Smul-vers gebak voor een smakelijk prijsje! Op Nescafés nieuwe etiket staat een rijkdom aan koffiebonen. Terecht. 2050. UO HEMA 2.00 5.00 Boetiek „THE WAY IN", MINI-TRAILER huren Mini-transport Echte Nescafe- korrel voor korrel puur kofflegenot VOOR DAMES- EN HERENKLEDING Opening 18 september - Oude Rijn/hoek Hoogstraat, Leiden Dus zelf veel voordeliger vervoeren en verhulzen. HOGE RIJNDIJK 4a TELEFOON 25259—23720 Hema gebak is van een keus en elke dag vers uit onze ongekende heerlijkheid. Alles banketbakkerij. Hou dat Hema ovenvers. Overlekker. Veel gebak gedegen in de gaten. Overvloedige taart met slagroom. Boordevol slagroom en lekkere vruchtjes. Eén smulklaar genot. Kost maar mü aa Smakelijke cake met slagroom. Met véél slagroom en verse Heerlijk gebak met stukjes appel en rozijnen. U snijdt met ge- vruchten. ffkMj moi/ Q n.mJoo Voor maar AmUU 2.50 nu 2.25 Frisse appeltaart. Heerlijk gebak met mak 8 forse punten uit deze taart. Hele hazelnootcake. Smeuïg mocca-hazelnoot ge bak. Royaal belegd met veel hazelnoten. Om van te watertanden. Pittig saucijzebroodje. Gevuld met verrukkelijk gekruid gehakt. In de Hema maar Echte Nescafé is pure honeiikoffie.Hetetiketmoet dat duidelij klaten zien, want dan kan tenminste niemand zich meer vergissen. Groen komen de koffie bonen in Nederland aan. De beste soorten Robusta, Mild en Brazil. Vóórdat er iets anders mee gebeurt, worden ze nog eens op kwabteit gecontroleerd. Dan worden ze tot de mé lange gemengd, die Nes- café's eigen mélangeurs uiterst kieskeurig hebben samengesteld. koffie gebruikt dan zou doen, zodat er een zeer krachtig en zeer donker bruin extract ontstaat. Viaconcentratieworden daarvan koffiekorrels ge vormd, stuk voor stukkrach- tiger dan de beste koffie bonen. Zonder toevoeging van andere ingrediënten, die alle moeite om een zo goed mogelijk produkt te verkrijgen, teniet zouden doen. Het resultaat kent u. Nescafé in grote korrels, waarvan u er maar weinig nodig hebt om snel de aller fijnste koffie te zetten. Begrijpt u nu, waarom we Nescafé eennieuwetiket hebben gegeven met alle maal koffiebonen erop? Ze illustreren de waarheid. Echte Nescafé doet in niets onder voor de beste bonen- koffie. Integendeel. Die mélange wordt ge brand. Heel behoedzaam, zodat de bonen groot, glan zend en knapperig worden. Dan worden de bonen gemalen.Houdtuvankoffie. dan weet u precies hoe dat gebeurenmoet:voorzichtig, zodat geen hitte optreedt die bet aroma verloren doet gaan. Daarna komt het be langrijkste: er wordt koffie gezet. Water filtert door het grille maalsel Er wordt veel minder water en veel meer Profiteer van de kennismakingskorting en haal een pot in huis. Maak dan 's koffie van die grote, donker bruine korrels. Proef, geniet. We mogen 'n boon worden als 't geen échte koffie is die uw verhemelte streelt. Kennismakingskorting. A* Tl „ram 200 gram c t. 50 gram 100 gram

Leidsch Dagblad | 1970 | | pagina 18