'Kees laat zich op een perfecte manier inkapselen' Jeugdkamerorkest roert met trom Gerbert Hellinga herschreef Thijssens boek voor toneel hoe fijner uw thee en gioteren Klankbeeld Relletjes rond Rolling Stones in W.-Berlijn Led Zeppelin nummer één Zaak-Defregger thans gesloten Concerten concours bij tienjarig bestaan programma STAD VOL APPELMOES DONDERDAG 17 SEPTEMBER 1970 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 3 HAARLEM (GPD) Zaterdagavond gaat het doek in de Haarlemse Stadsschouwburg op voor de première van „Kees de jongen", van Gerben Hellinga naar het boek van Theo Thijssen. Het stuk dat geheel in de sepia-tinten van oude ver geelde foto's is gehouden, wordt geregisseerd door Peter Oost hoek. Gerben Hellinga las vier Jaar ge leden voor het eerst „Kees de jon gen" van Theo Thijssen. Enige jeugd-sentimentele bindingen met het boek, zoals vele Nederlanders koesteren, heeft Hellinga niet. Hij genoot ervan, maar zag er pas een toneelstuk in, toen hij op het idee gezet werd door Wilbert Bank, des tijds dramaturg van de toneelgroep „Globe". Hellinga schreef eerder „Ajax-Feye- noord" voor de toneelgroep „Cen trum" en was bezig aan een twee de stuk, „De boom wordt hoe lan ger hoe dikker". Hij liet het laatste vallen om aan „Kees de Jongen" te werken. Omdat Bank bij „Globe" wegging, kwam het stuk toch bij „Centrum", dat wil zeggen bij re gisseur Peter Oosthoek, terecht. In de afgelopen winter schreef Hellin ga het boek tot een toneelstuk. Het eerste bedrijf maakte hij in Zwitser land, waar hij met een gebroken been lag, het tweede kwam pas maanden later tot stand. „Ik heb het boek een paar keer herlezen. Bij de eerste keer vorm de zich al een idee. Toen ben ik gaan selecteren, de dingen er uit halen, die niet in een toneelstuk kunnen voorkomen. Op het laatst hield ik één lijn over, waarvan ik dacht: zo moet het en anders niet". En hoe is die lijn? „In het eerste bedrijf word Je het meest geconfronteerd met de kinder wereld waarin Kees leeft, Dat wil zeggen: de grote mensenwereld zo als Kees die ziet. Het eindigt vlak voor de dood van Kees' vader. Het tweede bedrijf begint vlak er na. Dan zie Je hoe Kees langzamerhand in de wereld van de volwassenen groeit. Je ziet hoe de ene Kees, het kind, en de ander, de realist, uit el kaar groeien. Dat Kees door twee acteurs gespeeld moest worden stond van begin af aan voor mij vast". Hellinga had geen moeite het taal gebruik en de woordkeus van Theo Thijssen te handhaven. Wanneer hij een bepaald voorval uit het boek in beeld brengt, dan gebruikt hij in de dialoog soms zinnetjes die elders voorkomen. Sommige voorvallen com- priemert hij tot één scène. In het boek komen vier, vijf ruzies voor tus sen Kees' moeder en haar schoon ouders. Die zijn geconcentreerd in de begrafenismaaltijd, waarmee het tweede bedrijf opent. Twee toneelprodukties wor den op de voet gevolgd in het klankbeeld „Geveoht voor een open doekje", dat de NOS-radio morgenmiddag van 15.00 tot 15.45 via Hilversum 1 uitzendt. ,,Een open doekje" is een be kende toneelterm, waarmee een spontaan applaus tijdens de voorstelling wordt bedoeld. Als ei' zo'n open doekje komt, weet de acteur dat hy succes heeft. Maar wat hij allemaal heeft moeten doen om dat succes te behalen, liegt er niet om. Dat zijn de samenstellers van het klankbeeld zich terdege bewust geworden, toen zy twee toneel produkties eens wat nader gin gen bekyken. Dat waren „Kees de Jongen" by Centrum en „Leonardo's laatste avondmaal" en „Duivels by daglicht" by de Haagse Comedie. Cholera in Sowjet-Unle In Mos kou teruggekeerde vakantiegangers melden dat tenminste vier steden nog wegens cholera „gesloten" zyn behalve voor medisch personeel en Personen met speciale passen. De steden zyn Astrachan, aan de Kas pische Zee en de havens aan de Zwarte Zee Odessa, Cherson en Kersj. In Kersj zouden drie personen zijn overleden aan de cholera, en in Astrachan ,,een aantal", volgens de Prawda die er niet by zegt of dit het totaal is tot nu toe. ADVERTENTIE HEUGALUXE TEGELS SMIT'S Woninginrichting Mare 98, Leiden, tel. 01710*23913 Positief De strekking tussen boek en to neelstuk is verschillend. „Het boek heeft een positief einde", zegt Hel linga, „Kees wordt opgenomen in de maatschappy. Thyssen vindt dat positief. Maar ik bezie dat niet als een positief proces. Kees laat zich op een perfecte manier inkapselen. Het is het vernietingsproces van zyn persoonlykheid. Peter en ik probe ren in deze voorstellen de tendens te leggen dat het misschien helemaal niet zo Jofel is om ingekapseld te worden. Kees bestreedt tenslotte de wereld waarn zyn ouders stuk zijn gegaan. Een intrigerend detail uit het boek (en voor Kees de jongen-fans één van de mooiste raadsel uit de Neder landse literatuur) is de zwembad pas, die Kees en zyn klasgenoten plegen te doen als zy naar een zwembad gaan. „Iedereen blykt zyn eigen theorie over die pas te heb ben", aldus Hellinga, „Wy geloven dat wy vrywel de zwembad-pas heb ben, die Thyssen voor ogen had. In het boek rappelleert hy aan „baai- vangen". Wat is nou baai-vangen? Dat heeft Peter Oosthoek ontdekt. Baai-vangen is schaatsen". Van daar dat Wim van der Gryn, Hans Dagelet (die Kees spelen) en nog enkele acteurs met hun armen zwaaien als lange afstand-schaat sers, die hun laatste sprint begin nen. Er is een Kees, die fantaseert, en een Kees zoals hy in werkelykheid doet. Wat beiden denken en doen moet op het toneel te zien zyn. Dat vereist een byzondere vorm. Hellin ga zegt daarover: „Kees de Jongen heb ik geschreven met de technie ken van de film, zoals Ajax—Feye- noord geschreven is met televisie technieken" Peter Oosthoek heeft die technieken vorm gegeven met een razend moeilyk belichtinssche- ma en snelle, geheel in het ritme passende changementen. Er komen lidhtstanden voor, die slechts enkele seconden duren, maar die als het wa re de close-ups vormen in de film. Thema's Hellinga heeft nu drie toneelstuk ken op zyn naam staan, enkele ge- geim agent-boeken, een filmscenario GERBEN HELLINGA vernietigingsproces (dat overigens niet uitgevoerd zal worden omdat volgens Hellinga de producenten er teveel in wilden ver anderen) en enig werk voor teelvisie. Hellinga is bezig aan enkele televi sie-opdi-achten (o.a. een soort fictie ve documentaire) en kondigt aan ro man aan. Hy blyft voor het toneel schryven. „Ik ben altyd op zoek naar een thema om er een stuk van te maken. Thema's, die corresponderen met wat het Nederlandse publiek denkt en wil. Da armee moeten we ko men, als we een echte Nederlandse toneelschryfkunst willen opbouwen". WEST-BERLIJN (Reuter) De I Westberlijnse politie trad gisteravond met traangas en wapenstok op tegen enkele honderden jongeren, die de •Deutschlandhalle' wilden bestormen, waar de Rolling Stones een popcon cert zouden geven. Er vielen by na zestig gewonden, onder wie vyf po litieagenten. Dertien jongelui werden gearresteerd. By na alle ruiten by de ingang van de zaal gingen aan scher ven. De Rolling Stones werden onder politie-escorte de zaal binnengeleid, die overvol was omdat er zo'n drie duizend valse toegangsbewijzen wa- ren verkocht. LONDEN (AP) Uit een opinie onderzoek van het blad The Melody- maker is gebleken dat de Beatles niet meer de koningen van de pop zijn in de ogen van de Britse jeugd. Bovenaan de ïyst van prominenten staat nu een groep van vier man ge titeld „Led Zeppelin", alhoewel deze (Britse) rock-groep pas drie gram mofoonplaten heeft gemaakt. De laatste acht jaar waren de Beatles nummer één by het jaariykse onder zoek van het muziekblad. MÜNCHEN (AFP) De rechtbank van München heeft gisteren besloten tot ontslag van rechtsvervolging voor de Münchener hulpbisschop Defreg- ger, die ervan werd verdacht als ka pitein van een eenheid Alpenjagers van het Duitse leger medeverant- woordeiyk te zyn voor de executie van 17 burgers in 1944 in het Ita liaanse Abruzzendorp Filet to. De rechtbank zal Defregger en zyn voormalige ondergeschikte, luitenant Paul Ehlert niet vervolgen omdat „zy hebben gehandeld in overeen stemming met het Duitse militaire recht, dat in 1944 van kracht was". De zaak-Defregger kwam vorig jaar juli aan het rollen door een publika- tie in het Westduitse weekblad „Der Spiegel". Onmiddellyk daarna werd hy uit het bisschoppelyk ambt ge schorst. Instorting in Almeria Tot gis teren waren acht doden en twaalf gewonden geborgen uit het puin van een dinsdag in de Spaanse stad Al meria ingestorte flatgebouw. Men vreest dat nog tientallen bouwvakar beiders onder de brokken beton van het bouwwerk, waarmee men tot de negende verdieping was gevorderd, bedolven liggen. De politie heeft de architect en de uitvoerder in voor arrest gesteld. ADVERTENTIE I CEYLON de fijnste thee ter uiereld l JSLj LEIDEN Het Jeugdkameror kest Leiden (J.K.L.) roert de trom. Er is weer wat op komst. Reëler is mischien het beeld: het roert de pauk. En als het paukt, paukt Ada van der Bent, huidige secretaresse, clavecimbaliste, or- ganiste, muzieklerares. Zij en Han Kapaan, voorzitter en hobo ïst, zijn de enige overlevenden, als orkestlid, van het straks tien jaar geleden opgerichte J.K.L. Tien oktober 1960 was die eerste dug, tien oktober 1970 is de dag die gloort. Er waren eens Jongens en er wa ren eens meisjes uit Zürich, die hier samen in een orkest kwamen concer teren. In 1959. Wat later voer het door het hoofd van een meisje Ma- rente Zaalberg (dat op de cello goed haar weg wist) en van een jongen Rien de Reede (die inmid dels een gebenedyde fluitsolist is in Nederland), dat Leiden ook zo iets moest hebben. En Leiden kreeg zo iets. De dirigent verscheen als op een presenteerblad. Of, muzikaler gepresenteerd, Henk Briër kwam als de graalridder, „gecoachd" door de zwaan van Wagner's lohengrin, „zum Streiter für der Jugend Recht ernannt" (Wagner's tekst zegt welis waar Tugend, nu Ja) Het J.K.L. heeft geconcerteerd in Krefeld, Hüttental, Zürich, Zug en Schaffhausen, in gemeenten om Lei den heen, eens ook in de Haagse Ridderzaal na voorspraak van Theo HENK BRIER Olof, die beschermheer is. Het Jaar verslag 1964/65 vermeldt voor Lei den: Stadsgehoorzaal, Lodewyks- kerk, Volkshuis, Zuiderkerk, stad huis, Marekerk en Rembrandt- en Coligny-hbs. Voor Den Haag: Pro vinciehuis en Martelarenkerk. Onder dé opgave 20-3-1965 lustrumconcert bevindt zich de schalks ingeschoven regel „Onbetwistbaarberoepsni veau. (LX>.) I" Het is inderdaad alle maal ongelooflyk op rolletjes ge gaan. Lustrumcadeau was een con trabas, waartoe de orkestvrienden f 1178,97 byeen hadden gegoocheld. Wat het J.K.L. voor de gemeen schap is gaan betekenen kan de ïyst vertellen van de leden, die de be roepsorkesten zyn ingegaan. Spre kend is ook de omstandigheid, dat doorgaans uit de eigen gelederen ge put kon worden voor soloparty en. Helemaal eigen muziek is er ook ge weest: Musica Festiva 1965 van de dirigent voor koor en orkest (mede werking Madrigaalkoor Ook 10 ok tober 1970 gaat weer een stuk van Briër ten doop: Preludium en Tocca ta voor kamerorkest, in ministeriële opdracht. De solist voor die avond wordt Olof in Mozart's 2de vioolcon cert en dan zyn ook veel oud-leden van de party. Een Leidse promotie voor het or kest betekende het overnemen van het Kunstmaandorkest van het Jaar concert, dat steeds wordt gegeven onder auspiciën van de commissie Esthetische Vorming Lagere School jeugd en het ter vervanging van het Residentie Orkest verzorgen van twee concerten voor het Lager On- derwys. Hoe dat allemaal kan? We grabbelen een paar woorden uit het Jaarverslag 1963/64: „Voorspoedig. Zo voorspoedig zelfs, datTien concerten. Hard gerepeteerd, repeti ties verlengd, extra repetities voor groepen en voor heel orkest, studie weekeinden in Jeugdbuitencentrum Korte Vliet. Enthousiasme. Gezellig heid." Meer sommen we maar niet op, alleen: een keer Jaap Stotyn be geleiden, het orkest kan die avond nl. maar niet vergeten. De lustrumviering wordt als volgt: 10 oktober: groot concert in de Stadsgehoorzaal; 31 oktober en 28 november: kamermuziekavonden in de Lakenhal, verzorgd door leden en oud-leden; 12 december: kamermu ziekavond in de Lakenhal door de fluitist Rien de Reede, erelid en op richter; 15-21 november: kamermu- ziekconcours voor instrumentale so listen. Indeling in drie leeftydsgroe- pen: T/m 15. 16-18, 19 jaar en ouder. Kandidaten hiervoor mogen zich melden by Wim Viersen, Utenbroek- straat IA. Den Haag. Hiertoe aange zochte juryleden zyn Louis Sons, Koos Verheul, Henk Geirnaert, Van Biezen, Kees Verhoef. Het secretariaatsadres J.K.L. Merelstraat 254, Leiderdorp. NEDERLAND 6.15 - 6.45 6.55 7.04 7.30 8.00 8.20 9.10 9.45 10.30 10.35 NEDERLAND II 6.45 6.55 7.04 7.09 7.49 8.00 8.20 8.40 Leden „Man son-familie" gearres teerd Zes leden van de „Man- son-familie" zyn woensdag in Los Angeles gearresteerd toen ze met weggestoken jachtmessen by het ge rechtsgebouw arriveerden, waar hun leidei- met drie van zyn volgelingen terechtstaan wegens de moorden op Sharon Tate ca. De drie jongeman nen en drie meisjes probeerden het gebouw binnen te komen en weiger den zich te identificeren. Wat ze van plan waren is niet bekend, er was gisteren geen zitting. Nieuwe onlusten in Reggio In de Italiaanse stad Reggio di Calabria hebben zich gisteravond opnieuw he vige botsingen voorgedaan tussen de politie en demonstranten, die protes teerden tegen de aan wy zing van Ca- tanzaro als distrlctshoofdpiaat». Be togers bekogelden de politie vanach ter straatbaricaden met stenen en benzinebommen. De politie gebruikte op haar beurt traangas, waarop veel demonstranten de kathedraal in- vluohtten. De aartsbisschop, heit de kerk ontruimen en sluiten. Filmverslag van de woensdag 16 september ge speelde voetbalwedstrijd Nanduri Tirana Ajax (NOS) Pipo de clown (NOS) Journaal (NOS) Three Ekseptional Days; profiel van een Neder landse popgroep (TROS) Wat een familie! tv-serie (TROS) Journaal (NOS) De dief van Washington (TROS) Wereld op wielen; autorubriek (TROS) Barbecue-party; muzikaal amusementsprogram ma (TROS) Journaal (NOS) plm. 11.15 De toekomst van de kerk; samen vattende reportage van de laatste dag van het theologencongres in Brussel (NOS) Pipo de clown (NOS) Journaal (NOS) Den Haag vandaag (NOS) Van gewest tot gewest (NOS) Tips van het Nationaal Bureau voor Toerisme (NOS) Journaal (NOS) Berichten uit de zomer (VPRO) Het moment van de waarheid; Italiaanse speel film (VPRO) Journaal (NOS) De strijd diie gisteravond in de Rotterdamse kuip werd uitge vochten, mag dan het hoogte punt van het tv-programma vol sport en spel zyn geweest, het werd niet de triomf die vriend en vyand hadden verwacht. Té kenend voor de sfeer, zoals die via het scherm overkwam, wa ren de woorden van Herman Kuiphof in de vyftiende mi nuut:en ingekopt, en een doelpunt. Allemachtig, wat ging dat makkelijk'. Aan Ernst Happel zie je nooit wat hy precies denkt, maar toen hy vlak na deze 10 achter stand in beeld kwam, zat hy wel bijzonder fel aan zyn siga ret te trekken. Het geiykspel, dat de stryd tenslotte opleverde, zorgde ook thuis voor een aan- zienlyk minder uitgelaten stem ming dan vorige week. 's Middags was het uitermate amusant te volgen hoe de toon van Theo Reitsma's commentaar veranderde in de loop van de wedstryd die PSV in en tegen het Tsjechische Gottwaldov speelde. In het begin liep dat helemaal parallel met de voor beschouwingen in de kranten. In de trant van zelfs de eigen mensen zyn niet komen kijken naar hoe htm club straks wordt weggevaagd'. Het Tsjechische doelpunt in de tweede minuut viel helemaal buiten het sche ma en reeds in de loop van de eerste helft bleek hem, dat hy net onder een duidelijk Tsje chisch overwicht uit kon. zyn oordeel over de wedstrijd.te leurstellend', Ik zou het liever houden op zyn kwalificatie van Gottwaldov: .verrassend'. Op de sportpagina's van van daag wordt het hoe en waarom van de drie matige wedstryden van gisteren uit de doeken ge daan. Er is niet veel reden tot juichen over de verrichtingen van Feyenoord, Ajax en PSV Dat klonk al door in Studio Sport. Na de overwinningsroes van vorige week is het wel nut tig wat tegenslag thuis bezorgd te krijgen. Anderzijds is voor de meeste Nederlanders voetbal pas echt voetbal als de Nederlanders winnen. Ingeklemd tussen de twee re portages van een spel, waarmee miljoenen zyn gemoeid, zat een Engelse documentaire over kin derspel via Nederland 2. Op zichzelf niet eens zo opzienba rend, maar door de milieutegen stelling wel onderhoudend en soms zelf een tikkeltje grimmig Het jonge goedje, dat opgroeit in luxueuze villa's en op peper dure kostscholen was daarin aanvankely'k in het nadeel. Het valt niet mee sympathie op te brengen voor een nuf, die ont hult dat balletles je zo goed van pas komt als je voor de koningin moet buigen, of voor het pedan te kereltje, dat omstandig ver telt over de plechtigheid op Buckingham Palace, waar zyn vader een koninklyke onder scheiding in ontvangst nam. Dan is de horde zingende en ravottende straatshjpers met zyn lichteiyk scrabreuze liedjes heel wat ontwapenender. Hoewel, als je Tiet hoe een afgericht kost- schcolkereltje het .Gloria in exelcis' zingt met een gezicht, waar de verveling afdruipt, wordt duidelijk dat deze groep waarsohynlyk het meest bekla- genswaardg s. INVALLER Voor donderdag 17 spetember Hilversum I 402 m. AVRO 18.00 Nws. 18.11 Radlojourn. 18.20 Ultz. van D'66 18.30 Stereo licht ens. met intermezzo van licht orgelspel 19.00 Stereo Big Band Beat Dansork. The Skymasters mod. muz. 19.25 ge sproken brief 19.30 Nws. IKOR 19.35, Kerk veraf en dlchtby 19.40 Mens en Bijbel radiocatechese 19.50 Memo pas verschenen theologische en aanverw. lit. AVRO 20.05 Stereo Mitrldate Ré di Ponto. opera van Mozart uitgevoerd door het ork. van het Mozarteum te Salzburg m.m.v. sol. opn. 22.10 Stereo Pianorecital opn. klas. en mod. muz. 22.30 Nws. 22.38 Med. 22.40 Radlojourn. 22.55 Stereo Mitrldate, Ré dl Ponto 3e Acte 23.40 Muz. voor middernacht 1. instrum. kwart. 23.55-24.00 Nws. Hilversum II 298 m. NCRV 18.00 Stereo Tijd vrfj voor muz. In vrhe t(Jd koorz. en harmonie ork. 18.30 Nws. 18.41 Hier en Nu act. 19.00 Spekt rum maatschap. vraagst. nader belicht 19.15 Leger des HeUskw. gr. 19.30 Entr'acte een gevar. program, tussen zomer en winter 21.00 De Jeugd op eigen wieken, seriehoorspel deel 16 21.25 Jeugdkoor opn. 21.50 Kerkorgel- conc. klas. muz. 22.20 Avondoverdenk. 22.30 Nws. 22.38 Den Haag vandaag: 22.50 Vakantietoeslag act. Inform, over alle facet, van het toerisme 23.15 Ste reo Jazz time 23.55-24.00 Nws. Voor vrUdag 18 september Hilversum I 402 m. AVRO 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn. 7.20 Lichte gram. muz. en reportages MARSEILLE (AFP) Woe dende fruittelers hebben woens dag in de straten van de Franse stad Cavaülon (in de provincie) tweehonderd ton appelen uitge stort. Door er met hun vracht auto's overheen te ryden maak ten ze er vervolgens appelmoes van. De fruittelers, die pro testeerden tegen het feit dat ze geen schadeloosstelling hebben ontvangen voor de door hagel aangerichte vernielingen aan hun oogst zetten de straten af om te verhinderen dat de be volking zioh van de appelen meester zou maken. Verkeer was in de binnenstad van Cavaülon urenlang onmogeiyk. De burge meester liet weten dat een spe ciale belasting zal worden gehe ven om het reinigen der straten te bekostigen 8.00 Nws. 8.11 Radlojourn. 8.30-8.33 De groenteman NOS 9.00 Intern, spectr., klas. en mod. muz. opn. 9.35-9.40 Wa terstanden AVRO 10.00 Voor de kleu ters 10.10 Arbeldsvlt. pop. verz. platen program. 11.00-11.02 Nws 11.30 Horle piep volksmuz. uit Oost-Rusland 11.55 Beursber. NOS 12.00 Blik op de we reld inform, progr. 12.30 Overheldsuit- zend. Ultz. voor de landbouw 12.40. licht kwart. gr. 12.50 Recht en slecht praatje 13.00 Nws. VARA 13.11 Act. 13.20 Voor de middenstand 13.25 Klas. pianoconc. gr. E.O. 14.00 Ruimte ra- dio-magaz. met gew. muz. lez. en kor te overdenk. NOS 15.00 Gevecht voor een open doekje twee toneelproduk ties op de voet gevolgd 15.45 Toeris- mo toerist. Inform, uit binnen- en buitenland VPRO 16.00 VPRO Vrijdag muz. comm. report, interv. bericht, en telefonische reacties 15.00 Nws. 17.55 Med. Hilversum n 298 m. KRO 7.00 Nws. 7.11 Het levende woord 7.16 Badlnerle klas. muz. 7.30 Nws. 7.32 Act. 7.50 Overw. 8.00-8.10 Nws. 8.30 Nws. 8.32 Voor de hulsvrouw 9.00 Oymn. voor de vrouw 9.40 school radio 10.00 Stereo aubade klas. muz. gr 11.00 Nws. 11.03 Voor de zieken 11.55 Med. 12.00 Stereo Van twaalf tot twee gevar. progr. 12.22 WIJ van het land 12.26 Med. t.b.v. land- en tulnb. 12.30 Nws. 12.4-1 Aot. 13.00 13.05 Raden maar 14.05 Schoolradio 14.30 Stereo Licht ens. en licht trio TROS 14.55 Cone, a la carte operettemuz. opn. 16.00 Nws. 16.03 Stereo Disco drive ln de showbus. op de korrel genomen 17.30 Sportkom- Êas met report, hockeytoernool om de uropabeker voor landenteams ln Brussel (NOS) Hilversum III 240 m. VARA 9.00 Nws. 9.02 De Eddy Bec ker Show 10.00-10.02 Nws. 11.00 Nws. 11.03 De Felix Meurders show VPRO 12.00 Nws. 12.03 Top 30 13.00-13.03 Nws. TROS 14.00 Nws. 14.03 Suzle Cream Cheese: licht p. progr. AVRO 15.00 Nws. 15.03 Muz. Boetiek 16.00- 16.02 Nws. 17.00 Nws. 17.05-18.00 Zin gende Bougie gevar. pl. progr. voor de automobilisten. TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland I. NOS/ NOT 10 45-12.00 Schooltelevi sie NOS 18.45 Pipo de Clown NOS* Journ. EO. 19.04 Daad bij het Woord quiz 19.24 The Continental Singers: 19.44 Nader bekeken, Interview NOS 20.00 Journ. VARA 20.20 Mannlx tv-' serie 21.10 Koning Klant consum. ru briek 21.35 Holland Festival Music Hall Geïmproviseerde registratie van de premléreavond ln De Doelen te Rot terdam op 26 Juni 1.1. 22.15 Achter het Nws. NOS 22.55-23.00 Journ. NEDERLAND II NOS 18.46 Pipo de Clown NOS 18.55 Journ. NOS 19.04 Ter Visie: parlement, en politiek weekoverzicht. NCRV 19.30 Schoonmoeders tv serie NOS 20.00 Journ. NCRV 20.20 Spel z. grenzen finale In Verona 21.35 Baren- bolm over Beethoven tv serie 22 00 Hier en Nu act. rubr. 22.45 Gew. koor zang NOS 22.55 23.00 Journ.

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 5