijs in die kwaliteit zijn eerste "staats bezoek" afgelegd. Vergezeld door zijn echtgenote en door de Spaanse minister van Buitenlandse Zaken Lo pez Bravo heeft de Prins zowel met premier Chaban-Delmas als met president Pompidou van gedachten gewisseld, alvorens de gemeenschap pelijke maaltijd te gebruiken. Dat de toekomstige erfgenaam van generaal Franco door de Spaanse minister werd geflankeerd, bewijst wel dat zijn machtige beschermheer in Madrid de Prins nog even wei nig vrijheid op het binnenlandse als op het buitenlandse front wenst toe te staan. Behalve Economische zijn er in Parijs gisteren ook militaire kwesties op tafel gekomen, waarbij speciaal de veiligheid op en rond de Middellandse Zee in het centrum van de aandacht stond. Diplomatieke waarnemers ver wachten, dat Prins Juan Carlos in de naaste toekomst nog wel meer officiële bezoeken aan buitenlandse hoofdsteden zal mogen afleggen, om zich zo vast wat vertrouwder te ma ken met de staatshoofden, die straks, na het aftreden of de dood van generaal Franco, zijn directe gesprekspartners worden. Saskia Noordhoek Hegt (mid den, tweede rij) poseert met ..haar" Newyorkse groep tijdens een voorstelling van „Alice in Wonderland" voor de fotograaf. een beetje op eikaars test slaan. Wat moet je anders doen?". Toernee "Het was geen makkelijk jaar", zegt ze nu. "Ik dacht soms: ben ik nou gek. maar op de een of andere manier ging je gewoon door. Van avond kwam ik naar het theater, en er stond een rij om de hoek. Ik dacht dat het voor de stadsbus was, maar het was voor ons". (dat was de dag na de lovende re censie van The New York Times). De inkomsten van het stuk worden gelijkelijk over de groepsleden ver deeld (125 dollar per week). Voor het overgespaarde bestaan vage plannen voor een tournee door Euro pa. waarbij ook aan Nederland wordt gedacht. Saskia Noordhoek Hegt heeft nog geen plannen voor na "Alice in Wonderland". "Ik zou best. beeldhouwster willen worden", zegt ze, "een soort testen van din gen". (Van onze correspondent) HILVERSUM OGPD) Recher cheurs van de Hilversumse politie hebben de bekende hoorspelacteur Wam Heskes (79) in sterk verwaar loosde toestand in zijn huis aange troffen nadat een vriend van Heskes zijn bezorgdheid over de onbereik baarheid van de acteur had uitge sproken. De vriend van Heskes heeft een speciale telefooncode om Heskes te bereiken. Sinds twee dagen evenwel nam de acteur de telefoon niet meer op. De vriend melde dat bij de poli tie, die in zijn gezelschap de woning van Heskes binnendrong. Zij vonden de acteur in vervuilde en kommer- niswekkende toestand op de grond liggen. De politie heeft de verzor ging van de bejaarde Heskes aan diens vriend overgelaten. Omdat Heskes in een lichtelijk apatische toestand verkeerde, is het niet dui delijk geworden waarom hij zo ver waarloosd is geraakt. LEIDEN De mimekunst be hoort zeker tot de moeilijkste van alle kunsten. Dat de Fransman Marcel Marceau, wiens naam on verbrekelijk verbonden zal blijvel aan de film „Les enfants du Pa radis", die kunst nog steeds tot in de perfectie beheerst, heeft het Leidse schouwburgpubliek gister avond kunnen constateren. De vertolker van de moderne Pier rotfiguur Bip trok uiteraard een volle bak en hij werd bovendien met veel bravogeroep en minu tenlange ovaties voor zijn onover troffen gebarenspel beloond. De belofte echter dat het een nieuw programma zou worden, ging slechts gedeeltelijk in vervulling en wat er aan was veranderd deed in elk op zicht aan het oude denken. Niettemin wist Marceau opnieuw klankkleur te geven aan zijn muziek van de stilte en de spanning van elk nummer tot in details voelbaar te maken. Wat deze meester van de mimekunst in 't ..Theatre Municipal de Leyde", zoals het programma trots vermeldde, uit beeldde. dat was eigenlijk het leven van dè mens in zijn totaliteit, met al zijn vreugde en verdriet zijn hoop en wanhoop. Marceaus subtiele op treden. ook als Bip. bleek gelukkig verre van routineus te zijn, integen deel het heeft hier en daar zelfs aan Voetbal In Joego-Slavië is een speler van Metalac, Vladimir Sikic, gisteren aan de verwondingen, die hij zondag in de wedstrijd tegen Cakovec opliep, overleden. Zeilen De 19-jarige Zweed Kent Carlsson is wereldkampioen in de OK-jollen geworden. In de ze vende en laatste race bij Auckland werd hij tweede achter de Nieuw- Zeelander Clive Roberts. Schieten Rusland heeft bij de wereldkampioenschappen schieten In Phoenix (VS) goud behaald op het onderdeel vrij pistool. In het individueel klassement triomfeerde de Oostduitser Wollmar 564 p.) vóór de Bulgaar Denev (561 p.) en de Tsjech Hromada (560 p.). 99 5? MARCEL MARCEAU overtuigingskracht en diepte gewon nen. „Les mains" en ,,La creation du monde" bijvoorbeeld, waren twee pro gramma-onderdelen, die golven van emoties in de zaal teweeg brachten. Emoties, die door één enkel hand gebaar van Marceau werden opgeroe pen. De poëzie en de muzikaliteit van deze nummers vooral vormden hier twee sterk aanspreekbare elementen. Marceaus grote mimische kracht kwam verder voortreffelijk tot uiting in .De maskermaker", een psycho logisch meesterstuk, waarin de Pa- rijse kunstenaar het publiek mee sleept in zijn onzegbare, panische angst bij alle pogingen om één van de maskers van zijn gezicht te scheu ren. Bip als de botanische professor en Bip op een mondaine soiree wa ren de meer humoristische hoogte punten van deze indrukwerkkende mime-avond. Marcel Marceau trad in Leiden op in het kader van een af- scheidstournee. Het valt te hopen dat het geen afscheid voorgoed is geweest! PUTTER C. ROSIER HILVERSUM (GPD) B(j de NOS komen dagelijks tientallen brie ven binnen van ouders, die klagen over het welterustenprogramma „De Woefs en de Lamaars." Uit bijna al le brieven blijkt dat de kleuters de serie veel te moeilijk vinden. Met name zouden er in dit dagelijks te rugkerende tv-programma slecht te begrijpen woorden worden gebruikt en begrippen worden gehanteerd („grote bons"), die het bevattings vermogen van het kleine volkje, waarvoor de serie in eerste instan tie bedoeld is, te boven gaan. De NOS onderschrijft deze klach ten grotendeels en heeft de produ cent van de serie. Thijs Chanowski. gevraagd zodanige correcties aan te brengen, dat het allemaal wat be grijpelijker wordt en dat de kinde ren niet bij de beeldbuis weglopen. Overigens is het niet zo dat de i NOS al van de serie af wil. Wat dit betreft verwijst men naar het suc ces van „De Fabeltjeskrant," ook een Chanowski-produktie. dat pas na een slechte start van twee tot drie maanden kwam. (Van onze correspondent) HEERLEN (GPD) Na Duits land krijgen thans ook de disc- jockeys in ons land een eigen bond. Het is de Nederlandse Disc-Jockey- organisatie. die door Peter Beaujean (27) uit Hoensbroek en Theo Bol- tong (30) uit Heerlen tot leven is gewekt. De Nederlandse Discjockeybond stelt zich voor op de volgende pun ten haar activiteiten te ontplooien: periodieke uitgave van het Neder landse Disco Informatieblad: richtprijzen te bepalen voor avon den die door discjockeys worden verzorgd: een landelijke hitparade v*n disc- jookeys samen te stellen; indien noodzakelijk ,jeserve"-disc- jockeys beschikbaar te stellen wanneer collega's door ziekte uit vallen; biografieën van de meest bekende artiesten en groepen samen te stellen. De Woefs en de Lamaars (NOS) Journaal (NOS) De rare vogels, tv-serie voor de jeugd (AVRO) Top Pop. Popshow (AVRO) Journaal (NOS) De Meneertjes (AVRO) Peyton Place (AVRO) De André van Duin-show (AVRO) AVRO'S Televizier Magazine (AVRO) Journaal (NOS) Modelbegrip in wetenschap en techniek (Herha ling vierde les) (TELEAC) NEDERLAND II 6.45 De Woefs en de Lamaars (NOS) 6.55 Journaal (NOS) 7.04 Den Haag vandaag (NOS) 7.09 Kunstrubriek (NOS) 7.30 De dwaze wereld van Tommy Cooper (KRO) 8.00 Journaal (NOS) 8.20 Oog om oog, aflevering 5 uit de tv-serie Mod Squad (KRO) 9.10 Brandpunt Special (KRO) 9.35 De klop op de deur, tv-feuilleton naar het boek van Ina Boudier-Bakker (KRO) 10.15 Gelijke kansen voor iedereen. I. School en wer kende jeugd; gesprekken (KRO) 10.45 Journaal (NOS) de documentaire ons zeer wel overtuigen. Vooral de Ameri kaanse micro-bioloog prof. Commoner zei realistische din gen. Het milieu waarin we le ven, zei hij, was er eerder dan wij, dus wij zullen onze levens omstandigheden moeten veran deren. We hebben een schuld aan de natuur, die wij niet wil len betalen. Het is nog niet te laat, we hebben vermoedelijk nog één generatie de tijd om te leren wat we moeten doen. Als we dan onze schuld aan de na tuur betalen, is een economi sche crisis echter onvermijde lijk, omdat de voorzorgsmaat regelen geld zullen kosten, al les duurder zullen maken, waar door fabrieken zullen moeten sluiten, mensen zonder werk zullen komen, etcHet is meer een bestuurlijke zaak, dan een technische, werd ons verteld. Het voorbeeld van de zieke boom maakte dat duide lijk. Die boom kan met een in secticide gered worden, maar dan zullen de vogels in die boom sterven. Het is dan een politiek en moreel probleem, waarvoor we kiezen: voor de schaduw van de oude boom of voor het gezang van de vogels. Over een ander soort milieu hygiëne gingen de rebelse lie deren. die we in „Het oproer kraalt" van Jaap van de Mer- we te horen kregen. Ik ben niet kapot van de conferencetjes die Van de Merwe tussen de num mers door uitspreekt en met name schopte hij behoorlijk mis toen hij zei dat de burge meester van Wassenaar ge waarschuwd was dat de Zuid- Molukkers een overval zouden plegen en dat hij toen toch maar één agent voor de deur zette, die dat met zijn dood moest bekopen. Cabaret kan al leen maar genadeloos zijn, als het de waarheid laat zien en dit is de waarheid natuurlijk niet. Je kan Geertsema c.s. verwijten dat zij zo onnozel wa ren geen grootscheepse overval i te verwachten, maar niet dat zij wisten dat er één komen zou. Politieke satire is niet gediend met onjuistheden. NICO SCHEEPMAKER Jan van Hillo heeft verklaard, dat hij de tijd gekomen achtte de mensen nu eindelijk eens te schokken, te doordringen van de ernst van de milieuvervui- ling. Als de NCRV dezelfde me ning was toegedaan, dan had men „We stinken er in" wel op as. vrijdag geprogrammeerd, een druk bekeken avond, op Nederland 1 (de drukst bekeken zender van oudsher) en dan op het drukst bekeken tijdstip van 20.20 uur tot 21.35 uur. Nu moest „We stinken er in" con curreren met een populaire tv- feuilleton, „De gouddieven," en die keuze zal door velen niet in het voordeel van de milieuver vuiling zijn uitgelegd De documentaire van Jan van Hillo viel in twee delen uit een. Een documentair gedeelte dat ik uitstekend vond en een visionair gedeelte dat een beet je knullig uitviel en allerminst het door Van Hillo beoogde „Wargame-effect" had. „De mensen moeten gewoon ge schokt worden door keiharde feiten," verklaarde hij in Tele vizier. In „The Wargame" zag Je de mensen in close-up omko- j|| men. Je zag executies, een ont- redderde bevolking en al die j; beelden bij elkaar waren lnder- j| daad zo schokkend dat de BBC. I die Peter Watkins opdracht had gegeven de film te maken, uit eindelijk voor uitzending terug schrok. Kijk, dat is pas schok ken! Wat zagen we echter in deze fantasie-reportage over de fatale 26ste oktober 1971? Tele fonerende mensen, een minis ter-president die niets-zeggende dingen zei en bij het instappen In zijn auto nog even een vraag je van Jan van Hillo beant woordde allemaal eerder slaapverwekkend dan schok kend. ook al zagen we nog een ziekenauto langs rijden. Ik neem dan ook aan dat er zeer weinig verontruste kijkers zul len hebben opgebeld, zoals in dertijd wel gebeurde toen de VPRO een revolutie in Neder land nabootste na de val van het kabinet De Jong. Dat was veel beter gedaan, hoewel het toen eigenlijk maar om een grap ging en nu om de bitterste levensernst. Want daarvan kon Voor dinsdag 27 oktober Hilversum I 402 ra. KRO 17.10 Voor de kleuters 17.15 Hal Jeugdprogr. Pol. Part. 18.19 Uitzen ding van de pol. partij radlkalen KRO 18.30 Nws. 18 41 Act. 19.00 Licht ens en sol. 19.45 Evang. zonder masker, lez. 20.00 Mixtuur klas. en mod. muz opn. 20.50 Ons kind onze school, do cument. serie 2: 21 05 Amadeus Kwart, klas. muz. opn. 21.30 Babel: kunstkro niek 22.25 Overweging 22.30 Nws. 22 40. Den Haag vandaag 22.50 Med. 22.52 Kontekst magaz. waarin op de dingen wordt doorgepraat 23 15 Sticker licht: pl. progr. 23.55-24.00 Nws. Hilversum II 298 in. AVRO 18.00 Nws. 18.11 Radiojournaal 18.25 Stereo Licht instr. ens. met zang moderne muz. door The Skymasters: 19.25 Paris vous parle 19.30 Nws. 19.35 Vanavond gevar. progr. 22.00 O: Jeugd progr. 22.30 Nws. 22.38 Radiojournaal. NOS 22 55 Stereo Signaal, muz van eigen thd 23.35 Horizon: klanken uit Korea 23.65-24.00 Nws Hilversum I 402 m. NCRV 7.00 Nws. 7.11 Het le vende woord 7.16 Op het eerste gehoor klas. muz. In Stereo 7.25 Horen en Zien 7.30 Nws. 7.32-7.50 Hier en Nu act. Tros 8.00 Nws 8.11 Als dat zou kunnen ver- zoekpl. progr. 8.30-8.32 Nws. 9.00-9.10, Gymn voor de hulsvr. 9.35 Waterstan. 9.40 Voor de kleuters 9.55 Vier eeuwen muz., muzikale lez. 10.20 Voor de vrou 11.00 Nws. 1103 Aktua magaz Nws. Nieuwtjes report, komm en muz. 11.55 Med. IÖIO 12.00 Van twaalf tot twee gevar progr. 12.22 WIJ van het land. 12.26 Med. t.b.v. land- en tuinb. 12.30 Nws. 12.41 Act. 13.00 Raden maar. aulz 1400 Huisbezoek pastoraal gesprek CRV 1410 Bosljol Theater orkest: amusem. muz. gr. 15.00 In 't zilver pro gram. voor oudere luisteraars 16.00 Nws. 16.03 Voor de kleuters 16.15 Voor de Jeugd 16.30 Jeugdland gevar. Wielrennen De Nederlander Piet de Wit, die in de vierde nacht van de Zesdaagse in Dordtmund ten val kwam, heeft gisteren de strijd weer hervat. Het rennersveld werd vanmorgen aangevoerd door Schulze/ Peffgen vóór Bugdahl/Tschan en Poet/Pijnen. Jeugdprogr. 17.30 NCRV en Bloc 17.60 18.00 Overheldsvoorl. Hilversum I 420 m. VARA 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn. 7.20 Stereo Dag woensd. muz. en lnfor. 7.33 Van de voorpag VPRO 7.54 Deze dag VARA 8 00 Nws. 8.11 Act. 8.22 Dag woensdag vervolg 9.00 Om de koffie, progr. voor de voruw met muz. en in forms. om 9.40 schoolradio om ca. 10.45 Voor de kleuters 11 00-11.02 Nws. 12.00 Licht ens. met zangsol 12.25 Nat Bras band finale van Groot Brit. 13.00.: Nws. 13.11 Act 13.25 Speelruimte: ruimte progr. met o.a. gesproken por tret muz, hoorspel en report. 16.00- 16.02 Nws. NOS 17,02 Oude liedjes 17.20 UNESCO magaz. VARA 17.40 Nederl- maken muz. de Nationale Brassband, 17.55 Med. Hilversum III 240 m. NCRV 9.00 Nws. 9.02 Zing zing zing lichte voc. muz. 10.00 Nws. 10.03 Pers vers nieuw verschenen pl. EO 11.00 Nws 11.03 Gospelsound een progr. boordevol muz. speciaal voor Jonge mensen Avro 12.00 Nws. 12.03 Zet 'm op een vrol. pl. progr. 13 00 Nws. 13.03-13.06 Radlo- Journ. 14.00 Nws. 14.03 Gimmick een duidelijk herkenbaar pl. progr. 15.00 Nws. 15.03 Arbeldsvlt. Pop. verzoekpl. progr. 16.00 Nws. 16.03-18.00 Lichte pl. 17.00 Nws. 17.02-17.05 Radiojournaal TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland I NCRV 17.00-17.35 Klnderprogr NOS 18 45 De Woefs en de Lamaars NOS: 18.55 Journ NOS 19 04 Den Haag van daag 19.09 Premiere progr. over fllmkU ken en fllmmaken IKOR CVK/ RKK 19.30 Kenmerk wekelijkse Inform, rubr. over kerk en samenlev. NOS 20 00 K Journ. Pol. Part. 20.20 Ultz van de Volkspartij voor Vrijheid e nde- mocratle 20.30 Ultz Stichting Socute- ra NOS 20.35 Prlvéleven (Vle Prlvée) speelfilm rijkskeuring 18 Jaar 22,15 Studio Sport 22.40 Wet-strljd wedstrijd Srogr. over kennels van recht en wet 3.10-23.15 Journ. Nederland II. NOS 18 45 De Woefs en de Lamaars NOS 18.55 Journ. NCRV 19.04 Eddy Ready Go Jicht muz. progr. NOS: 20.00 Journ. NCRV 20.20 De kleine, zielen tv feuilleton dl. 4 horh. 21.20 Tokyo de 51ste vulkaan filmreportage 22 00 Memorboek tv serie over de ge schiedenis van het leven der Joden ln Nederland I. NOS 22.05-22,10 Journaal.

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 5